o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

byliscie kiedys karani czopkami albo lewatywa?

1 «   27 28 29 Strony tematu:
[13.03.2017] 00:35
Stała
Tak, ja często zaglądam

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22675776]
[15.03.2017] 23:34
jeszcze-nie-karana
Tez bym była chetna do kary mam 14 lat jestem z woj.śląskiegp

IP i czas połączenia logowane. [22679391]
[18.03.2017] 08:14
Karana przez chłopaka

[nie mam nic do powiedzenia]

IP i czas połączenia logowane. [22682172]
[18.03.2017] 10:05
Karana przez chłopaka
Wczoraj wróciłam z imprezy pijana. W domu czekał na mnie mój chłopak Bartek. Gdy Bartek zauważył że jestem pijana to powiedział że jutro dostanę Karę. Specjalnie się tym nie przejmowałam ponieważ ostatnim razem dał mi tylko kilka słabych klapsów. Następnego dnia gdy Bartek wrócił z pracy to powiedział że mam się przygotować na karę i mam się rozebrać. Ściągnęła ubrania i zostałam tylko w majtkach i staniku. Bartek przyszedł do pokoju i powiedział że mam się cała rozebrać ubrania zostawić w pokoju i mam iść do sypialni. Po vii Bartek wraca i każe mi się położyć na łóżku i rozszerzyć ręce i nogi. Zrobiłam to nie protestując. Bartek związał mnie sznurami tak żebym nie mogła uciec. Bartek poszedł do kuchni i po chwili wrócił z pudełkiem i z dużą miską wody. Bartek powiedział że zaczynamy karę i wyciągnął z pudła opakowanie czopków i zaczął mi je po kolei wkładać. Próbowałam mu uciec ale byłam przywiązana. Bartek powiedział że jak będę nie grzeczna to kara będzie większa . Teraz Bartek wyjął z pudła strzykawki. Ja krzyczałam żeby on mi ich nie robił bo on mi je źle zrobi i będę później miała problemy ze zdrowiem ale on mnie nie posłuchał i szybko wbił mi pierwszy zastrzyk. A później zrobił mi jeszcze takich pięć. Później Bartek powiedział że zrobi mi lewatywe. Wziął jakaś rurkę i włożył mi ją do tyłka. Po chwili poczułam że wlewa się do mnie woda . Krzyczałam po to mnie bolało. Bartek coraz szybciej wpuszcza wodę a ja coraz głośniej krzyczałam.po chwili bardzo mi się chciało iść do łazienki ale Bartek powiedział że jeszcze nie i włożył mi jakąś kulkę do tyłka. Bartek wziął z pudełka pas i powiedział że teraz będzie bolało i ze jak będę krzyczeć to będę dostawała karne pasy.Bartek uderzył mnie pasem 20 razy a ja płakałam . Potem Bartek odwiedzał mnie i wyjął mi kulkę i poszedł ze mną do łazienki. Po chwili jednak powiedział że to jeszcze nie koniec kariery i że zaraz mam wrócić do łóżka ,a jak nie posłucham go to moja kara będzie dużo gorsza . więc ja po słuchałam go i błagam go o lżejsza karę. Po chwili leżałam znowu na łóżku ale tym razem nie byłam związana. Bartek po chwili włożył mi termometr do tyłka i zaczął mi im kręci . Po chwili powiedział że mam wysoką temperaturę i włoży mi czopki z mydła ja powiedziałam że nie trzeba i że mnie głowa nie boli ale on mnie nie posłuchał i włożył mi 6 czopków z mydła. Potem powiedział ze mam się położyć na plecach. Ja nie chciałam tego zrobić to on mnie siła przekręcił i związał mi oczy tak żebym nic nie widziała położył po de mnie poduszki i mnie przywiązać do łóżka po chwili poczułam że wkłada mi tampony później zaczął mnie bić paskiem a ja zaczęłam krzyczeć a on powiedział ze dostane za to karne pasy. Dostałam ok.30 pasów. Później Bartek grzebał mi termometrem w mojej cipce a później grzebał mi palcem. Następnie powiedział że teraz będzie bardzo bolało i powiedział że da mi bardzo bolesny zastrzyk. Ja zaczęłam drzeć się i wiercić a on mnie przytrzymał i wbił mi zastrzyk. Na koniec on powiedział że na dzisiaj to koniec kary ale za to że byłam niegrzeczna to będę dostawać taką karę przez tydzień więc za 8 godzin znowu dostanę karę

IP i czas połączenia logowane. [22682209]
[18.03.2017] 22:52
Karana przez chłopaka
Dzisiaj również dostałam karę . Gdy Bartek wrócił z pracy to powiedział mi że zaraz zaczniemy drugą część kary. Poprosiłam Bartka żeby nie robił mi on dzisiaj zastrzyków. Bartek zgodził się i powiedział mi że mam iść do sypialni a on musi gdzieś jeszcze zadzwonić poszłam do sypialni rozebrałam się i po chwili zadzwonił dzwonek do drzwi i po chwili do sypialni wszedł Bartek i jego kolega Adam i Bartek powiedział że nie chciałam żeby on mi robił zastrzyki to zrobi mi je jego kolega który studiuję medycynę. Adam powiedział żebyśmy poszli do jego mieszkania bo tam ma przygotowane zastrzyki. Bartek powiedział że on tu zostanie.Ja poszłam z Adamem do jego mieszkania bo nie chciałam pogorszyć sobie kary. W domu Adam kazał mi się rozebrać i położyć na łóżku. Ja ściągnęłam spodnie i położyłam się na łóżku. Adam powiedział ze mam się cała rozebrać. Zrobiłam to a on przyszedł do pokoju z taką przywiazal mnie do łóżka i wbił mi pierwszy zastrzyk z witaminą b12 ja zaczęłam drzec się a on powiedział że jak będę krzyczeć to kara będzie bardziej ostra w sumie dostałam 6 zastrzyków w tyłek. Później Adam mnie odwiedzał a ja zaczęłam się ubierać a on powiedział że to jeszcze nie koniec i że mam jeszcze dostać karę w jego pokoju lekarskim. Gdy weszłam do tego pokoju to zobaczyłam fotel ginekologiczny Adam kazał mi się na nim położyć tak jak u ginekologa i żeby była mu posłuszna bo jak nie to kara bedzie dużo bardziej ostra. Położyłam się więc na tym fotelu a on mi przywiazal nogi.Adam wziął kilka pokrzyw i włożył mi je w pochwe. Piekło jak nie wiem co ale nie mogłam uciec z fotela. Później Adam wziął pas namoczył go w wodzie i zaczął mnie bić po cipce aż w końcu nie wytrzymałam i zasłoniłam cipke rękami. Adam wziął i przywiazal mi ręce do fotela. Potem wziął strzykawke i wbił mi ją w moją cipke. Zaczęłam wrzeszczec. Adam wyjął mi pokrzywy i zaczął grzebać mi termometrem w cipce. Następnie wziął ogórka i włożył mi go w pochwe. Znowu zaczęłam wrzeszczec. Adam wyjął mi ogórka i wsadził mi tam kilka kostek lodu i poczekał aż się rozpuszczol a potem wsypal mi jakiś piekacy proszek do cipki. Potem Adam wziął wzmiernik i rozszerzył nim moja pochwe powiedział ze jest cała w krostach. Potem nałożył mi na cipe i tyłek pokrzywy i ominął mi je bandażem i założył mi pampersa i kazał mi przyjść do niego jutro rano żeby on mi ściągnął tego pampersa.

IP i czas połączenia logowane. [22682961]
[29.05.2017] 15:17
[19.03.2017] 23:12
Anonimka
Jak chcecie żebym opisała dalszą część kary to piszcie! !!

IP i czas połączenia logowane. [22684000]
[20.03.2017] 17:23
Ramen
Chętnie porozmawiam o tym 53934180

IP i czas połączenia logowane. [22684843]
[21.03.2017] 00:10
Karana przez chłopaka
Ramen (17.03.2017.20 17:23):
Chętnie porozmawiam o tym 53934180

Ramen wole napisać to tutaj niż pisać do ciebie prywatnie.

IP i czas połączenia logowane. [22685287]
[21.03.2017] 12:09
marianka
Pisz dalej

IP i czas połączenia logowane. [22685605]
[21.03.2017] 14:07
Karana przez chłopaka
A tak wyglądał 3 dzień mojej kary:
Gdy mój chłopak Bartek wrócił z pracy to zaczęłam go prosić o to żeby to on zadawał mi kary. Bartek zgodził się i zapytał czy chcę mieć jeszcze 4 dni kary czy krócej. Ja odpowiedziałam ze krócej a on powiedział ze w takim razie mam się przyszykować do kary. Ja zrobiłam to i czekałam na karę. Po chwili wszedł Bartek i zapytał czy wole najpierw dostać karę w tyłek czy w cipke. Ja powiedziałam że może dzisiaj pierw w cipke. On powiedział żebym położyła się na plecach. Bartek na chwile wyszedł i wrócił z pudełkiem narzędzi tortur. Bartek wziął koc i zakrył mi nim głowę i powiedział że tak będę się mniej stresowała. Po chwili poczułam jak pierwsze uderzenia pasem padły na moją cipke. Zaczęłam płakać. Po chwili nie wytrzymałam i zasłoniłam cipke rękami. Bartek powiedział ze jak będę tak robić to będę dostawała za to kolejne kary. Wzięłam ręce i po chwili Bartek znowu mnie zaczął bić pasem. Dostałam chyba 50 pasów. Później Bartek włożył mi ogórka do pochwy a ja zaczęłam się drzeć. Następnie poczułam jak Bartek przebywa mi wacikiem brzuch i po chwili poczułam że robi mi zastrzyk. Zaczęłam krzyczeć i wierzgać nogami. Po chwili Bartek wyciągnął mi ogórka i włożył mi pokrzywy do pochwy. I zaczął bawić się moimi cycuszkami. Podobało mi się to. Po chwili Bartek wyciągnął mi pokrzywy i włożył mi tam termometr. Gdy go wyciągnął to powiedział że mam bardzo wysoką temperaturę prawie 40 i kazał mi się położyć na brzuchu zrobiłam to o po chwili dostałam kilka czopki zwykłych i kilka z mydła. Następnie miałam zrobioną lewatywe. Potem dostałam 25mokrych pasów. Później Bartek powiedział że tą karę do kończymy pojutrze a jutro pojedziemy do lekarza z moją gorączką.

IP i czas połączenia logowane. [22685765]
[21.03.2017] 14:10
Karana przez chłopaka
marianka (17.03.2017.21 12:09):
Pisz dalej

Marianka a ty dostawała kiedyś kary

IP i czas połączenia logowane. [22685770]
[22.03.2017] 16:52
Marianka
Karana przez chłopaka (17.03.2017.21 14:10):
(17.03.2017.21 12:09):
Pisz dalej

Marianka a ty dostawała kiedyś kary

Osobiście nie. Moi rodzice nue byli zwolennikami przemocy i tym ppodobnych, a chłopak tym bardziej. Za to moja koleżanka mówiła, że miała takie kary. I chyba działały karania ały, bo w gimnazjum miała pasek, a była to szkoła z wysokim poziomem. Niedawno ją spotkałam i zaczełyśmy rozmwiać na temat dyscypliny i karania dzieci. Ona twierdzi, że może będzie karać tak swoją córkę, aletylko za ppoważne przewinienia i nie pochopnie. Właśnie tak zawędrowałam na te forum. Jeżeli chcesz to pisz dalej, chętnie przeczytam i przy okazji dowiem się jak to jest.

IP i czas połączenia logowane. [22687111]
[22.03.2017] 22:28
Karana przez chłopaka
Gdy wróciłam od lekarza Bartek dowiedział się ze przyczyną mojej gorączki było głównie nie dostarczanie do organizmu płynów i pokarmu ponieważ bardzo mało jadłam i piłam bo chciałam schudnąć. Bartek powiedział ze dostanę za to karę i powiedział że nawet specjalnie wziął sobie kilka dni wolnego specjalnie dla mnie żeby mógł mnie porządnie ukarać. Niezbyt się ucieszyłam chociaż polubiłam kary które dostawałam od Bartka. W domu Bartek powiedział że nam się rozebrać do naga i wrzucić ubrania do kosza na brudne ubrania bo dzisiaj ubrania nie będą mi potrzebne i że mam jeszcze rozłożyć ręcznik na podłodze i mam przynieść kilka poduszek i szali żeby mógł mi zawiązać oczy żebym się mniej stresować. Bartek kazał mi się położyć w pozycji kolonowo-łokciowej. Ledwo zdążyłam zająć pozycję a już poczułam pierwszy pas. Bartek mnie nie oszczędzał. Po 7 pasie nie wytrzymałam i zasłoniłam tyłem rękami. Bartek powiedział ze tak się bawić nie będziemy i kazał mi wyciągnąć ręce do przodu i dostałam po 5 karnych pasów na rękę. Później Bartek znowu zaczął mnie bić pasem a ja płakałam i mówiłam Bartkowi że już będę dużo jadła ale Bartek mówił że daje mi tą karę abym już zawsze go słuchała i jadła dużo. Gdy Bartek skończył dawać mi pasy to włożył mi tampony i zaczął mnie bić skakanka. Powiedział ze jak wytrzymam 10 uderzeń skakanka to już nie będzie mnie ją bił. Dzielnie wytrzymałam te 10 uderzeń. Później Bartek włożył mi końcówkę rurki do lewatywy i kazał mi się przekręcić na plecy. Następnie Bartek zaczął wlewać do mnie wodę i naciskał na mój brzuch. Lewatywy była dość przyjemna w porównaniu z pasem. Gdy lewatywa się skończyła to bardzo chciałam iść do łazienki ale Bartek mi zabronił i powiedział że jak się nie utrzymam w sobie tej wody to pod koniec dzisiejszej kary zrobi mi takie 2 lewatywy. Po chwili na moją cipke spadły pierwsze pasy. Zaczęłam płakać i błagać Bartka o koniec kary. Bartek powiedział że jak będę niegrzeczna to moja kara się pogorszy. Po chwili nie wytrzymałam i popusciłam . Bartek się wkurzył i powiedział że pójdzie po kolejny ręcznik. Rozłożył ręcznik i rozstał na nim groch i kazał mi się na nim położyć. Położyłam się i po chwili Bartek włożył mi w pochwie opakowanie kleju w sztywcie. Zaczęłam wrzeszczeć. Bardzo mnie to bolało po chwili Bartek wyciągnął klej i zaczął mi grzebać tam palcem. Po chwili Bartek zapytał mnie czy wole zostać ukarana zastrzykami i ogorkiem czy pokrzywami i zostać owinięta w bandaż. Nie wiedziałam co mu odpowiedzieć i mówiłam ze nic nie chcę a Bartek powiedział ze w takim razie to on zdecyduje i powiedział ze dostane i to i to. Bartek włożył mi ogórka a ja krzyknęłam z bólu później Bartek powiedział że mam się przyszykować na jedną z najboleśniejszych kar dla mnie a mianowicie zastrzyki. Bartek zapytał się mnie czy wole dostać 8 zastrzyków w miejsce które chce (np. W tylek) albo 7 zastrzyków ale żeby on wybierał miejsca wkluć. Wybrałam tą drugą opcję. Najpierw dostałam zastrzyk w cipke aż krzyknęłam z bólu. Następnie dostałam w brzuch i również bardzo mnie to bolało. Później dostałam po dwa w tylek i w nogi. Ostatni zastrzyk dostałam w cipke. Bartek wyjął mi ogórka , odłożył moja cipke i tylek pokrzywami a następnie owinął mój tylek cipke i troche brzucha bandażem tak aby została dziurka żeby mógł mi zrobić lewatywy. Bartek zrobił mi lewatywy i założył mi pampersa i powiedział że albo mam wyjść tak na dwór i siedzieć przez godzinę na ławce albo mam go prosić aby pozwolił mi się ubrać i żeby jak wrócimy to on dał by mi za to karę. Popatrzyłam na podwórko i widziałam tam dużo osób więc wybrałam opcję nr. 2.
Ale to opiszę kiedy indziej.

IP i czas połączenia logowane. [22687540]
[03.04.2017] 23:04
Kasia16
pewnego razu założyłam się z koleżanką o jedną rzecz : że ona wyśle nudesy do mojego o 2 lata młodszego brata i ta która przegra idzie bez bielizny do szkoły następnego dnia i w legginsach i obcisłej bluzce no i niestety przegrałam zakład no to trudno trzeba było teraz spełnić obiecane słowo . następnego dani poszłam do szkoły bez bielizny i w obiecanym ubiorze w szkole było wszystko ok dzień przebiegł bez problemowo ale po wyjściu z szkoły okazało się że przyjechał po mnie tata pod szkołę i powiedział że zabierze mnie dzisiaj do lekarza , próbowałam go przekonać by było to innego dnia bo to tak bez zapowiedzi to tak dziwnie i nie przygotowana jestem ale on odpowiedział "że mam już 16 lat i czas najwyższy na tą wizytę" no nic miałam nadzieję że nie będzie kazał mi się rozbierać. gdy tam przyjechaliśmy poczekaliśmy chwilę w poczekalni po czym weszliśmy do gabinetu lekarz kazał mi najpierw usiąść i rozmawiał zemną na temat tego jak przebiegają miesiączki itp już się trochę odstresowałam po czym powiedział to zapraszam na fotel tylko proszę się rozebrać do naga no się zapytałam czy możemy to pominąć ale lekarz powiedział że to konieczne to zaczęłam się rozbierać zdjęłam moje super stary potem z wielkim oporem leginsy i bluzkę i usiadłam na fotelu z rozszerzonymi nogami byłam tylko w skarpetkach po czym ginekolog obejrzał moją cipeczkę i powiedział że niezdrowo jest się tam golić powiedział że mogę się ubrać i to był koniec wizyty wróciliśmy razem do domu po czym tata nawet nie pozwolił mi zdjąć butów i kazał przyjść do pokoju ja się pytam o co chodzi a on na to że mam karę za to że się tam golę i za to że nie noszę bielizny próbowałam mu wytłumaczyć że to tylko raz było a on to poco się golisz pewnie dla chłopaków i nie dał sobie wytłumaczyć że to jednorazowe kazał mi się położyć na kanapie z wypiętą dupcią do góry zdjął mi moje super stary potem leginsy i bluzkę byłam znowu w samych skarpetkach wyszedł na chwilę po czym wrócił z termometrem czopkami i gruszką z wodą powiedział że skoro tak lubię gdy ktoś mi wchodzi w dziurki to teraz kara tam wejdzie zaczęłam płakać bo wiedziałam jakie kary dostaje brat jak go na masturbacji przyłapie kazał położyć mi się na plecy i rozszerzyć nogi gdy to zrobiłam włożył mi termometr do cipki i zaczął nim kręcić i to bardzo bolało po czym włożył mi gruszkę w dupkę i zaczął pompować wodę bardzo było to nie przyjemne po chili przestał wlewać mi wodę i wyją termometr z cipki i poczułam że muszę iść do toalety to mi pozwolił gdy wyleciało wszystko ze mnie i wróciłam do pokoju tata powiedział że mam 37,3 i że trzeba zbić temperaturą i włożył mi 2 czopki i powiedział że jestem wolna strasznie to bolało i był to koniec kary

IP i czas połączenia logowane. [22700470]
[05.04.2017] 17:16
Karana przez chłopaka
Kasia16 napisz coś jeszcze

IP i czas połączenia logowane. [22702178]
[05.04.2017] 20:53
Brałbym69
jeszcze-nie-karana (17.03.2017.15 23:34):
Tez bym była chetna do kary mam 14 lat jestem z woj.śląskiegp

To razem przez Skype ok?

IP i czas połączenia logowane. [22702435]
[15.04.2017] 11:26
karny
a byliście przywiązywani albo zakładali wam kaftan? no i do tego czopki zwykłe i z mydła lewatywa i pampersy

IP i czas połączenia logowane. [22709376]
[16.04.2017] 15:36
Chętna na kare! Plissssss

[nie mam nic do powiedzenia]

IP i czas połączenia logowane. [22710141]
[16.04.2017] 15:40
Chętna na kare! Plissssss
Chciałbym zostać ukarana porządną, męską ręką. Nie byłam nigdy karana ale bardzo bym chciała. Niech napisze ten kto chciałby mnie zlać ostro pasem, kablem, skakanką itp. PLISSSSS!!!!!!!!!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [22710146]
[20.04.2017] 12:05
Mama 38
Kochająca macocha (17.01.2017.26 16:09):
50 letnia macocha (17.01.2017.23 17:09):
Kochająca macocha (17.01.2017.23 11:53):
Cześć, szukam pomysłu na karę dla syna mojego męża... Bardzo przeskrobał... Jakieś pomysły? Buziaczki, Ewa

a jak bardzo przeskrobał ile ma lat i czego dotyczyć ma kara jakiej formy pani oczekuje

Lat ma 15, przeskrobał sobie bardzo, a forma może być każda, jaka tylko przyjdzie ci do głowy

Podaj e mail chętnie Ci pomogę . ja też mam nastoletniego syna

IP i czas połączenia logowane. [22714109]
[22.04.2017] 12:18
Kasia 12
Opiszcie jak byliście karani bo mi mama powiedziała ze jak take cos czytam będę tak karana Opisujcie

IP i czas połączenia logowane. [22716629]
[14.05.2017] 18:58
ktoś123456
Nigdy nie byłam w ten sposób karana, ale chciałabym spróbować...

IP i czas połączenia logowane. [22732940]
[21.05.2017] 21:07
Karający
ktoś123456 odezwij się w takim razie:
badanko100@gmail.com
Czekam..

IP i czas połączenia logowane. [22737252]

1 «   27 28 29 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat