o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

byliscie kiedys karani czopkami albo lewatywa?

1 2 3   » 29 Strony tematu:
[28.10.2012] 21:20
nemo
Ukaral was ktos kiedys zaaplikowaniem czopka zamiast kary cielesnej? Szczerze powiedziawszy sam zawsze bylem tak karany.
Odkad pamietam mieszkalem z dwiema kuzynkami u cioci. Ona troche starsza, wychowana w zamilowaniu do dyscypliny porzadku i posluszenstwa probowala tak samo wychowac nas. Za przewinienia, zla ocena, nie wykonanie jej polecenia itp zawsze byla kara. Ale nie taka jak to czesto bywa w domach czyli krzyk i bezmyslne lanie. Ciocia nigdy nie podnosila glosu, nigdy tez nie bila. Zawsze bardzo dlugo tlumaczyla. Pod koniec dnia robila tak zwana " wieczorke" ustawialismy sie w szeregu z kuzynkami i sluchalismy wykladu. Potem nastepowala prawdziwa kara, osoba ktora cos przeskrobala rozbierala sie do naga, i stawala na srodku pokoju. Nastepnie klada sie na stoliku pupa do nas . Ciocia wykrajala z mydla czopek i nastepnie lekko zamoczony wkladala w odbyt. Pieczenie bylo okropne, mydlo podraznialo scianki odbytnicy powodujac chec wyproznienia sie. Jednak trzeba bylo stac na bacznosc az 10 min. Pamietam jak kiedys kuzynka zostala przylapana na masturbacji, ciocia kazala jest rozebrac sie do naga. Stala twarza do nas, wygolona pochwa zucala sie w oczy, miala wtedy cos ok 15 lat. Ciocia inaczej niz zwykle kazala jej rozszerzyc lekko nogi stajac w rozkraku. Wziela na palec troche jakiegos czerwonego proszku i wsadzila Madzi w pochwe, do dzis pamietam jej placz, proszek niewiarygodnie ostro podraznil sciany pochwy, 2 dni Magda miala lekko spuchnieta pochwe, ciocia twierdzila ze masturbacji wypacza seksualnosc i jest zboczeniem, wielokrotnie mowila ze onanizowanie sie jest niedopuszczalne.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[20.01.2013] 19:22
anita.bancer
Ja byłam. Trudno mi o tym publicznie pisać.
Anita
anita.bancer@gmail.com

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20161619]
[09.02.2013] 14:29
DorisSz
Moja mama jest pielęgniarką. Na jakie ona wpadała pomysły. Trochę wstydzę się o tym mówić na formum. Jak ktoś będzie miał czas, chęć i ochotę podaje mojego maila doris.szajek@gmail.com

IP i czas połączenia logowane. [20222234]
[23.03.2013] 01:02
AlexXDD
Karani to moze za duzo powiedziane. Babcia do niedawna byla pielegniarka. Od wielu lat jest zwolenniczka metod naturalnego leczenia. W sklad tychze metod leczenia wchodzi rowniez lewatywa. Jak jestem chora np. na katar, angine, musze byc w domu babcia rekomenduje zrobienie mi lewatywy "dla zdrowia". Mama zawsze odpowiada tak i babcia zaczyna dzialac.

IP i czas połączenia logowane. [20343857]
[06.04.2013] 09:00
Maqda
Karani to moim zdaniem naduzycie. Bardziej dzialania te sluzyly do wymuszania posluszenstwa, pokazywania kto tu rzadzi i trzyma wladze, czasami tez zawstydzania. Mama pracowala przez kilka lat jako pielegniarka wiec wiedziala jak taka lewatywe nalezy zrobic.

IP i czas połączenia logowane. [20385400]
[23.09.2017] 00:39
[22.04.2013] 17:15
Lolucha
Nie bede tutaj pisać napisz tutaj wioletta.helios@op.pl

IP i czas połączenia logowane. [20432107]
[02.05.2013] 13:54
Misia8
Tak, kiedys byla taka sytuacja, wrocilam pozno w nocy po imprecie, wsciekla mama czekala na mnie by powiedziec mi ze jutro bede zalowac tego. No to na luzie poszlam troche pospac, wchodze do salony a tam mama czeka, myslalam ze moze juz zapomniala ale nic, no i wszystko bylo juz przygotowane, kanapa rozlozona, na ziemi na reczniku uwidzialam termometr, jakas masc, wezyk i jakis pojemnik, do tego tzw gruszka, potem mama przyniosla duze tabletki, balam sie co chce mi zrobic, nagle zadzwonil dzwonek i mama wyszla z tymi czopkami ok 5 ich bylo, wiekszych troche niz palec kazdy, no i w drzwach byl DArek, chlopak ktory mi sie podobal, powiedzialam mu zeby wpadl kiedys, pomyslalam ' no to sobie wybral moment' mama na mnie spojrzala i zaprosila DArka do srodka, powiedziala mu cos czego niedoslyszalam a on przytaknal, dala mu do reki te tabletki i pudeleczko z ziemi, spojrzeli na mnie i darus usiadl i powiedzial zebym sie polozyla na brzuchu ( na sobie mialam tylko dluga koszulke meska, spalam bez bielizny ) wstydzilam sie amama chwycila mnie i przelozyla przez kolana Darka, ten odslonil mi koszule i po kolei wkladal czopki, szarpalam sie.. Bo ostatnio czulam miedzy nami chemia, a wtedy plonelam ze wstydu ! Czulam jak nieznosnie czopek sie przesuwa w jelicie, poszly kolejne do srodka a za kazdym razem czulam za nimi palca ktory wiercil sie w mojej dziurce, juz wiedzialam jak mama chciala mnie ukarac. Po chwili polozyli mnie na plecach i kazali podciagnac nogi, wiedzialam jak bede niegrzeczna to bedzie gorzej, wiec z cierpiwoscia znosilam kare, wtedy mama chwycila termometr i wlozyla mi to w pochwe, podniecilo mnie to troche. Ale nadal czulam bol po nabojach w dziurce :c przypomnialo mi sie jak w dziecinstwie wsadzala mi termometr w pochwe i odbyt podczas goraczki, najpierw mierzyla w mojej kobiecosci, potem wchodzila w mniejsza dziurke. Dalej tez sie dzialo, ale chyba juz nie bede mowic.. Choc to anonimowe troche sie wstydze

IP i czas połączenia logowane. [20455925]
[21.05.2013] 18:10
koma323
AlexXDD czyli co?

IP i czas połączenia logowane. [20501386]
[04.06.2013] 00:20
Kaśka
Ja byłam czasami tak karana jeśli n.p dostałam złą ocenę itd. Lewatywę robiła mi mama albo starsza siostra. Zawsze musiałam się rozebrać całkiem nago. Kładłam się u mnie w pokoju na plecach, musiałam podnieść nogi do góry. Mama albo siostra przychodziły z wazeliną albo inny kremem i irygatorem. Smarowała mi pupkę kremem i musiałam mocno przeć i wtedy mi wkładała końcówka, lewatywę za złe zachowanie zawsze miałam bez poprzedniej lewatywy albo podania czopka. miałam wlewane 2 L wody z mydłem, czasami w ramach kary sama musiałam przygotować sobie płyn. Później przez około 20 minut nie mogłam iść do WC mimo tego że bardzo chciało mi się. Czasami wchodziło bez problemu, ale czasami miałam skurcze. Wtedy zwykle podnosiły wyżej zbiornik i płyn leciał szybciej. Wolałam mieć lewatywę z mama niż z siostrą bo siostra zawsze robiła żeby kara była jeszcze bardziej dotkliwa np. naciskała mi na brzuch po lewatywie, kazała się całować po stopach itd. Była raz taka sytuacja że siostra też dostała lewatywę za karę i mogłam zrobić jej ją ja.

IP i czas połączenia logowane. [20530143]
[25.06.2013] 15:32
Iksdedede
I jak zrobilas siostrze ta kare? A ona starsza czy mlodsza? u mnie norma kara w takim rodzaju, za spoznienia np ze spotkania - spore czopki dostawalam.. Za zle zachowanie np pyskowanie - musialam lezec w roznych pozycjach i krecono mi termometrem w dupie zeby mnie upokorzyc i nauczyc pokory, za zle oceny - porzadna lewatywa. Raz zdarzyla sie taka sytuacja ze mialam wszystko naraz, ale to kiedy indziej powiem jak kogos ciekawi.

IP i czas połączenia logowane. [20573050]
[25.06.2013] 15:55
nie mam więcej pytań
A wiesz, co to są znaki diakrytyczne i dlaczego w języku polskim tak ważne jest ich użycie?

IP i czas połączenia logowane. [20573109]
[03.07.2013] 00:57
Kaśka
Siostra starsza. Zrobiłam jej gruszką Ta jej mina jak dostawała kolejne ^^ Ja czasami musiałam też leżeć z termometrem w pupie, leżałam wtedy na brzuchu z wypięta pupą. Podanie czopka było zawsze za drobniejsze przewinienia. Za np powrót za późno do 30 minut był czopek. Później już lewatywa robiona rano przed szkołą. Moja siostra dostała odemknie taka lewatywę że zapamięta do końca życia ^^

IP i czas połączenia logowane. [20589647]
[12.07.2013] 16:42
Iksdededede
Mozesz powiedziec? Jestem ciekawa zemsty sama bym taka na bracie zastosowala, iż zazwyczaj on mi robi bez wiedzy mamy a ja nie moge odmowic bo powie co zrobilam w stedy gorzej, ale wiem ze kiedys bede mogla sie zemscic hehe

IP i czas połączenia logowane. [20609374]
[15.07.2013] 02:08
Kaśka
Co powiedzieć ?

IP i czas połączenia logowane. [20614502]
[15.07.2013] 11:05
Iksdedede
O tym jak ukaralas siostre i wgl

IP i czas połączenia logowane. [20614734]
[15.07.2013] 13:49
Czereśniak Deluxe
Tak i było to najzabistsze przeżycie w moim kiepskim życiu
http://cur.lv/1dii3

IP i czas połączenia logowane. [20615018]
[15.07.2013] 13:52
Iksdedede
Jak mozesz uwazac ze to bylo fajne przeciez to miala byc kara xd

IP i czas połączenia logowane. [20615021]
[15.07.2013] 14:26
Ukarany
Ja miałem niedawno coś takiego. Moja siostra chodzi do liceum medycznego. Jak coś podpadne matce oddaje mnie w ręce siostry. Właśnie niedawno ćwiczyła na mnie lewatywe. Miałem wybór albo siostra albo ojciec. Wybrałem siostrę. Trochę mi wstyd o tym pisać. Jeszcze wcześniej ćwiczyła na mnie zastrzyki i to nie sama a z koleżanką.

IP i czas połączenia logowane. [20615077]
[15.07.2013] 14:33
iksdedede
a ile masz lat? Dajesz im tak biedaku kluc sie?

IP i czas połączenia logowane. [20615087]
[15.07.2013] 17:11
jaaaaaaaaaaap
Iksdede, Kasia-odezwiecie się...?
ferdynandwspanialy111@wp.pl

IP i czas połączenia logowane. [20615355]
[15.07.2013] 20:03
Ukarany
iksdedede (13.07.15 14:33):

Lepsze to niż bliskie spotkanie z ojcem. Już raz miałem i wystarczy.

IP i czas połączenia logowane. [20615679]
[17.07.2013] 20:59
iksdedede
masz okropne sposoby kary :c a ile masz w koncu lat? Ze przed tak mlodymi dziewczynami musisz sie rozbierac w celu kary albo bym ujela ' kroliczka doswiadczalnego jak wychodza twojej siostrze zabieg typu lewatywa, albo zastrzyki '

IP i czas połączenia logowane. [20619638]
[17.07.2013] 22:09
marta lewa
jest ktoś teraz ?

IP i czas połączenia logowane. [20619816]
[17.07.2013] 22:37
marta lewa
jak ktoś chce żebym napisała jak mnie karali niech napisze

IP i czas połączenia logowane. [20619864]
[17.07.2013] 22:48
Oczkoo
Jesli chcesz, pisz, wszyscy poczytaja, bo kazdego cos tu laczy ;d

IP i czas połączenia logowane. [20619878]
[17.07.2013] 22:52
Ukarany
Ukarany (13.07.15 20:03):
iksdedede (13.07.15 14:33):

Lepsze to niż bliskie spotkanie z ojcem. Już raz miałem i wystarczy.

tate często robił mi lewatywę z ejakulatu

IP i czas połączenia logowane. [20619887]
[17.07.2013] 22:53
Iksdedede
A co to takiego ? O.o

IP i czas połączenia logowane. [20619895]
[17.07.2013] 23:02
marta lewa
ja też mieszkałam z ciotka i dwiema kuzynkami ja 15 a kuzyni 14 i 17 lat
jak coś przeskrobałyśmy to ciotka wołała nas do pokoju i robiła przesłuchanie zawsze któraś się przyznała a później ciotka zaczynała dopiero ... np ja kiedyś wróciłam do domu o 22.30 ciotka zebrała nas kazała mi wstać i się rozebrać do naga i poszła na dół gdy wróciła miała już termometr wazelinę i iligator kazała mi się wypjąć do kuzynek wzieła termometr i włożyła go głęboko w moją mała dziurkę mi staneły łzy w oczach trochę nim pokręciła wyjeła i powiedziała 36,9 wzieła ręke do kieszeni i wyjęła 6 czopków dała po 2 kuzynką i sobie na początku ona a później ona wsadzały mi je a ja płakałam a ciocia powiedzała żeby to zapamiętać bo będą takie kary ...
pisać dalej

IP i czas połączenia logowane. [20619923]
[17.07.2013] 23:12
Oczkoooo
Taaaak

IP i czas połączenia logowane. [20619942]
[17.07.2013] 23:21
Oczkoooo
Kuzynki ci wsadzaly czopki?! A na co one byly i jakiej wielkosci,a termomt jakiego rodzaju

IP i czas połączenia logowane. [20619971]
[17.07.2013] 23:30
marta lewa
kiedyś starsza kuzynka ewa 17 ciotka zobaczyła ze całuje się z chłopakiem ale teraz ciotka kazała jej się rozebrać położyć na stole rozchylić nogi i zaczęła sprawdzać jej ci*e czy ma wianeczek ale miała
ciotka kazała jej się wypiąć i wzięła gruszkę i zrobiła jej lewatywę z 2-3 razy przekręciła ją na plecy i zaczeła naciskać jej brzuch i krople zaczeły sie sączyc zz jej tyłka po 10 min pozwoliła pujść do WC po czym ka zała najpierw młodszej kuzynce Monice a potem mnie dać jej 15 klasów w tyłek ręką ciocia założyła rękawiczkę nasmarowała ja wazeliną i zaczeła wiercić sie palcem w jej małą dziurkę nie wiem co sprawdzała ale to musiało boleć bo ewa po prostu stękała później ciotka kazała nam ściągnąć spodnie i majtki wypiąć się myślałam że nas czeka to samo ale nie ciocia mówi chciałaś się całować to teraz całuj musiała nas całować po 5 min w mała dziurkę a później citka usiadła na krześle ewa musiała się wypiąć ale prodem do krzesła i trzymać sięgo nam dała 10 czopków które wkładalyśmy na jej komęde a onamydłem szorowała jej język i tak przez 30 godz
jutro napisze reszte

IP i czas połączenia logowane. [20619987]

1 2 3   » 29 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat