o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Gdzie i jak wyjechać?
 » Odpowiedz na ten temat

Karwia - znacie, polecacie?

1 2
[02.08.2013] 23:50
meg 1978
Jestem bardzo zadowolona z pobytu w Karwi. Plaża bardzo faja, czysty piasek, łagodne zejście do morza. Z chęcią tam wrócę. Jest miejsce idealne dla rodzin z dziećmi( atrakcji dla dzieciaków pełno). Młodzież powinna raczej udać się do większych miejscowości, w Karwi około 22.00 robi się pusto, gdy wybraliśmy się z mężem na spacer czynne były tylko pojedyncze lokale.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20653404]
[04.08.2013] 14:44
Plazzowicz
Przyjechać na plaże OK.
Zjeść w jakimś barze OK.
Jeżeli lubicie ciągle tłumy dookola, zapach ryby z baru tuż za oknem i przeciskanie się pomiedzy samochodami w drodze do jakiegokolwiek celu to też polecam.
Klimat malowniczej miejscowości nadmorskiej pomiędzy straganami z chińskimi wyrobami to też nie tutaj

IP i czas połączenia logowane. [20655539]
[18.11.2013] 00:14
Rodzinka
Jeżdżę do Karwi co roku ze względu na moją liczną rodzinkę ponieważ jest tam spokojnie.
Jak już każdy Polak wie pensjonatu bez wad niema.
My zawsze szukamy pensjonatów pod względem dzieci.
Więc napisze Wam po kolei które są w Karwi najlepsze jak dotychczas zauważone przez nas:
1. Dworek ul. Wiosenna 8- mają tego aż za dużo ale dzieciom się podoba, według mnie powinni zainwestować w lepszą, większą dmuchaną zabawkę i ten basen z kuleczkami też mógłby być o wiele większy, wyższy i masywniejszy. Reszta pensjonatu okey . Chyba wrócimy za rok.
Pobyt w 2013r.
2. Kamena - ładny plac zabaw lecz brakuje im trochę zabawek
3. Dzika Róża- mało ale fajnie
4. Alka- wszystko na ''kupie''
5. Morena- żeby mieli więcej miejsca to może było by lepiej, przyczepę radzę wyrzucić bo tylko odstrasza ,lepiej postawić coś w zamian dzieciom.
Pozdrawiam właściciele i obsługę z Dworku, Kameny i Dzikiej Róży w tych pensjonatach było najlepiej ( 10 + )

IP i czas połączenia logowane. [20868391]
[22.11.2013] 00:05
nowak67
Ja tam polecam wypoczynek w Skoczkowie na Kaszubach:
http://noclegi.kaszuby.org
cisza, spokoj blisko jezioro

IP i czas połączenia logowane. [20875436]
[22.11.2013] 16:49
Dareczkaa111
Ja to akurat za Karwią nie przepadam Bardziej wolę Łebę, Darłowo... A jeśli chodzi o szukanie noclegu to ja zawsze szukam tutaj http://nocowo.pl/szukam_noclegu.html a dokładniej to składam tylko zapytanie bo później dostaję oferty na maila

IP i czas połączenia logowane. [20876517]
[25.11.2017] 11:59
[17.04.2014] 22:14
ciocia
Popieram dla mnie a zwlaszcza dzieci Dworek Karwia to numer jeden, dzieci caly rok wspominaja i pytaja kiedy znowu jedziemy do Pani Ewy. Atrakcji dla dzieci duzo, bardzo rodzinna atmosfera i wlasciciele wyluzowani.
Wady - plac zabaw tak fajny ze dzieci nie moge na plaze wyciagnac, musze szantazem
Rodzinka (13.11.2013.18 00:14):
Jeżdżę do Karwi co roku ze względu na moją liczną rodzinkę ponieważ jest tam spokojnie.
Jak już każdy Polak wie pensjonatu bez wad niema.
My zawsze szukamy pensjonatów pod względem dzieci.
Więc napisze Wam po kolei które są w Karwi najlepsze jak dotychczas zauważone przez nas:
1. Dworek ul. Wiosenna 8- mają tego aż za dużo ale dzieciom się podoba, według mnie powinni zainwestować w lepszą, większą dmuchaną zabawkę i ten basen z kuleczkami też mógłby być o wiele większy, wyższy i masywniejszy. Reszta pensjonatu okey . Chyba wrócimy za rok.
Pobyt w 2013r.
2. Kamena - ładny plac zabaw lecz brakuje im trochę zabawek
3. Dzika Róża- mało ale fajnie
4. Alka- wszystko na ''kupie''
5. Morena- żeby mieli więcej miejsca to może było by lepiej, przyczepę radzę wyrzucić bo tylko odstrasza ,lepiej postawić coś w zamian dzieciom.
Pozdrawiam właściciele i obsługę z Dworku, Kameny i Dzikiej Róży w tych pensjonatach było najlepiej ( 10 + )

IP i czas połączenia logowane. [21139879]
[19.04.2014] 11:39
Anna3344
Myślę, że tutaj znajdziesz coś dla siebie http://www.noclegowo.pl/noclegi/karwia/

IP i czas połączenia logowane. [21141562]
[02.05.2014] 17:10
Wiolanna
Karwia...Kiedyś będąc w Jastarni (nawiasem mówiąc - przepiękne miejsce odwiedziłam też i Karwię i z tego co pamiętam to bardzo urokliwe miejsce, pozbawione zgiełku ulic jak w większych miastach,spokojne bardzo zielone, świetnie nadaje się na wyjazd z rodziną na piknik . Jeżeli nie znalazłeś jeszcze jakiegoś noclegu to myślę, że tu coś znajdziesz http://flatigo.pl/poland/karwia. Udanych wakacji!

IP i czas połączenia logowane. [21159418]
[27.07.2014] 13:30
sylwia3456
Tutaj jest duży wybór noclegów w Karwii http://www.przymorzu.pl/karwia. Zawsze szukam przez portal PRZYMORZU.PL i nigdy się nie zawiodłam.

IP i czas połączenia logowane. [21285606]
[05.08.2014] 18:05
zszsz
Właśnie wróciłam z Karwi. NIE POLECAM!!! Dojście do plaży zaśmiecone i śmierdzące. Mnóstwo ludzi. Nie polecam też pensjonatu JASTA przy ulicy Kolorowej! Robiłam rezerwacje sugerując się zdjęciami pokoi ze strony internetowej, to co zastałam na miejscu to śmierdzący pokój, stare łóżka, meble, zagrzybiona łazienka. Zmarnowany czas, nerwy, urlop, pieniądze........ Za darmo nie chciałabym tam mieszkać z malutkimi dziećmi. Cena za dobę jaką proponowała właścicielka to 150zł.
Jedyny plus to plaża, która jest piękna, biały mięciutki piasek.

IP i czas połączenia logowane. [21298533]
[23.03.2015] 23:04
Miri111
Polecam pooglądać sobie zdjęcia z Karwi http://www.karwia.com/galeria.php naprawdę ładna miejscowość nadmorska. I wg mnie jest CZYSTO

IP i czas połączenia logowane. [21684342]
[21.05.2015] 23:38
pah_A
Miri111 (15.03.2015.23 23:04):
Polecam pooglądać sobie zdjęcia z Karwi karwia.com/galeria.php naprawdę ładna miejscowość nadmorska. I wg mnie jest CZYSTO

Zgadza się - nie marudzić tylko noclegi rezerwować http://www.karwia.com/wszystkie-noclegi.php

IP i czas połączenia logowane. [21778103]
[13.06.2015] 09:39
jolkaol
Lubię tą miejscowość, ponieważ nie ma takiego tłoku jak w innych miejscowościach.
Jest można rzec kameralnie.
No i od 2 lat jeżdżę w to samo przytulne i niedrogie miejsce - PELIKAN -przy ulicy Nowej 9.
Ogólnie - naj - jeśli chodzi o miejscowości nadmorskie.

IP i czas połączenia logowane. [21813313]
[24.06.2015] 08:47
bejbi5
Znam i Polecam!!! Klimatyczna miejscowość, z konkretnymi ofertami noclegowymi.
Plaża jak z bajki.
Jeśli chodzi o nocleg to polecam Pokoje Pelikan przy ulicy Nowej.

IP i czas połączenia logowane. [21832986]
[28.07.2015] 14:09
agamiko
ja byłam w tym roku w Karwii na wakacjach. pojechaliśmy we dwie rodziny z dziećmi i byliśmy zachwyceni. mieszkaliśmy w domku pod lasem, z dala od pensjonatów, bo zależało nam na spokoju i terenie ogrodzonym ze względu na dzieci. plaża jest piękna, sama karwia faktycznie mała i słabo z atrakcjami, ale dla zmotoryzowanych to nie problem, bo do jastrzębiej góry jest 8 km, 16 do władysławowa. korki są co prawda, ale z cb radiem, udało nam się znaleźć jakieś małe objazdy. a jak się wcześnie wyjedzie to nawet na hel można dotrzeć bez korków. ja mam nadzieję, że kiedyś uda mi się tam wrócić!

IP i czas połączenia logowane. [21894854]
[05.08.2015] 09:15
Chełmek
Witam serdecznie,
chciałabym wraz mężem i dziećmi bardzo podziękować za wspaniały pobyt u państwa.za piękny pokój, podwórko, widoki, pyszne śniadanka i bardzo bardzo miłe rozmowy. zazdroszczę wszystkim obecnym gościom , że właśnie u państwa są i te wszystkie wspaniałe chwile są dopiero przed nimi, a ja zasuwam 1 dzień w pracy po urlopie...
będziemy wszystkim naszym znajomym polecać "kamenę" a sami na pewno u państwa jeszcze nie raz zagościmy.
życzę dużo zdrowia, radości, zadowolonych klientów i dużo dużo dobrego.
Jadwiga z rodziną

IP i czas połączenia logowane. [21908428]
[06.11.2015] 09:58
jerzyr
Polecam.
W tym roku byliśmy w Pokoju Pelikan i było super..
A sama miejscowość niewielka i klimatyczna.

IP i czas połączenia logowane. [22050457]
[15.02.2016] 19:12
kkaasskkaa
polecamwww.domkibalos.pl -domki wybudowane 3 lata temu, nowe ,na ogromnej działce bardzo dużo przestrzeni dla dzieciaków, świetny plac zabaw i rzut beretem do morza. jeździmy tam od 3 lat z dwójką dzieci obecnie 5 i 7 lat dwukrotnie w trakcie wakacji pod koniec czerwca wtedy jest mniej ludzi i spokojniej oraz w pod koniec lipca szczerze polecam dla rodzin z dziećmi domki są super wyposażone -praktycznie we wszystko, jest gril i taras w ogóle polecam Karwię- nie ma tyle wiary co we Władku czy w Jastrzębiej a plaża jest szeroka z bialutkim piaskiem

IP i czas połączenia logowane. [22197317]
[20.02.2017] 14:02
M0nia87
Ja uwielbiam Karwie. Jest tam spokojnie, plaże nie są oblegane i zawsze spokojnie można znaleźć dla siebie miejsce. Dodatkowo dużym plusem są ceny i piękne widoki. Ja w zeszłe wakacje zatrzymałam się z rodziną wwww.willazlota.pl i bardzo nam się podobało.

IP i czas połączenia logowane. [22651692]
[06.09.2017] 06:11
dveli2
Ja polecam wyszukiwarke http://www.booking.com/index.html?aid=947599 , calkiem dobre i tanie hotele udalo mi sie tam zarezerwowac.

IP i czas połączenia logowane. [22799438]
[06.09.2017] 09:33
maletti4
Tylko looking.com! Najlepsze pokoje w Kurrwii
http://www.looking.com/

IP i czas połączenia logowane. [22799467]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat