o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ekologiczne życie
 » Odpowiedz na ten temat

Ekologia w domu

1 2 3
[12.11.2015] 22:58
jkhxzc
ja np odkladam zuzyte baterie a potem oddaje je firmiewww.pgrproeko.pl ktora zajmuje sie utilizacja niebezpiecznych odpadow

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22061115]
[25.11.2015] 11:54
krasazyny
warto pamiętać, że są też takie miejsca jak http://zlommetalekolorowe.pl/kontakt/ , które powadzą skup złomu i skup metali kolorowych, aby je bezpiecznie utylizować. Po co ma to zalegać na podwórkach lub co gorzej - w lesie...

IP i czas połączenia logowane. [22079698]
[09.12.2015] 13:12
ulala
A co powiecie na własnoręcznie zrobione meble? Tego lata szukałam czegoś do ogrodu i w końcu zdecydowałam się na meble z palet i innych. Zaangażowałam całą rodzinę. Super zabawa i piękny efekt gwarantowane. Jeżeli dopiero zaczynacie przygodę z eko meblami, tu macie kilka wskazówek: http://www.dopoznania.pl/wroclaw/pl/eko_mebl e_zrob_to.html

IP i czas połączenia logowane. [22100550]
[15.01.2016] 17:02
miszczfiltrowanianawschodzie
To samo tyczy się instalacji wodnej bo teraz w niektórych miejscach woda jest brudna i zaraz na czajniku osadza się kamień, a pralka zatkana. Żeby tego uniknąć zamawówiłem filtr narurowy w firmie www.dualfiltry.pl i to zdecydowanie ekologiczne rozwiązanie.

IP i czas połączenia logowane. [22153803]
[21.02.2016] 21:31
zuzelka5677
u nas sporo myślenia teraz nad założeniem fotowoltaiki. Takie działania i systemy oparte na energii odnawialnej mogą być bardzo wydajne, sporo ciekawych rzeczy można poczytać na stronie http://remor.pl/solar/

IP i czas połączenia logowane. [22206746]
[19.09.2017] 20:54
[01.11.2016] 16:25
gośc098
KOrzystam z uslug firmywww.agorecykling.pl i jestem bardzo zadowolona. Dzięki temu nie musze trzsymac niepotrzebnych zepsutych urzadzen. Warto.

IP i czas połączenia logowane. [22501474]
[28.11.2016] 11:43
MichalPuczyk
A macie może oczyszczalnie biologiczne? Zastanawiam się nad wymianą mojego szamba i w oko wpadła mi oferta firmy http://oczyszczalnia.net/. Co o tym myślicie?

IP i czas połączenia logowane. [22535830]
[28.11.2016] 13:00
myślimy że jesteś
darmowym reklamodawcą, pracownikiem firmy.

IP i czas połączenia logowane. [22535931]
[28.03.2017] 17:03
stark45
Ekologia to też to, co się dzieje z naszym zużytym, starym sprzętem elektrycznym po wymianie na nowy. Większość osób wyrzuca na śmietnik i przez to strasznie zanieczyszcza środowisko. Wszyscy na pewno kiedyś słyszeli że np. proszek z jarzeniówek jest bardzo szkodliwy, prawda?? A na wysypiska trafia tego naprawdę sporo
Świata może tym nie naprawie, ale im będzie więcej świadomych osób tym lepiej. Ja wszystkie elektro śmieci oddaje tej firmiewww.elektrosmieci.warszawa.pl ona je potem odpowiednio utylizuje, dzięki czemu zagrożenie znika. Wszyscy tak powinni robić, bez wyjątku, ale jeszcze tak mało osób sobie zdaje sprawy, że ma taką możliwość. Jeśli możecie, przekażcie to dalej, trzeba ratować naszą planetę dopóki jest jeszcze co

IP i czas połączenia logowane. [22693653]
[28.03.2017] 19:51
stark45
Tylko nie oddawajcie elektrośmieci do innych firm. Nasza planeta zginie!

IP i czas połączenia logowane. [22693859]
[28.08.2017] 21:04
pachira
Moim zdaniem warto wyrabiać w sobie eko nawyki. No i zarażać nimi dzieci.

IP i czas połączenia logowane. [22795802]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat