o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Zdrowe życie
 » Odpowiedz na ten temat

termogenik dinitrofenol kto brał??

1 2 3   » 6 Strony tematu:
[22.09.2012] 12:44
rudaagata
mam możliwość zakupu tego spalacza ,czy ktoś to brał i z jakimi skutkami?? Interesują mnie tylko wpisy osób które to zażywały i wiedzą o co w tym wszystkim chodzi.W internecie jest wiele systemów brania ,który jest najwłaściwszy??
DNP (2,4-Dinitrophenol)
Najskuteczniejszy spalacz tłuszczu
WSTĘP
DNP (2,4-Dinitrophenol), przemysłowa substancja, która jest wykorzystywana do rozmaitych celów. Zdobył dużą popularność jako potężne narzędzie do walki z niechcianą tkanką tłuszczową. Przyspiesza metabolizm, aż do niewiarygodnych 50%. Dzięki tak niewiarygodnym właściwościom użytkownicy tego środka potrafią zgubić nawet do 6kg tłuszczu w ciągu 8 dni stosowania.
JAK DZIAŁA DNP?
Sklasyfikowany jako "rozprzęgacz fosforylacji oksydacyjnej", z medycznego punktu widzenia jest to bardzo niebezpieczna substancja, ponieważ organizm nie daje żadnych sygnałów w razie przedawkowania.
DNP (2,4-Dinitrophenol) zwiększa przepuszczalność błony mitochondrialnej dla protonów, co utrudnia, bądź zwalnia syntezę ATP. ATP to paliwo dla wszelkich procesów życiowych w komórkach. ATP jest produkowane w mitochondriach za pomocą tzw. pompy protonowej, a DNP zakłóca jej działanie. Najprościej mówiąc cząsteczki DNP biorą protony po jednej stronie błony mitochondrialnej, są w stanie przedostać się przez membranę i po jej drugiej stronie oddają zabrane protony, pomijając w ten sposób pompę protonową. To oznacza, ze gospodarowanie
energią przez organizm jest na tyle nieefektywne, ze podejmuje on wszelkie działania, by pozyskać więcej ATP. Spala dużo więcej glukozy i tłuszczów, ale energia ta zostaje w dużej części uwolniona w postaci ciepła, zamiast produkcji ATP.
HISTORIA DNP
Wielu zawodowych kulturystów startujących w zawodach oraz wielu amatorów nieustannie próbuje się prześcignąć w osiągnięcia lepszej "rzeźby" od swoich konkurentów. Od kiedy pojawiły się pierwsze doniesienia o jego potężnych właściwościach, dinitrophenol powoli zdobywał coraz to większą rzeszę fanów. W 1931 roku, badanie przeprowadzone przez Stanford University potwierdziło naukowo ogromny potencjał tego środka. Nie trudno przewidzieć co stało się potem. Znalazł on swoją drogę do przeróżnych leków przeciw otyłości, był dodawany do przeróżnych diet przez dietetyków. Regulacje i restrykcje były znacznie mniejsze niż w czasach obecnych, więc nikt zbytnio nie przejmował się skutkami ubocznymi leków, więc wiele z tych "leków" było dostępnych bez recepty. Dwa lata później FDA zakazało stosowania środka ze względu na jego działanie oraz to, że był dostępny bez recepty w wielu "magicznych środkach odchudzających". FDA właśnie w tym czasie rozwijała swoje skrzydła, powstała właśnie w tym okresie, więc działała bardzo nachalnie oraz stanowczo z braku jakichkolwiek ustaleń odgórnych, reguł podejmowania legalnej substancji z rynku. W tym czasie odnotowano tylko 1% przypadków zaćmy u stosujących ten środek, jednak co ciekawe były to tylko kobiety. Obecnie istnieją sposoby, aby zapobiec wystąpieniu takich skutków ubocznych jak zaćma.
Porównania DNP do obecnych leków stosowanych w leczeniu otyłości są zdumiewające, na korzyść DNP.
Podczas, gdy stack ECA (efedryna, kofeina, aspiryna) zwiększa metabolizm o 3%, tak DNP potrafi go zwiększyć o 50%. DNP nie posiada anorektycznych właściwości efedryny czy clenbuterolu, wręcz przeciwnie, zwiększa apetyt na węglowodany. Problem ten można łatwo obejść stosując obok DNP np. Efedrynę, która hamuje łaknienie.
RYZYKO STOSOWANIA
Czytając o cudownych właściwościach DNP pewnie zastanawiacie się jakie niesie za sobą ryzyko stosowania?
Są one bardzo groźne i wyjątkowo nasilone oraz przyczyniają do tego, że substancja ta jest nie do zniesienia podczas stosowania. Zaczynamy od najbardziej niebezpiecznych skutkach w stronę najmniej szkodliwych.
Przegrzanie organizmu - Nie ma górnej granicy wzrostu temperatury przez DNP, dlatego, gdy przedawkujemy preparat, możemy dosłownie usmażyć się od wewnątrz. Dawkowanie zostanie przedstawione poniżej, ale nawet lekko przesadzona dawka może spowodować śmierć. Znacznie mniejsze przedawkowanie może spowodować uszkodzenie mózgu lub innych narządów.
Karcynogeneza - Fenole w medycynie uważane są za rakotwórcze. DNP nigdy nie udowodniono bezpośredniej winy DNP w powstaniu raka. Oprócz działania rakotwórczego fenole nasilają produkcję wolnych rodników oraz szybko utleniają związki zawarte w tkance tłuszczowej, które mogą okazać się potencjalnie niebezpieczne.
Śmierć - Jest to oczywiste ryzyko. Odnotowano przypadki śmierci kilku kulturystów stosujących ten środek.
SKUTKI UBOCZNE
Dyskomfort i poty - Jest to najbardziej i najczęściej doskwierający skutek uboczny stosowania DNP, zarówno dla samego stosującego jak i dla osób z jego otoczenia. Nawet w zimie, w domu, w temperaturze pokojowej ubrania stosującego będą całe mokre. Gdy pracujesz np. na kierowniczym stanowisku i musisz nosić odzież formalną (garnitury) rozważ inną metodę utraty tłuszczu. Będzie to również doskwierać w życiu osobistym. Wyobraź sobie, że musisz iść na randkę jakbyś wyszedł bezpośrednio z kąpieli.
Bezsenność - Drugim najczęściej odnotowanym skutkiem ubocznym jest bezsenność. Można zminimalizować stosując suplementy diety na bazie waleriany lub melatoniny, lub sięgnąć po środki na receptę np. relanium. Jeżeli będzie je stosował regularnie może dojść u Ciebie do uzależnienia, więc należy rozważyć również tę kwestię.
Zżółcenie płynów - Niektórzy tego nie zauważają, a niektórzy tak. Wszystkie płyny w organizmie przybiera

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[10.06.2014] 22:24
gosc 2010
Nie stosujcie chemii to potem masakra. Ja schudłam zdrowo i trwale na Ziołach Tybetańskich.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21217778]
[11.06.2014] 12:37
Wybranka
DNP jest super. Najskuteczniejszy spalacz tłuszczu!

IP i czas połączenia logowane. [21218413]
[11.06.2014] 12:49
kinia130
No, no, 2,4-Dinitrophenol czyli DNP. Nie ma nic lepszego.

IP i czas połączenia logowane. [21218425]
[11.06.2014] 16:10
agata wredna anorektyczka
To prawda. Tylko DNP (2,4-Dinitrophenol). Nie ma silniejszego spalacza. Schudłam już 17 kg. Nareszcie jestem motylem.

IP i czas połączenia logowane. [21218690]
[22.11.2017] 17:42
[12.06.2014] 11:52
basieks
Możecie to kupić u mnie na skracajcom.

IP i czas połączenia logowane. [21219749]
[13.06.2014] 20:21
red agatha
Hiper odchudzanie, pracownicy firm, to DNP czyli 2,4-Dinitrophenol. Nie ma silniejszego spalacza tłuszczu, żadne tam ketony. Już 18,5kg mniej!

IP i czas połączenia logowane. [21221781]
[16.06.2014] 17:03
ana_motylek
Biorę DNP już 4 miesiące. 12 kg mniej! Nie wierzcie w żadne tam forever max, duoslimy ani ketony co wam wciskają agenci reklamowi.

IP i czas połączenia logowane. [21225154]
[17.06.2014] 16:25
pełna zgoda
Slimsrea, 4-slim, 2-slim, ketony nie działają. Tylko DNP (2,4-Dinitrophenol), super spalacz tłuszczu. Nie ma po nim efektu jajo!

IP i czas połączenia logowane. [21226790]
[18.06.2014] 17:02
motylem jestem
Tylko DNP się liczy, any. Żadne tam slimsrey i duoslimy!

IP i czas połączenia logowane. [21228027]
[20.06.2014] 18:06
marta_pasieczko
Co to za bzdury! Tylko robespierre10 jest skutecznym środkiem, reklamodawcy. Nie kupujcie innych środków.

IP i czas połączenia logowane. [21230643]
[22.06.2014] 16:41
ewkakonewka
Używałam wielu środków i nie było żadnego skutku. Byłam tłustą świnią. Dopiero gdy zaczęłam używać DNP pojawiły się efekty. 4 miesiące - 12 kg mniej. Teraz jestem motylkiem. Nie wierzcie pracownikom firm. Zwykłe środki nie działają

IP i czas połączenia logowane. [21233104]
[23.06.2014] 17:37
Jan Boryczko
Nie kupujcie zwykłych środków wciskanych wam przez reklamodawców, pracowników firm, szkolonych do tego celu, piszących pod żeńskimi nickami. Tylko DNP jest skuteczne w odchudzaniu.

IP i czas połączenia logowane. [21234919]
[28.06.2014] 13:14
Zosia83
Slimsrea - nie wiem czy to działa bo zastosowałam DNP i nie musiałam niczego innego szukać. Po 3 miesiącach z DNP straciłam 18kg - efekt jak dla mnie jest baaardzo zadowalający. Poleciłam ten preparat koleżankom które obecnie są w trakcie kuracji i maja już pierwsze sukcesy. Naprawdę dobry produkt - polecam

IP i czas połączenia logowane. [21242022]
[30.06.2014] 10:49
anali87
Tylko meridia, reklamodawcy. Chudnie się 3-5 kg/mc, bez efektu jajo!

IP i czas połączenia logowane. [21243908]
[30.06.2014] 14:10
nieudolność reklamodawców
Do reklamowania foreverslimu i slimsrei to chyba zatrudniono gimbazę. Ale nieważne. I tak wiadomo, że tylko DNP działa!

IP i czas połączenia logowane. [21244268]
[01.07.2014] 11:34
gardłulec
Nie ma nic skuteczniejszego!

IP i czas połączenia logowane. [21245635]
[02.07.2014] 10:28
lenka159
Tylko DNP jest skutecznym środkiem, pracownicy firm!

IP i czas połączenia logowane. [21246910]
[02.07.2014] 16:47
kaszuwanna
Ja też przekonałam się do DNP. Po 3 miesiącach 12 kg. Brałam forverslim i slimcee. Nic z tego nie wyszło. Tylko efekt jajo.

IP i czas połączenia logowane. [21247459]
[02.07.2014] 19:39
tylko DNP, reklamodawcy
Nie ma nic skuteczniejszego!

IP i czas połączenia logowane. [21247668]
[02.07.2014] 20:34
marta_pasieczko
Co to za bzdury! DNP nie działa. Tylko robespierre10 jest skutecznym środkiem, reklamodawcy. Nie kupujcie innych środków.

IP i czas połączenia logowane. [21247823]
[03.07.2014] 13:11
ksenia40
Ja też ostatnio przekonałam się do robespierre10. Odchudzam się z koleżanką i po miesiącu już prawie 3kg mniej

IP i czas połączenia logowane. [21248770]
[05.07.2014] 18:00
Katarzyna W.
Jakie tam ketony i DNP, reklamodawco, którego na szkoleniu nauczono, że dla zwiększenia wiarygodności ma występować jako laska? . To w ogóle nie działa. Nie kupujcie środków placebo. Ketony nie działają. Tylko duoslim jest skutecznym termogenikiem i jest już ponownie w sprzedaży. Odchudzam się z koleżanką i po 2 miesiącach 8 kg. mniej!

IP i czas połączenia logowane. [21251591]
[08.07.2014] 12:10
danfros
Na DNP można schudnąć nawet 7kg miesięcznie, ale wystarczy 5 tak jak u mnie. W sumie to już 3 miesiące i 15kg. Przedtem stosowałam slimceę, duoslim, novoslim, ketony i forverslim. Nie było żadnych pozytywnych skutków poza jajem. Teraz już wiem, że te środki nie działają. Tylko DNP czyli 2,4-Dinitrophenol jest najbardziej efektywnym spalaczem tłuszczu. Nie wierzcie pracownikom firm, których szkoli się, że mają przyjmować w reklamach idiotyczne nicki żeńskie i pisać ile to kg mniej i ile schudły fikcyjne koleżanki.

IP i czas połączenia logowane. [21255832]
[11.07.2014] 17:40
Anna Maryska
Przepraszam was, dziewczyny, za reklamowanie slimcei. Wreszcie doszłam do wniosku, że w ogóle nie działa. Teraz wiem, że blacberry1000 to najlepsze tabletki na odchudzanie, reklamodawcy!

IP i czas połączenia logowane. [21260760]
[13.07.2014] 12:57
Sitoniusss
na tej stroncewww.ketonyzjezyn.pl dziewczyna na krotkim filmiku opowiada o swoich przygodach z odchudzaniem. zdradze tylko, ze teraz jest szczupla

IP i czas połączenia logowane. [21263378]
[17.07.2014] 12:59
marta marczuk
Tylko meridia jest skutecznym środkiem na odchudzanie, reklamodawcy, pracownicy firm, dla zwiększenia zaufania reklamujący badziewie pod postacią lasek! Praktycznie nie ma efektu jajo.

IP i czas połączenia logowane. [21269875]
[18.07.2014] 12:25
ana_motylek
Co to za bzdury! Meridia i 4ver-slim w ogóle nie działają! Slimsrea i ketony też zresztą. Możecie sobie reklamować, pracownicy firm te swoje sklepy i tabletki placebo. Na szkoleniach uczą was przybierania idiotycznych nicków żeńskich, dla zwiększenia wiarygodności reklam. Ja schudłam 10, ja 15 kg, moja fikcyjna znajoma 18, itd. Znajoma brała i schudła, a wy znacie i pamiętacie od razu link do strony z reklamą. Co za niedouczone głąby!
Tylko 2,4-Dinitrophenol, czyli DNP skutecznie spala tłuszcz. Nie wierzcie reklamodawcom.

IP i czas połączenia logowane. [21271493]
[19.07.2014] 17:00
nieudolność reklamodawców
Mamy wakacje, więc do reklamowania sklepów i produktów na odchudzanie zatrudniono pewnie gimbazę. Darmowe reklamy do kasacji.

IP i czas połączenia logowane. [21273239]
[23.07.2014] 12:27
lalunia128
Najlepszym środkiem na odchudzanie są ketony z jeżyn czyli BlackBerry Bio10R. Schudłam już 12 kg, a moja koleżanka 10. Kupuję je na www.ketonyzjezyn.pl

IP i czas połączenia logowane. [21279460]
[26.07.2014] 16:48
Sitoniusss
Tak, tak, tylko ketony z jeżyn, reklamodawcy!

IP i czas połączenia logowane. [21284470]

1 2 3   » 6 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat