o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Czarna muzyka / Hip-hop
 » Odpowiedz na ten temat

Gdzie w KRAKOWIE sklep z odzieżą, obuwie HIP-HOP

[21.09.2012] 13:20
ufo125
Witam czy wie ktoś gdzie w Krakowie jest sklep, w którym można kupić odzież i obuwie związane z kulturą hi-hopową ? Może w jakimś centrum handlowym jest sklep a ja niestety nie wiem i nie mogę znaleźć tej informacji poprzez google. Dziękuję za pomoc, pzdr.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[24.10.2014] 13:10
dsvewfas
ja znam tenwww.chillout-shop.pl maja fajne ciuchy i przede wszystkim dobrej jakosci, obczaj - na pewno cos ci sie spodoba

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21414616]
[27.01.2015] 20:29
guitherlepa1979mlyij
Jasne http://dnld.us/24

IP i czas połączenia logowane. [21587145]
[21.07.2016] 09:40
polcia77
Nie wiem czy nie lepiej poszukać online, zobacz sobie chociażby ten sklep z odzieżą w klimacie hip-hop: https://unhuman.pl/

IP i czas połączenia logowane. [22385838]
[10.04.2017] 12:51
inka54
Hej! Szczerze powiem, że generalnie jest problem z dobrą modą damską w Krakowie. Raczej mnie chińskie rzeczy z taśmy które wielkie sieci sprzedają nie interesują. A poza tym to w sumie ciężko coś znaleźć. Moim ostatnim odkryciem jest na pewno butik Szafa Lilly na Długiej. Dużo rewelacyjnych sukienek, w tym ostatnio widziałam na ich FB świetne zapinane na guziczki w pastelowej kolorystyce. Warto do nich sobie podejść, dokładny namiar i info o bieżących promo jest na ich facebooku www.web.facebook.com/szafalilly/?_rdr

IP i czas połączenia logowane. [22704656]

» Odpowiedz na ten temat