o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Swobodniejsze podejście
 » Odpowiedz na ten temat

Nagość w rodzinie

1 2
[25.11.2014] 13:04
Noo,no
Buahaha, wiadomo było, że odgrzebiesz kolejny temat o nagości. Jeszcze jest tu "nagość w saunie". Ale dlaczego zwracasz się w formie osobowej do kogoś kto założył temat 100 lat temu i dawno go tu nie ma?

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21468302]
[20.12.2014] 20:47
maarcool
poszukuję koleżanki (zaznaczam koleżanki, a nie kochanki) z którą mógłbym się spotkać i w towarzystwie której mógłbym być nago. koleżanka nie musiałaby być nago (no, chyba żeby chciała). spotkanie w 3-4 osoby też byłoby fajne, ale w takim wypadku nie chciałbym być jedyną osobą nago. zdaję sobię sprawę, że reakcje ludzi nie popierających takich zachowań nie byłyby pozytywne, dlatego oczywiście zachowalibyśmy dyskrecję. nie interesuje mnie publiczne obnażanie się, seksualne wybryki itp.
kontakt: maarcool@o2.pl
jestem z warszawy. wiek może mieć znaczenie, abyśmy mieli szanse znaleźć wspólne tematy, więc powiedzmy, że propozycję kieruję do osób w wieku 25 plus minus 5 lat.

IP i czas połączenia logowane. [21515595]
[21.12.2014] 15:47
bez_tabu
oboje z zona jestesmy w wieku 40+ i nie mamy z tym problebu . nasz nastoletni syn widuje nas nago o swoich najmlodszych lat i nie ma z tego tytulu zadnych kompleksow.

IP i czas połączenia logowane. [21516596]
[21.12.2014] 17:54
stalkiewicz
bez_tabu (14.12.2014.21 15:47):
oboje z zona jestesmy w wieku 40+ i nie mamy z tym problebu . nasz nastoletni syn widuje nas nago o swoich najmlodszych lat i nie ma z tego tytulu zadnych kompleksow.

to znaczy ze jestescie zboczencami albo co gorsza eksihibicjonistami
http://i.imgur.com/PJb8eEo.jpg

IP i czas połączenia logowane. [21516788]
[22.12.2014] 08:51
Zaciekawiona
Na końcu konkluzja, ale na początku napiszę, że nagość w rodzinie jest rzeczą nienormalną, bo burzy wzajemne relacje polegające na szacunku, "hierarchiczności", zrównuj e członków rodziny do "kumpelostwa". To nie jest dobre, o czym wszyscy "nadzy" przekonają się gdy dzieci się usamodzielnią. Przerwa się więzi rodzinne, "starzy" kojarzący się z nieapetycznym wyglądem zostaną sami. Młodzi nie będą mieli powodów, ani impulsu do okazywania im czułości, przywiązania bo swobodne życie spłyca wzajemne relacje. Tak. Wspólna nagość nie łączy, a zobojętnia. Wiecie najlepiej o tym dobrze wy Panowie którzy często widujecie nago swoje małżonki. One Wam obojętnieją z czasem, a rośnie chęć na inne. Mężczyzna i kobieta z biegiem czasu przechodzi w wiek starczy i choćby wówczas nie było już nagości to jednak wciąż będzie kojarzyć się tyle że teraz z obwisłym ciałem, aseksualnym wyglądem, nieapetycznymi schorzeniami. Taka kolej rzeczy. Kult ciała kończy się w pewnym momencie i jeśli ktoś o tym nie wie to jest idiotą lub geriatrofilem. Mnie nie przeszkadza nagość, ale lubię gdy jest ukrywana. Lubię gdy na mnie ktoś patrzy, choć staram się nie pokazywać zbyt wiele. To pociąga i podnieca. Czasem nawet w zaskakująco wstydliwy sposób. Mam syna, wiem, ze mnie podgląda. Sprawia mi to wiele kłopotu i czuję dyskomfort i po prostu wstyd. Ale tez potężną satysfakcję, że jako kobieta jestem na tyle atrakcyjna. Wiem, ze to się skończy i staram się pilnować, żeby kiedyś nie zobaczył, że mam więcej wad wyglądu niż zalet. Wolę normalne relacje od chwilowego zachwytu.

IP i czas połączenia logowane. [21517571]
[23.11.2017] 12:08
[22.12.2014] 11:40
Piko98
Zaciekawiona (14.12.2014.22 08:51):
Na końcu konkluzja, ale na początku napiszę, że nagość w rodzinie jest rzeczą nienormalną, bo burzy wzajemne relacje polegające na szacunku, "hierarchiczności", zrównuj e członków rodziny do "kumpelostwa". To nie jest dobre, o czym wszyscy "nadzy" przekonają się gdy dzieci się usamodzielnią. Przerwa się więzi rodzinne, "starzy" kojarzący się z nieapetycznym wyglądem zostaną sami. Młodzi nie będą mieli powodów, ani impulsu do okazywania im czułości, przywiązania bo swobodne życie spłyca wzajemne relacje. Tak. Wspólna nagość nie łączy, a zobojętnia. Wiecie najlepiej o tym dobrze wy Panowie którzy często widujecie nago swoje małżonki. One Wam obojętnieją z czasem, a rośnie chęć na inne. Mężczyzna i kobieta z biegiem czasu przechodzi w wiek starczy i choćby wówczas nie było już nagości to jednak wciąż będzie kojarzyć się tyle że teraz z obwisłym ciałem, aseksualnym wyglądem, nieapetycznymi schorzeniami. Taka kolej rzeczy. Kult ciała kończy się w pewnym momencie i jeśli ktoś o tym nie wie to jest idiotą lub geriatrofilem. Mnie nie przeszkadza nagość, ale lubię gdy jest ukrywana. Lubię gdy na mnie ktoś patrzy, choć staram się nie pokazywać zbyt wiele. To pociąga i podnieca. Czasem nawet w zaskakująco wstydliwy sposób. Mam syna, wiem, ze mnie podgląda. Sprawia mi to wiele kłopotu i czuję dyskomfort i po prostu wstyd. Ale tez potężną satysfakcję, że jako kobieta jestem na tyle atrakcyjna. Wiem, ze to się skończy i staram się pilnować, żeby kiedyś nie zobaczył, że mam więcej wad wyglądu niż zalet. Wolę normalne relacje od chwilowego zachwytu.

Trochę się z tym zgadzam. Ja oficjalnie nigdy rodziców ma nago nie widziałem. Mamę parę razy podgladałnim. Było to raczej z ciekawości. Mam też siostrę o 6 lat starszą. Ją to widuje często nago. Nie robi to ma mnie wrażenia bo się przyzwyczaiłem. Mamie też goły się nie pokazywałem specjalnie.
Teraz w wakacje miałem taką sytuację. Z mamą i siostrą wieczorem poszliśmy ma spacer brzegiem morza.
przeszliśmy kawał drogi. Ja szedle morzem. Woda była bardzo ciepła. Miałem chęć wykąpać i wspomniałem o tym. To mama wtedy że jak chcę to mogę to zrobić. Wtedy powiedziałem że nie nie mam nic pod spodem. To mama nato że śmiało nikogo tu nie ma. Myślałem że żartuje. Ale ona no dalej śmiało.Trochę wstydzę się mamy.Ale to zrobiłem. Pływałem nago. I nie wiem czy msama mnie wkrecila by zobaczyć mnie nago czy było to jej obojętne?

IP i czas połączenia logowane. [21517779]
[22.12.2014] 14:58
SłodkaANn
Dla mnie nagość w rodzinie to po prostu zboczenie... http://free.goshow.tv/

IP i czas połączenia logowane. [21518191]
[22.12.2014] 16:30
no i co z tego brat
ale jeszcze nie ruchał i chce mu się jak cholera. Pewnie chciałby cię wylizać.

IP i czas połączenia logowane. [21518348]
[22.12.2014] 17:31
grzesznica
SłodkaANn (14.12.2014.22 14:58):
Dla mnie nagość w rodzinie to po prostu zboczenie...

Masz racje nie ma to jak seks w ubraniu, kąpiel dziecka w śpiochach, Nie ściągać majtek jak się załatwiamy, itd, Nagośc w rodzinie to nie zboczenie lecz normalna rzecz, a ty pewnie jeszcze powiesz że zboczeniem jest rozebrać się u lekarza, przecież to obca osoba.

IP i czas połączenia logowane. [21518464]
[29.12.2014] 23:06
Volt
Nie raz kąpałem się sam lub z siorą nago. Czasem w miejscach publicznych tz. basenie, plaży itp.SUPER!

IP i czas połączenia logowane. [21529882]
[30.05.2015] 13:45
Olga_96
Hmm co do mamy i siorki to jeszcze można się pokazać no ale ojcu albo bratu to tak średnio

IP i czas połączenia logowane. [21789728]
[31.05.2015] 13:45
Katia
U mnie nagość traktowana jest raczej swobodnie. A dokładniej jest tak że widuje nago mamę i brata. Brat ojca i mnie. My z bratem nie wstydzimy się siebie i rodziców.
Tutaj znalazłam ciekawy artykuł na ten temat.

IP i czas połączenia logowane. [21790967]
[31.05.2015] 13:46
Katia
Katia (15.05.2015.31 13:45):
U mnie nagość traktowana jest raczej swobodnie. A dokładniej jest tak że widuje nago mamę i brata. Brat ojca i mnie. My z bratem nie wstydzimy się siebie i rodziców.
Tutaj znalazłam ciekawy artykuł na ten temat.

Zapomniałam wkleić linkwww.zw.com.pl/artykul/418409.html?print=tak

IP i czas połączenia logowane. [21790968]
[01.06.2015] 21:59
godots
Zaciekawiona (14.12.2014.22 08:51):
Na końcu konkluzja, ale na początku napiszę, że nagość w rodzinie jest rzeczą nienormalną, bo burzy wzajemne relacje polegające na szacunku, "hierarchiczności", zrównuj e członków rodziny do "kumpelostwa"...

Zapewne masz 15 lat i wydaje Ci się, że znasz życie i ludzi.
A życie i ludzie to nie tylko Twoja rodzina, kilku Twoich znajomych, nawet nie całe miasto czy cały jeden (jeden) kraj.
Dla wielu ludzi nagość własna i innych nie jest rzeczą nienormalną, nie budzi niezdrowych emocji, ani żadnych patologii, wbrew epitetom, których nie żałujesz inaczej myślącym.
Na szacunek trzeba sobie często zasłużyć.
Jak się spotyka z dziewczyną, to widok jej nagiego ciała podnieca, a po wielu latach małżeństwo, nagość już tak samo nie podnieca, ale jest wież którą trzeba pielęgnować.
I dzięki niej żona/mąż są dalej sobie atrakcyjni.
W narzeczeństwie możesz "racjonować" swoją nagość, żeby być atrakcyjna dla kogoś, ale jak sama zauważyłaś, za długo to nie będzie działać.
I co wtedy zmienisz partnera?
Radzę Ci, zanim poznasz życie, nie wygłaszać tak kategorycznych i obraźliwych słów, o rzeczach i ludziach o których masz blade pojęcie.
Mamy rodzinę w Filandii i tam jakoś nikt nie traci do kogoś szacunku jak zobaczy go gołego w saunie
A sauna jest wręcz ich tradycją narodową i nie chodzą do niej w strojach kąpielowych, tak jak wielu u nas
Trochę podróżowałem, poznawałem zwyczaje i zachowania innych ludów.
Widziałem też różnice w zachowaniu ludzi z różnych kultur, gdy spotkają się na wspólnych imprezach.
I wyszło mi, że czym bliżej Rosji tym nagość wydaje się bardziej "niemoralna".

IP i czas połączenia logowane. [21793099]
[15.06.2015] 13:41
Jarko
Mogę się podzielić swoim doświadczeniem w tym temacie.Mieszkam tylko z mamą.Jestem jedynakiem.Ojciec odszedł od nas dawno temu nawet go nie pamiętam.Mama jest całkiem atrakcyjna.Szczupła o średnich piersiach.Z tego co zauważyłem nie lubi zbytnio się depilować.Ledwie pare razy widziałem coś więcej..No i najważniejsze.Spaliśmy w jedny łóżku aż do mniej więcej moich czternastych urodzin.Może to była nadopiekunczośc.Sam nie wiem.Tuliłem się wtedy do niej mocno,czasem ja wykładałem na nią noge czasem ona na mnie.Kiedyś jak była wypita dośc mocno powiedziała że"Szkoda że jestem jej synem" z usmiechem..Do dzisiaj nie wiem o co jej chodziło.....Bardzo miło wspominam ten czas wspólnego sypiania.Nie będe pisał nie prawdy i głupot.Mama spała w piżamie,spodnie z długimi nogawkami a latem krótkie.Miała na na sobie majtki.Góra też od piżamy ale pod to nie zakładała stanika.

IP i czas połączenia logowane. [21816295]
[20.07.2017] 16:09
artiii0103
SłodkaANn (14.12.2014.22 14:58):
Dla mnie nagość w rodzinie to po prostu zboczenie...

co za bzdura . http://www.nagistylzycia.blogspot.de

IP i czas połączenia logowane. [22773749]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat