o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Dla webmasterów
 » Odpowiedz na ten temat

Tani stabilny dobry profesjonalny hosting

1 «   4 5 6 7 Strony tematu:
[11.04.2016] 19:01
kalki
Odpowiedni serwer macie na Firehost - siedzę na dokładnie tym samym od kilku lat i działa. Były już pomysły przeskakiwania na vpsa, ale na dobrą sprawę po co? Serwer musi być dobrany przede wszystkim pod oczekiwania klienta, to oczywiste.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22268568]
[14.04.2016] 16:34
hoszkil
U nas sprawdza się od dawna to samo Hekko. Konto za ponad stówkę, 7 serwisów z całkiem niezłym ruchem - jesteśmy zadowoleni. Oczywiście można kombinować z innymi usługami, ale czy ma to sens? W takiej cenie ciężko o coś solidnego.

IP i czas połączenia logowane. [22272664]
[16.04.2016] 16:37
meris
Starajcie się tak dobierać serwery, aby nie sprawiały one żadnych problemów. Optymalnie pytać po prostu ludzi z hostingu o to, jakiej usługi konkretnie potrzebujecie. Powiedzmy, że powinniście mieć parametry o 50 proc. wyższe niż zakładacie, bo przecież serwisy muszą działać jak należy nawet przy trochę większym ruchu. A zakładam, że będziecie pracowali nad jego powiększaniem.

IP i czas połączenia logowane. [22274929]
[21.04.2016] 16:37
homers
Potwierdzam wyłącznie działanie Hekko - pozostałe usługi niewiele mi mówią. U nich za to mam konto od kilku lat i przynajmniej jak dotąd nic złego się nie działo. Na pewno plusem jest u nich support i niezawodność. Tego przynajmniej oczekuję.

IP i czas połączenia logowane. [22281270]
[26.04.2016] 16:17
troberek
Stawiam u nich stronę firmową, na razie testowałem przez 2 tygodnie. Jestem zadowolony. Na pewno to co zaskakuje to działanie supportu. Jeszcze mi się skrzynka nie odświeżyła, a już miałem odpowiedź. Spoko.

IP i czas połączenia logowane. [22287683]
[13.12.2017] 19:48
[02.05.2016] 16:18
komtes
To kwestia podejścia do tematu - konto dzielone wystarczy nawet pod duże serwisy, tak więc nie ma takiego tematu, że konto dzielone pod wizytówki wyłącznie - nie ma czegoś takiego. Nawet spore sklepy można tak ogarnąć.

IP i czas połączenia logowane. [22294948]
[13.05.2016] 16:22
membrana
Konto dzielone w Hekko dobrze śmiga. Od kilku lat tam trzymamy serwisy na tym samym koncie, nie widzę powodów do kombinacji, zmian, tym bardziej, że na droższych serwerach wcale nie zauważyłem specjalnie wysokiej jakości usług.

IP i czas połączenia logowane. [22307468]
[13.05.2016] 18:16
opek33
Solidne serwery macie np. w Firehost - ale to już chyba było. Tam dają możliwość wyboru panelu zarządzania, ogólnie stawki są naprawdę przyzwoite i przynajmniej moim zdaniem, warto było tam kupować konto. Plus za szybkość reagowania supportu i póki co - bardzo dobry uptime.

IP i czas połączenia logowane. [22307554]
[18.05.2016] 16:14
karkotr
Ma ktoś może jakiś kod rabatowy na Hekko i może się nim podzielić? Chcę kupić u nich serwer, wiem, że dla nowych klientów pojawiają się fajne promocje, tylko nikt nie chce mi oddać swojego kodu rabatowego

IP i czas połączenia logowane. [22313683]
[23.05.2016] 16:33
korte
Dzielone w hekko - od kilku lat wszystko na tym samym serwerze, ale żadnych problemów nie ma. Największym plusem jest to, że serwer działa jak trzeba, a to wcale nie jest takie oczywiste w przypadku wszystkich serwerów.

IP i czas połączenia logowane. [22319217]
[10.06.2016] 16:18
hosmit
karkotr (16.05.2016.18 16:14):
Ma ktoś może jakiś kod rabatowy na Hekko i może się nim podzielić? Chcę kupić u nich serwer, wiem, że dla nowych klientów pojawiają się fajne promocje, tylko nikt nie chce mi oddać swojego kodu rabatowego

Też szukam. Ma ktoś? Nie ma znaczenia jak wysoki, w sumie i tak zakładam konto na weekendzie, ale fajnie jeśli kilka dyszek zostałoby w kieszeni

IP i czas połączenia logowane. [22340865]
[13.06.2016] 12:40
mar344
Sprawdźcie ten w dhosting.pl mnie pozytywnie zaskoczyli.
Rewelacyjny kontakt z obsługą.

IP i czas połączenia logowane. [22343519]
[14.06.2016] 12:40
koczoski
Testuję od kilku tygodni VPSa na Mintshost - w sumie wybrałem ze względu na bardzo dobrą cenę, 18 zł za miesiąc. Przyznam, że jeśli chodzi o jakość działania, to zaskoczenie zdecydowana - mała kasa, a serwer działający bez zarzutów, pingi niskie, szybkie odpowiedzi od supportu. A jak to wygląda u was? W dłuższej perspektywie czasu?

IP i czas połączenia logowane. [22344658]
[07.07.2016] 16:08
hemte
Dzielone w Hekko, stabilnie mi działa od kilku dobrych lat, nic złego się nie dzieje, usługa bardzo dobrej jakości. Najważniejsze - porządne parametry, a kasa mała. Co trochę coś tam do pakietu dokładają.

IP i czas połączenia logowane. [22370404]
[21.07.2016] 13:01
forter
koczoski (16.06.2016.14 12:40):
Testuję od kilku tygodni VPSa na Mintshost - w sumie wybrałem ze względu na bardzo dobrą cenę, 18 zł za miesiąc. Przyznam, że jeśli chodzi o jakość działania, to zaskoczenie zdecydowana - mała kasa, a serwer działający bez zarzutów, pingi niskie, szybkie odpowiedzi od supportu. A jak to wygląda u was? W dłuższej perspektywie czasu?

Porządnie to działa, nie sprawia żadnych problemów, ale też jeszcze nie postawiłem tam niczego wymagającego, tak więc jeszcze przekonamy się, jak będzie ze stabilnością działania. Z mojej perspektywy usługa jest całkiem spoko.

IP i czas połączenia logowane. [22386046]
[28.07.2016] 12:59
kokier
Dzielone to tylko pod małe serwisy, a jednak rzeczywiście przy Minsthost nie ma problemów, a macie VPSa w cenie konta dzielonego. Inna sprawa - vpsa faktycznie stabilnego. Pewnie, że najlepiej to testować, ale to najpierw sami oceńcie, czy potrzebujecie takiej usługi.

IP i czas połączenia logowane. [22394335]
[01.08.2016] 09:56
zdenkoXX
A powiedzcie mi jak to wygląda przy przeniesieniu strony do innej firmy hostingowej. Znalazłem taki poradnik: http://magazynfakty.pl/chcesz-zmienic-hostin g-podpowiemy-ci-zrobic/ rzeczywiście wygląda to tak jak jest tam opisane?

IP i czas połączenia logowane. [22399195]
[01.08.2016] 16:31
ranczej
Nawet najmniejsze konto w Hekko jest wystarczające pod postawienie kilku serwisów. Nie trzeba kombinować, a tym bardziej przepłacać i kupować drogie konta. Na drogich hostingach wcale nie dostajecie wyższej jakości.

IP i czas połączenia logowane. [22399738]
[30.08.2016] 12:58
koperan
Ludzie - w cenie konta hostingowego macie w Mintshost normalnie VPSa. Wiecie jak komfortowo jest nie dzielić z nikim parametrów? Mieć własny serwer? I to wcale ma sens nie dopiero wtedy, gdy macie potężne serwisy. Pod coś mniejszego też warto.

IP i czas połączenia logowane. [22428396]
[15.09.2016] 16:20
harders
Konto dzielone w hekko - od lat trzymam tam wszystkie serwisy, nic złego się nie dzieje, śmigają całkiem stabilnie, problemów nie sprawiają i oby tak to wyglądało dalej, ale jak będzie? Na pewno odradzam przepłacanie za serwery, tyle.

IP i czas połączenia logowane. [22444739]
[13.10.2016] 16:35
hemte
Hekko obniża przy każdym przedłużeniu cenę hostingu - przynajmniej wtedy, kiedy płace z góry za rok. Opłaca się, jest tanio, dużo promocji i tak naprawdę za hosting płaci się z czasem coraz mniej.

IP i czas połączenia logowane. [22476884]
[19.10.2016] 16:24
kartos
Też mam hekko, od kilku miesięcy. Pozytywne zaskoczenie raczej, bo przeszedłem z konta znacznie droższego, a to właśnie na tym tanim mam normalny support i usługę działającą solidnie.

IP i czas połączenia logowane. [22484625]
[20.10.2016] 16:15
gertra
Jedyne co mogę polecić to Hekko.
Działa pierwsza klasa, tym bardziej na tle innych serwerów, jakie przerabialiśmy. Całość naprawdę szybka i stabilna - zdecydowanie ich polecam.

IP i czas połączenia logowane. [22485889]
[25.10.2016] 16:27
hortes
Hekko jest stabilne i tanie, mają dużo promocji.
Zresztą - niewiele serwerów przetrwało lata bez większych problemów, a u nich tak naprawdę nic poważnego się nie działo.

IP i czas połączenia logowane. [22492596]
[02.11.2016] 16:24
hemte
Niewielkie konto nie musi być drogie - nawet jeśli to będzie VPS. Najważniejsze, żeby te serwery działały stabilnie, róbcie sobie testy, oceniajcie jakość działania i na tej podstawie podejmujcie decyzje. Nic na siłę, tym bardziej za dużą kasę.

IP i czas połączenia logowane. [22502939]
[05.11.2016] 21:35
@mia
Jeśli chodzi o VPS, to warto sobie zerknąć tutaj https://www.arubacloud.pl/vps/oferta-virtual -private-server.aspx . ArubaCloud oferuje najtańsze VPSy w Polsce, w cenie 4 PLN za miesiąc z 1 CPU z procesorem Intel Xeon, 1 GB RAM i 20 GB SSD. Oferta jest naprawdę godna uwagi!

IP i czas połączenia logowane. [22507059]
[07.11.2016] 16:14
gagins
Konto dzielone w Hekko, zgadzam się. Jeśli z rabatem to macie chyb za 25 zł hosting na rok, tam postawicie kilka WP z ruchem na średnim poziomie. Nie są potrzebne żadne cuda.

IP i czas połączenia logowane. [22509411]
[09.11.2016] 16:43
nikosiamko
Też właśnie szukam jakiegoś dobrego hostingu i nie wiem już na co się zdecydować tyle tego jest. Przeglądałam fora i dużo pozytywnych opinii znalazłam na temat hekko np na gazecie i tutaj http://szczytbiznesu.pl/hekko-pl Co o nim myślicie?

IP i czas połączenia logowane. [22512367]
[16.11.2016] 22:24
adikkosciuszko11
A próbował ktoś hostingu SSD? Ponoć o wiele szybszy jest, różnica w cenie umiarkowana. Od grudnia właśnie w seohost planuję kupić. Pod sklep internetowy lepiej stawiać na solidne rozwiązania.

IP i czas połączenia logowane. [22520862]
[18.11.2016] 16:54
kogier
Hekko działa pierwsza klasa i moim zdaniem w tym budżecie nie da się znaleźć stabilniejszej usługi. Przede wszystkim u nich cały serwer działa stabilnie i jakościowo. A jak to będzie wyglądało dalej? Kwestia dopasowania parametrów.

IP i czas połączenia logowane. [22523063]

1 «   4 5 6 7 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat