o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum O kobietach
 » Odpowiedz na ten temat

Mezoterapia igłowa Warszawa

1 2
[23.11.2015] 20:22
Toszowski
Z tego, co wiem, to SkinClinic ma ten zabieg w ofercie. Ja mam za sobą u nich zabieg redukujący rozstępy i od tej chwili zachwalam tę klinikę. Polecam przejrzej ich stronę.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22077591]
[12.12.2015] 12:53
kuoo24
Ja swoja mezoterapie igłową mialam 2 lata temu i mialam straszny ból podczas zabiegu. Wtedy kolezanka poleciła mi znieczulenie lidokainą w kremie. Kupiłam wtedy krem swiss medical ze stronywww.naporost.pl i kupuje juz tam jakis czas- zawsze z paczkomatem, zawsze bez rejestracji!

IP i czas połączenia logowane. [22105132]
[17.12.2015] 14:43
jagnab
U mnie niestety mezoterapia się nie spisała, musiałam zdecydować się na laser, tzn. resurfacing laserem ResurFX. Robiłam dwa zabiegi w Vici Clinic w Krakowie, bardzo fajne efekty. Zmarszczki znacznie się spłyciły.

IP i czas połączenia logowane. [22111964]
[29.12.2015] 22:26
SaraF
W Warszawie mezoterapię igłową można wykonać w klinice medycyny estetycznej Elesthetic na ul.Dereniowej 2/3. Z ofertą tego zabiegu możesz zapoznać się na http://elesthetic.pl/index.php/medycyna-este tyczna/mezoterapia-iglowa/

IP i czas połączenia logowane. [22127999]
[30.12.2015] 17:32
gość_AniaKa
W Warszawie zabieg mezoterapii na różne partie ciała wykonać można tutaj http://mezoterapia.pl/

IP i czas połączenia logowane. [22129140]
[24.11.2017] 17:43
[05.01.2016] 11:06
myszkapyska
Dobra kosmetyczka? A jaka dzielnica Cię interesuje? Bo jeśli Służew, to mogę polecić Agnieszkę Kurpias która ma swój gabinet na Wałbrzyskiej. Kolejek tam nie ma, bo działalność jest tylko na zapisy, a cena jest o kilkaset złotych mniejsza niż w każdym innym salonie. Numer do niej - 600608066. Mi wykonała świetnie mezoterapię.

IP i czas połączenia logowane. [22137855]
[06.01.2016] 17:38
nadiamarta
Nie jestem fanką mezoterapii igłowej, bo zostają po niej siniaki i podrażnienia, co nie wygląda estetycznie. Ostatnio odkryłam innowacyjne zabiegi mezoporacji bezigłowej wykonywane z wykorzystaniem urządzenia Dermation. W przeciwieństwie do mezoterapii igłowej są one zupełnie bezbolesne i bezinwazyjne. A efekty są super i są widoczne już po pierwszym zabiegu

IP i czas połączenia logowane. [22139880]
[11.01.2016] 08:14
pollitka
Ja byłam na mezoterapii w salonie Esthetique (http://www.esthetique.com.pl/ ) W Warszawie przy ulicy Farysa. Bardzo zadowolona byłam z efektów i nie zauważyłam, żeby moja skóra była jakoś szczegółnie posiniaczona, albo bardzo źle wyglądała bezpośrednio po zabiegu.

IP i czas połączenia logowane. [22146514]
[11.01.2016] 09:33
alejandra
Z tej mezoterapii bezigłowej to i jak korzystałam w salonie http://www.aleja-piekna.pl/. Bardzo fajna sprawa. Po takim zabiegu skóra była jędrniejsza, a zmarszczki troche mniej widoczne. Wiadomo, że do osiągnięcia satysfakcjonującego efektu treba będzie zabieg powtórzyć kilka razy, ale efekty już mi się podobają.

IP i czas połączenia logowane. [22146553]
[16.01.2016] 17:34
Lpedi
W med-expert zajmują się również medycyną estetyczną, wić możesz spóbować. Placówka jest bradzo fajna, nie ma żadnych kłopotów z tym, aby się zapisać na dogodny dla siebie termin. Tu masz szybki namiar: http://www.med-expert.pl/uslugi

IP i czas połączenia logowane. [22155277]
[19.01.2016] 08:26
Joanna'71
Polecam dr Monikę Dzięgielewską z Instytutu Oka w Wilanowie. Robiłam zabiegi mezoterapii oraz plastykę powiek.
Dla odważnych Pań są filmy na youtube z takiego zabiegu wykonywanego przez dr Dzięielewską https://www.youtube.com/results?search_query =dzi%C4%99gielewska+instytut+oka+plastyka+powiek

IP i czas połączenia logowane. [22158699]
[29.03.2016] 10:50
Ćwikła
Ją podczas mezoterapii stosowalam krem znieczulający taki jak miała kobieta w gabinecie. Potem na kolejny zabieg przyniosłam swój krem z lidokainą że stronywww.naporost.pl i pani kosmetyczka była zdziwiona że ten mój krem jest mocniejszy od jej. Na kolejne zabiegi typu usuwanie pieprzyków, robienie tatuażu zabierała już swój krem bo był lepszy od tego co miały kobiety w salonach.

IP i czas połączenia logowane. [22251329]
[03.05.2016] 23:35
an29a
Odradzam mezoterapię u dr Beatę Pander, bo odkąd ma własny gabinet w Wilanowie, wstrzykuje znacznie mniej preparatu niż wcześniej. Robi niewiele wkłuć na całą twarz, więc efektów nie ma żadnych. Wcześniej robiła sporo wkłuć, teraz oszczędza na preparacie. Taniej wyjdzie u innego lekarza, który policzy trochę drożej, ale dostaniemy całą ampułkę, a nie 1/4 ampułki lub nawet 1/5. Płacimy jak za całą.

IP i czas połączenia logowane. [22296401]
[16.05.2016] 14:16
Renia_tys
Zdecydowanie najlepsza jest Dr Monika z Instytutu Oka Dzięgielewska. Długo się wahałam jednak wszystkie niejasności zostały rozwiane i teraz cieszę się gładką skórą bez zmarszczek Śmiech teraz jest mi nie straszny

IP i czas połączenia logowane. [22310808]
[26.05.2016] 21:52
in932
B.Pander umawia 6-7 osób na tę samą godzinę i trzeba się liczyć, że zmarnuje się kilka godzin czekając na swoją kolej. Poza tym siedzi się z folią w poczekalni, wśród innych 10 lub 12 osób i to jest kompletny brak profesjonalizmu. W szanującym się salonie czeka się samemu w gabinecie ze znieczuleniem. To oszukiwanie na preparacie to już przegięcie. No ale tak się traci klientów, nawet stałych.

IP i czas połączenia logowane. [22323242]
[07.07.2016] 17:57
zodiakB
musze napisac ze korzystam z uslug beaty dethloff i jestem bardzo zadowolona. robilam serie zabiegow mezoterapii iglowej, bo strasznie duzo pracuje i z zasady nie mam na nic czasu. a jak wiadomo, od zasad trzeba zrobic wyjatek, dlatego musialam pojsc za zabiegi robilam zabiegi na twarz, szyje i dekolt - efekt? fenomenalny. zabiegi trwaja ok 60 min. czulam sie po nim mlodsza o 10 lat. dowartosciowalam sie.

IP i czas połączenia logowane. [22370515]
[30.08.2016] 13:24
sirilla
Ja również się na to zdecydowałam. Jestem już sporo po 30stce i jednak same kremy i nawiliżanie cery nie wystarczają. Szczególnie, że moja cera jest w kiepskiej kondycji przez opalanie się w przeszłości ( aż sama jestem zła na siebie,że chodziłam tak często na solarium).
Na zabiegi mezoterapii igłowej chodziłam w Warszawie do queensclinic:
http://www.queensclinic.pl/mezoterapia-iglow a
Wykupiłam sobie pakiet 3 zabiegów bo najlepiej jest wybrać się na serię jeśli chce się widzieć efekty. Zabieg nie jest bolesny, odczuwałam jedynie szczypanie. Efekty super. Miałam wykonywany zimą i jeszcze teraz widzę ,ze skóra jest ładniejsza, bardziej napięta oraz znikńęły mniejsze zmarszczki. Jesienia wybieram się na to ponownie.

IP i czas połączenia logowane. [22428439]
[15.09.2016] 19:02
lizzkowa
W Warszawie nie robiłam, ale mozecie sie wybrać spokojnie troszkę dalej bo do Szczecina i dokładnie tutaj własnie warto jest zdecydować sie na zabieg mezoterapii http://beauty-center.pl/salon-kosmetyczny/sz czecin/Mezoterapia-ig%C5%82owa/106

IP i czas połączenia logowane. [22444915]
[20.09.2016] 14:34
Stefka-098
Niezdecydowanym na to jaki rodzaj zabiegu wybrać polecam tekst o mezoterapii : rzeszowska24.pl/index.php?option=com_content&view=articl e&id=2318:r%C3%B3%C5%BCne-rodzaje-mezoterapii-%E2%80%93- ig%C5%82owa,-mikroig%C5%82owa,-bezig%C5%82owa&catid=83&a mp;Itemid=144[/url] Są w nim informacje zarówno o zabiegu igłowym, jak i bezigłowym oraz wypowiedź kosmetologa.

IP i czas połączenia logowane. [22449351]
[26.09.2016] 12:16
lucja8888
Mia łam duży problem z rozstępami po ciąży, których w żaden sposób nie mogłam się pozbyć. Niedawno koleżanka poleciła mi zabieg laserem frakcyjnym Emerge. Wykonywałam go w klinice Beauty Skin (www.beautyskin.com.pl ) przy ul. Pokornej i jestem bardzo zadowolona z efektu. Dużym plusem jest także miła, przyjaźnie nastawiona obsługa.

IP i czas połączenia logowane. [22455507]
[15.11.2016] 16:59
Niki366
Ja chodzę do Estetica Nova na Opaczewskiej z cudowną wspaniałą dr Ewą Rybicką, fajne mniejsce, kameralna atmosfera, przemili ludzie i zabiegi w fajnych cenach, ja tam już chodzę dłuższy czas i jedtem bardzo zadowolona, dojazd też jest ok

IP i czas połączenia logowane. [22519240]
[05.12.2016] 16:40
Kinga7211
Ja miałam zabieg w Instytucie Imeiaa w Opolu. Bardzo dobrze wykonany. Osobiście polecam.

IP i czas połączenia logowane. [22546272]
[13.12.2016] 17:23
nawka9
Proszę: http://revision.com.pl/kosmetyka/mezoterapia -iglowa/ Mezoterapia igłowa pobudza komórki do produkcji kolagenu, dzięki czemu nasz skóra będzie wyglądała dużo lepiej.

IP i czas połączenia logowane. [22557944]
[19.12.2016] 22:40
majeczka87
W Warszawie polecam studio Cosmetix koło Arkadii i p. Agnieszkę. Robiłam u niej nie tylko mezoterapię bezigłową, ale i inne zabiegi, np. mikrodermobrazję i kwasy. Zawsze jestem zadowolona Przymierzam się także do depilacji laserowej, bo sporo się nasłuchałam o jej atutach od koleżanek i nie ukrywam, że też mi się marzy taka wygoda

IP i czas połączenia logowane. [22565882]
[14.01.2017] 10:25
Monia80
Ja byłam w gabineciewww.spa-warszawa.com.pl. Mezoterapia to bardzo nowoczesna i skuteczna metoda leczenia. Ja miałam robioną mezoterapię igłową by poprawić stan włosów i cery na twarzy.

IP i czas połączenia logowane. [22600789]
[19.08.2017] 17:12
ERI777
Na rozstępy i drobne zmarszczki świetnie działa mezoterapia osoczem. Ja byłam pod wrażeniem jeśli chodzi o ten zabieg. A jeśli chodzi o medycynę estetyczną to w Warszawie wysoki poziom ma klinika Chęciński http://www.drchecinski.pl/ , która mieści się na Starym Mokotowie.

IP i czas połączenia logowane. [22790360]
[20.08.2017] 11:07
zmieniaj, zmieniaj nicki
checiński, uporczywie promujący się na forach o2. Możesz już wypierrdalać!

IP i czas połączenia logowane. [22790699]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat