o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Auto-Moto
 » Odpowiedz na ten temat

Mechanik samochodowy warszawa

1 2 3   » 5 Strony tematu:
[10.08.2012] 18:07
klekot
Mechanik samochodowy warszawa http://katalogmechanikow.com/

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[16.08.2012] 18:30
kamilla
Mam pytanko czy ktoś może wie coś o nowym projekcie http://www.estimet.pl/. Z tego co wyszperałem i wynalazłem w internecie jest to firma zajmująca się obróbką blach i metali. Zapowiadają, że wkrótce dowiemy się o nowych pomysłach które przyśpieszy naszą pracę i wyeliminuje wszelkie problemy. Czy ktoś coś wie? Proszę o info. gdyż jestem baaaardzo ciekawy

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19772856]
[31.08.2012] 11:02
wiatrak@
Z grona warszawskich warsztatów i serwisów można wyróżnić kilka, które są naprawdę godne polecenia. Z zakresu blacharki i lakiernictwa np.www.serwis-lakierniczy.pl Szybko, konkretnie, bez naciągania na dodatkowe koszty. Kto był te się na pewno zgodzi.

IP i czas połączenia logowane. [19810305]
[02.07.2013] 18:59
tomasz_puterkowski
To ja mogę polecic serwis Autoreduta. Zdiagnozowali usterkę drgań nadwozia. Byłem w ASO kilka razy wyważali koła, mówili że krzywe felgi nic nie pomogło, jedynie odchudzili portfel. W autoreduta, po jeździe próbnej pracownik powiedział, że najprawdopodobniej to półoś napędowa. Zamówili, wymienili, nic nie drży, samochód został u nich na dwa dni, odebrałem czysty jestem zadowolony.

IP i czas połączenia logowane. [20588783]
[02.07.2013] 21:08
wypad reklamodawcy
Typowe odświeżenie staroci dla reklamy

IP i czas połączenia logowane. [20589166]
[17.01.2018] 16:13
[04.07.2013] 08:37
ludwiq  mim18@tlen.pl
W Warszawie polecam Auto Serwis Kaliska. Zajmują się kompleksową mechaniką samochodową i przeglądami okresowymi. To rodzinny zakład założony zaraz po wojnie, dlatego na pierwszym miejscu stawiają jakość swoich usług.Ważna jest też ich terminowość, nigdy nie przeciągają czasu trwania naprawy.

IP i czas połączenia logowane. [20591883]
[04.07.2013] 16:22
buratzky
ludwiq (13.07.04 08:37):
W Warszawie polecam Auto Serwis Kaliska. Zajmują się kompleksową mechaniką samochodową i przeglądami okresowymi. To rodzinny zakład założony zaraz po wojnie, dlatego na pierwszym miejscu stawiają jakość swoich usług.Ważna jest też ich terminowość, nigdy nie przeciągają czasu trwania naprawy.

Słuchaj reklamodawco: nie "zajmują się, stawiają", tylko "zajmujemy się, stawiamy". Nie prościej tak?

IP i czas połączenia logowane. [20592744]
[08.07.2013] 19:48
cecccyl89
ASO nigdy wiecej, jak już to porządny serwis. Ja jakbym miał polecac to Autoredute w Warszawie. Połowe taniej za naprawy niż w ASO.

IP i czas połączenia logowane. [20600692]
[14.07.2013] 00:03
utwardzony66
W Wawie to http://solidny-blacharz.pl jeśli chodzi o naprawy powypadkowe, stłuczki, szkody parkingowe, gradowe, itp

IP i czas połączenia logowane. [20612306]
[15.07.2013] 09:10
povvver
[quote]W Wawie to http://solidny-blacharz.pl jeśli chodzi o naprawy powypadkowe, stłuczki, szkody parkingowe, gradowe, itp[/quote]
I ja popieram, bo dobry warsztat to skarb!

IP i czas połączenia logowane. [20614576]
[15.07.2013] 22:36
komossski
cecccyl89 (13.07.08 19:48):
ASO nigdy wiecej, jak już to porządny serwis. Ja jakbym miał polecac to Autoredute w Warszawie. Połowe taniej za naprawy niż w ASO.

Tak jest super obsługa, dobre ceny bardzo dobra kawa. Na naprawie się nie znam, samochód jeździ bardzo dobrze

IP i czas połączenia logowane. [20616018]
[15.07.2013] 23:30
albertshinter
Dla mnie zdecydowanie ten serwis zwłaszcza dla tych którzy oczywiscie jezdza Peugeotem http://dealer.peugeot.pl/lionmotor
Zaufany i niedrogi.

IP i czas połączenia logowane. [20616166]
[28.10.2013] 15:23
Stokir
ludwiq (13.07.04 08:37):

Znam ten warsztat i faktycznie ze świecą szukać lepszego mechanika w Stolicy. Niby wizyta w warsztacie to nic przyjemnego, a jednak miło jest pogadać z kimś fachowym, kto kocha swoją robotę. Szczerze polecam!

IP i czas połączenia logowane. [20830359]
[17.04.2014] 17:06
polecasz, czy reklamujesz
za free, darmowy reklamodawco odświeżaczu staroci dla reklamy. Wpis do kasacji.

IP i czas połączenia logowane. [21139357]
[03.09.2014] 13:49
maatheoo
Odnośnie tematu mechaników, chyba każdy wie ,że z tym różnie bywa dlatego wybierając mechanika trzymała się opinii znajomych, bo z zupełnie obcymi warsztatami wolałam nie mieć do czynienia. Teraz oddaję auto do warsztatu w Nadarzynie http://www.ars.net.pl/

IP i czas połączenia logowane. [21339091]
[03.09.2014] 17:25
darmowa reklama do kasacji

IP i czas połączenia logowane. [21339287]
[17.10.2014] 12:44
SyriuszD
W Warszawie najmilsze wspomnienia mam z ASO na Sokratesa. W niejednym serwisie byłem i niejedno widziałem. Wiele razy próbowali mnie naciągnąć na dodatkową robociznę, ale na Sokratesa to się nigdy nie zdarzyło. Tamtejsi mechanicy to fachowcy i uczciwi ludzie.

IP i czas połączenia logowane. [21403045]
[27.03.2015] 22:44
dominik99
Tak naprawde jak chcesz aby Twoje autko było dobrze naprawione to w przypadku BMW i Porsche oddaj do autoreduty.
I najlepiej jeszcze z mojego doswiadczenia warsztaty Pana Władzia omijac.

IP i czas połączenia logowane. [21691179]
[31.03.2015] 15:33
edddl
Jestem pod wrażeniem jakości obsługi i fachowości - naprawde bardzo dobry serwis i całkowicie sie z kolegą zgadzam.

IP i czas połączenia logowane. [21696727]
[31.03.2015] 18:53
makarrry
Tutaj chociaz maja bardzo dobrych mechaników i takich znających sie na robocie. Jeszcze sie tutaj nie zawiodłem i wszystko jest zawsze ok.

IP i czas połączenia logowane. [21697139]
[29.04.2015] 23:30
olek88
Ja powiem Wam szczerze ze dosyć długo szuakałem tego naj...
Jasne,mozna podjechac do autoryzowanych i zapłacic o 50% wiecej niz w innych serwisach,ale po co skoro są te inne.

IP i czas połączenia logowane. [21746380]
[14.05.2015] 16:08
ranchor43
ja juz nie raz przejechałem się na niesprawdzonym warsztacie i szczerze powiedziawszy przyznam, ze prowadząc firmę, gdzie niezawodne auta to podstawa (teraz mam właśnie na wyposażeniu samochody Mercedes) i do pewnego czasu, po kilku takich numerach jestem za tym by serwisować auta w autoryzowanych, oryginalnych salonach tak jak tutaj - http://www.warszawa.mercedes-benz.pl/content /poland/retail-0/107900/pl/desktop/passenger-cars/service-an d-accessories/garage.html - wiem na co ich stać i jeszcze nie zaliczyli żadnej wpadki podczas pracy nad moimi autami.

IP i czas połączenia logowane. [21768006]
[21.05.2015] 19:08
kmarcos
Dokładnie jak wyżej na niesprawdzonym warsztacie można się przejechać i to dosłownie . Ja mogę polecić zakład Abcar na ul. Myszynieckiej kontakt na stronie http://www.abcar.com.pl/. Ja tam od dawna robię przeglądy, drobne naprawy. Raz że mam blisko, dwa że ceny są bardzo przystępne i solidnie wykonane naprawy. I najważniejsze dla mnie - uczciwość. Jak chcę wymienić np klocki, osłony przegubów a nie mam czasu się z tym babrać, sprawdzę ceny części i jak zapytam ile by to kosztowało to zawsze odpowiedź jest dla mnie zadowalająca - zgodnie z cenami rynkowymi, a nie jak czasami bywa "Panie to nie są tanie rzeczy, no i robota też musi kosztować...." Także mogę polecić w ciemno!

IP i czas połączenia logowane. [21777637]
[28.05.2015] 20:36
qobra
W Wawce szukacie do napraw powypadkowych? Najlepiej robić bezgotówkowo, z ubezpieczenia - najmniej użerania się z TU. Zgłaszacie likwidację szkody w warsztacie np. http://likwidacja-szkody.waw.pl i macie problem z głowy, do tego auto zastępcze

IP i czas połączenia logowane. [21787869]
[13.07.2015] 16:21
Dejmian
Odkąd tylko pamiętam zawsze auto naprawiałem w Emit Serwis. Zawsze byłem zadowolony z ich napraw. Nie musiałem nigdy jeździć z jakimiś poprawkami a naprawa była przeważnie wykonana terminowo.

IP i czas połączenia logowane. [21868463]
[21.07.2015] 10:49
MechanikzPiaseczna
Swojego japońca naprawia od dobrych 10 lat w Piasecznie w serwisie AUTO-ROBEX. Atrakcyjne ceny i terminowość to bardzo duże plusy tego warsztatu. Więcej informacji na stronie: http://autorobex.pl/

IP i czas połączenia logowane. [21883030]
[10.08.2015] 15:35
marek.hajcy
Bardzo fajny warsztat samochodowy mają przy aso Hondy w Markach. Warto podjechać, bo robią solidnie i naprawdę znają się na robocie. Namiar na nich - http://hondamatraszek.pl , polecam zapoznać się z ofertą.

IP i czas połączenia logowane. [21916026]
[10.08.2015] 15:45
terem
Także mam dobre zdanie o Emit Serwis. Co prawda korzystałem tam tylko z lakiernika ale jestem bardzo zadowolony. Szybko i dobrze zrobili poprawki prawego nadkola. Gdybym nie wiedział jak wcześniej wyglądało nie domyślił bym sie że były robione poprawki

IP i czas połączenia logowane. [21916038]
[10.08.2015] 22:36
marcellinka2
Dobrze wiedziec,ja własnie na poczatku miałem wybor miedzy Twoim wspomnianym serwisem a Autoredutą.I w sumie ciesze sie ze trafilem do tego drugiego.

IP i czas połączenia logowane. [21916698]
[30.08.2015] 12:22
Trąbaa
Też od znajomego słyszałem troche dobrego o tym emit jesli bede w potrzebie na pewno wypróbuje i dam znać.

IP i czas połączenia logowane. [21945751]
[21.09.2015] 18:21
dominik99
To ja mogę Wam powiedzieć ze ja nie wybieram ASO. W Autoreducie zdiagnozowali usterkę drgań nadwozia. Zamówili, wymienili, nic nie drży, samochód został u nich na dwa dni, odebrałem czysty jestem zadowolony. A kase zaoszczędziłem.

IP i czas połączenia logowane. [21978644]

1 2 3   » 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat