o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Związki: wszystko na temat
 » Odpowiedz na ten temat

sex w dwie pary

1 2
[09.08.2012] 15:30
47-latek
czy ktos z dojrzalych pan lub panow moze powiedziec jak przekonac zone do sexu w dwie pary z wymiana partnerow. Mnie to podnieca ale zona prawdopodobnie sie nie zgodzi .

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[10.08.2012] 02:40
paraparapara
Seks w 2 pary jest zarezerwowany dla dojrzalych emocjonalnie, mocno zwiazanych ze soba par. Nie moze byc lekarstwem na ratowanie podupadajacego zwiazku, w ktorym powialo nuda. Przekonanie partnera czy partnerki (zmuszanie surowo wzbronione) nie jest najwiekszym problemem; wiele kobiet, czy mezczyzn marzy o tym, jednak hamuja ich uwarunkowania kulturowe, srodowiskowe, itp, lub po prostu kompleksy. Nie jest to jeszcze popularna forma zachowan, podobnie jak niegdys obrzydlistwem byla milosc francuska, a jeszcze niedawno, dzis coraz powszechniejsze, pieszczoty analne. Najwiekszym problemem jest odnalezienie sie przez dwie wlasciwe pary, to najwieksza przeszkoda i ograniczenie.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19757888]
[10.08.2012] 16:12
47-latek
paraparapara (12.08.10 02:40):
Seks w 2 pary jest zarezerwowany dla dojrzalych emocjonalnie, mocno zwiazanych ze soba par. Nie moze byc lekarstwem na ratowanie podupadajacego zwiazku, w ktorym powialo nuda. Przekonanie partnera czy partnerki (zmuszanie surowo wzbronione) nie jest najwiekszym problemem; wiele kobiet, czy mezczyzn marzy o tym, jednak hamuja ich uwarunkowania kulturowe, srodowiskowe, itp, lub po prostu kompleksy. Nie jest to jeszcze popularna forma zachowan, podobnie jak niegdys obrzydlistwem byla milosc francuska, a jeszcze niedawno, dzis coraz powszechniejsze, pieszczoty analne. Najwiekszym problemem jest odnalezienie sie przez dwie wlasciwe pary, to najwieksza przeszkoda i ograniczenie.

Masz racje, zreszta jak przekonac zone, ze chcialbym wymienic ja na faceta z tej drugiej pary?

IP i czas połączenia logowane. [19758965]
[12.08.2012] 01:25
paraparapara
Rozmowy, sugestie... Niby to trudne, ale wszystko jest trudne, nim stanie sie proste... Napisz cos wiecej, moze uda nam sie pogadac1

IP i czas połączenia logowane. [19762059]
[04.10.2012] 14:18
Seset
Pewnie trzeba by jednak z nią porozmawiać ... Jak nie jesteś pewny reakcji to możesz przedstawić to jako fantazje podczas seksu i sprawdzić czy ją to podnieci czy zmrozi.

IP i czas połączenia logowane. [19897869]
[29.03.2017] 05:11
[06.10.2012] 23:21
nieśmiali
My po 50-siątce ale też byśmy chętnie taką parę poznali

IP i czas połączenia logowane. [19904628]
[09.10.2012] 12:19
HansKloss  HansKloss40@tlen.pl
Do 47-latek.
Mam ten sam problem. Mamy z żoną po 44 lata. Rozmawiałem z zona na ten temat wielokrotnie. Mówi, że nie może pójść do łóżka z kimś kogo nie kocha. Poza tym nie ufa obcym. Nie wiadomo czy taka osoba (para) nie wykorzysta później tego jakoś. Przyjaźnie się kończą rozpadają a fakty pozostają faktami.
Wiem, że ją to podnieca. W czasie seksu szepcze jej do ucha różne fantazje i widzę jak to na nią działa. Wszystko jest fajnie ale nadal tylko w sferze fantazji.
Mam jednak nadzieje ,że naszym największym problemem jest brak odpowiedniej pary. Jakby znalazł się facet, który by ja pociągał wystarczająco mocno to po dłuższej znajomości i na odpowiednim poziomie zaufania, to kto wie?
Problemem facetów i jednocześnie błędem jest gadanie o tym i oczekiwanie deklaracji. A na co ona ma się zgodzić? Jak nie wie o kim mowa? W ciemno to nigdy się nie zgodzi. Myślę, że odpowiednie warunki (wakacje, wyjazd z domu bez dzieci, zgrane towarzystwo, miły wieczór przy winku) i zew natury da znać o sobie.
Ja na razie szukam.
Pozdrawiam i życzę powodzenia w poszukiwaniach. Pozdrawiam
HansKloss

IP i czas połączenia logowane. [19910518]
[31.10.2012] 16:50
PierwszeZdjęcia
Super sprawa... polecamy
Nasza pierwsza sesja
http://www.sendspace.com/file/1m0mgb

IP i czas połączenia logowane. [19964425]
[05.11.2012] 15:24
Onyx
HansKloss (12.10.09 12:19):
Do 47-latek.
Mam ten sam problem. Mamy z żoną po 44 lata. Rozmawiałem z zona na ten temat wielokrotnie. Mówi, że nie może pójść do łóżka z kimś kogo nie kocha. Poza tym nie ufa obcym. Nie wiadomo czy taka osoba (para) nie wykorzysta później tego jakoś. Przyjaźnie się kończą rozpadają a fakty pozostają faktami.
Wiem, że ją to podnieca. W czasie seksu szepcze jej do ucha różne fantazje i widzę jak to na nią działa. Wszystko jest fajnie ale nadal tylko w sferze fantazji.
Mam jednak nadzieje ,że naszym największym problemem jest brak odpowiedniej pary. Jakby znalazł się facet, który by ja pociągał wystarczająco mocno to po dłuższej znajomości i na odpowiednim poziomie zaufania, to kto wie?
Problemem facetów i jednocześnie błędem jest gadanie o tym i oczekiwanie deklaracji. A na co ona ma się zgodzić? Jak nie wie o kim mowa? W ciemno to nigdy się nie zgodzi. Myślę, że odpowiednie warunki (wakacje, wyjazd z domu bez dzieci, zgrane towarzystwo, miły wieczór przy winku) i zew natury da znać o sobie.
Ja na razie szukam.
Pozdrawiam i życzę powodzenia w poszukiwaniach.

Bardzo prawddopodobne jest to, ze Twoja żona mówiac o zastrzeżeniach wobec innych ewentualnych facetow ma na myśli Ciebie. Kobiety wysylają rożne subtelne sygnały, ktorych faceci nie lapią. Ona potrzebuje pewnosci, ze z Twojej strony moze być zupełnie pewna, spokojna, ze nic nie zaklóci dalszych relacji, jest dojdzie do tego o czym sam marzysz. Zwlaszcza, jesli ona kocha, a jak sadze, tak jest .
Przy pelnym zaufaniu prawie kazda kobieta sie otworzy psychicznie. Wtedy możesz poznać ją, jakiej nie znałeś. Potrafia byc seksualnymi wulkanami, a jednak caly czas wiedzącymi, co dja nich ważne. To może byc trudne doznanie dla faceta. Moze wpedzic w kompleksy, wiec warto sie zastanowic, dlaczego chcesz to zrobic i dlaczego macie to zrobic razem. Moze być cudownie, ale bywa, ze konczy sie to marnie.

IP i czas połączenia logowane. [19977655]
[12.11.2012] 16:14
47-latek
Widze ze bardzo fajne i madre odpowiedzi. Faktycznie roznie to bywa co prawda ja z zona zostajemy jeszcze na etapie fantazji (glownie moich) ale moze z czasem . Najbardziej cieszy mnie fakt ze wypowiadaja sie dojrzale osoby , ktore bardzo realistycznie podchodza do problemu .

IP i czas połączenia logowane. [19996494]
[10.01.2013] 13:29
emigrant
Fajny watek . Ja z zona mieszkamy w Anglii . Ciekawe czy wsrod Polakow w Anglii sa tez dojrzale pary lubiace takie zabawy . Dwie dojrzale i inteligentne pary moga stworzyc niezla zabawe

IP i czas połączenia logowane. [20133757]
[10.01.2013] 14:33
Onyx
paraparapara ma sporo racji.
Wszystko musi być oparte o naprawdę głębokie zaufanie partnerów do siebie. Inaczej to się szybko kończy rozpadem związku, albo jeszcze szybszym odejściem do nowego partnera. "Bo ma dłuższego penisa". Jeśli to jest kryterium decydujące, to taki mąż z taką żoną bez sensu się związali.
To jest właśnie odpowiedź. Każdy facet, któremu się marzy, żeby jego żona się zgodziła - niech się trochę zastanowi. Jak chcecie się szybko pozbyć żony i nabawić dodatkowych kompleksów - to już wiecie co macie robić.
Taka żona, co mówi, że 'nie zaufa ""obcemu"" facetowi, że do seksu potrzebuje miłości - daje sygnał, że jest niepewna swojego faceta. W drugą stronę też to działa podobnie.
Zgoda, że w dwie pary jest trudno o tyle, że jeśli wszyscy mają mieć pełną przyjemność to panie panom i panowie - paniom muszą się podobać wystarczająco. a z tym bywa różnie. Zwykle nie ma równowagi. Najczęściej zawodzą - niestety - panowie. Urodą nieraz nie grzeszą, higieną, ogładą umysłową - także nie. z seksapilem też różnie , nieraz im się wydaje, że pani się zadowoli cyklem wsadzić-wyjąć-wsadzić-wyjąć.
Niektóre panie się zadowolą. Macie, panowie, panie o tak skromnych wymaganiach? Jeśli tak - to kim wy jesteście?
Prawdziwa zabawa w 2 pary to coś innego. Zaręczam, że to coś jest tak świetne, że kto tego zaznał, będzie wiedział co jest dobre i nigdy się nie pomyli.

IP i czas połączenia logowane. [20133907]
[19.05.2013] 15:19
para szuka pary
jesteśmy parą i zdecydowanie chcemy poznać parę do spotkań, lecz jeszcze takiej nie poznaliśmy. Może ktoś stąd się do nas odezwie, mieszkamy w Tarnowskich Górach, kont. 512628134, poczta.remik@gmail.com

IP i czas połączenia logowane. [20496911]
[06.07.2013] 17:56
joanna.zapraszam
nieśmiali (12.10.06 23:21):
My po 50-siątce ale też byśmy chętnie taką parę poznali

Witam serdecznie ,jeżeli jakieś małżeństwo lub para jest zainteresowana wyjazdem z nami na urlop na Teneryfie w okresie od 06 wrzesień do 20wrzesień 2013 , (może być jeden tydzień)
mam wolne 2 miejsca w apartamencie **** z pełnym aneksem kuchennym. Jeden tydzień kosztuje 100 euro od osoby, dwa tygodnie 180 euro od osoby + przelot. Nie jest to oferta z niepewnego biura podróży lecz bezpośrednio z sieci hoteli prywatnych REGENCY RESORTS na teneryfie, której jestem członkiem . Wyżywienie do wyboru, indywidualnie korzystając z aneksu kuchennego lub na miejscu w restauracji lub można wykupić z góry za cały tydzień za 130 euro. Osoby zainteresowane proszę o kontakt 603-471-005. Więcej szczegółów na telefon lub e-mail joanna.zapraszam@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [20597076]
[17.07.2013] 23:26
fajnaparka
Joanna z dziećmi my 34 32 i syn 8l

IP i czas połączenia logowane. [20619979]
[11.03.2015] 15:19
Klaryska & Sario
Szukaliśmy takiej pary po 50 jak my ale nie trafiliśmy odpowiedniej.
Jak mi pan odpowiadał to mężowi pani nie albo odwrotnie.
To chyba nic nie wyjdzie.

IP i czas połączenia logowane. [21664715]
[12.03.2015] 15:36
znawczyni tematu
daj Jej do poczytania "Anielica, Diablica, Blondyn i Brunet" nas po tym zaciekawil trojkat, ktory spelnilismy teraz szukamy pary 30-40 lat.

IP i czas połączenia logowane. [21666455]
[12.03.2015] 21:43
konwalia
Może skorzystać z oferty osób, które to robią profesjonalnie. Rozkręcą żonę: http://slampa.pl/anons ,type,duets.html http://slampa.pl/

IP i czas połączenia logowane. [21666998]
[15.03.2015] 23:37
kazia99
Uległam namową męża i zdecydowałam się bylo wspaniale . Teraz robimy to już czwarty raz

IP i czas połączenia logowane. [21671934]
[16.03.2015] 15:09
ali g in da house
znawczyni tematu (15.03.2015.12 15:36):
daj Jej do poczytania "
Anielica, Diablica, Blondyn i Brunet
" nas po tym zaciekawil trojkat, ktory spelnilismy teraz szukamy pary 30-40 lat.

moze byc singiel??????

IP i czas połączenia logowane. [21672666]
[17.03.2015] 12:50
pseudo BOMAN
w ub. roku wybralismy sie na WYSPE w 3 pary !(poprzednio w dwie pary małż!)
oczywiscie Full Wypas apartament każda z Par.
Umowa był-jest taka ze z chwilą lądowania na Wyspie zapominamy o tym ze jesteśmy parami małżeńskimi!!
Mieszkamy w jednym Hotelu mamy obok siebie apart. na parterze i...tak sie składa ze obok Nas tylko Niemcy Szwedzi Angole Francuzi ..żadnych Polskich innych (b. złe doświad. z Polakami mamy!!!)
.....i teraz TAK:....

IP i czas połączenia logowane. [21673959]
[19.03.2015] 09:54
Zbyszko 58
Całe życie o tym marzyłem aby móc się kochać z inną a i żona aby kochała się z innym.
W tamtym roku poznaliśmy małżeństwo które mieszkało obok nas. Poznaliśmy ich i się zaprzyjaźniliśmy.
Pewnego wieczorka siedzieliśmy sobie na tarasie w upalny wieczór
i popijaliśmy winko.
Żona kolegi przechodząc zachwiała się i wpadła na mnie.
Upadając rozpiął się jej biustonosz ( siedzieliśmy tylko w samych strojach). Na początku przykrywała piersi będąc na moich kolanach.
Jednak przekonałem że nie ma co zakrywać bo i tak widziałem na plaży.
Ona powiedziała ze może nie mieć biustonosza jak moja żona też zdejmie. Więc wszystkie oczy skierowały się w kierunku mojej żony.
Spojrzenia wszystkich spowodowały że żona zdjęła biustonosz i usiadła koledze na kolana pytając a co z majtkami, bo nie będzie się ileś razy szykowała do rozbierania. tak wiec wszystko poleciało.
Było bardzo fajnie. Obecnie spotykamy się z nimi parę razy w roku, bo mieszkają kawałek od nas.
Jedno wiem, że penisek kolegi w ustach mojej żony pozytywnie wpłynął na nasze życie.
Jedno czego żałuję to to, że to stało się tak późno w naszym życiu.

IP i czas połączenia logowane. [21676887]
[24.03.2015] 09:21
Genofka 56
Zawsze marzyłam o tym aby zobaczyć męża jak kocha się z inną i aby on zobaczył jak ja się kocham z innym facetem.
Teraz to już chyba trudno zrealizować moje marzenia bo gdzież by się znalazła para w naszym wieku, która też by tak chciała.
To wszystko jest przez to że faceci są tacy zazdrośni.
Sami mają kochanki ale jak my byśmy miały pójść z facetem na ich oczach to od razu zgroza.
Z drugiej strony i tak każda jak sobie znajduje faceta to jest najczęściej żonaty.
Gdyby nie zazdrość facetów to kobiety by wam zawsze zorganizowały fajne imprezki.

IP i czas połączenia logowane. [21684670]
[24.03.2015] 09:32
landrynki_76
Nie wszyscy faceci są zazdrośni. Są tacy, którzy akceptują albo i wręcz uzależnieni od sexu z w trójkątach czy w klimatach cuckold. To raczej żony są mniej chętne na trójkąty z drugą kobietą

IP i czas połączenia logowane. [21684691]
[11.04.2015] 19:24
Paulina lubi bzykanko
My do trojkata zaprosilismy oboje z mezem duzo starszego ponad 20 lat faceta bardzo szarmanckiego z duzym czlonkiem.Maz nie byl o niego zazdrosny ze wzgledu na wiek.Ale sie zdziwil bo spelnil sie doskonale,duzy czlonek mnie rznal ponad pol godziny.Wylam z rozkoszy gdy wszedl mocno w moja cipke.Teraz spelniamy sie z wymiane partnerow.Maz nie czuje sie wyalienowany podczas seksu z kochankiem.

IP i czas połączenia logowane. [21715013]
[13.04.2015] 21:59
czarna wanda
uprawiamy seks w dwie pary bez wymiany partnerów. jedna para robi pokazowe ruchanko a druga kibicuje

IP i czas połączenia logowane. [21718390]
[16.04.2015] 12:31
Jagoda & Marcin
jesteśmy małżeństwem pod 60. Od lat spotykamy się ze swoimi znajomymi i wyjeżdżamy na urlop. Wiele razy się kochaliśmy w obecności znajomych i wiele razy z wymianą partnerów. Trzymamy się tylko jednej zasady, że nigdy nie robimy po cichu. Chodzi o to ze ja ze znajomym się nie spotykam albo ona z moim mężem.
Pozwoliło to nam urozmaicić nasze współżycie.
Jeżeli ktoś tego nie spróbował to niech nie krytykuje.
Dla par w których nie ma zrozumienia, miłości i zaufania to nie polecam.
Dodam ze teraz oboje jesteśmy po 60.

IP i czas połączenia logowane. [21722990]
[06.09.2015] 02:26
gorny
paraparapara (12.08.2012.10 02:40):

IP i czas połączenia logowane. [21954807]
[11.09.2015] 17:17
czarna aga40
Po wymianie partnrów a ruchaliśmy się w innych pokojach przeżyłam nie zapomniane chwile z mężem kolażanki na samo wspomnienie robie się wilgotna. Mial bardzo dużego kutasa. pięknie pieścił no i doskonale lizał mi pipę

IP i czas połączenia logowane. [21962812]
[18.09.2015] 10:36
Balika
Naiwni faceci myślą o przespaniu się z inną mężatką. W rozmowie z facetami wiem, że każdy z nich kochał się w swoim życiu z mężatkami.
Skąd wiec u was takie podejście że wszystkie mężatki skłonne są pójść do łóżka z innym tylko nie wasza żona.
Ja wiem, (a jestem już po 50) że każda kobieta myśli również o tym aby się pokochać z innym. Różnica jest tylko taka, że kobiety tą sprawę trzymają w tajemnicy a mężczyźni chlapią jęzorem na lewo i prawo.
Ja też w życiu marzyłam o tym aby pokochać się w obecności innej pary.
Bałam się o tym powiedzieć swojemu mężowi bo nie wiem jak by to przyjął. Nie chodzi o to , że bym chciała zepsuć coś w naszym związku ale taka sytuacja jest dla mnie podniecająca. Też bym chciała zobaczyć jak mąż się z inną koca i aby on zobaczył jak ja się kocham z innym. To były i są tylko moje marzenia i chyba tak to pozostanie.
Gdyby faceci byli bardziej otwarci to było by znacznie lepiej.

IP i czas połączenia logowane. [21973218]
[10.10.2015] 17:17
mmmxxxx
Szukamy parki do wspólnej zabawy. On 25 ona 30. Wawa
kekeke5 małpa o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [22008995]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat