o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Inne
 » Odpowiedz na ten temat

happy fly - tanie loty - droższe ceny

1 «   3 4 5 Strony tematu:
[07.07.2013] 23:35
Jagga
Nie otrzymałam jeszcze kart pokładowych, ponieważ happyfly twierdzi, że wysyła je niecały tydzień przed wylotem (co potwierdzono na infolinii - Ryanair też nie wystawia ich wcześniej). Mail będzie potrzebny, aby odprawić się na lotnisku, jeśli happyfly nie wyśle mi jednak kart pokładowych. Mimo wszystko uspokoiłam się już trochę i liczę, że uda mi się wylecieć, skoro bilety są zarezerwowane na moje nazwisko Zastanawiam się tylko, czy pisać maila do happyfly, skoro teoretycznie wszystko jest ok...

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20599401]
[18.07.2013] 10:23
zyta1
w dn.wczorajszym tj 7 dni przet terminem otrzymałam karty pokładowe, mam nadziej, że osoby które Zzapłaciły i oczekuja na karty dostana je.życze szczęścia bo ja chyba je miałam. Pozdrawiam i bedę sledzić dalsze losy

IP i czas połączenia logowane. [20620464]
[23.07.2013] 21:14
Zawiedziona
strasznie się boje zarezerwowałam lot za 3 osoby na kwote 445 złotych opinie na temat tego są fatalne czy to naprawde oszuści ?

IP i czas połączenia logowane. [20632412]
[28.07.2013] 11:20
Ballerina00
Oszuści to są na pewno, ponieważ dane firmy adres itp są podane na adres w warszawie, który nawet nie istnieje, firma telefonów nie odbiera, kontakt z nimi jest tylko mailowy. Nie jest to rzetelna firma, ale mam nadzieję, że zaczyna funkcjonować normalnie. Mam wylot 14 sierpnia, dam znać tutaj na forum, czy udało mi się wylecieć, jeśli tak, to będę już 2 osobą, której się to udało i oznajmiła to forum, a to będzie powód do sądzenia, że teraz można wylecieć za pośrednictwem happyfly

IP i czas połączenia logowane. [20641638]
[28.07.2013] 14:43
mirksd80d
wiecie co tu można dostać niezłe oferty biletowe http://kuppanbilet.pl/

IP i czas połączenia logowane. [20641999]
[25.11.2017] 03:11
[31.07.2013] 16:27
miśka
Witam , ja bilety zarezerwowałam wczoraj na lot 13.08, ale niestety pieniądze przyszły na następny dzień. Prosili bym zarezerwowała drugi za który pieniądze przejdą z tamtego zamówienia. Dopłaciłam jak prosili. Czytając forum zmartwiłam się, ponieważ kontakt z nimi jest utrudniony, opinie mają bardzo złą, a kobieta, która zadzwoniła do mnie mówiła łamaną polszczyzną. Jeśli nie dostanę biletów ani zwrotu pieniędzy. Sprawę zamierzam kierować do policji. A co do komentarzy z kierowaniem tego na policję, przecież mogliby za pomocą informacji zawartych w internecie odszukać z jakiego komputera były wysyłane e-maile.

IP i czas połączenia logowane. [20648307]
[03.08.2013] 16:46
Ballerina00
Otrzymałam karty pokładowe od happyfly. Co prawda na razie tylko w jedną stronę, ponieważ na lot powrotny otrzymam dopiero 15 dni przed odlotem. Firma chyba pracuje normalnie, albo po prostu miałam szczęście.
życzę wszystkim , abym ich ''przygoda'' z happyfly skończyła się równie dobrze jak moja

IP i czas połączenia logowane. [20654043]
[05.08.2013] 17:56
romciaaa
mialam tlyko numer rezerwacji. wylot 22 sierpnia..kiedy weszlam na forum oczywiscie przestraszylam sie ze nie dosc ze nici z wakacji to ok.900 zl w plecy. zadzwonilam do rynaira mily pan poprosil mnie o wszystkie dane ,podalam numer rezerwacji (prawie nie rozplakalam mu sie przez ten telefon..) kazal odszukac mi ten info@manoskrydis.lt
wtedy podal mi moj numer rezerwacji (lece ryanairem) dlatego teraz mam obawy bo u nich odprawa 15 dni przed.kiedy nawet wpisuje 'wyswietl rezerwacje' to tez wyskakuje jakis blad. panikuje.. facet powiedzial ze wszystko oplacone,rezerwacja na stronie przewoznika lotow dokonana wiec niby wszystko ok.ale dlaczego mimo numeru rezerwacji jakis blad wyskakuje..? tego nie wiem..

IP i czas połączenia logowane. [20657952]
[11.08.2013] 17:35
sarenkabd
Nam sie udalo z firma juz chyba ok. Bilety rezerwowalam w czerwcu, a po przeczytaniu forum mialam niezlego stracha... Na szczescie bilety przyszly tydzien a nawet 10 dni przed wylotem wlasnie co wrocilismy z wakacji. Powodzenia!

IP i czas połączenia logowane. [20668392]
[12.08.2013] 15:16
miśka
Otrzymałam wszystkie bilety 7 sierpnia. Wylot mam jutro z Warszawy do Liverpoolu i z Liverpoolu do Dublina. Mam nadzieję, ze wszystko będzie dobrze. Na wszelki wypadek spiszę sobie ich adres e-mail.

IP i czas połączenia logowane. [20669791]
[13.08.2013] 12:41
Ballerina00
Ja również wszystko już otrzymałam , firma chyba zaczęła działać prawie normalnie. Prawie - bo dalej nie odbierają telefonów, ale karty pokładowe wysyłają. Jak ktoś się stresuje , to niech zadzwoni na infolinie RYANAIR lub na lotnisko z którego leci , i proszę podać numer rezerwacji, tam powiedzą, czy jest się na liście pasażerów jeśli tak, to znaczy że wszystko jest okej. : )

IP i czas połączenia logowane. [20671356]
[01.09.2013] 19:38
Pigwa70
Witam wszystkich , kktorzy chca kupic bilet lotniczy przez hapyyfly !! Powiem tak to wcale nie jest happy , tylko straszne oszustwo i mowie to z pelna swiadomoscia . Kupilam przed wczoraj bilet lotniczy i bylam tak glupia ze nie nie przeczytalam opinii wczesniej tylko po . Ugiley mi sie nogi i mialam zle przeczucia odrazu . Za chwile zadzwonilam do banku , moje pieniadze jeszcze nie wyszly z mojego konta , bank zablokowal ten przelew , kosztowalo mnie to 50 zl ale 600 mam w kieszeni , wiec jutro rano jade do banku . Wyobrazcie sobie , ze oni mi przyslali sms-a o tresci , ze moj bilet moge wydrukowac i jest gotowy a pieniadze zablokowane na koncie i do nich na szczesci nie doszly !! To tyle opowiesci . Martwie sie tylko tym aby nikt wiecej nienabral sie na nich . Jak to dziala, nie wiem , powinien ich ktos zagrnac , ale widac bank juz cos wie na temat tego konta t.z ich firmy , ale gdybym nie zadzwonila bylabym do Tylu czego nikomu nie zycze . Pozdrawiam Hanka

IP i czas połączenia logowane. [20712504]
[10.09.2013] 13:40
Jagga
Wszystko w porządku! Lot (pierwszy w pełnoletnim w życiu) odbył się bez najmniejszych kłopotów. Leciałyśmy w trójkę z Okęcia do Bergamo wieczorem 4 września i rano 5 września z Bergamo do Porto. Miałyśmy bagaż rejestrowany 20kg, rezerwowany również w HappyFly i nie było najmniejszych problemów, wszędzie doleciał z nami. Cała współpraca z HappyFly przebiegła bezproblemowo, ale ze względu na ich przeszłość nie planuję zamawiać więcej biletów u tego przewoźnika. Powodzenia!!

IP i czas połączenia logowane. [20730868]
[10.09.2013] 13:41
Jagga
Jagga (13.09.10 13:40):
Wszystko w porządku! Lot (pierwszy w pełnoletnim w życiu) odbył się bez najmniejszych kłopotów. Leciałyśmy w trójkę z Okęcia do Bergamo wieczorem 4 września i rano 5 września z Bergamo do Porto. Miałyśmy bagaż rejestrowany 20kg, rezerwowany również w HappyFly i nie było najmniejszych problemów, wszędzie doleciał z nami. Cała współpraca z HappyFly przebiegła bezproblemowo, ale ze względu na ich przeszłość nie planuję zamawiać więcej biletów u tego przewoźnika. Powodzenia!!

Oczywiście pośrednika, a nie przewoźnika przewoźnikiem był Ryanair.

IP i czas połączenia logowane. [20730872]
[09.10.2013] 13:11
ciotka_radzi
Top Podróże może zostać Twoim zaufanym agentem lotniczym, zdecyduj sam http://www.toptur.pl/bilety-lotnicze

IP i czas połączenia logowane. [20791317]
[20.11.2013] 12:46
katszy
Polecam mega promocje! Wizz Air wyprzedaje 300 biletów na trasie Katowice -> Tel Awiw http://wizzair.com/pl-PL/TimeTable/Katowice/ Tel-Aviv
Bilet w jedną stronę kosztuje od 159 zł!
Bilety trzeba zarezerwować 20 lub 21 listopada!

IP i czas połączenia logowane. [20872285]
[18.12.2013] 18:36
ruda900
Witam Wszystkich ! Jest tu ktoś kto ma zarezerwowane bilety przez tego pośrednika ?
Otóz mam wylot 29,.12 chciałabym wydrukować kartę pokladową i zrobić odprawę online - kontakt z nimi mam - niestety maja jakiegos wirusa nie da się wejsc na strone. Zawsze latam z posrednikami(zawsze bylo wszystko ok ) Ci nawet napisali mi meila o zmianie godziny itd bilety rezerwowalalam w lipcu jakos wiec sie zupelnie niczym nie przejmowalam ,latam bardzo czesto -dopiero dzis poczytalam opinie na ten temat i jestem przerazona bilety na kwotę 800 zł .Co jeśli okaże się ze dalam sie nabrać..Interesuje mnie czy ktos w ostatnich dniach wchgodzil na ich strone i czy dzialała itd.Mam niby meila z numerem biletu i zamowieniem itd. Mimo to niepokoję się.

IP i czas połączenia logowane. [20928811]
[19.12.2013] 13:37
gucio1955
A czemu zamawiacie bilety u posrednikow. Nie lepiej bezposrednio u przewoznika?

IP i czas połączenia logowane. [20930146]
[05.03.2014] 12:19
omnitrix11
Witam ja również skorzystałem z usług firmy happy fly i jestem zadowolony , co prawda najadłem się strachu , bo najpierw zrobiłem przelew a później zacząłem przeglądać internet w poszukiwaniu opini na ich temat i po tym co przeczytałem resztki włosów staneły mi dęba , ale o dziwo wszystko przebiegło zgodnie z planem , bilet konkretnie do Dublin kupiłem pół roku przed lotem cena 531 pln w dwie strony , dzień po wysłaniu przelewu dostałem mail że rezerawcja jest zrobiona , i najwcześniej 2 tygodnie przed lotem mam zrobić odprawe online na podany mi przez nich link , w międzyczasie zadzwoniłem na infolinie ryanair , podałem swoje dane i okazało się że faktycznie mam rezerwacje , pozostało tylko czekanie na karty pokładowe który mieli mi przysłać przed lotem po tym jak się odprawie i plik pdf z kartami do wydrukowania przyszedł w terminie i przyznam że do samego końca miałem małego stresa dopóki nie znalazłem się na pokładzie samolotu , ale się znalazłem , bez najmniejszego problemu wyleciałem , wczoraj wróciłem i tak szczerze mówiąc nie moge mieć żadnych zastrzeżeń do happy fly oni w 100 % wywiązali się ze swoich zobowiązań biorąc przy tym najniższą prowizje na rynku pośredników , a ja pisze tą opinie bo obiecałem sobie że jeżeli z lotem wszystko będzie ok. to napisze im pozytywną opinie , nie wiem może uspokoje kogoś kto tak jak ja naczytał się negatywów na ich temat i pół roku zastanawiał się czy nie został oszukany , czy może faktycznie tylko ja miałem farta i wszystko skończyło się dobrze , może ktoś robi na nich " nagonke " w każdym bądź razie życze każdemu kto korzystał z ich usług żeby jego sprawa skończyła się tak udanie jak moja ps. i mała rada jeżeli ktoś zrobił przelew i obawia się tak jak ja że został oszukany niech poprostu zadzwoni do lini lotniczych wtedy się dowie czy z biletem wszystko w porządku .

IP i czas połączenia logowane. [21075110]
[26.08.2014] 16:44
lola91
Nie ma innych firm które mają tanie bilety i nie zaliczyły tylu wpadek?

IP i czas połączenia logowane. [21328867]
[26.08.2014] 16:49
ayris
Matko! Czytam opinie od 10 minut i bardzo Wam współczuję. Ja o tej firmie pierwszy raz słyszę i jestem w szoku... Czeka mnie niedługo wylot do Londynu i dzisiaj wzięłam się za szukanie tanich biletów. Jak na razie najlepsze ceny znalazłam tutaj http://lataj.pl Przejrzę jeszcze kilka innych stron ale nie nastawiam się, że znajdę lepsze ceny.

IP i czas połączenia logowane. [21328882]
[26.01.2016] 09:48
marynka8
Tanie loty hmm pamiętam , że z tej stronki coś zamawiał mój brat ostatnio http://city-break.com.pl/ , czasami warto się rozejrzeć i rezerwować dostatecznie wcześnie wtedy jest pewność niskiej ceny.

IP i czas połączenia logowane. [22168778]
[04.09.2017] 16:53
happyfly
Ja zawsze rezerwuje tanie bilety na stronie http://www.jetradar.pl/?marker=15048 U nich zawsze znajdę loty wszystkich regularnych linii i tanich linii lotniczych, przez co nie muszę sprawdzać wielu stron.

IP i czas połączenia logowane. [22798755]
[05.09.2017] 11:46
maletti3
Tylko looking.com!
http://www.looking.com/

IP i czas połączenia logowane. [22799141]

1 «   3 4 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat