o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

Reklama firmy

1 2 3   » 10 Strony tematu:
[27.07.2012] 18:49
majolinda
Jak promujecie swoje firmy? Z jakiego rodzaju reklamy korzystacie? net, prasa?Co konkretnie polecacie? Ja jestem na etapie robienia ulotek itp gadżetów np kolorowych wizytówek pieczątek (z AMB np). Rozważam też pozycjonowanie. Ile wynoszą u was koszta reklamy? Ja mam firmę szkoleniową Proszę o poradę

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[11.12.2013] 14:56
witaminaC
A słyszałaś o promowaniu firmy w sieci poprzez marketing szeptany? Ostatnio otrzymałam ofertę, ale postanowiłam akurat rozwiązać firmę. Może kiedyś, jak założę ponownie, to się skuszę. W dzisiejszych czasach właśnie przez Internet najlepiej trafić do potencjalnych klientów, nie trzeba nikomu o popularności mówić

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20914261]
[16.01.2014] 10:49
Minka545
Korzystałam też z marketingu szeptanego i udało mi się zdobyć kilku stałych klientów. Oczywiście - jest potrzebny czas. Szeptany daje świetne efekty, ale trzeba uzbroić się w cierpliwość. Prowadzono mi kampanię przez pół roku, a pierwszy klient pojawił się dopiero po pięciu miesiącach. Za to został już na długo

IP i czas połączenia logowane. [20987841]
[16.01.2014] 11:30
Kasia Wi.
Znacie jakieś uczciwe firmy zajmujące się tego typu marketingiem? Albo social media?

IP i czas połączenia logowane. [20987955]
[16.01.2014] 12:20
KIER.
Wystarczy wpisać w google promocja firmy i znajdziecie nie tylko informacje na temat ciekawych sposobów reklamy ale też firmy wykonujące takie usługi. Możesz też sprawdzić ich opinie, albo przeszperać allegro.

IP i czas połączenia logowane. [20988045]
[23.11.2017] 00:38
[21.01.2014] 22:37
bibi
nie wiem co to marketing szeptany

IP i czas połączenia logowane. [20999113]
[21.01.2014] 22:41
pablo86
myślę, że trzeba ten temat wygooglowac

IP i czas połączenia logowane. [20999121]
[20.03.2014] 09:16
Kosmetykiodkuchni
CZasami warto też po prostu mówić wszystkim znajomym, żeby oni mówili wszystkim swoim znajomym i w ten sposób trafia się w końcu jakiegoś pierwszego klienta, czy dwóch, oni potem mówią o tym swoim znajomym itd... www.kosmetykiodkuchni.wordpress.com

IP i czas połączenia logowane. [21097813]
[23.04.2014] 15:58
Saboth
ja po 5 latach prowadzenia secondo-handu powiem jedno reklamę opłaca się umieszczać wszędzie, im bardziej niekonwencjonalne miejsce, tym często lepiej. Mamy np. takie fajne siedziska z nadrukiem. Robili nam je we flyeralarm mogę polecić. Sam nadruk wykonany profesjonalnie, a bryła do siedzenia bardzo wygoda.
Zatem - nie tylko marketing internetowy, ale i reklama konwencjonalna.

IP i czas połączenia logowane. [21146677]
[21.05.2014] 12:25
Bojowy777
Podstawa strona WWW. Potem można myśleć o SM, pozycjonowaniu itd. Sama storna to mały koszt ja w Proedit zapłaciłem niewiele za 4-zakładkową stronę, a jest tam wszystko co ma być zawarte.

IP i czas połączenia logowane. [21186672]
[22.05.2014] 10:50
Melka
Moje doświadczenia z reklamą firmy są różne. Czasem było lepiej czasem szkoda gadać ;p ale wiem jedno, że koszty można zmniejszać np. poprzez odkryjfirme.pl

IP i czas połączenia logowane. [21187991]
[09.07.2014] 20:20
AnkaK12
www.vizionstudio.pl - poprzeglądaj ofertę tej agencji.
Mają fajne gadżety, może coś Ci się spodoba?

IP i czas połączenia logowane. [21258134]
[22.07.2014] 20:57
Zygmunt23
Formy reklamy są różne, ale moim zdaniem zeby jak najwięcej klientów do nas trafiało trzeba odpowiednio wypozycjonowac naszą stronę. Czytałem ze firma Ditum sie tym zajmuje i to dość skutecznie. Może skontaktuj sie z nimi. Tutaj masz ich strone http://www-pozycjonowanie.eu/pozycjonowanie. html , taka reklama Ci nie zaszkodzi a tylko moze pomóc.

IP i czas połączenia logowane. [21278320]
[24.07.2014] 08:27
diora45
Nie wiem czy ktoś tutaj poda wszystkie tajniki promowania firmy, bo przecież najlepszych metod się nie ujawnia... Ale ja polecam poczytać trochę o kreatywności w reklamach http://www.rogalinski.com.pl/kreatywnosc-w-t worzeniu-reklam/ - to bardzo istotny aspekt promocji,

IP i czas połączenia logowane. [21280808]
[27.07.2014] 00:01
dyt-kaa
Ja robię promocje internetową, m.in na portalach tematycznych ale inwestuje także w reklamę tradycyjna, typu ulotki czy gadżety reklamowe. Firma Extrema ma fajne projekty, w tym także kalendarze trójdzielne: http://www.extrema.com.pl/o ,16,41,kalendarze-trojdzielne.html

IP i czas połączenia logowane. [21285054]
[28.07.2014] 22:53
TreleMorele1987
No i fajny pomysł warto w takie rzeczy inwestować, bo im więcej nazwa firmy i jej logo się pojawia, to ludzie zapamiętują i chętniej będą korzystać. A Extrema ma bardzo fajne te projekty.

IP i czas połączenia logowane. [21288041]
[08.08.2014] 11:49
Kamila88
Ja w całości zdaję się na agencję marketingową Biztarget i to jej powierzyłam działania marketingowe internetowe, mające na celu promocję mojej firmy.

IP i czas połączenia logowane. [21302708]
[11.08.2014] 16:53
firmowiecw
Sposobów jest bardzo dużo ale czasu brak żeby wszystko ogarniać samemu.
Mi to robiła mała ale żwawa agencja CMI stronka E-INTERNET .PL
No i najważniejsze dostałem czyli działania w Google, na Facebook'u, reklama spotu reklamowego na Youtube i wsparcie marketingiem szeptanym.

IP i czas połączenia logowane. [21306433]
[19.08.2014] 11:02
quetro
U nas dużo dała strona internetowa, wydaje mi się ,że w dzisiejszych czasach to podstawa. Później wiadomo profil na portalu społeczniościowym, wizytówki, ulotki Teraz jeszcze (jako mały, aczkolwiek fajny i oryginalny dodatek do reklamowania firmy )zdecydowałem się na tablice do ramek rejestracyjnych z logiem swojej firmy od http://www.ramki3d.pl/ Lubię ciekawe i nietypowe rozwiązania

IP i czas połączenia logowane. [21317598]
[19.08.2014] 12:17
wezeneza
Hmm ciężko wybierać bo propozycji na reklamę jest naprawdę dużo! Ale w większości przypadków wszystko zależy od tego czym zajmuje się Twoja firma. Mi pomogła oferta firmy http://www.elzet-opakowania.pl/ zakupiłem u nich wiele dodatków oraz torebek reklamowych z logiem firmy. Prócz tego w planach mam rozbudowanie własnej strony internetowej

IP i czas połączenia logowane. [21317722]
[25.08.2014] 13:05
elizka
Ja do swojej firmy wszystko zamawiałam z tej strony :www.vizionstudio.pl
Niedługo planuję złożyć kolejne zamówienie.
Jeśli nie jesteście pewni możecie odwiedzić ich fanpage - tam wstawiają wykonane przez nich zamówienia. Ja też zawsze to śledzę...

IP i czas połączenia logowane. [21327025]
[01.09.2014] 14:41
Bartek00011
wiadomo że pozycjonowanie strony www jest jedną z najlepszych opcji marketingowych na naszym rynku. Dzięki niej możemy trafić do na prawdę dużego grona potencjalnych klientów. Ale na nic nam to się nie przyda jeśli strona którą pozycjonujemy nie będzie miała sama z siebie odpowiedniej reklamy. A jak to zmienić ? Wystarczy zaufać https://www.salesmedia.pl/
oni zrobią to za nas

IP i czas połączenia logowane. [21336696]
[01.09.2014] 17:10
Roogirl888
Ja korzystam z usług agencji marketingowej Biztarget.pl. Nie mam czasu, żeby samej się tym zajmować, zresztą to nie moja działka. Ja zajmuje się prowadzeniem swojej firmy i na tym mi zależy, na tym się skupiam. Promowanie jej powierzam innym- zaufałam tej właśnie agencji, robią to dobrze i uczciwie, zatem spokojnie mogę ich polecić.

IP i czas połączenia logowane. [21336911]
[06.09.2014] 17:21
so_true
Ja wybieram sprawdzoną firmę http://www.initi.pl/ i jak dotąd jestem zadowolona, a jak sama miałam się tym zająć, to był problem z wizją całej akcji. Nie każdy jest wizjonerem

IP i czas połączenia logowane. [21342526]
[09.09.2014] 17:44
KamilaJJ
Nie no reklama w internecie jest teraz chyba całkowitą podstawą. Zbyt dużo osób korzysta teraz z wielu rodzajów usług przez internet. Ważne jest żebyś miał dobrze pozycjonowaną strone. Im wyżej w wyszukiwarce tym szybciej trafiają do Ciebie klienci. Z tego co się orientuje to ta firma http://seofabryka.pl/ skutecznie pozycjonuje strony. Może popatrz sobie na ich portfolio, nie mają aż tak wygórowanych cen jak inne tego typu firmy.

IP i czas połączenia logowane. [21346259]
[25.09.2014] 12:30
Stachu24
Wiadomo, że reklama w TV kłamie. Dlatego idąc z trendem należy szukać innych form reklamowania swojego produktu. Niedawno zainteresowałem się tematem marketingu mailowego. Trafiłem w Internecie firmę która sprostała moim wymaganiom. Szukałem czegoś sprawdzonego, mogę nawet więcej zapłacić za dobrą jakość produktu, tylko muszę być pewien, że moje wymagania zostaną zaspokojone. No i koniec końców, wybrałem tę firmę i się nie przejechałem: http://mailsales.pl/wybierz-baze-mailingowa
Polecam sprawdzony e-mail marketing.

IP i czas połączenia logowane. [21368787]
[07.10.2014] 13:52
Klapek44
Natrafiłem ostatnio na firmę, która zajmuje się szeroko pojętą reklamą w Internecie, to jest coś warte mojej i może nawet Twojej uwagi. Od dłuższego czasu interesowałem się tą formą reklamy. No i mój wybór padł na tę firmę: https://www.salesmedia.pl/ Współpracujemy razem już parę ładnych miesięcy i nie mam nic do zarzucenia.
Polecam każdemu.

IP i czas połączenia logowane. [21387354]
[20.10.2014] 16:13
ania malicka
Poczytajcie o reklamie 3d i druku soczewkowym. Niesamowicie pozytywne efekty można uzyskać właśnie na reklamie wystawienniczej. To nie jest prosty temat, bo wymaga to dopracowania, ale generalnie potencjał takiej metody jest bardzo duży - reklama 3d przyciąga, przykładowe kreacje macie na 3dprint.com.pl

IP i czas połączenia logowane. [21407903]
[27.10.2014] 19:05
Gabrysiaq
Tylko że sposobów na reklamę firmy jest naprawde wiele . Trzeba tylko wiedzieć na jaką metodę marketingu się zdecydowac. Moim zdaniem najlepiej powierzyć to jakiejś profesjonalnej firmie. Z tego co się orientuje to ta http://www.netsales.pl/ ma bardzo dobre rezultaty jeśli chodzi o reklamę firmy. Mozesz zgłosić się do nich by zajeli sie promocja Twojej firmy.

IP i czas połączenia logowane. [21419979]
[03.11.2014] 11:21
micha22
Bardzo fajne wzory skórzanych akcesoriów do promocji i reklamy mają na stroniewww.enaj.pl . Z tego co wiem to sporo firm stąd zamawia. Ja pierwszy raz kupowałem ostatnio stąd skórzane organizery do firmy i naprawdę polecam. Obsługa jak błyskawica, do tego miły kontakt mailowy, bez problemu dogadaliśmy wszystkie szczegóły zlecenia i zaraz przystąpiono do tłoczenia.

IP i czas połączenia logowane. [21431487]
[13.11.2014] 19:54
JUREKWAW
Ja obecnie jeden sklep reklamuje poprzez adwords, natomiast 2gi nowy promuje mi firma http://premesso.pl z fajnymi efektami. Chyba niebawem całkowicie zrezygnuję z płatnych reklam bo to pochłania za dużo kasy.

IP i czas połączenia logowane. [21448278]

1 2 3   » 10 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat