o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Szukam...
 » Odpowiedz na ten temat

Polecam genua meble w Krakowie

[24.07.2012] 15:53
Weronika822
Jeśli ktoś szuka dobrego salonu meblowego polecam salon genua meble w Krakowie. Chciałabym, aby moja opinia pomogła wszystkim,którzy są niezdecydowani co do wyboru sklepu,w którym chcieliby kupić meble. Urządzam mieszkanie i miałam do czynienia z różnymi firmami meblowymi. Jestem zachwycona szybkim terminem realizacji,jakością mebli oraz fachową obsługą jaka jest w salonie genua meble.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[21.10.2013] 22:50
leks
Zamwialam meble tapicerowane i drewniane. Oba przyjechaly uszkodzone. Obsluga mila do momentu podpisania umowy. POtem porazka. Informowano o dostawie z 4 dniowym wyprzedzeniem, potem w dniu dostawy, kiedy mijal wlasciwie jej termin telefon, ze mebel nie dojedzie!!!!!!!!! i info ze bedzie na pocz. kolejnego tyg. i oczywiscie obietnica powiadomienia na pocz tyg. Oczywiscie brak kontaktu ze strony sklepu-standard, brak odpowiedzi na maile z reklamacjami, mowia ze nie dostaja maili, ze trafiaja do spamu, do ktorego nie maja dostepu, totalne bzdury, po zasypoaniu mailami oraz moich interwencjach w salonie nagle cud- wszystkie maile doszly. NA wszystko maja jedna wymowke - awaria systemu w fabryce. Generalnie chyba w zadnej fabryce z ktora genua wspolpracuje systemy sa bardzo awaryjne Mebel dostalismy po uplywie teriny okreslonego w umowie, czego nie omieszkalam wypomniec, genua ma jednak wlasne tajne systemy liczenia, bo wg ich kalendarza zmiescili sie w terminie. Genralnie totalna porazka, moglabym baaaardzo dlugo jeszcze pisac o jakosci obslugi w genua. Nigdy juz nie kupie meblie w genua i nie poelcam zakupow u nich

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20817412]
[21.01.2014] 13:31
Jagoda2211
Pod koniec zeszłego roku zamawiałam u nich meble i moja opinia o genua jest dość dobra, miły kontakt, większość udało się dogadać podczas pierwszego kontaktu, następnie na bieżąco można było uzyskać informacje na temat stanu zamówienia - z terminem również nie było problemu. Byłam nawet zdziwiona, że udało się tak dobrze dobrać kolor ze wzoru do koloru moich mebli (materiały naturalne). Widzę, że opinie są różne - ja ze swojej strony nie mogę powiedzieć niczego złego, a więc polecam salon genua w krakowie z czystym sumieniem.

IP i czas połączenia logowane. [20998180]
[17.10.2014] 13:14
nowoczesna
Teraz meble to się kupuje w internecie. Ja tam nie kupuję już w stacjonarnych sklepach. Jeżeli już to oglądam a później i tak kupię w sklepie internetowym. Ze sklepów meblowych mogę polecić meble-bogart.pl.

IP i czas połączenia logowane. [21403083]
[18.12.2014] 13:42
OlaVader
Ja zawsze też miałąm opory, ale teraz szukamu, czy kto nie ma np. opcji showroomu, a na przykład wysyłkę robi gratis. Zależy jakie meble kupujesz, ale jeśli bierzesz na prawdę markowe, to opyla się podjechać nawet do innego miasta i sprawdzić! Wiem, że taką opcję ma Furnituro, z tymże oni mają na prawdę full ekskluzywne te mele! Na przykłąd taka sofa:
http://furnituro.pl/sofa-bonaldo-nuvola.html
I nie wyorażam sobie wziąśc czegoś takiego bez wcześniejszego obejrzenia!

IP i czas połączenia logowane. [21511482]
[30.05.2017] 00:54
[18.12.2014] 13:47
OlaVader
Tak patzrę na tę stronę i kminię, że mają na prawdę piękne te rzeczy! Bo z tą kanapą to bez przesady, ale jak coś jest megadesignerskie to jak bym miała tyle kasy, to pewnie bym się skusiła!O, takie cudeńko znalazłam!
http://furnituro.pl/krzeslo-bonaldo-poly.htm l
Zresztą mnie ogólnie jara industrial, więc może kiedyś, kiedyś?
I serio., nie sugerowałąbym się miastami. Czasami opłaca się brać meble z drugiego końca Polszy, bo transport i tak jest bezpłatny!

IP i czas połączenia logowane. [21511493]
[31.01.2015] 14:59
krasnolud7
Zdecydowanie nie polecam genua meble.
Kupiłem sofę, która od pierwszej dostawy była uszkodzona, odpowiedzi na moje reklamację typu przecież się nie rozpada to może stać w salonie były na porządku dziennym, po licznych mailach i telefonach, wpisywaniu uszkodzeń w listy przewozowe i pisaniu reklamacji, zostałem skierowany do producenta, a tam brak kompatybilnego porozumienia między sklepem, a producentem.
Mebel jest oszpecony, po trzecim razie i trzech miesiącach korespondencji zaniechałem wszelkiego kontaktu z tym sklepem, z obawy, że uszkodzą mi coś jeszcze.
Jestem bardzo rozczarowany, zapłaciłem z góry, meble były na zamówienie, straciłem czas, pieniądze i niestety satysfakcję.
Pani Kierownik tego sklepu wystawiam opinię skrajnie negatywną, żenująca postawa wobec klienta, absurdalne odpowiedzi na reklamację, celowe unikanie jakiejkolwiek odpowiedzialności za towar, no i oczywiście utrudniony kontakt w momencie problemów.
Pisze maila ku przestrodze, zastanówcie się dwa razy zanim skorzystacie.

IP i czas połączenia logowane. [21593749]
[09.02.2015] 13:04
pajacyk
Alternatywnym rozwiązaniem mogą być więc inne sklepy meblowe w Krakowie. Można ich sporo znaleźć tutaj http://www.forte.com.pl/salony-meblowe/mapa/ miejscowosc/krak%C3%B3w-woj-ma%C5%82opolskie .

IP i czas połączenia logowane. [21608754]
[25.02.2015] 14:38
jaguś123
Ja ostatnio zamawiałam u nich stół i krzesła z Paged - czekałam chwilę, ale mebelek na zamówienie więc się tego spodziewałam. Dostawa do domu, wniesione (co było dla mnie bardzo ważne), Panowie mili i uśmiechnięci. Ogólnie polecam salon meblowy genua, opinia bardzo pozytywna!

IP i czas połączenia logowane. [21638116]
[23.10.2015] 18:51
smiertelnie powazny
Zdecydowanie polecam Genua meble. zamawiałem u nich meble
do całego domu,wywiązali się terminowo,meble
zgodne z umową ,takie jak widziałem w salonie.
Obsługa na bardzo wysokim poziomie począwszy od zamówienia
po realizację, bardzo kompetentni i rzeczowi.polecam.

IP i czas połączenia logowane. [22029125]
[30.10.2015] 14:51
zsdd
Jeśli chodzi o mebelki to super jakość jest wwww.luviomeble.pl Bardzo miły i szybki kontakt, rzetelne i konkretne informacje. Super rozwiązania i pomysły. Zakupiona przeze mnie meblościanka cudeńko - nowoczesna, funkcjonalna, starannie wykonana. .Jestem bardzo zadowolona z zakupu.

IP i czas połączenia logowane. [22039843]
[11.01.2016] 09:09
IwonaGarbowicz
Nasze miasto drogie jest jeśli chodzi o np. meble do biura.
Pełne wyposażenie mebli metalowych biurowych udało nam się kupić tutaj http://www.wyposazeniegaudia.pl/cat/meble-me talowe na bardzo preferencyjnych cenach, jak by ktoś poszukiwał.

IP i czas połączenia logowane. [22146539]
[21.01.2016] 10:37
lucas33
Niedawno miałem okazję kupować meble pod zabudowę, wszystko robione na indywidualny projekt i firma się sprawdziła. Polecono mi w pracy Naturfusion ( http://naturfusion.pl ). Kontakt od początku był bardzo sympatyczny. Mają kompleksowe podejście i dbają o szczegóły w projekcie. Wszystko co budziło jakieś moje wątpliwości na bieżąco korygowali.

IP i czas połączenia logowane. [22161810]
[11.05.2016] 11:21
irek7
Dobrą obsługę klienta mają w firmie Naturfusion w Krakowie. Nie boją się robić poprawek w projekcie, przez co potem już na etapie realizacji nie ma problemów i wszystko jest zgodne z zamówieniem i tym co chce klienta. Więcej o ofercie jest na ich stronce www.naturfusion.pl.

IP i czas połączenia logowane. [22304763]
[26.08.2016] 11:19
Marekss
Niedawno meble na indywidualny projekt zamawiałem przez biuro Solarz z Krakowa i mogę polecić. Obsługa wyjątkowo sprawna. Tak właściwie to do umeblowania było całe mieszkanie i byłem pozytywnie zaskoczony, że tak szybko byli w stanie zaprojektować i wyprodukować meble. Telefon do obsługi jest na kuchniesolarz.pl.

IP i czas połączenia logowane. [22424057]
[15.09.2016] 14:32
hortes
Nie patrzcie tylko lokalnie po sklepach, większość ma dokładnie te same marki, a jak zerkniecie dokładnie co oferują, to się okazuje np. coś takiego - http://intermeb.pl/ Kilka stówek różnicy w stawce. Przecież to masakra. A niby dokładnie te same meble. Łatwo można się głupio władować...

IP i czas połączenia logowane. [22444599]
[31.10.2016] 13:04
talala003
Fajnie zaopatrzony jest salon Mebel Partner. Na pewno mają meble inne niż konkurencja, bardziej designerskie, z pomysłem, nie takie oklepane, nudne wzory jakich pełno w sklepach. Nowoczesne, ładnie wykończone, z dobrej klasy drewna, skóry czy innych tworzyw. Dużo zdjęć i opisy mebli są na stronie sklepu online www.mebel-partner.pl Można sobie dość szczegółowo przejrzeć konkretne rzeczy.

IP i czas połączenia logowane. [22500053]
[18.11.2016] 20:12
petronela65
My kupowaliśmy meble w salonie Mix-meble i sa super. a ceny konkurencyjne bardzo jak tak jeździliśmy i oglądaliśmy w róznych miejscach. Mają też na stronie sporo informacji https://mix-meble.pl/pl

IP i czas połączenia logowane. [22523281]
[22.12.2016] 13:50
pszczuuułka
petronela65 (16.11.2016.18 20:12):
My kupowaliśmy meble w salonie Mix-meble i sa super. a ceny konkurencyjne bardzo jak tak jeździliśmy i oglądaliśmy w róznych miejscach. Mają też na stronie sporo informacji https://mix-meble.pl/pl

a ja Mix Meble kuchnię na wymiar robiłam,solidna marka nie ma co.Meble dobrej jakosci, nie rozsypia sie tak predko jak moje poprzednie meble. wróce tam jeszcze pewnie po nowym roku bo panujemy remont sypialni

IP i czas połączenia logowane. [22569140]
[30.12.2016] 08:45
maryna R
Jakieś trzy lub nawet cztery lata temu przenieśliśmy się z sieciowych salonów do Ola Mebluje i muszę przyznać, że to była bardzo dobra decyzja. Meble, które u nich zamawialiśmy, nawet na wymiar sa po prosty bardzo dobre, a i ceny są jednak sporo niższe.

IP i czas połączenia logowane. [22579311]
[23.01.2017] 10:11
bartek54
Dobre mam doświadczenia jeśli chodzi o zamawianie mebli internetowo ze sklepem online na www.mebel-partner.pl Szybka wysyłka, w zasadzie realizacja zamówienia w 24h. Robią transport we własnym zakresie, nie zlecają tego jakimś firmom zewnętrznym. Miły kontakt, jasne warunki, sofa wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach na stronie.

IP i czas połączenia logowane. [22612117]
[03.02.2017] 13:26
ziuta58473
Byłam tam niedawno ale nic ciekawego dla siebie nieznalazłam. Szkoda zachodu.

IP i czas połączenia logowane. [22632876]
[03.02.2017] 14:28
Aleks.I
A czy ktoś ma może doświadczenie z http://meblekalwaria.eu/ ? Słyszałem, że świetne meble tam mają

IP i czas połączenia logowane. [22632939]
[02.03.2017] 10:19
Paola K
Najlepiej jest kupić w sprawdzonym sklepie, ma się wtedy pewność. My swoje od dawna kupujemy w Meble Hot i jesteśmy zadowoleni, dobra jakość, cena bardzo rozsądna i fachowa obsługa. Kiedyś poleciła nam ich koleżanka, która u nich kupowała, więc widzieliśmy ich meble i wcale nie żałujemy podjętej wtedy decyzji.

IP i czas połączenia logowane. [22663805]

» Odpowiedz na ten temat