o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Szukam...
 » Odpowiedz na ten temat

Polecam genua meble w Krakowie

[24.07.2012] 15:53
Weronika822
Jeśli ktoś szuka dobrego salonu meblowego polecam salon genua meble w Krakowie. Chciałabym, aby moja opinia pomogła wszystkim,którzy są niezdecydowani co do wyboru sklepu,w którym chcieliby kupić meble. Urządzam mieszkanie i miałam do czynienia z różnymi firmami meblowymi. Jestem zachwycona szybkim terminem realizacji,jakością mebli oraz fachową obsługą jaka jest w salonie genua meble.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[21.10.2013] 22:50
leks
Zamwialam meble tapicerowane i drewniane. Oba przyjechaly uszkodzone. Obsluga mila do momentu podpisania umowy. POtem porazka. Informowano o dostawie z 4 dniowym wyprzedzeniem, potem w dniu dostawy, kiedy mijal wlasciwie jej termin telefon, ze mebel nie dojedzie!!!!!!!!! i info ze bedzie na pocz. kolejnego tyg. i oczywiscie obietnica powiadomienia na pocz tyg. Oczywiscie brak kontaktu ze strony sklepu-standard, brak odpowiedzi na maile z reklamacjami, mowia ze nie dostaja maili, ze trafiaja do spamu, do ktorego nie maja dostepu, totalne bzdury, po zasypoaniu mailami oraz moich interwencjach w salonie nagle cud- wszystkie maile doszly. NA wszystko maja jedna wymowke - awaria systemu w fabryce. Generalnie chyba w zadnej fabryce z ktora genua wspolpracuje systemy sa bardzo awaryjne Mebel dostalismy po uplywie teriny okreslonego w umowie, czego nie omieszkalam wypomniec, genua ma jednak wlasne tajne systemy liczenia, bo wg ich kalendarza zmiescili sie w terminie. Genralnie totalna porazka, moglabym baaaardzo dlugo jeszcze pisac o jakosci obslugi w genua. Nigdy juz nie kupie meblie w genua i nie poelcam zakupow u nich

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20817412]
[21.01.2014] 13:31
Jagoda2211
Pod koniec zeszłego roku zamawiałam u nich meble i moja opinia o genua jest dość dobra, miły kontakt, większość udało się dogadać podczas pierwszego kontaktu, następnie na bieżąco można było uzyskać informacje na temat stanu zamówienia - z terminem również nie było problemu. Byłam nawet zdziwiona, że udało się tak dobrze dobrać kolor ze wzoru do koloru moich mebli (materiały naturalne). Widzę, że opinie są różne - ja ze swojej strony nie mogę powiedzieć niczego złego, a więc polecam salon genua w krakowie z czystym sumieniem.

IP i czas połączenia logowane. [20998180]
[17.10.2014] 13:14
nowoczesna
Teraz meble to się kupuje w internecie. Ja tam nie kupuję już w stacjonarnych sklepach. Jeżeli już to oglądam a później i tak kupię w sklepie internetowym. Ze sklepów meblowych mogę polecić meble-bogart.pl.

IP i czas połączenia logowane. [21403083]
[18.12.2014] 13:42
OlaVader
Ja zawsze też miałąm opory, ale teraz szukamu, czy kto nie ma np. opcji showroomu, a na przykład wysyłkę robi gratis. Zależy jakie meble kupujesz, ale jeśli bierzesz na prawdę markowe, to opyla się podjechać nawet do innego miasta i sprawdzić! Wiem, że taką opcję ma Furnituro, z tymże oni mają na prawdę full ekskluzywne te mele! Na przykłąd taka sofa:
http://furnituro.pl/sofa-bonaldo-nuvola.html
I nie wyorażam sobie wziąśc czegoś takiego bez wcześniejszego obejrzenia!

IP i czas połączenia logowane. [21511482]
[29.05.2016] 21:14
[18.12.2014] 13:47
OlaVader
Tak patzrę na tę stronę i kminię, że mają na prawdę piękne te rzeczy! Bo z tą kanapą to bez przesady, ale jak coś jest megadesignerskie to jak bym miała tyle kasy, to pewnie bym się skusiła!O, takie cudeńko znalazłam!
http://furnituro.pl/krzeslo-bonaldo-poly.htm l
Zresztą mnie ogólnie jara industrial, więc może kiedyś, kiedyś?
I serio., nie sugerowałąbym się miastami. Czasami opłaca się brać meble z drugiego końca Polszy, bo transport i tak jest bezpłatny!

IP i czas połączenia logowane. [21511493]
[31.01.2015] 14:59
krasnolud7
Zdecydowanie nie polecam genua meble.
Kupiłem sofę, która od pierwszej dostawy była uszkodzona, odpowiedzi na moje reklamację typu przecież się nie rozpada to może stać w salonie były na porządku dziennym, po licznych mailach i telefonach, wpisywaniu uszkodzeń w listy przewozowe i pisaniu reklamacji, zostałem skierowany do producenta, a tam brak kompatybilnego porozumienia między sklepem, a producentem.
Mebel jest oszpecony, po trzecim razie i trzech miesiącach korespondencji zaniechałem wszelkiego kontaktu z tym sklepem, z obawy, że uszkodzą mi coś jeszcze.
Jestem bardzo rozczarowany, zapłaciłem z góry, meble były na zamówienie, straciłem czas, pieniądze i niestety satysfakcję.
Pani Kierownik tego sklepu wystawiam opinię skrajnie negatywną, żenująca postawa wobec klienta, absurdalne odpowiedzi na reklamację, celowe unikanie jakiejkolwiek odpowiedzialności za towar, no i oczywiście utrudniony kontakt w momencie problemów.
Pisze maila ku przestrodze, zastanówcie się dwa razy zanim skorzystacie.

IP i czas połączenia logowane. [21593749]
[09.02.2015] 13:04
pajacyk
Alternatywnym rozwiązaniem mogą być więc inne sklepy meblowe w Krakowie. Można ich sporo znaleźć tutaj http://www.forte.com.pl/salony-meblowe/mapa/ miejscowosc/krak%C3%B3w-woj-ma%C5%82opolskie .

IP i czas połączenia logowane. [21608754]
[25.02.2015] 14:38
jaguś123
Ja ostatnio zamawiałam u nich stół i krzesła z Paged - czekałam chwilę, ale mebelek na zamówienie więc się tego spodziewałam. Dostawa do domu, wniesione (co było dla mnie bardzo ważne), Panowie mili i uśmiechnięci. Ogólnie polecam salon meblowy genua, opinia bardzo pozytywna!

IP i czas połączenia logowane. [21638116]
[23.10.2015] 18:51
smiertelnie powazny
Zdecydowanie polecam Genua meble. zamawiałem u nich meble
do całego domu,wywiązali się terminowo,meble
zgodne z umową ,takie jak widziałem w salonie.
Obsługa na bardzo wysokim poziomie począwszy od zamówienia
po realizację, bardzo kompetentni i rzeczowi.polecam.

IP i czas połączenia logowane. [22029125]
[30.10.2015] 14:51
zsdd
Jeśli chodzi o mebelki to super jakość jest wwww.luviomeble.pl Bardzo miły i szybki kontakt, rzetelne i konkretne informacje. Super rozwiązania i pomysły. Zakupiona przeze mnie meblościanka cudeńko - nowoczesna, funkcjonalna, starannie wykonana. .Jestem bardzo zadowolona z zakupu.

IP i czas połączenia logowane. [22039843]
[11.01.2016] 09:09
IwonaGarbowicz
Nasze miasto drogie jest jeśli chodzi o np. meble do biura.
Pełne wyposażenie mebli metalowych biurowych udało nam się kupić tutaj http://www.wyposazeniegaudia.pl/cat/meble-me talowe na bardzo preferencyjnych cenach, jak by ktoś poszukiwał.

IP i czas połączenia logowane. [22146539]
[21.01.2016] 10:37
lucas33
Niedawno miałem okazję kupować meble pod zabudowę, wszystko robione na indywidualny projekt i firma się sprawdziła. Polecono mi w pracy Naturfusion ( http://naturfusion.pl ). Kontakt od początku był bardzo sympatyczny. Mają kompleksowe podejście i dbają o szczegóły w projekcie. Wszystko co budziło jakieś moje wątpliwości na bieżąco korygowali.

IP i czas połączenia logowane. [22161810]
[11.05.2016] 11:21
irek7
Dobrą obsługę klienta mają w firmie Naturfusion w Krakowie. Nie boją się robić poprawek w projekcie, przez co potem już na etapie realizacji nie ma problemów i wszystko jest zgodne z zamówieniem i tym co chce klienta. Więcej o ofercie jest na ich stronce www.naturfusion.pl.

IP i czas połączenia logowane. [22304763]

» Odpowiedz na ten temat