o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Związki: wszystko na temat
 » Odpowiedz na ten temat

CZEMU KOBIETY LECĄ TYLKO NA WYGLĄD????

1 2 3 4   » 15 Strony tematu:
[16.09.2012] 14:28
niezaradny życiowo
xyz_xyz_xyz (12.09.16 13:13):
I takich poszukują PORZĄDNE i TRZEŹWO MYŚLĄCE O ŻYCIU KOBIETY.

Heh,tylko ciekawe,gdzie takie znajdziesz?

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19850179]
[16.09.2012] 15:40
xyz_xyz_xyz
niezaradny życiowo (12.09.16 14:28):
xyz_xyz_xyz (12.09.16 13:13):
I takich poszukują PORZĄDNE i TRZEŹWO MYŚLĄCE O ŻYCIU KOBIETY.

Heh,tylko ciekawe,gdzie takie znajdziesz?

Wszędzie. Tak, tak wszędzie. Nieprawda, że porządne dziewczyny nie bawią się na dyskotekach czy nie piją piwa w pubach. Impreza sama w sobie nie jest zła, o ile nie jest główną treścią życia - "byle do soboty". Każdy relaksuje się w swój własny ulubiony sposób. Jeden woli zacisze domowe przy telewizorze i lampce wina, inny woli spotkanie z przyjaciółmi na dyskotece czy przy piwku. Ty jako facet musisz opanować umiejętność wyławiania takich dziewczyn z tłumu. Jak to zrobić? Uważnie obserwować. Jeśli dziewczyna oczekuje od ciebie sponsoringu np "postaw mi drinka a z tobą pogadam", albo chce abyś odwiózł ją do domu, wiadomo już że przyszła za darmo się napić, pobawić i poszukać nadzianego faceta z dobrym autem. I takie na początku należy odsiewać. Druga rzecz - wygląd. Jeśli dziewczyna odsłania w ubiorze prawie całe swoje ciało, nie zostawiając nic do wyobraźni, wysyła automatycznie sygnał dla kolesi nadzianych lub chętnych na szybki seks. I rzecz trzecia - rozmowa. Zamieniając z dziewczyną kilka słów łatwo wyczuć, czego szuka. Jeśli całą rozmowę skupia na swojej osobie, nie ma pasji, zainteresowań, a jej priorytetem życiowym są imprezy, kosmetyki i drogie ciuchy to wiesz już, że trafiłeś na materialistkę i jedyne co ci taka oferuje to własne piękne i zadbane ciało a od ciebie oczekuje kasy, prezentów i drogiego auta, którym będziesz ją woził. Szukaj normalnej, zwykłej dziewczyny, takiej z którą pogadasz o wszystkim, która ma swoje zdanie, która sama sobie kupi piwo i nie będzie zaglądała ci w portfel.

IP i czas połączenia logowane. [19850357]
[16.09.2012] 18:03
ccze
niestety nic sie nadal nie zmieniło od kilku miesięcy jakie oglądałem w realu
NADAL KASA I WYGLĄD rządzi

IP i czas połączenia logowane. [19850729]
[16.09.2012] 18:28
xyz_xyz_xyz
ccze (12.09.16 18:03):
niestety nic sie nadal nie zmieniło od kilku miesięcy jakie oglądałem w realu
NADAL KASA I WYGLĄD rządzi

Być może masz kasę i wygląd, obracasz się w takim towarzystwie, gdzie porządne się ciebie boją, być może nieświadomie wysyłasz sprzeczne informacje i zrażasz je do siebie zachowaniem, wyglądem itp, a przyciągasz takie laski, o których wspomniałam w powyższych wpisach - ładne, puste i chciwe na kasę. A może też masz zbyt wygórowane wymagania - poszukujesz ładnej, z pięknym ciałem, skąpo ubranej, do tego nieprzeciętnie inteligentnej i mądrej.

IP i czas połączenia logowane. [19850815]
[16.09.2012] 20:15
ccze
porządne takze leca na wygląd i kasę niby nie ale jednak tak sprawdziłem to wielokrotnie
poszukuje normalnej dziewczyny ale takich chyba już nie ma na tym świecie

IP i czas połączenia logowane. [19851088]
[23.10.2014] 21:54
[16.09.2012] 20:54
xyz_xyz_xyz
ccze (12.09.16 20:15):
porządne takze leca na wygląd i kasę niby nie ale jednak tak sprawdziłem to wielokrotnie
poszukuje normalnej dziewczyny ale takich chyba już nie ma na tym świecie

Jeśli leciały na wygląd i kasę to porządne nie były. I są jeszcze normalne dziewczyny, zależy tylko jakiej poszukujesz. Tak jak wcześniej pisałam, może to ty masz zbyt wygórowane wymagania...

IP i czas połączenia logowane. [19851268]
[16.09.2012] 21:31
ccze
nie wydaje mi się, normalna dziewczyna tak trudno ją znaleźć niestety
szukam i szukam i nic czyżby już takich nie było

IP i czas połączenia logowane. [19851447]
[16.09.2012] 22:34
xyz_xyz_xyz
ccze (12.09.16 21:31):
nie wydaje mi się, normalna dziewczyna tak trudno ją znaleźć niestety
szukam i szukam i nic czyżby już takich nie było

Jak szukasz? Może interesują cię tylko dziewczyny określonego typu urody i zachowania, może zbyt obnosisz się swoją kasą. Nie dziw się, że możesz przyciągać dziewczyny, które widzą w tobie tylko wygląd i pieniądze jeśli to jest tylko twoją wizytówką, którą na dodatek sam eksponujesz. Jeśli lubisz szpan swoją dobrą furą, szastasz kasą bardzo wyraziście, cieszy cię samego twoje duże powodzenie u kobiet, to nie dziw się, że jesteś postrzegany tylko jako dobra partia na sponsora i wygodne życie. Zmień towarzystwo, nie pokazuj tak bardzo, że masz kasę, odsiewaj puste lalki i nie otaczaj się nimi. Żadna porządna nie zainteresuje się takim facetem, widząc że jak magnez przyciąga same piękne ale głupiutkie dziewczyny. Jest takie powiedzenie, kto z kim przystaje, takim się staje.

IP i czas połączenia logowane. [19851688]
[16.09.2012] 22:56
xyz_xyz_xyz
Jeśli ubiorę się wulgarnie, z krzykliwym makijażem i idę na dyskotekę z zamiarem poszukiwania miłości swojego życia, to jak zostanę odebrana i u jakich facetów będę miała największe powodzenie? U romantyków, szukających związku na stałe, którzy pragną założyć rodzinę czy u kolesi, którzy szukają łatwych lasek na jedną noc? I czy ci szukający związku na stałe, będą starali się poznać moje wnętrze, dociekać czy mam pasje, zainteresowania czy z góry przypiszą mnie do grupy pustych i łatwych lasek? Nie można wysyłać dwóch sprzecznych sygnałów, bo odbiór ich może być niejednoznaczny. Być może ty nieświadomie robisz podobnie i zastanawiasz się, gdzie są te normalne i porządne, a dla nich jesteś po prostu niewidzialny.

IP i czas połączenia logowane. [19851807]
[17.09.2012] 08:36
Alicja S
Boże broń Wygląd to cecha trzeciorzędna. Ważne by był czysty, zadbany i pachniał, a czy ma więcej czy mnie włosów, takie czy inne oczy, wysoki czy niski wzrost... nieważne. Ludzie, każdy się zestarzeje, zbrzydnie, może pochoruje i co zostanie z tego wyglądu? Ważne co w środku - wrażliwość, priorytety, ciepło, mądrość... Tego szukam ja, kobieta. Pozdrawiam wszystkich panów z wnętrzem Jak stworzyć idealny związek i dostać wszystko co się chce, bez rezygnacji z samej siebie.
http://relacje-damsko-meskie.blogspot.com/

IP i czas połączenia logowane. [19852274]
[17.09.2012] 22:29
ccze
nie mam kosmicznych wymagań normalnej zwyczajnej dziewczyny poszukuje ale jej nie mogę znaleźć dziewczyny nie chcą porządnego normalnego chłopaka Alicjo S omal z krzesla nie spadłem hahahhahahahahahah wygląd sie nei liczy powiedz to twoim koleżankom na portalach randkowych, gdzie tylko kobiety patrzą na wygląd nie interesuje jej jak jest człowiek dotyczy to wszystkich tam dziewczyn.
ja uważam że kobiety interesuje tylko kasa i wygląd inne cechy faceta nie

IP i czas połączenia logowane. [19854401]
[17.09.2012] 23:00
xyz_xyz_xyz
ccze (12.09.17 22:29):
nie mam kosmicznych wymagań normalnej zwyczajnej dziewczyny poszukuje ale jej nie mogę znaleźć dziewczyny nie chcą porządnego normalnego chłopaka Alicjo S omal z krzesla nie spadłem hahahhahahahahahah wygląd sie nei liczy powiedz to twoim koleżankom na portalach randkowych, gdzie tylko kobiety patrzą na wygląd nie interesuje jej jak jest człowiek dotyczy to wszystkich tam dziewczyn.
ja uważam że kobiety interesuje tylko kasa i wygląd inne cechy faceta nie

Jeśli uważasz, że wszystkie kobiety interesuje tylko wygląd i kasa to znaczy, że obracasz się w środowisku materialistek i pustych laseczek, to jakby w burdelu szukać miłości. Zresztą napisałam o tym już wcześniej, nie będę się powtarzać. Poczytaj uważnie.

IP i czas połączenia logowane. [19854518]
[18.09.2012] 18:43
ccze
większośc dziewczyn zależy tylko na wyglądzie aby pochawlic sie przed koleżankami i na kasie aby prowadzić wygodne życie al wiadonmo nie wszystkie takie sa a skad jesteś xyz_xyz_xyz?

IP i czas połączenia logowane. [19856368]
[18.09.2012] 19:37
xyz_xyz_xyz
ccze (12.09.18 18:43):
większośc dziewczyn zależy tylko na wyglądzie aby pochawlic sie przed koleżankami i na kasie aby prowadzić wygodne życie al wiadonmo nie wszystkie takie sa a skad jesteś xyz_xyz_xyz?

No właśnie pochwalić się przed koleżankami i mieć wygodne życie. I będzie taka z tobą, dopóki będziesz piękny i bogaty - taka jest ich deklaracja "miłości". A skąd jestem? Właśnie z tego świata normalności i zwykłej codzienności, gdzie miłość i przyjaźń to nie puste słowa

IP i czas połączenia logowane. [19856588]
[20.09.2012] 18:25
Racjonalna
Kobiety nie lecą tylko na wygląd. Bynajmniej nie chodzi nam o to, żeby facet był przystojny jak grecki bożek z klatą kulturysty. Raczej chcemy, żeby nas mężczyzna dbał o siebie. Schludny ubiór, czyste buty, zadbane dłonie, zgolony zarost itd. No przecież żadna na poleci na mężczyznę, który goli się raz na miesiąc, chodzi w wymiętej koszuli czy w przykrótkawych i obcisłych spodniach. Dużo więcej uwagi przykuwamy do tego, czy przy mężczyźnie możemy czuć się bezpieczne. Ale jeśli chodzi o ocenianie po wyglądzie, to o Was można powiedzieć to samo. Sami wolicie się pochwalić swoim kumplom, że Waszą partnerką jest szczupła długonoga blondynka, która może konkurować z Miss World. Zobaczycie kobietę, która ma rozmiar 44 i nie pomyślicie, że to wartościowa kobieta, tylko powiecie, że mogłaby schudnąć. Ocenianie po wyglądzie idzie w dwie strony Panowie!

IP i czas połączenia logowane. [19862066]
[20.09.2012] 20:10
xyz_xyz_xyz
"(...) która mi powiedziała że ona wlasnie robi odwrotnie - nie wybiera takich ślicznych bo często są zakochani sami w sobie (ze wszystkimi konsekwencjami)"
Dokładnie tak. Istnieje u takich facetów ryzyko, że ciągle adorowany przez płeć piękną nie będzie potrafił oprzeć się pokusom i zdradzi lub zamieni na inny model, bo będzie potrzebował ciągle potwierdzenia swojej atrakcyjności. Dlatego większość kobiet porządnych takich osobników unika...

IP i czas połączenia logowane. [19862342]
[20.09.2012] 23:55
teoretyk i praktyk w jednym
xyz_xyz_xyz (12.09.20 20:10):
"(...) która mi powiedziała że ona wlasnie robi odwrotnie - nie wybiera takich ślicznych bo często są zakochani sami w sobie (ze wszystkimi konsekwencjami)"
Dokładnie tak. Istnieje u takich facetów ryzyko, że ciągle adorowany przez płeć piękną nie będzie potrafił oprzeć się pokusom i zdradzi lub zamieni na inny model, bo będzie potrzebował ciągle potwierdzenia swojej atrakcyjności. Dlatego większość kobiet porządnych takich osobników unika...

nie zrozumiałaś, to byla nimfomanka, chodziło o ruuchanie a nie o zmiane modeli
Oj kiepsko z wami dziewczynki, naprawde współczuje

IP i czas połączenia logowane. [19863187]
[21.09.2012] 00:09
filipinka
Ja wiem dlaczego ..

IP i czas połączenia logowane. [19863208]
[21.09.2012] 12:00
xyz_xyz_xyz
teoretyk i praktyk w jednym (12.09.20 23:55):

To ty mnie nie zrozumiałeś, więc współczuć możesz co najwyżej samemu sobie. Czytaj uważnie. Nie pisałam nic na temat tej kobiety, o której wspomniałeś i nie istotne tu jest czy była nimfomanką czy nie. Ja zacytowałam część twojej wypowiedzi odnosząc się do przystojnych facetów i o tym, że istnieje u nich ryzyko zdrad, niestabilności uczuciowej, ponieważ narażeni są na pokusy, flirty, którym ciężko się im oprzeć. Często też tacy faceci szukają ciągle potwierdzenia swojej atrakcyjności i zamieniają aktualny, na coraz to nowszy (model jako kobieta).

IP i czas połączenia logowane. [19864024]
[21.09.2012] 12:21
xyz_xyz_xyz
Błąd w "druku"
W ostatnim zdaniu miało być:
"Często też tacy faceci szukają ciągle potwierdzenia swojej atrakcyjności i zamieniają aktualny, na coraz to nowszy model (kobietę)."

IP i czas połączenia logowane. [19864110]
[21.09.2012] 16:18
Racjonalna
Ja nie mam zamiaru bronić swojej płci, ani oskarżać Waszej. Uważam po prostu, że i jedna i druga strona ma wiele za uszami. Znam dziewczyny w moim wieku, które szukają właśnie egzemplarza do pochwalenia się przed znajomymi. Ale są to w większości panny wychowane przez kolorowe pisemka bez jakichkolwiek wartości. Ale znam też wiele wartościowych kobiet, które same przeszły wiele i szukają kogoś, z kim przede wszystkim będą umiały się dogadać. Sama też nigdy nie patrzyłam na wygląd, tylko na charakter faceta. Tak samo jest z Wami. Niektórzy szukają wymalowanej panienki w krótkiej mini, żeby siebie dowartościować, ale większość potrafi spojrzeć nawet na zakompleksioną pannę i zauważyć w niej piękną kobietę. To wszystko zależy od gustu, wychowania i wielu innych kwestii. Problem chyba w tym, że i kobiety i mężczyźni szukają parterów w nieodpowiednich miejscach i stąd te nasze uwagi.

IP i czas połączenia logowane. [19864858]
[22.09.2012] 18:24
daj spokój nie rozumiemy sie
xyz_xyz_xyz (12.09.21 12:00):

To ty mnie nie zrozumiałeś, więc współczuć możesz co najwyżej samemu sobie. Czytaj uważnie. Nie pisałam nic na temat tej kobiety, o której wspomniałeś i nie istotne tu jest czy była nimfomanką czy nie. Ja zacytowałam część twojej wypowiedzi odnosząc się do przystojnych facetów i o tym, że istnieje u nich ryzyko zdrad, niestabilności uczuciowej, ponieważ narażeni są na pokusy, flirty, którym ciężko się im oprzeć. Często też tacy faceci szukają ciągle potwierdzenia swojej atrakcyjności i zamieniają aktualny, na coraz to nowszy (model jako kobieta).

i nigdy sie nie zrozumiemy. Owszem, przystojny facet ma większe wzięcie u pań [i u panów ] ale moja byla dziewczyna nie to miała na myśli.
"Wierz w co chcesz" - Szekspir

IP i czas połączenia logowane. [19868083]
[22.09.2012] 21:02
xyz_xyz_xyz
daj spokój nie rozumiemy sie (12.09.22 18:24):
xyz_xyz_xyz (12.09.21 12:00):

i nigdy sie nie zrozumiemy. Owszem, przystojny facet ma większe wzięcie u pań [i u panów ] ale moja byla dziewczyna nie to miała na myśli.
"Wierz w co chcesz" - Szekspir

Spokojnie Ja zrozumiałam całość Twojej wypowiedzi, ale zacytowałam i odniosłam się tylko to jej wybranej części, której akurat temat dotyczy

IP i czas połączenia logowane. [19868611]
[23.09.2012] 20:21
ccze
kobiety oceniają tylko faceta po wyglądzie i jego zssobnosci portfela inne cechy czy jest dobry uczciwy kochający z poczuciem humoru to was nie obchodzi wolicie albo pięknisi albo cwaniaków i chamów - dresów z kasą

IP i czas połączenia logowane. [19870907]
[23.09.2012] 21:22
xyz_xyz_xyz
ccze (12.09.23 20:21):
kobiety oceniają tylko faceta po wyglądzie i jego zssobnosci portfela inne cechy czy jest dobry uczciwy kochający z poczuciem humoru to was nie obchodzi wolicie albo pięknisi albo cwaniaków i chamów - dresów z kasą

Powtarzasz się jak zacięta płyta. Czy wniesiesz coś nowego do dyskusji czy będziesz powtarzał to twierdzenie, aż ktoś ci przytaknie "tak wszystkie kobiety lecą tylko na wygląd i kasę"? Napisałam - zmień otoczenie - powtarzasz kobiety lecą na kasę i wygląd, pisałam - nie lansuj się kasą i wyglądem - powtarzasz - kobiety lecą na kasę i wygląd. A może twoja jedyna wizytówka samego siebie ta kasa i wygląd? Przeczytaj może uważnie wszystkie głosy w tej sprawie, bo mam wrażenie, że ci to wisi co kto napisze i jakich argumentów użyje, ty i tak wmówiłeś sobie, że wszystkie kobiety to zło wcielone i lecą tylko na kasę i wygląd. Tylko czy jest sens wtedy ciągnąć z tobą tą pustą dyskusję? Powiem ci jeszcze jedno, bo nie widzę więcej sensu wpisywania w tym temacie swoich uwag i spostrzeżeń. Jeśli ktoś sobie coś wmówi i uwierzy w to całym sercem, nie będzie próbował w sobie szukać przyczyn czy wad a cały świat obarczy winą za pewien stan rzeczy, to ugrzęźnie już z takim nastawieniem do końca swojego życia. Jaśniej interpretując? Jeśli uwierzysz w to, że wszystkie kobiety lecą tylko na wygląd i kasę, to nawet gdybyś spotkał taką, dla której kasa i wygląd nie ma najmniejszego znaczenia, zarzucisz jej kłamstwo i skreślisz na początku znajomości, po prostu jej nie uwierzysz i będziesz na siłę szukał u niej potwierdzenia swojej tezy. Jeśli nawet ją potwierdzi, mimo że nie będzie się z tym zgadzała, to też ją skreślisz z zadowoleniem, że miałeś rację i naprawdę jest tak, że wszystkie kobiety lecą na kasę i wygląd...

IP i czas połączenia logowane. [19871125]
[23.09.2012] 23:00
edekzfabrykikredek
xyz_xyz_xyz (12.09.23 21:22):
Jeśli nawet ją potwierdzi, mimo że nie będzie się z tym zgadzała, to też ją skreślisz z zadowoleniem, że miałeś rację i naprawdę jest tak, że wszystkie kobiety lecą na kasę i wygląd...

Bogate lecą na wygląd,a biedne na kasę,ewentualnie wygląd,taka prawda,a wręcz reguła.

IP i czas połączenia logowane. [19871664]
[24.09.2012] 20:37
ccze
ale jak patrzę to nic się u nich z myśleniem nie zmienia i nadal w kółko to samo czemu kobiet nie interesują inne cechy tylko jak wyżej czemu nie interesuje je normalny facet czemu?

IP i czas połączenia logowane. [19873867]
[25.09.2012] 14:08
teoretyk i praktyk etc
ccze (12.09.24 20:37):
ale jak patrzę to nic się u nich z myśleniem nie zmienia i nadal w kółko to samo czemu kobiet nie interesują inne cechy tylko jak wyżej czemu nie interesuje je normalny facet czemu?

ja ci odpowiem jak to jest. Przede wszystkim nie wszystkie kobiety ale jakieś 80%. Po drugie, one sie kierują mitami tak samo jak my czyli jak przystojny tzn że samiec alfa a my jak krótko ubrana to sie puszcza.
I tak to sie kręci. Poznajesz taką puszczalską, atakuje cie na melanżu (czyli w miejscu publicznym) a sam na sam okazuje sie że jest dziewicą. W 80% wszystko jest dla lansu i bez żadnego naturalnego doboru. A naturalny dobór to seks, jak temperamenty sie zgadzają to związek trwa, jak nie zgadzają to nie ma co kontynuować.
To czy przystojny czy przystojna nie ma nic do rzeczy. Tylko malo kto to wie

IP i czas połączenia logowane. [19875583]
[27.09.2012] 21:47
ccze
tak czy siak i tak szukają przystojniaka i bogatego wnętrze maja w d...e

IP i czas połączenia logowane. [19881892]
[27.09.2012] 22:19
itta_otta
ccze (12.09.27 21:47):
tak czy siak i tak szukają przystojniaka i bogatego wnętrze maja w d...e

A ty masz bogate wnętrze czy bogatą potrzebę narzekania na forum? Dziewczyny na pewno nie lubią wiecznie narzekających pesymistów. Chcesz rady na rozwiązanie tego problemu? Jeśli jesteś przystojny to się oszpeć a jeśli bogaty to oddaj całą swoja kasę na cele charytatywne (no chyba że to pieniądze tatusia, to wtedy możesz ich od niego zwyczajnie nie przyjmować). Wtedy będziesz miał pewność poznając jakąś dziewczynę, że nie poleci ani na urodę ani na majątek. Proste

IP i czas połączenia logowane. [19882034]

1 2 3 4   » 15 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat