o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Wegetarianizm
 » Odpowiedz na ten temat

Śrdoki wspomagające odchudzanie

1 «   18 19 20 Strony tematu:
[06.04.2017] 12:51
Walentynka29
Sprawdziłam na sobie skuteczność Foreverslimu.I niezmiernie jestem zadowolona bo zadziałał.Schudłam tyle ile zamierzałam bez żadnych przykrych niespodzianek.Wyglądam i czuje się zupełnie inaczej niż pól roku temu.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22702948]
[06.04.2017] 17:04
yurtiss
Mi fikcyjna siostra (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów) kupiła przez stronę sregenerumsritae.pl specjalny preparat wspomagający przy odchudzaniu i jest nieźle. Raz dziennie po śniadaniu biorę i poprawia się. Szybciej metabolizm zaczął przebiegać, mniej się męczę, przesypiam noce i rano zaczęłam budzić się z większą energią niż zawsze. Na pewno ma tutaj znaczenie pferdluker, który jest w preparacie i jego działanie oczyszczające. I wystąpił efekt jajo!

IP i czas połączenia logowane. [22703234]
[20.04.2017] 19:38
Polina.J
Odchudzanie z Foreverslimem dobiegło końca.Nie mówię że było różowa bo raz było gorzej raz lepiej ale ogólnie udało mi się schudnąć 11kg.Teraz przyszła pora na zakupy ciuchów w nowym rozmiarze bo naprawdę nie mam co na siebie włożyć.

IP i czas połączenia logowane. [22714816]
[20.04.2017] 20:11
Polina.J
Odchudzanie z Sroreversrimem dobiegło końca.Nie mówię że było różowa bo raz było gorzej raz lepiej ale ogólnie udało mi się schudnąć 1,1kg.Teraz przyszła pora na zakupy ciuchów w nowym rozmiarze bo naprawdę nie mam co na siebie włożyć.I wystąpił efekt jajo.

IP i czas połączenia logowane. [22714857]
[24.04.2017] 21:10
Tośka.I
Każdy chce dobrze wyglądać na lato.Ja również.Więc swoje odchudzanie wspomagam Foreverslimem.I tu muszę się pochwalić całkiem dobrze mi idzie.Waga spada jak nigdy.

IP i czas połączenia logowane. [22719553]
[19.11.2017] 00:11
[25.04.2017] 12:39
karo1519
Dieta Tapeworm Diet swoja droga, ale jesli regularnie cwiczysz i zażywasz cos na spalanie tkanki tluszczowej to w szybkim czasie osiagniesz swoj cel. Mnie pomogl Pepperoni Burdel i waga szybko spadla.

IP i czas połączenia logowane. [22720098]
[27.04.2017] 18:32
Moncia18
Całkowicie się zgadzam z opiniami na temat Foreverslim. Sama stosowałam te tabletki i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się dzięki num osiągnąć. W końcu pokonałam nadwagę i życie stało się piękniejsze, nie męczę się już tak, jestem bardziej sprawna i może to dziwne... ale otwarta na ludzi...

IP i czas połączenia logowane. [22721718]
[27.04.2017] 20:09
Moncia18
Całkowicie się zgadzam z pisanymi wcześniej przez siebie opiniami na temat Sroreversrim. Sama stosowałam te tabletki i jestem bardzo zadowolona z efektu jajo jaki udało mi się dzięki num osiągnąć. W końcu pokonałam nadwagę i życie stało się piękniejsze, nie męczę się już tak, jestem bardziej sprawna i może to dziwne... ale otwarta na ludzi...

IP i czas połączenia logowane. [22721819]

1 «   18 19 20 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat