o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Piłka nożna
 » Odpowiedz na ten temat

Polska - Rosja, mecz ukartowany

[13.06.2012] 00:44
Pietnas
Oglądałem cały mecz w telewizji. Mecz ten był ukartowany za kulisami, był ustawiony. Jeżeli też odniosłeś takie wrażenie, napisz tu.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[16.06.2012] 17:37
kibic
a to niby dlaczego ukartowany? dowody na stół, nie wydaje mi sie, czy bysmy zremisowali czy przegrali to nie mialo zadnego znaczenia bo i tak mecz z czechami zdecyduje o awansie, wiec z punktu sportowego nie wydaje sie zeby ktos z kims sie ustawial na wynik 1:1, nie bylo interesu w tym dla nikogo
a z punktu politycznego( bo moze o to ci chodzi) to tez raczej nie, rozruby i tak byly, wiec nie wydaje mi sie.
mylisz sie jezeli myslisz o ustawieniu tego meczu, jakby to wyszlo na jaw to bylaby dopiero afera na europe, polska i rosja bylyby na pewno wykluczone na kilka ladnych lat z udzialu w eliminacjach euro i swiata

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19624303]
[16.06.2012] 18:24
yuuyuyuyuyuy
Grecja - Rosja mecz, Grecy mają jakąś tam szansę na awans, wystarczy tylko że wygrają z Rosją różnicą 3 bramek tylko
impossible mission albo może znajdzie się u nich jakiś Leonidas i Grecy wejdą do finału w co wątpię, Rosji za pewne bardzo zależy na wygranym meczu ponieważ mają obecnie 4 punkty a przegonić ich może Polska wygrywając z Czechami lub Grecja dokonując cudu no i oczywiście Czechy które mogą wygrać z Polską i mieć 6 punktów

IP i czas połączenia logowane. [19624404]
[16.06.2012] 19:45
kibic
to prawda, rosja na pewno bedzie grac o zwyciestwo bo chce byc pierwsza w grupie, drugi zespol w naszej grupie trafi najprawdopodobniej w cwiercfinale na niemcow, kazdy chc byc pierwszy zeby grac z portugalia badz dania a nie z niemcami
dobrze by bylo jakby w meczu rosja-grecja byl remis wtedy jak wygramy to nie trafiamy na niemcow

IP i czas połączenia logowane. [19624580]
[22.06.2012] 17:50
Pietnas
Dzięki koledzy za wypowiedzi. Proszę o więcej. Oczywiście dowodów na stole nie będzie, bo ja nie z tych wysokich tam. Poprostu miałem możliwości rozważnie oglądać ten mecz i to jest moje spostrzeżenie.
Podpisano: ""Oko psychologa""

IP i czas połączenia logowane. [19639471]
[15.12.2017] 03:30
[02.07.2012] 13:52
twenty_five
Bardzo możliwe, mnie juz nic nie zdziwi.. Pozwole sobie zacytowac wypowiedz, ktora daje do myslenia: "Najwyższe władze FIFA ( Z Blatterem na czele ) oraz UEFY postawiły Polsce i Rosji ultimatum. Albo oba kraje odpadają , albo zostają usunięte z turnieju i z członkostwa w obu organizacjach. Blatter i Platini świadomi byli, że władze obu Państw ( Putin i Tusk ) wykorzystują Mistrzostwa do celów politycznych , organizują prowokacje ( zgoda na marsz polityczny Gronkiewicz - Walc, pobicie stewardów wce Wrocławiu ). W związku z tym, że ani FIFA, ani UEFA nie chcą odpowiadać ze nieodpowiedzialne postępowanie polskich władz i rosyjskich służb specjalnych postawiono obu krajom ultimatum. Postawa piłkarskich centrali była zdecydowana i nieprzejednana. Służby zachodnich państw donosiły o silnym wzroście aktywności rosyjskich służb w trakcie imprezy. Odnotowano napływ do Polski wyszkolonych komandosów , którzy mieli inicjować starcia i rozróby. Rosja usilnie dążyła do rozpętania walk, by odebrano Polsce te mistrzostwa. Zarówno Tusk jaki Putin chcieli zepchnąć cała winę na prawicę polską i dać pretekst do rozprawy z opozycją , wobec słabnących gwałtowanie notowań PO. Rosjanie ostro protestowali.Tusk także. Zagrożono Rosji usunięciem z rodziny olimpijskiej , odebranie Olimpiady w Soczi i odebranie Rosji MŚ w 2018 roku. Polska miała być wykluczona z FIDA i UEFY na długie lata. Władze piłkarskie postąpiły mądrze. Już marsz inspirowany przez Gronkiewicz-Walc mógł zakończyć się tragicznie."

IP i czas połączenia logowane. [19665487]
[02.07.2012] 14:13
twenty_five
Jeszcze bardziej zastanawiająca jest przegrana Rosji z Grecją, jak na starcie wlepili 4:1 z Czechami i pokazali świetną gre. Potem mam uwierzyć że się nagle "wypalili" z nami remis i wtopa z Grekami. Zawsze mozna tłumaczyc ze piłka jest nieprzewidywalna, ze za mało odpoczynku, ze presja.. Tylko ze szokujące były kursy w ten dzien na wygrana Polski ponad 2zł Rosji nieco mniej też 2zł z czymś, niczym wabik na typerów, o remisie nikt nawet nie myslal. Jeszcze pokazówka jak typują internauci 80% na Rosje.. Zwyciestwo na bank , łatwa kasa, nic tylko obstawiac. A Niemcy - Włochy ?? Kabaret w wykonaniu Niemców - mecz pewnie też ustawiony, grali na pół gwizdka kilka sytuacji było tak wymownych że sie za głowe łapałem. Nie chce sie teraz dokladnie zaglebiac ale sama sytuacja jak bramkarz nawet nie zareagował po strzale Balotelliego, żeby przypadkiem niechcący nie obronił. Strzelił poteznie ale bez jaj, mial troche czasu na rekacje, to ME a nie liga okręgowa najlepsi z najlepszych graja chyba w tych reprezentacjach. Widac było jak obroncy sie podkładaja i dopuszczaja do sytuacji podbramkowych.

IP i czas połączenia logowane. [19665552]
[02.07.2012] 15:44
liguehooligans

[nie mam nic do powiedzenia]

IP i czas połączenia logowane. [19665847]
[02.07.2012] 19:13
kibic
bajki opowiadacie, cos o ustawianiu meczow, jest to smieszne, nic nie bylo ustawiane, niby dlaczego tak mialo byc, zastanowcie sie troche logicznie ludzie, to nie jest polska liga, zeby cos takiego mialo miejsce, mylicie sie, nie bylo zadnych ustawek

IP i czas połączenia logowane. [19666453]
[02.07.2012] 22:02
pojadłem rozumy jestem master
Ustawiane mecze, nie sądzę, weźmy tu takie włochy i hiszpanię, w eliminacjach remisują te drużyny 1 do 1 a w finale zupełnie co innego
Paradoksów jest sporo, kto pamięta mecz w 2006 roku kiedy do Niemcy wlepili Polakom gola w 91 minucie meczu i wygrali, oh tak a niewiele brakowało do remisu, następny mecz gdyby grali Polacy z rep. Niemiecką to wynik byłby pewnie 3 - 0 dla Niemiec. W piłce jest sporo paradoksów i wystarczy prześledzić wszystkie rozegrane mecze żeby się o tym przekonać

IP i czas połączenia logowane. [19666893]
[02.07.2012] 22:18
kibic
madrze mowisz kolego, paradoksow jest sporo, ci co sadza ze to byly ustawki sa w bardzo duzym bledzie, nie dajmy sie tez zwariowac ze cos bylo nie tak, to nie sa ligi w podrzednych krajach, biednych, skorumpowanych, gdzie takie rzeczy moga miec miejsce i pewnie sa, gdzies tam w europie wschodniej czy jeszcze dalej. moge sie zalozyc o wszystko ze na euro takich przekretow nie ma

IP i czas połączenia logowane. [19666957]
[24.11.2012] 23:19
Pietnas
Pamiętacie jeszcze Euro-2012?
Zgadza się. Mecz ten nie był ukartowany za kulisami, nie był ustawiony. Ale proszę zwrócić uwagę na wypowiedź forumowicza "twenty_five".
I o to mi szło. A więc nie pomyliłem się. Ja tylko nie potrafiłem dokładnie sprecyzować swojego odczucia. Odczucia, że ten mecz nie jest czysto sportowy.
I okazuje się, że jednak nie zawsze musi. Dobrze, że tak się stało. Teraz przynajmniej rozumiem, że czysty sport to nie wszystko. A tak się chyba wielu wydaje.
Zapraszam więc na coś lepszego, coś wyższego od sportu.
http://www.pozdrowienie.dbv.pl/viewpage.php? page_id=36
Sela

IP i czas połączenia logowane. [20024289]
[25.11.2012] 21:27
wieszcozjesz
Niestety ukartowane mecze to obecnie tragedia. Nawet nie w piłce nożnej ale w sportach indywidualnych. Tenis, ping pong i wiele innych. Szkoda bo to zabija ducha sportu i rywalizacji. mój sprzeciw dla szkodliwej chemii w żywności
http://wieszcozjesz.com.pl

IP i czas połączenia logowane. [20026290]
[09.02.2013] 22:03
bukmacher
Chcesz zaczac grac u bukmachera? Wejdź przez ten link:
http://www.bet365.com/home/FlashGen4/WebCons oleApp.asp?affiliate=365_175639&amp ;BCTID=130357174&cb=10880515959
a otrzymasz 100 % bonusu od dokonanej wpłaty aż do 200 PLN. Wpłacasz 200 i kolejne 200 złotych otrzymujesz jako bonus.

IP i czas połączenia logowane. [20223649]
[15.03.2017] 12:55
Fan Nawałki
Wszystkie mecze Eliminacji do MŚ 2018 można oglądać online w internecie
http://sportvod.pl/eliminacje-ms-2018-rosja

IP i czas połączenia logowane. [22678521]

» Odpowiedz na ten temat