o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ogólne forum dla studentów
 » Odpowiedz na ten temat

budownictwo czy informatyka?

[08.06.2012] 17:49
gyniol  -@tlen.pl
Witam, Za rok piszę maturę, więc powoli zastanawiam się co wybrać.
Myślałam nad budownictwem. Jestem dobra z matmy i nie zraża mnnie ciężka nauka tego przedmiotu(bo w liceum mam dobry poziom), ale za to z fizyką mam raczej średnio. Wszyscy mówią, że jeśli się chce to można się nauczyć. Co o tym sądzicie? Po za tym nie chodziłam na żadne rysunki ani dodatkowe lekcji z tego zakresu. Dużo teori do nauki? Czy macie czas kiedykolwiek na coś innego? Teraz informatyka. Mój nauczyciel straszy nas, że studia informatyczne są bardzo trudne. Czy jeśli nie interesuję się informatyką na codzień to mam szansę na ukończenie szkoły? Co prawda nawet łatwo przychodzi mi uczenie się tego przedmiotu, lubię się na niego uczyć. Nie miałam jakiś specjalnych problemów z programowaniem, ani nauką. Tylko czy to wystarczy? Bradzo proszę o odpowiedzi, byłabym wdzięczna!

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[08.06.2012] 20:08
dfg4wdvx
Szkoła średnia ma się nijak do studiów. Zatem musisz wybrać kierunek który będzie Ci bardziej odpowiadał, bo na pewno oba są dość wymagające. Więc gdy będziesz studiowała to co lubisz i poświęcała się temu w pełni to nie powinnaś mieć większych problemów z ukończeniem.
Pozdrawiam i trafnego wyboru życzę

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19606104]
[09.06.2012] 11:52
gyniol  -@tlen.pl
dzięki. Może opiszecie jak u was wyglądało studiowanie na tych kierunkach, żebym miała jakieś porównanie?

IP i czas połączenia logowane. [19607254]
[11.06.2012] 10:31
MaxSport
budownictwo stary tylko budowlanka
angielski za darmo http://angielski-szybko.like.pl/

IP i czas połączenia logowane. [19611753]
[24.08.2017] 15:28
RoBBH
Jako student informatyki mogę powiedzieć, że juz teraz w czasie studiów ni jest ciezko o prace. trzeb tylko poszukac, a w dzisiejszych czasach doświdczenie bardzo sie liczy

IP i czas połączenia logowane. [22793517]
[25.11.2017] 10:40
[25.08.2017] 09:16
Pawlllo
a ja pracuję w agencji pośrednictwa pracy i mogę powiedzieć, że ofert dla informatyków, programistów jest więcej niż dla inżynierów.

IP i czas połączenia logowane. [22793777]
[29.08.2017] 13:13
Romek66
Wybór studiów to kwestia predyspozycji i zainteresowań, ale nie tylko. Wiadomo, ze ludzie zawsze będą budować ale w budowlance zdarzają się kryzysy, a z kolei IT to branża która bardzo dynamicznie się rozwija. Ja jestem inżynierem, pracę dostałem z polecenia, zarabiam teraz powyżej średniej krajowej, ale mam problem ze zrobieniem upawnien. Jakbym miał drugi raz decydować to chyba postawiłbym na studia z informatyki. Wszedzie tak jak tu np. http://praca-mazowieckie.pl/kto-w-warszawie- zarabia-najwiecej/ mówią, ze zarobki w IT są wysokie, a zawody związane z ta branża bardzo przyszłościowe.

IP i czas połączenia logowane. [22796095]
[29.08.2017] 13:18
A tam
Czego uporczywie promujesz te strony, wymyślając do tego urzekające historie?

IP i czas połączenia logowane. [22796096]
[30.08.2017] 09:48
maRi29503mmm
nie wiem czy promuje strony czy podaje źródło informacji. warto do takich artykułów zaglądać, zwłaszcza jak ktoś chce sie przebranżowić.

IP i czas połączenia logowane. [22796490]
[30.08.2017] 11:14
owszem warto
maRi29503mmm (17.08.2017.30 09:48):
nie wiem czy promuje strony czy podaje źródło informacji. warto do takich artykułów zaglądać, zwłaszcza jak ktoś chce sie przebranżowić.

Te akurat z pracą w regionach warto. Ale nie warto dodawać do nich urzekających historii, skoro i tak wiadomo że wstawia je jedna i ta sama osoba.

IP i czas połączenia logowane. [22796518]

» Odpowiedz na ten temat