o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

Deweloper jak wybrać dobrego??

1 2 3   » 7 Strony tematu:
[04.06.2012] 09:35
Numia
Witam,
jak w pytaniu. Na co zwrócić uwagę, jak wybrać dobre mieszkanie i dewelopera? Sprawdzałam już kilku i każdy ma przeróżne opinie - od dobry po tragiczne..

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[06.06.2012] 16:10
derek
Przede wszystkim wybierz dla siebie lokalizacje i sprawdź przedział cenowy. Jak już będziesz miała kogoś na oku to sprawdź co już wybudował - nie bierz takiego bez poprzednich inwestycji to jest dość ryzykowne, co piszą mieszkańcy takich osiedli. Oczywiście deweloperów mało kto chwali ale w rzeczywistości nie jest aż tak źle . A w którym mieście szukasz?

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19600133]
[08.06.2012] 08:53
Numia
Szukam we Wrocławiu. Myślałam, też żeby może znaleźć coś pod rodzinę na swoim.

IP i czas połączenia logowane. [19604629]
[13.06.2012] 19:37
RONII
Mi się ostatnio spodobała inwestycja na Kamieńskiego i tam na pewno jest RnS, tylko termin oddania dosyć daleki...

IP i czas połączenia logowane. [19617736]
[20.06.2012] 11:39
wójek
Co to za deweloper i jaki jest termin ?

IP i czas połączenia logowane. [19633667]
[23.10.2017] 02:24
[20.06.2012] 12:23
bennio
Tu jest wszystko opisane o inwestycji:
http://dolnyslask.naszemiasto.pl/dom/artykul /galeria/1392493 ,wroclaw-gant-idzie-na-polnoc-nowe-mieszkania-na,id,t.ht ml
Całkiem przyjemne osiedle i w dobrej cenie. O deweloperze nic nie powiem bo się nie orientuje.

IP i czas połączenia logowane. [19633815]
[21.06.2012] 13:52
Asulak
Ja kupiłam mieszkanie od Ganta i mogę szczerze polecić, mieszkanka robi porządnie, widać stara się, osiedle też ma swój urok, no i ceny są osiągalne.

IP i czas połączenia logowane. [19636539]
[24.06.2012] 00:06
fredekZz
Informacji na ten temat i na wele innych szukaj tutaj: http://www.studioogloszen.pl/

IP i czas połączenia logowane. [19642884]
[22.08.2012] 14:13
zakupoholka
ja szukam informacji o westbudzie. kojarzy ktoś może malinowy zakątek? to właśnie ich robota. bardzo podobają mi się te ich osiedla

IP i czas połączenia logowane. [19786776]
[24.08.2012] 13:47
chodziarka
zakupoholka (12.08.22 14:13):
ja szukam informacji o westbudzie. kojarzy ktoś może malinowy zakątek? to właśnie ich robota. bardzo podobają mi się te ich osiedla

jeśli piszesz o wroclawskim westbudzie to kojarzę. teraz mają obniżkę cen, niecałe 4000 za metr kwadratowy, ja bym brała, jestem na etapie kupna.

IP i czas połączenia logowane. [19791852]
[16.11.2012] 12:30
adelllll
jeśli szukacie czegoś w warszawie to warto zerknąć na ofertę JWC ponieważ mają bardzo rozszerzoną ofertę lokali z dopłatą rządową, a każdy chyba chciałby się załapać na takie warunki.

IP i czas połączenia logowane. [20005325]
[16.11.2012] 13:51
szaławiłłła
w Warszawie na Woli jest http://nasowinskiego.pl - inwestycja nazywa się Na Sowińskiego i cena za metr nie przekracza 7tys. a to świetna lokalizacja.

IP i czas połączenia logowane. [20005428]
[19.11.2012] 15:18
adelllll
jeśli mam być szczera to na Woli zlokalizowana jest ciekawa oferta JWC - Górczewska Park http://www.naszeosiedla.pl/gorczewska i tutaj cena za metr zaczyna się już 5,8 tys. więc jest to dość atrakcyjna cena.

IP i czas połączenia logowane. [20011546]
[05.02.2013] 13:19
Kamila_84
Jeżeli chodzi o dobrego developera na terenie Trójmiasta i okolic, to polecam firmę KRJ Partner http://www.krjpartner.pl/ Moja koleżanka kupowała od nich mieszkanie i świetniej jej doradzili i dobrali idealne mieszkanie dla rodziny.

IP i czas połączenia logowane. [20209717]
[15.02.2013] 16:58
entek
ciężko znaleźć dobre opinie o jakimś deweloperze bo w necie ludzie lubią wylewać swoje żale, najlepiej popytać po znajomych, zorientować się w rynku nieruchomości, zawsze się czegoś można dowiedzieć, ja miałem styczność z jw construction i bardzo sobie chwalę. Mieszkania u nich naprawdę w dobrej cenie można kupić a i coś zawsze można wytargować

IP i czas połączenia logowane. [20238556]
[21.02.2013] 15:08
mowas
My robiliśmy tak: szukaliśmy czegoś na Krzykach, sprawdziliśmy najpierw kto tam buduje, wybraliśmy Słoneczny Zakątek budowany przez Mój Dom (http://www.mojdom.com.pl/pl/Sloneczny-Zakate k ) i Cichy Gaj budowany przez Wrobud (http://www.mieszkania.wrobud.pl ). Pojechaliśmy pooglądać co już zbudowali i stoi, pogadaliśmy z mieszkańcami. Obie firmy okazały się solidne, więc wybraliśmy to osiedle, z którego nam bliżej do pracy (choć rodzina nam wytknęła, że pracę się zmienia) mowas

IP i czas połączenia logowane. [20255152]
[05.04.2013] 13:18
Ailean
Numia, opinie zawsze będą bardzo różne - szczególnie w internecie. Najlepiej dowiedzieć się co za nimi stoi (czy są uzasadnione). Bo w internecie dużo jest ludzi, którzy narzekają dla samego narzekania, i których nic nigdy nie zadowoli. Czyli podsumowując: chodzi o to żeby się przekonać czy te złe opinie są uzasadnione.
Moim zdaniem najlepiej jest dotrzeć do osób, które mieszkają w którejś z inwestycji danego dewelopera i w ten sposób przekonać się jak wyglądała współpraca.
Ja konkretnie mogę polecić Centrum ZANA - działa przede wszystkim na południowym-wschodzie Polski, ale też np. realizuje mieszkania w Warszawie i Gdańsku. Przykładowa inwestycja: http://www.nordpark.pl/

IP i czas połączenia logowane. [20382613]
[28.05.2013] 21:00
bbbulmaaa
Jeśli chodzi o dewelopera, to przede wszystkim powinna liczyć się cena i opinie. Widziałam dużo rankingów robionych nawet przez instytucje państwowe, pokazujących, które firmy są rzetelne, jakie są oceny klientów itp. itd. Nie da się ukryć, że opinie innych też są ważne. Warto brać pod uwagę opinie na sprawdzonych, tematycznych forach. Dobrze jest także porównać samodzielnie firmy i realizacje szczególnie, jeśli szukasz dewelopera z określonego regionu. Już samo pojechanie w kilka miejsc budowy i sprawdzenie, jak wyglądają jakościowo stawiane budynki i praca robotników powinno Ci dać do myślenia...
Jeśli szukasz czegoś w zachodniopomorskim (szczególnie Szczecin), to ja polecam lokalną firmę Graz s.j. Na rynku działają już dłuuugi czas, moja bratowa korzystała z ich usług i jest zadowolona. Nie kręcili nic z kosztami, mieszkanie też wykonane z dbałością, nie rozpada się, nie ma awarii.

IP i czas połączenia logowane. [20516720]
[04.06.2013] 20:29
Tymosz
Chyba najlepiej wesprzeć się opinią ekspertów - polecam zaglądać na przykład na ten portal - http://rynekpierwotny.com/

IP i czas połączenia logowane. [20531673]
[21.06.2013] 11:19
maciejjjs
trzeba zobaczyć ile już buduje, wtedy najłatwiej pójść i naocznie się przekonać o jakości jego budowania, jak ktoś buduje 20 lat i ma nabywców to coś znaczy

IP i czas połączenia logowane. [20563507]
[21.06.2013] 15:01
marta65
zgadzam się, że przy wyborze mieszkania bezpośrednio od dewelopera najlepiej wesprzeć się opinią eksperta i dodatkowo zobaczyć ile buduje i ile sprzedał mieszkań na ten moment.
Nie radziłabym kierować się jednak opiniami w internecie, gdyż zauwaza się walke pomiędzy deweloperami na zasadach czarnego pru.
Odradzam więc to źródło informacji. Najlepiej zobaczyć mieszkanie, popytać mieszkańców osiedla jak im się mieszka i podejmowaę wtedy decyzję

IP i czas połączenia logowane. [20563980]
[24.06.2013] 16:57
polla
Mnie podoba się osiedle tesoro ivory w Suchym Dworze, znalazłam linka na forum http://tsinvest.pl/pl/tesoro-ivory-residence s/galeria-luksusowych-rezydencji wygląda to fajnie, ciekawe ile kosztuje działeczka w sąsiedztwie tych willi

IP i czas połączenia logowane. [20570678]
[26.06.2013] 23:34
dirtydancer
Od jakiegoś czasu przeglądałam strony w poszukiwaniu wyceny nieruchomości. Po długich poszukiwaniach znalazłam ciekawą stronęwww.e-propertyrating.pl . Jest to ciekawy system do wyceny nieruchomości, ale także raportów i ratingów.

IP i czas połączenia logowane. [20576514]
[02.07.2013] 11:45
kama44
Ja bym tak nie ryzykowała i wybrałabym znanego dewelopera, takiego który co najmniej kilkanaście lat u nas buduje i jest dobrze znany, przynajmniej jest pewność ,z e z rynku nie zniknie raptem

IP i czas połączenia logowane. [20587810]
[09.07.2013] 10:43
roksana555
entek (13.02.15 16:58):
ciężko znaleźć dobre opinie o jakimś deweloperze bo w necie ludzie lubią wylewać swoje żale, najlepiej popytać po znajomych, zorientować się w rynku nieruchomości, zawsze się czegoś można dowiedzieć, ja miałem styczność z jw construction i bardzo sobie chwalę. Mieszkania u nich naprawdę w dobrej cenie można kupić a i coś zawsze można wytargować

Zgadzam się, dokładnie tak jest - ludzie lubią wylewać swoje żale, a nie koniecznie mogą oni mieć rację - sama się o tym przekonałam. Najlepiej słuchać znajomych, specjalistów, którzy się znają na rzeczy, niż wierzyć jakimś śmieciowym opiniom w internecie...

IP i czas połączenia logowane. [20601779]
[16.07.2013] 21:09
maciek98
trzeba uważać na opinie na forach, ludzie lubią anonimowo sobie wrzucać, podobnie konkurencja, jedyne co nas ratuje to fakty, realne osiągnięcia dewelopera, znajomi którzy mają u niego mieszkanie itd.

IP i czas połączenia logowane. [20617875]
[24.07.2013] 22:56
legga
Tacy, którzy są bardzo długo na rynku są najbardziej wiarygodni i na pewno tylko od takiego kupię mieszkanie. JWC z pewnością do nich należy.

IP i czas połączenia logowane. [20634726]
[29.07.2013] 21:16
łapa80
1. research sieci
2. wizyta w urzędzie, któremu podlega inwestycja
3.mieszkańcy jeśli są
4.sąsiedzi jeśli są
5. budujący, jak budują.
6.zadawanie trudnych i podchwytliwych pytań na spotkaniu
7.targowanie się
8. wizyta inspektora budowalnego...
może będziemy dopisywać kolejne punkty wspólnie co? Ja podaje te,ktore kojarze ze przerobiłąm w swoim przypadku kupując własne M na os. tygrysim pod poznaniem - zadziałało.

IP i czas połączenia logowane. [20645025]
[01.08.2013] 12:10
mosqit
podpisuję się pod tą listą, sam od paru miesięcy jestem posiadaczem własnego m i taka lista dokładnie się przydała, zastanawiałem się nad kilkoma inwestycjami ale w końcu wybrałem najbardziej sprawdzonego dewelopera z długim stażem, nawet przejechałem się wybudowane przez niego osiedle żeby skonfrontować opinie znalezione w necie z rzeczywistością

IP i czas połączenia logowane. [20649862]
[02.08.2013] 08:59
sara33
Ja to pytałam mieszkańców o JWC po czym zdecydowałam się na zakup mieszkania u tego dewelopera, chociaż opinie w sieci były niekiedy nieprzychylnie

IP i czas połączenia logowane. [20651377]
[11.08.2013] 01:52
Wojciechhhh
A może mi ktoś powiedzieć coś więcej o tej inwestycji http://magnusgroup.pl/oferta-mieszkan/piekna -13-15-rezydencja-piekna-nova ? Warto jest się tym zainteresować?

IP i czas połączenia logowane. [20667559]

1 2 3   » 7 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat