o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

własny sklep internetowy

1 2 3   » 9 Strony tematu:
[03.06.2012] 22:15
niepogoda
hej, chciałabym założyć swój e-sklep, czy to się opłaca? macie jakieś doświadczenia w tej kwestii? chodzi mi o sprzedaż odzieży, mam tanią hurtownię w wólce kosowskiej pod nosem. chińskie, niedrogie ciuchy - czy to się przyjmie?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[06.06.2012] 09:52
technik_o2
Zobacz na allegro po ile sprzedają ciuchy takie do jakich masz dostęp i sam zdecyduj. Zacznij handlować na allegro bo to najłatwiej. Zawsze można zrezygnować bez większych strat. Jak tam zaczniesz dobrze zarabiać, możesz pomyśleć o własnym sklepie. Handel przez internet to nie jest lekki chleb. Każdą paczkę trzeba zapakować, opisać, zaadresować, zanieść na pocztę. Trzeba panować nad wysyłkami, odpowiadać klientom, przyjmować zwroty. Własny sklep internetowy to dodatkowe niemałe koszty. zobacz swój adres IP na http://www.adresip.com

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19599079]
[19.06.2012] 21:44
miro125
Prowadzę sklepwww.nautix.pl , najważniejsze jest pozycjonowanie, czyli dbanie o to żeby sklep był widoczny w googlu. Bez tego masz "warzywniak na środku pustyni" Dużo z tym pracy i ale spływające zamówienia wynagradzają wysiłek.

IP i czas połączenia logowane. [19632666]
[21.06.2012] 08:54
lubelski
Dużo zależy od tego, jak wiele czasu jesteś w stanie poświęcić na budowę i prowadzenie sklepu. Jeśli będziesz tam zamieszczać nie tylko produkty i ich ciekawe, oryginalne opisy ale i np. praktyczne porady - w dalszej perspektywie pozycjonowanie może się okazać mniej kosztowne. http://jubiler.bblog.pl/ - blog o szeroko postrzeganym jubilerstwie

IP i czas połączenia logowane. [19635651]
[11.07.2012] 11:40
lubelski
Pozycjonowanie można też zlecić na zasadzie prowizji od zamówień. W razie dodatkowych pytań: inter_design@wp.pl

IP i czas połączenia logowane. [19688879]
[17.10.2017] 02:02
[03.08.2012] 11:55
cobrastyle
tak opłaca się, ale pod warunkiem, że jakoś do siebie przyciągniesz tych klientów no i jakoś będziesz się wyróżniać. Może pomyśl o wyjątkowej grafice, promocji. Ale najprościej będzie jak sobie zatrudnisz dobrą firmę np. Advanced Art, która pomoże ci się wybić.

IP i czas połączenia logowane. [19742874]
[31.10.2012] 09:34
kokospoko123
myślę, że dobrej jakości zdjęcia można zrobić samemu z odpowiednim sprzętem i dobrymi chęciami. a wólka kosowska ma najtańszą chińszczyznę w ofercie, ten towar broni się przede wszystkim niską ceną.

IP i czas połączenia logowane. [19963412]
[13.04.2013] 16:13
Esfer
http://ehak24.pl/ - Bardzo dobry sklep z materiały dźwigcowymi takimi jak chwytaki.

IP i czas połączenia logowane. [20409106]
[21.06.2013] 20:34
cesar
http://www.tobiornottobisklep.pl/ artykuły dla dzieci dobrej jakości

IP i czas połączenia logowane. [20564534]
[05.08.2013] 15:42
olha
Jak dobrze wypromujesz to się przyjmie, a zawsze jest to tańsze niż utrzymanie zwykłego sklepu. Na b2b deal jest dużo ofert sklepów internerowych i późniejszej promocji, pozycjonowania, linków sponsorowanych itp.

IP i czas połączenia logowane. [20657725]
[22.08.2013] 10:41
Karolina90
Własny sklep internetowy jest na pewno dobrym rozwiązaniem. Sama skorzystałam z takiej opcji i nie żałuję, ponieważ uniezależniłam się od innych. Kluczem do sukcesu jest dobre zaplecze techniczne, ja postanowiłam skorzystać z usług krakowskiej firmy Promostarter i nie żałuję. Oferują kompleksowe stworzenie sklepu, łącznie z wszelkimi integracjami, pozycjonowaniem, jeśli ktoś chce to istnieje możliwość dodawania przez nich produktów (w tym robienie zdjęć i opisów, czy prowadzenie funpage'a. Kontakt z szefem jest spoko, można się z nim dogadać i w pakiecie ceny są znacznie korzystniejsze niż na stronie.

IP i czas połączenia logowane. [20690596]
[24.08.2013] 08:43
kinga7
Jeśli się postarasz i zainwestujesz w dobrą reklamę to dlaczego miałoby się nie udać??? Ja prowadzę internetowy sklep z używaną odzieżą i zarabiam całkiem nieźle. Zainwestowałam w analitykę internetową i optymalizację konwersji. Jeśli Cię to interesuje to korzystam z usług firmy Web Metrics (http://www.webmetrics.pl/ ) Zyski po jakimś czasie są naprawdę ładne. Nie ma co gdybać i zastanawiać się czy warto jak nie spróbujesz to się nie przekonasz

IP i czas połączenia logowane. [20694408]
[27.08.2013] 13:30
kinga71
otworzyć nie jest problemem, należy zająć się jego promocją np w internecie jakieś reklamy albo gadżety reklamowe i koszulki z logo firmy - tutaj można zrobić takie rzeczy w dobrej cenie http://www.reflect.pl/

IP i czas połączenia logowane. [20700558]
[27.09.2013] 14:44
Jolanta Kruk
Sklep internetowy w obecnym czasie to złoty interes. Nie mniej jednak wymaga to pewnego wkładu pienieżnego. W sumie jak większość biznesów, "pieniądz robi pieniądz". Jeśli odpowiednio zaplanujesz biznes i postarasz się o odpowiednią reklamę to sukces masz w garści. Sama skorzystałam z usług firmy DAMTOX i serdecznie polecam ową działalność innym użytkowanikom tego forum. Firma ta zajęła się odpowiednio moim sklepem pod kątem reklamy internetowej i obecnie ruch na mojej stronie jest niesamowicie duży.

IP i czas połączenia logowane. [20766128]
[24.10.2013] 12:57
Avery Zweckform
Szanowni Państwo,
według sondażu przeprowadzonego przez Instytut Opinii Publicznej Infas Polacy coraz częściej kupują przez Internet. Co trzeci z 17 mln polskich internautów przyznaje, że zakupy w sieci robi przynajmniej raz w tygodniu. Rocznie w e-sklepach każdy z nich wydaje średnio około 1600 zł. Dla klientów sklepów internetowych coraz większe znaczenie ma nie tylko to, co kupują, ale także interesuje ich, skąd pochodzi i jak powstaje dany produkt. Liczy się też jego unikalny wizerunek. W jaki sposób można zatem wyróżnić swoje wyroby i przyciągnąć uwagę kupujących? Na rynku mamy do wyboru rozwiązania, dzięki którym łatwo i szybko stworzymy profesjonalne opakowania oraz umieścimy na nich niezbędne informacje. Odpowiednie wykończenie można uzyskać dzięki etykietom przeznaczonym specjalnie do oklejania opakowań z produktami. Nadadzą one towarom pożądany wygląd i styl. Wybierać można spośród szerokiej gamy specjalnych etykiet wykonanych z papieru teksturowanego, recyklingowego czy satynowego. Co ważne, indywidualny wzór takiego nadruku stworzymy za pomocą bezpłatnej aplikacji dostępnej online. Internetowa działalność wiąże się także z wysyłką produktów, dlatego aby zaistnieć w pamięci kupującego warto do przesyłki dołączyć np. specjalną kartę z podziękowaniem. W ten sposób można podziękować za dokonanie zakupu i przypomnieć wizerunek, logo firmy i dane kontaktowe. To buduje więź z klientem.
Zespół Avery Zweckform

IP i czas połączenia logowane. [20822197]
[31.10.2013] 10:08
Tagab
Też uważam, że powinieneś wzorować się na najlepszych sklepach tego typu takich jak np. ehak24.pl

IP i czas połączenia logowane. [20836144]
[04.11.2013] 08:56
Qbars
Kupowałem w ehaku. Muszę przyznać, że rzeczywiście jest to dobry sklep.

IP i czas połączenia logowane. [20842984]
[22.11.2013] 17:06
ania234
Sklep można założyć na jednej z wielu platform jakie działają w sieci, akurat to teraz jest takie proste że nie trzeba być do tego programistą. Można też skorzystać z sytemu do automatyzacji wysyłek jak np. http://www.sendsystem.pl/ żeby wysyłać przesyłki szybciej do klientów.

IP i czas połączenia logowane. [20876543]
[22.12.2013] 17:10
olek8393
Gdyby to nie było opłacalne, to ludzie nie zakładali by takich sklepów Jak tak każdy poleca jakiś serwis to i ja polecę od siebiewww.klime.pl , sprawdzony przeze mnie i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że można na nich polegać.

IP i czas połączenia logowane. [20936133]
[28.12.2013] 18:16
astalawista.1987
Zawsze trzeba spróbować i zadbać o reklamę. O dobrą stronę internetową, ale nie tylko. Ja jako reklamę co roku robię kalendarze, które zamawiam bezpośrednio u producenta, w tym roku w Basco: http://www.kalendarze.net.pl/?66/Kalendarze- 2014

IP i czas połączenia logowane. [20947505]
[30.12.2013] 15:35
zirenka
Na B2B Deal sa tanie sklepy i już często w pakiecie z hostingiem i domeną.

IP i czas połączenia logowane. [20951857]
[03.01.2014] 15:21
Nicola98765
http://www.normfest.pl/ to świetny sklep internetowy z akcesoriami samochodowymi. Można w nim kupić dosłownie wszystko. Ja jestem dosłownie uzależniona od sklepów internetowych, kupuję w nich wszystko: ubrania, książki, jedzenie, a teraz nawet części samochodowe.

IP i czas połączenia logowane. [20960358]
[07.01.2014] 20:42
espit999
Jak wiemy z praktyki chińszczyzna zawsze się przyjmuje niestety konkurencja już o tym wiedziała dawno więc ciężka droga przez Tobą...ale trzymam kciuki! Rozdajemy Pendriv'y -www.pewnekonto.pl

IP i czas połączenia logowane. [20969596]
[09.01.2014] 15:43
gawin667
A może taki: http://b2bdeal.pl/oferty/wszystkie/wszystkie
Nie jest najdroższy, a wydaje się całkiem porządny

IP i czas połączenia logowane. [20973066]
[12.01.2014] 10:57
Slaydeka
Może zapytaj na funkymedia.pl. Konkretna praca.

IP i czas połączenia logowane. [20979498]
[23.01.2014] 10:23
ypsilon7890
myślę, że będzie ciężko bo jest spora konkurencja w tym temacie. Jednak nikt ci nie broni próbować. Pamiętaj jednak, że musisz się zaopatrzyć w kasę fiskalną ( tu są tanie http://www.amm.biz.pl/ ) gdyby ktoś chciał paragon no i dlatego, że masz działalność gospodarczą

IP i czas połączenia logowane. [21001209]
[24.01.2014] 10:11
Yurgon
Ja osobiście kupuje w sklepie budowlanym o nazwie ehak24. Mają tam naprawdę dobre produkty.

IP i czas połączenia logowane. [21002821]
[26.01.2014] 19:32
paulina-rzepka
no coż, rzecz wydaje się banalnie prosta ale wcale taka nie jest - e-splepow robi się coradz więcej, więc żeby w ogóle zdobyć klientów musiałabyś wynając dobrą agencję do pozycjonowania... sama myslałam o takim biznesie ale koszty i formalności mnie przerażają

IP i czas połączenia logowane. [21007868]
[29.01.2014] 18:17
kamilk21
SEO to w dej branży podstawa, oprócz tego facebook + plus reklama na samym portalu, Możesz też założyć blog na darmowej platformie np tky.pl aby lepiej komunikować się z klientami.

IP i czas połączenia logowane. [21013424]
[03.02.2014] 11:04
Wergs
Zgadzam się z Yurgonem. Ehak to dobry sklep.

IP i czas połączenia logowane. [21021952]
[06.02.2014] 19:58
Kasia_50
W pełni się zgadzam z tym, że musisz zaistnieć w sieci, mieć swoją stronę internetową i funpage na Facebooku, dzieki któremu ma się jakąś styczność z klientami Możesz zająć się tym samodzielnie, albo zlecić to firmie, która się w tym specjalizuje. Ja korzystam z usługwww.ntsolution.com.pl bo podchodzą do sprawy rzeczowo i profesjonalnie

IP i czas połączenia logowane. [21028296]

1 2 3   » 9 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat