o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Proza i poezja
 » Odpowiedz na ten temat

Muzyka klasyczna

[02.06.2012] 18:16
Całkiem miły człowiek
Jestem nastolatkiem (nie zraźcie się tym) i słucham prawie codziennie muzyki klasycznej. Niestety, jeżeli spytam jakiegoś kolegę o Bacha czy Vivaldiego, to odpowiadają: "eee.....). Czy według was muzyka klasyczna zapada się w niepamięć?
P.S kto z was lubi muzykę klasyczną?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[08.06.2012] 13:45
smoczyca
Według mnie teraz wszyscy sluchaja przede wszystkim rapu, popu, regge. Te muzyki są teraz na czasie. Bach i Vivaldi dawno zapadli w niepamięć z powodu właśnie tych rodzai. Ja osobiście nie za bardzo przepadam za muzyka klasyczną, bo to jest kwestia gustu. A na temat gustów się nie dyskutuje.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19605252]
[09.06.2012] 21:10
takacopisze  psychicznaaga@tlen.pl
Nie - muzyka klasyczna nie zanika i raczej nie zniknie.
Za to wśród młodych ludzi już nie istnieje (wyjątkami są ci, którzy jej słuchają).
Zbuntowani nastolatkowie i zbuntowane nastolatki nie chcą takiej muzyki słuchać, bo kojarzy się ona z zachowaniem kultury, powagi, dawnymi czasami - a młodzi ludzie chcą usunąć dawne czasy, chcą się buntować i być 'niegrzeczni' - w większym lub mniejszym stopniu.
Moim zdaniem muzyka klasyczna zasługuje na szczególny szacunek, bo jest sto razy lepiej przemyślana, niż niejedna popowa pioseneczka, śpiewana przez jakąś dzisiejszą, młodą gwazdeczkę - chociaż sama żadko jej słucham, to w pewien sposób mnie ujmuje.

IP i czas połączenia logowane. [19608318]
[18.08.2013] 16:11
halong
Proponuję posłuchać fuzji muzyki klasycznej z nowoczesną elektroniką
PIANOELECTRONICA:
http://www.youtube.com/watch?v=GxeKqbJjjWM

IP i czas połączenia logowane. [20681884]
[03.04.2015] 10:51
zenek_F
Specjalnie z myślą o fanach i twórcach muzyki klasycznej powstała strona http://felixfuturum.com. W serwisie są różne moduły. Pozwalają one na przykład przeszukiwać bazę utworów, odsłuchiwać je, pobierać. Można również dodawać własne dzieła albo ćwiczyć komponowanie.

IP i czas połączenia logowane. [21701069]

» Odpowiedz na ten temat