o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ziemia - zasoby, ekologia, ludność
 » Odpowiedz na ten temat

studia w krakowie , uczelnie

[31.05.2012] 16:06
kassia32  kkaassiiaa32@tlen.pl
hej mam pytanie gdzie jest dosc nie trudo dostac sie na uczelnie w krakowie?? zdawalam mature podstawowa stad tez moje pytanie jakie polecacie uczelnie gdzie prog punktowy nie jest bardzo wysoki?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[05.12.2012] 13:39
epir
możesz też się zapisać na kursy online - studia odbywają się przez internet a na egzaminy musisz pojechać do miasta, w którym jest siedziba firmy. Ciekawe oferty tego typu są czasem na zakupach grupowych dla firm.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20046790]
[10.02.2013] 17:25
katarina-mars
bardzo dużo zależy od kierunku, który chcesz wybrać ponieważ nawet na UJ czy na UW są takie kierunki, na których zainteresowanie jest bardzo małe, a co za tym idzie, jest także niski próg podczas rekrutacji. Czasami uczelnie wyższe, właśnie z braku chętnych organizują II etap rekrutacji. Proponuję na początku chociaż trochę sprecyzować kierunek w którym chcesz się kształcić. studiowac.pl -> przewodnik uczniów i studentów po świecie szkół, uczelni i studiów

IP i czas połączenia logowane. [20225267]
[12.02.2013] 10:42
Julka88j
mi też fajnym pomysłem wydają się kursy w danej dziedzinie! Można znaleźć mnóstwo szkół policelnych, nawet darmowych (choć osobiście nie wierzę w jakość takiego kształcenia ale tak na prawdę nie wiem, bo się tak nie uczyłam). ja teraz szukam kursu architektury krajobrazu w krakowie, bo kocham ogródki :3 ale może też projektowanie wnętrz? Słyszałam że w artcube mają fajne kursy, tylko tam akurat jest dziś remont na stronie więc trzeba cierpliwie poczekać.

IP i czas połączenia logowane. [20229461]
[09.09.2013] 16:26
mamkama
powinnaś szukać wg zainteresowań! Na studia trzeba iść w kierunku swoich zainteresowań. Inaczej moim zdaniem nie ma sensu.

IP i czas połączenia logowane. [20728979]
[28.05.2017] 03:16
[29.09.2013] 18:00
jimmy43
Ciągle jeszcze trwa rekrutacja na studia I stopnia w Wyższej Szkole Bankowej. Mają wolne miejsca na wielu kierunkach ekonomiczncych, ale lepiej nie czekać bo konkurencja nie śpi, mają też promocje na niższe czeszne.

IP i czas połączenia logowane. [20770305]
[30.09.2013] 18:14
Renata Mazur
Witam,
Promocja trwa tylko do dziś:
0zł wpisowego (zamiast 395zł)
300zł zniżki w czesnym na I roku studiów
Pozdrawiam,
Renata Mazur, Wsb OnlineExpert

IP i czas połączenia logowane. [20772188]
[16.04.2014] 01:05
okno12
Polecam Wyższą Szkołę Pedagogiczną im. Janusza Korczaka. Odziały znajdują się w kilku miastach Polski. Bardzo dobre kierunki humanistyczne. Myślę, że warto zerknąć na ofertę uczelni.

IP i czas połączenia logowane. [21137113]
[16.04.2014] 09:07
marzenaa
Ja ci powiem, że nie warto szukać studiów w konkretnym mieście. Lepiej szukaj po kierunkach!

IP i czas połączenia logowane. [21137244]
[19.05.2014] 17:59
darrius
Ja mieszkam w Częstochowie, ale rok temu zamiast studiowania na Śląsku czy w Krakowie wybrałem ekonomię na WSB w Poznaniu. To była trafna decyzja, bo studia są bardzo ciekawe i wiele się na nich nauczyłem. Teraz widziałem na plakatach na uczelni, że organizują konkurs, w którym można wygrać rok studiów I stopnia za darmo w każdym z oddziałów WSB: przyszlosczwsb.pl

IP i czas połączenia logowane. [21184543]
[21.05.2014] 16:01
onlineekspert.wsb
Witam,
Bardzo dziękuję za wzmiankę o konkursie "Przyszłość z WSB". Przypominam, że jest o co walczyć, bo do rozdania mamy w tym roku aż 9 stypendiów na wybrane przez Was kierunki! Gorąco zachęcam do udziału, a także do zadawania pytań - na wszystkie chętnie odpowiem.
Pozdrawiam, Renata Mazur
Online Ekspert przyszlosczwsb.pl

IP i czas połączenia logowane. [21186998]
[11.06.2014] 19:06
andżelinka
onlineekspert.wsb (14.05.2014.21 16:01):
Witam,
Bardzo dziękuję za wzmiankę o konkursie "Przyszłość z WSB". Przypominam, że jest o co walczyć, bo do rozdania mamy w tym roku aż 9 stypendiów na wybrane przez Was kierunki! Gorąco zachęcam do udziału, a także do zadawania pytań - na wszystkie chętnie odpowiem.
Pozdrawiam, Renata Mazur

A kiedy przewidujecie koniec tego konkursu i ogłosicie kto zdobył darmowy indeks?

IP i czas połączenia logowane. [21219006]
[13.06.2014] 11:17
oewsb
Witam,
Konkurs trwa do 7 sierpnia br. Zgodnie z Regulaminem "Uczestnicy, którym zostanie przyznana nagroda zostaną poinformowani o wygranej do dnia 15.08.2014 do godziny 17:00, przy pomocy wiadomości e-mail wysłanej na adres podany podczas rejestracji."
Jeżeli są do mnie jeszcze jakieś pytania - zapraszam.
Pozdrawiam, Renata Mazur

IP i czas połączenia logowane. [21221057]
[03.03.2015] 20:53
MagdaM87
Dostanie się na studia wcale nie zależy od matury podstawowej czy rozszerzonej... sama zamierzam rekrutować się na Bezpieczeństwo wewnętrzne w Krakowie http://www.apeiron.edu.pl/ jeszcze gdyby ktoś chciał można studiować Wydziale Zamiejscowym w Katowicach.

IP i czas połączenia logowane. [21650966]
[15.03.2015] 19:17
Ulka Kólka
To ciekawe ja osobiście wybrałam Katowice mieszkam w Krakowie i dojeżdżam na zajęcia do Katowic na Coaching i mentoring w organizacji: http://www.wszop.edu.pl/kandydaci/zarzadzani e-ii-stopnia/coaching-i-mentoring-w-organizacji ,2,2,5634,54,4269 ponieważ aktualnie pracuję na stanowisku menedżera w dużej korporacji, więc to są moje już drugie studia ;p

IP i czas połączenia logowane. [21671439]
[16.04.2015] 10:54
Lupek
W sumie najlepiej będzie jak sobie poszukasz w bazie uczelni interesujących Cię kierunków w Krakowie, http://studiapodyplomowe.net.pl/znajdz-studi a-podyplomowe/ ta wyszukiwarka moim zdaniem najlepiej się do tego nadaje.

IP i czas połączenia logowane. [21722828]
[25.05.2015] 20:25
anastazja4390
Jeśli masz humanistyczną "głowę" to może spróbuj studia prawnicze? Teraz są bardzo popularne, a po takich studiach łatwo o pracę. Tym bardziej, że studia na tym kierunku są łatwiejsze niż kilka lat temu. Można się bowiem posiłkować takimi systemami jak ten http://www.sprawnik.pl/e-learning/ , które przydadzą się też a nauce do egzaminu na aplikację.

IP i czas połączenia logowane. [21783373]
[20.06.2015] 19:37
Anka Klamka
Ojjj prawnicze studia są ciężkie i nie na każdą humanistyczną głowę ;p sama wolałam wybrać zawód menedżer imprez kulturalnych i sportowych: http://www.wszop.edu.pl/kandydaci/zarzadzani e-ii-stopnia/menedzer-imprez-kulturalnych-i-sportowych ,2,2,4279,54,4269 bardzo się cieszę z tego kierunku. Już zaczęłam nawet pracę w zawodzie i mam nadzieję, że to się szybko nie zmieni ;p

IP i czas połączenia logowane. [21825868]
[26.06.2015] 20:46
zuzia29
anastazja, a z jakimi kosztami wiąże się użytkowanie takiego systemu? Z tego co wiem przez 24h można za darmo przetestować stronkę ale co dalej? Myślę, że dla osób przygotowujących się do egzaminu na aplikację, system sPrawnik może okazać się bardzo przydatny.

IP i czas połączenia logowane. [21838627]
[26.06.2015] 22:59
czarnaula
A po co Ci studia na które łatwo się dostać? Mało jeszcze mamy magistrów tego i owego bez pracy?

IP i czas połączenia logowane. [21838895]
[25.07.2015] 10:56
gosc123
W Krakowie mogę polecić Ci uczelnie http://www.wsu.pl/ , sama studiuję na niej administrację i bardzo jestem zadowolona. Matury również nie zdałam jakoś najlepiej.

IP i czas połączenia logowane. [21890047]
[11.08.2015] 15:19
wiola.g
Hej! Wejdź sobie na http://study4u.eu/uczelnie-w-miastach-ue/kra kow ja dzięki tej stronce w tamtym roku znalazłam fajną uczelnie dla mojej siostry, może Tobie też się uda!

IP i czas połączenia logowane. [21917541]
[17.08.2015] 11:14
jatuwysiadam  jatuwysiadam@tlen.pl
Polecam Ci uczelnię WSE w Krakowie http://www.wse.krakow.pl/ , renomowana szkoła z dużym wyborem kierunków i specjalności. Dostać się na większość kierunków jest w miarę nietrudno, ale trzeba jednak reprezentować sobą pewien poziom

IP i czas połączenia logowane. [21925521]
[10.05.2016] 15:52
okno12
Ostatnio popularne są takie pomoce naukowe - http://pisanieprac.org/ . Ktoś korzystał? Myślę, że dobra opcja, szczególnie dla tych, którzy z pisaniem prac mają problemy.

IP i czas połączenia logowane. [22303777]
[01.06.2016] 23:06
jatuwysiadam  jatuwysiadam@tlen.pl
Polecam Psychologię, bardzo ciekawy kierunek dla zainteresowanych zgłębianiem świata psychyki itp - http://www.wse.krakow.pl/pl/studia/studia-i- stopnia/psychologia-nowosc

IP i czas połączenia logowane. [22330770]
[26.07.2016] 10:42
marek.420
W Krakowie jest bardzo dużo uczelni. Jeśli chodzi o studia podyplomowe to polecam Wyższą Szkołę Europejską. Mają bardzo szeroki wybór kierunków, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam sprawdzić ich wizytówkę
Mają tam dużo przydatnych dla kandydatów informacji.

IP i czas połączenia logowane. [22391379]
[09.08.2016] 15:31
adusia8900
Z krakowskich, ale prywatnych szkół to wiem, że dobre opinie wśród ludzi ma wyższa szkoła im Dietla. Sama tam nie studiowałam, ale moja koleżanka skończyła kosmetologię w tym roku i zawsze chwaliła, że dobra kadra, że warunki, że infrastruktura, dziekanat..także może ich warto by sprawdzić. Pozdrawiam!

IP i czas połączenia logowane. [22407384]
[17.11.2016] 11:20
Kaczucha3
Studiuj to, co Cię interesuje. A niezbędne umiejętności, które pozwolą Ci zarabiać na tym, co kochasz możesz zdobyć na kursach http://www.szkolenia.avenhansen.pl/szkolenia -otwarte/umiejetnosci-osobiste . Pozdrawiam i życzę powodzenia.

IP i czas połączenia logowane. [22521313]
[27.01.2017] 00:59
nkitko_39
W Józefowie znam dobre studia, jak ktoś zainteresowany. Nie skończyłam na jednym kierunku, jednak nadal trzymałam się tej szkoły bo bardzo spodobał mi się system nauczania, jaki stosują i w moim przypadku bardzo się sprawdził : ) Jeśli mas możliwość skorzystania z ich oferty polecamwww.wsge.edu.pl jeśli jednak nie, może ktoś inny z zainteresowanych skorzysta na tym linku : ) Mają wiele przydatnych kierunków

IP i czas połączenia logowane. [22617046]
[06.03.2017] 14:42
studia kraków
wiele kierunków możecie znaleźć na stronie: http://study4u.eu/pl/uczelnie-w-miastach-ue/ krakow

IP i czas połączenia logowane. [22668431]
[21.04.2017] 14:31
gina_92
Też uczyłam się u nichwww.wsge.edu.pl , bardzo fajna szkoła, teraz do tego pojawiło się pare nowych kierunków i zastanawiam się poważnie czy do niej z powrotem nie wrócić

IP i czas połączenia logowane. [22715746]

» Odpowiedz na ten temat