o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Inne
 » Odpowiedz na ten temat

zmęczone nogi

[29.05.2012] 22:58
peperonia
fajnym rozwiązaniem jest zabranie ze soba na zwiedzanie vano spray pianki chłodzącej z mentolem bardzo mi się przydał przy zwiedzaniu Rzymu, wiadomo najlepiej na nogach zwiedzać a później nóżki opuchniete i jest problem

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[29.09.2012] 18:39
tarka1980
Jeszcze lepiej jest mieć po prostu dobre buty, szczególnie jak się dużo chodzi Szczególnie ważna jest podeszwa. Z tego co wiem, najlepsze są podeszwy Vibram http://hi-tec.com.pl/pl/technologie/vibram/
albo V-Lite http://hi-tec.com.pl/pl/technologie/v-lite/

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19886169]
[08.11.2012] 14:12
iwwwonkowa
Ja moge polecić Wam coś jeszcze, a mianowicie piankę do zmęczonych nóg Feet Up Advanced Oriflame. Dla mnie jest to naprawde skuteczna rzecz jesli chodzi o wyeliminowanie problemu ciązkości nóg. DLa mnie jest siwetna.

IP i czas połączenia logowane. [19985698]
[17.03.2015] 12:53
anita berman
Zrobiłam sobie fitness dla nóg w Beauty Center Józefów, to pod Warszawą. Udało się i poprawić wygląd i czucie, nie bolą, jak by takie odpowiednio ukrwione - na pewno inne. Mnie to pomogło, ale wiele zależy od stanu waszych nóg.

IP i czas połączenia logowane. [21673963]
[07.04.2015] 13:06
anikasan
Ten fitness dla nóg - co oni przy tych zabiegach faktycznie stosują, co dokładnie się dzieje, jakie zmiany zachodzą? Proszę o nieco więcej szczegółów - stosowałam kosmetyki HB, ale nie na nogi. Napiszcie coś więcej, pokażcie fotki.

IP i czas połączenia logowane. [21707578]
[23.09.2017] 09:40
[20.07.2016] 09:14
kasieńka78
Czy ktoś z was stosował na opuchnięte, zmęczone nogi stosował zabieg drenażu limfatycznego http://maxstar.pl/leczenie-obrzeku-limfatycz nego.html wiem, że jest to zabieg głownie skierowany do osób zmagających się z nowotworami, ale ja również mam problemy z zastojami limfatycznymi i szukam jakiegoś ratunku dla mnie. Teraz, w lato jest strasznie, a trzeba jakoś funkcjonować.

IP i czas połączenia logowane. [22384595]
[04.08.2016] 12:17
vilga
ja w ciąży miałam z tym problem używałam kremu Mamas, fajnie chłodził i przynosił ulgę. dodatkowo nawilżał skórę

IP i czas połączenia logowane. [22402577]
[21.08.2017] 14:17
tyrum
Mam pracę w której muszę dużo stać i często bolały mnie nogi. Zdecydowałam się skorzystać z medycyny naturalnej. Zamówiłam żel do nóg nawww.septyk.eu I mogę powiedzieć, że naprawdę mi pomógł. Żel jest zrobiony na bazie rośliny, która nazywa się Oczar Wirgilijski. Ma ona naprawdę niezwykłe właściwości lecznicze.

IP i czas połączenia logowane. [22791623]
[21.08.2017] 16:16
tyrum
Tak naprawdę to handluję tym placebo, ale naiwnych brak.

IP i czas połączenia logowane. [22791692]

» Odpowiedz na ten temat