o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Z ostatniej chwili
 » Odpowiedz na ten temat

Śrdoki wspomagające odchudzanie

1 2 3   » 11 Strony tematu:
[23.05.2012] 13:29
titi14
witam! czy ktoś z Was zażywa tabletki odchudzające? ja czytałam o takich nowych, które nazywają się Actislimfa, wie ktoś coś na ich temat? podobno są skuteczne? będę wdzięczna za rady!

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[31.08.2012] 23:41
mysikrolik_1988
Najlepiej przejść na zbilansowaną dietę. Mądrą, nie rodem z kobiecych czasopism. Jeśli się pilnujemy to środki na odchudzanie nie będą potrzebne. Wiem co mówię bo schudłam 16 kg bez tabletek i beż ćwiczeń!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19812265]
[10.10.2012] 11:54
verg
Witajcie Kochani,
Ratunek dla każdego kto ma problem z nadwagą. Shake RVL odkrył na początku mój znajomy 6 mies 55kg mniej, mój brat 15kg w 3mies i obecnie Ja pije 2 tydzień - 1kg mniej, ale 3cm mniej w pasie. Plan oparty na kontroli glukozy we krwi, a także chroni komórki bo ma przeciwutleniacze, wit. A,C, E. żadnych głodówek, cierpień itd. A najważniejsze nawet lekarz powiedział, że zdrowe. Czuję się rewelacyjnie. Nigdy nie dałam rady przetrwać na żadnej diecie.
Polecam
Piszcie kto chce namiary
Koniec z nadwagą!!!

IP i czas połączenia logowane. [19912934]
[15.10.2012] 14:36
guse234
tabletki odchudzające to najgorsze zło, zażywałem przez pół roku, mam teraz problemy z wątrobą przez to świństwo, zażywałem Olimp max, jakoś tak

IP i czas połączenia logowane. [19924931]
[17.10.2012] 07:43
zbyniu84waw
Najlepszymi tabletkami wspomagającymi odchudzanie są ćwiczenia, taka prawda żadne tabletki bez odpowiedniej diety i ćwiczeń nic nie dadzą

IP i czas połączenia logowane. [19929073]
[23.07.2017] 14:41
[12.11.2012] 20:16
jakubgg1982
Nie zawsze wystarczą tylko ćwiczenia. najlepszym przykładem była moja ślubna, po ciazy zostało jej troszkę "tego i owego" jak to sama zwała. Biegi, aerobik, pływalnia efekty mizerne. Dietetyk tez nic nie pomógł. Koleżanka zaproponowała jej tabletki foreverslim. Zadziałało, choc otwarcie przyznam że miałem duze obawy, bo bardzo sceptycznie podchodzę do takich specyfików. Jednak zrobilismy badania przed, po, wszystko było i jest w porządku. Z tym, że tabletki były połaczone z aerobikiem i pływaniem

IP i czas połączenia logowane. [19997142]
[02.12.2012] 21:11
Karolina8888
Dokładnie jak napisał Jakubgg. Podstawa to zmiana nawyków żywieniowych. Suplement diety ma wspomóc nasz organizm z walką o zdrowszą sylwetkę. Uważam, że bardzo mądre podejście do tematu

IP i czas połączenia logowane. [20041143]
[29.01.2013] 22:33
PageSuee
Ja stosowałam ForeverSlim i jak dla mnie to środek skuteczny

IP i czas połączenia logowane. [20189057]
[07.03.2013] 13:33
mrw111
Ostatnio postanowiłam pójść na kurs odchudzania do GoWork. Szczerze muszę przyznać, że było tam bardzo dużo ćwiczeń praktycznych, a nie tylko samej suchej teorii. Myślę, że raz można trochę grosza wydać, ale zrobić takie szkolenie profesjonalnie. Raz, a porządnie Zresztą zobaczcie sami ich ofertę www.gowork.pl/kursy-i-szkolenia/kursy-zdrowi e/kurs-dietetyki-i-odchudzania-i-i-ii-stopnia-60-h-156

IP i czas połączenia logowane. [20296584]
[13.03.2013] 23:26
Agashi2005
Mamy 21wiek a grubi ludzie dalej wierza w super tabletki, ktore maja mistyczna moc odchudzania otylych, lubiacych jesc i innych takich... Sama bylam gruba i mowie wam, zadne tabletki nie dzialaja!!!!!!!! Chocby wam obiecywali zlote gory ja znam najlepsza diete MZ! Mniej Zrec!!! Jest prosta zasada. Odmawiasz sobie przyjemnosci- dobrze wygladasz, sprawiasz sobie przyjemnosc tlustym jedzonkiem i slodyczami- wygladasz oblesnie i grubo!!!!! Czy to kiedys dotrze do waszych pustych glow? Ja wiem ze Polska lize dupe Ameryce, ale to nie znaczy ze musimy sie do nich upodabniac! Dzieci w Afryce umieraja z glodu, a wam dupy rosna na fotelach! Wzac sie za siebie a nie czekac na cud!

IP i czas połączenia logowane. [20316482]
[25.03.2013] 18:13
chudzianka
Ja jestem na etapie stosowania różnych środków odchudzających. I wiem, że nie wszystkie działają, choć producenci bardzo usilnie próbują nas o tym przekonać. Wszystko o odchudzaniu: http://chudzianka.pl

IP i czas połączenia logowane. [20350709]
[26.03.2013] 01:25
buliop
Nie rozumiem, dlaczego faszerujecie się tymi tabletkami. Chudnięcie to długotrwały proces, który powinien być przeprowadzany z głową, najlepiej pod okiem trenera. Popełniamy tyle błędów dietetycznych, że tylko ktoś, kto się na tym zna, może je skorygować i nauczyć nas prawidłowego odżywiania. Ja próbowałam już się odchudzac tyle razy i tyle razy wracał efekt jo-jo, że jestem już tym zmęczona. Od 7 kwietnia zaczynam profesjonalny program odchudzania w krakowskim klubie Wellness.

IP i czas połączenia logowane. [20351764]
[27.03.2013] 10:20
cojarobietu0
Prawda jest taka że te środki nie działają. Jedyne co maja na celu to przynieść zyski producentom na leniwych chcących schudnąć bez niczego ludziom> taka prawda bez odpowiedniej diety i ćwiczeń takie tabletki nic nie dają, nawet z dieta i ćwiczeniami efekt jest minimalny

IP i czas połączenia logowane. [20354728]
[28.03.2013] 22:19
julitaaa
te srodki to najgorsze zło nie ma nic gorszego to tylko chwyt reklamowy sama sie na to natknełam producent zapewniał że zapobiegaja efektowi jojo i co ? i pstro przytyłam 5 kg jeżeli masz naprawde nadwage to pujdź do dietetyka a on pomorze ci dobarc diete na pewno nie stosuj głodówki !

IP i czas połączenia logowane. [20359767]
[18.05.2013] 15:28
Olga56n
dużo jest reklamy, ale to norma. Co do tego środka - to ja go nie próbowałam, na razie biorę sobie zieloną kawę slimgreen, głównie dlatego, że ma fajny skład i w miarę działa. Ale suplement to tylko suplement - nie ma co oczekiwać że jak się będzie łykac tabletki to się zaraz schudnie.

IP i czas połączenia logowane. [20494781]
[09.06.2013] 15:46
WandziAd
Olga56n (13.05.18 15:28):
dużo jest reklamy, ale to norma. Co do tego środka - to ja go nie próbowałam, na razie biorę sobie zieloną kawę slimgreen, głównie dlatego, że ma fajny skład i w miarę działa. Ale suplement to tylko suplement - nie ma co oczekiwać że jak się będzie łykac tabletki to się zaraz schudnie.

- a długo je stosujesz? I jakie efekty?
Czy są tabletki, że nie trzeba ćwiczyć, a da się schudnąć?

IP i czas połączenia logowane. [20540150]
[12.07.2013] 22:51
lajlaa
Ja stosuję Jeliton, jest to w 100% naturalny błonnik z babki jajowatej. Reguluje procesy trawienne, usuwa złogi zalegające w przewodzie pokarmowym. Ma bardzo wysoki współczynnik pęcznienia -40 co te jest ważne przy odczuwaniu sytości podczas stosowania diet

IP i czas połączenia logowane. [20610067]
[09.08.2013] 15:28
Dyta1981  dyta1981@tlen.pl
mysikrolik_1988 (12.08.31 23:41):
Najlepiej przejść na zbilansowaną dietę. Mądrą, nie rodem z kobiecych czasopism. Jeśli się pilnujemy to środki na odchudzanie nie będą potrzebne. Wiem co mówię bo schudłam 16 kg bez tabletek i beż ćwiczeń!

Muszę powiedzieć, że niekoniecznie masz rację. Ja stosowałam tabletki praktycznie bez ćwiczeń i również schudłam. Były to tabletki, które sie nazywały Zielona Kawa. nie wiem czy o nich słyszałaś?

IP i czas połączenia logowane. [20665406]
[09.08.2013] 16:41
Dyta1981  dyta1981@tlen.pl
WandziAd (13.06.09 15:46):
Olga56n (13.05.18 15:28):

- a długo je stosujesz? I jakie efekty?
Czy są tabletki, że nie trzeba ćwiczyć, a da się schudnąć?

Ja moge polecic tabletki zielona kawa. Są skuteczne. W miesiąc zgubiłam około 13 kilogramów i to nie jest żadna ściema!!

IP i czas połączenia logowane. [20665518]
[10.08.2013] 21:03
Luzik33
Daj sobie spokój z tego tpyu środkami. Lepiej już zdrowo się odżywiać i trochę się poruszać. Polecam Ci dietetyczne przepisy ze stronki http://apetycznie.pl

IP i czas połączenia logowane. [20667139]
[12.08.2013] 16:57
gosiu
nie ma co korzystac z chemii podczas odchudzania, korzystaj jedynie z naturalnych srodkow jak np. blonnik, ja kupila ostatnio taki w aprtece nazywa sie jeliton i jest tera na niego promocja wiec warto spobowac czy nam pasuje, nigdy nie korzystala z zadnych srodkow farmakologicznych bo mozna sobie tylko krzywde zrobic.

IP i czas połączenia logowane. [20669953]
[13.08.2013] 19:11
forumowiczka
Ja też podchodzę bardzo sceptycznie do wszelkiego rodzaju tabletek odchudzających, ale naturalna suplementacja- jak najbardziej. Naturalna, nie żadna chemia! Zieloną kawę wypróbowałam na sobie i mogę polecić. Oczywiście to ściema, że schudnie się bez sportu i zbilansowanej diety! Ale zielona kawa przyspiesza spalanie tłuszczu. Trzeba tylko pamiętać, by traktować ją jako "wspomagacz" odchudzania a nie złoty środek, bo taki nie istnieje No chyba że ruch i aktywność Pozdrawiam!

IP i czas połączenia logowane. [20672136]
[16.08.2013] 20:42
adelllll
ja kupuje w aptece jeliton to jest w 100% blonnik dlatego pomaga w oczyszczaniu organizmu.

IP i czas połączenia logowane. [20678606]
[19.08.2013] 10:43
Joasia Zając
Ja niestety muszę schudnąć, ale jakoś trudno mi się za to zabrać. Przeglądałam różne sklepy z tabletkami do odchudzania i właśnie planuję sobie zakupić właśnie tabletki odchudzające, które znalazłam na stronie ezielonakawa.pl. Myślicie, iż one będą równie skuteczne co inne preparaty, czy bardziej skuteczne? Któraś z Was już to miała?

IP i czas połączenia logowane. [20683679]
[20.08.2013] 18:20
hania 876
Ja jestem bardzo zadowolona ze suplementu diety Foreverslim.Zapobiega napadom głodu, spala niechcianą tkankę tłuszczową.Ogólnie zauważyłam że poprawiła mi się również kondycja włosów i paznokci.

IP i czas połączenia logowane. [20687122]
[26.08.2013] 19:21
sophia88
Moim sposobem na odchudzanie okazał się Foreverslim .Nie wiem jak innym mi akurat pomagają tabletki.

IP i czas połączenia logowane. [20699285]
[10.09.2013] 08:58
gabiiq
Ja akurat zaczęłam przyjmować jeliton na zespół jelita wrażliwego, ale jak zauważyłam, ze mam po nim mniejszy apetyt to tym bardziej mnie ucieszyło, na moje odchudzanie jest w sam raz

IP i czas połączenia logowane. [20730430]
[23.09.2013] 08:47
dag72
Ja jestem na ciągłej diecie. Staram się i odmawiam sobie codziennie .. nie zawsze mi się udaje. Na trendz.pl widziałam artykul o aronslim. Ktoś próbował? Z tego co rozumiem jak się człowiek zapomni to wystarczy się napić po posiłku i tłuszcz się nie wchłania... no i pisza, ze się mniej chce jesć. brzmi jak pigulka po

IP i czas połączenia logowane. [20756556]
[23.09.2013] 19:32
Adelle
W trakcie odchudzania wspomagałam się Foreverslim.Dużo o tym preparacie można przeczytać na stroniewww.zmaganiazodchudzaniem.blogspot.com .Wspomógł moje odchudzanie i jestem bardzo zadowolona z efektów jakie uzyskałam.

IP i czas połączenia logowane. [20757904]
[04.11.2013] 21:05
limonka29
Jeśli nasz układ pokarmowy działa sprawnie to i odchudzanie da zamierzone efekty. Mi pomaga błonnik jeliton, pozbywam się resztek pokarmowych i już od samego oczyszczania jestem lżejsza.

IP i czas połączenia logowane. [20844469]
[12.11.2013] 12:29
nikita38
A co myślicie o turnusach odchudzających w ośrodkach SPA? Rozważam taki pobyt w Silvan SPA, indywidualny program żywieniowy z dietetyki z Naturhouse, program ćwiczeń pod okiem trenera personalnego i zabiegi wspomagające odchudzanie. Ktoś kiedyś korzystał z takich ofert? Warto czy raczej omijać?

IP i czas połączenia logowane. [20857834]

1 2 3   » 11 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat