o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Wegetarianizm
 » Odpowiedz na ten temat

Odchudzanie

1 2 3 4 Strony tematu:
[23.05.2012] 13:05
titi14
Witam .
Stosujecie jakieś tabletki na odchudzanie ? Ja spróbowałam z Actislimfą. .
Właśnie kończe ją łykac , i bardzo sobie chwalę, miałam pewne trudnosci ze zgubieniem kg , teraz w ciagu 3 tygodni schudłam 10 kg , a mój rozmiar ubrań z 44-46 zmniejszył się do 42 .
Znajomi nie wierzą własnym oczom , jak szybko schudłam

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[07.06.2012] 14:44
titi14
niestety pojawil sie jeden skutek uboczny tych tabletek i to mnie bardzo niepokoi - zaczely mi rosnac wloski pod nosem, ale wygladaja nawet sexi

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19602513]
[31.05.2013] 12:45
Ewunia331
A ja bym się odchudzała z dietetykiem. Tutaj jest fajna oferta:
http://www.strefarodzinka.pl/specjalista/dieta/1478-dieta .html

IP i czas połączenia logowane. [20522472]
[18.06.2013] 10:58
Weronika-
Po co się truć jakimiś lekami, najlepiej jest zacząć stosować dobrą dietę, która na pewno nie powoduje skutków ubocznych tak jak tego typu tabletki. Ja teraz odchudzam się na diecie Wiosennej http://vivalavita.pl/dieta-dietaletnia-16.ht ml do tego zaczęłam ćwiczyć i ćwiczę 4 razy w tygodniu, dzięki temu schudłam już 8,5 kg

IP i czas połączenia logowane. [20557372]
[21.08.2013] 10:57
Kalina Kopacz
Mi koleżanka z pracy poleciła tabletki odchudzające Forever Slim, można je kupić na allegro. Na początku byłam sceptycznie nastawiona do takiego rozwiązania ale spróbowałam. Po nich schudłam 9 kilogramów już po miesiącu stosowania. Jest to dobry wynik w porównaniu z samymi dietami które nie zawsze są skuteczne A co ważniejsze szukałam informacji na ich temat i wyczytałam że zostały zgłoszone do głównego
inspektora sanitarnego i został dopuszczony do obrotu w Polsce, co potwierdza ich bezpieczeństwo dla zdrowia i jest naturalny w porównaniu do niektórych produktów które nie przeszły żadnych testów.

IP i czas połączenia logowane. [20688338]
[19.11.2017] 00:19
[08.09.2013] 16:48
wielka łapa
10 kg w trzy tygodnie to za duża utrata wagi (pominę fakt, że nie wierzę że tyle udało się schudnąć dzięki magicznym tabletkom). Człowiek powinien chudnąć maksymalnie kilogram tygodniowo, chyba, że ma na prawdę duże problemy z nadwagą...

IP i czas połączenia logowane. [20726753]
[19.03.2014] 15:03
martiusia
jestem studentka wiec tak z kasa u mnie roznie i szukalam jakiejs alternatywy. po pierwsze wzielam sie za siebie - kolezanka polecila mi tabletki z naturalnymi keiotonami malin raspberrybio5 i po tygdonu juz widzialam, ze waga spada!! 3 kg mniej
zaczelam sie martwic o skore, chcualam zeby nada byla jedrna dlatego kupilam taka zwykla gabke za 3 zl co z jedej strony jest taka chropowata i codziennie pod prysznicem robilam masaz calego ciala a te raspberrybio to poleca, waga leci a diety zadniej nie mam, po prostu odtswilam slodycze i nawet nie mam na nie ochoty juz

IP i czas połączenia logowane. [21096864]
[28.03.2014] 16:02
kornilia
ja chudłam średnio 4kg miesięcznie z preparatem slimcea. na początku trochę mniej ale później efekt zaczął się rozkrecać. trzeba trochę zjeść tych tabletek. działają doskonale i nie mają żadnych skutków ubocznych. przynajmniej nic nie odczułam. skład również nie jest podejrzany i można śmiało brać.

IP i czas połączenia logowane. [21109985]
[11.04.2014] 01:38
bastylka
tabletek nie stosuję, mam dobrą dietę którą mi opracowała za darmochę dietetyczka zewww.sklepdiety.pl ,nie głodzę się i nie rujnuję zdrowia. jak odchudzanie to tylko zdrowe i z sensem. no i troche ruchu. jak się zmobilizuję to zumba 3 razy w tyg,jak mam mniej checi to raz lub dwa

IP i czas połączenia logowane. [21129568]
[28.04.2014] 11:24
aniula22
Jak chcesz sobie zjeść lekko ale pożywnie to poczytaj trochę na grillujgotuj.pl przepisy od Broil King na rybkę z grilla, warzywa z grilla lub sałatki różnego rodzaju, bardzo oryginalne pomysły, zazwyczaj z tych przepisów korzystam, bo wszystkim w rodzinie smakują

IP i czas połączenia logowane. [21153618]
[09.05.2014] 13:54
oslonka
powiem Wam, że potrawy z grilla smakują bardzo dobrze i nie zawierają aż tyle tłuszczu co smazone.

IP i czas połączenia logowane. [21169851]
[12.08.2014] 12:18
Lineta
Mało kaloryczne dania są bardzo ważne. Ja jak się odchudzałam to mój mąż gotował mi tylko na parze he he Ale teraz posmakowało mi takie jedzenie Dodatkowo moja siostra wykupiła mi terapię biorezonansową o taką: terapia-odchudzanie-gliwice.pl i spadł mi apetyt na słodycze, więc moja walka z kilogramami przebiega coraz lepiej. Już minus 5 kg

IP i czas połączenia logowane. [21307518]
[26.09.2014] 11:14
Ewa222
środki są, ale muszą być w pełni naturalne, żeby organizm ich nie odrzucił.www.ocetjablkowy.blog.pl

IP i czas połączenia logowane. [21370013]
[14.10.2014] 15:06
DoktorOdchudzanie.pl
Odchudzanie to trudny i dlugi proces. Mozna sobie jednak pomoc mocnymi lekami na recepte. Ich skutecznosc jest nie porownywalnie wieksza niz np suplementow diety. DoktorOdchudzanie.pl - najlepsza apteka z lekami na odchudzanie (Meridia, Sibutril, Sibutramina, Adipex)

IP i czas połączenia logowane. [21397980]
[23.10.2014] 16:04
zajakisczas
fakt, jest to trudny proces, ale moim zdaniem, zamiast przyjmować lepki jak leci "bo uniwersalne i dobre dla wszystkich" to lepiej indywidualnie spotkać się z dietetykiem - ja mam do zrzucenia 20 kg jeszcze, tak, wiem, mało to to nie jest, ale jak widziałam pierwsze efekty po współpracy z dietetykiem ( http://slimcenter.pl/ ) to łapie motywacje i wiem, by sie nie poddawać.

IP i czas połączenia logowane. [21413293]
[16.01.2015] 12:42
pevamenwie1985dfsrg
bastylka (14.04.2014.11 01:38):
tabletek nie stosuję, mam dobrą dietę którą mi opracowała za darmochę dietetyczka zewww.sklepdiety.pl ,nie głodzę się i nie rujnuję zdrowia. jak odchudzanie to tylko zdrowe i z sensem. no i troche ruchu. jak się zmobilizuję to zumba 3 razy w tyg,jak mam mniej checi to raz lub dwa

Jasne http://url.urbanculture.in/rickroll

IP i czas połączenia logowane. [21564151]
[23.01.2015] 16:43
twofmysconsna1978eojwx
wielka łapa (13.09.2013.08 16:48):
10 kg w trzy tygodnie to za duża utrata wagi (pominę fakt, że nie wierzę że tyle udało się schudnąć dzięki magicznym tabletkom). Człowiek powinien chudnąć maksymalnie kilogram tygodniowo, chyba, że ma na prawdę duże problemy z nadwagą...

Jasne http://m3m.in/tu/dnp7

IP i czas połączenia logowane. [21577754]
[25.01.2015] 00:59
lareconci1982bjlgf

Jasne http://www.macarol.com/20

IP i czas połączenia logowane. [21581016]
[26.01.2015] 19:52
goldlomiri1972dezzn

Jasne http://s.zuly.de/2pq5

IP i czas połączenia logowane. [21584430]
[04.02.2015] 13:36
znaczek76
Na początku lata skończyłam kurację odchudzającą wspomaganą Foreverslimem.Kurację skończyłam pełnym sukcesem schudłam 14 kg.Dla mnie to nie lada wyczyn.Ale bardziej cieszy mnie to że efekt jo-jo nie wystąpił.A tego się bałam najbardziej.Nadal jestem szczupła i w końcu szczęśliwa.

IP i czas połączenia logowane. [21600295]
[03.06.2015] 10:56
waleiria
dużo czytałam o Slimcea i je wybrałam. Po miesiącu schudłam na razie 4kg.

IP i czas połączenia logowane. [21795717]
[04.06.2015] 13:20
balbinoa
kuzynka mówiła o jakiś tabletkach na odchudzanie, że zna skuteczne. Po jakimś czasie jak sama nie mogłam znaleźć niczego wartego uwagi dopytałam o jakie chodzi. Powiedziała że o Slimcea. Zamówiłam więc bo jej ufałam i się nie zwiodłam. Tak jak na inne na mnie rónież to zadziałało. Schudłam 11kg stosując diete oraz suplement diety Slimcea.

IP i czas połączenia logowane. [21797266]
[08.06.2015] 12:14
kuleta44
zdecydowałam się spróbowąć ten suplement Slimcea, sprawdzić jego efekty. Po 3 tygodniach 3kg mniej. Wydaje mi się ze jest to zazny efekt. Zobaczymy po pełnej kuracji.

IP i czas połączenia logowane. [21804293]
[15.06.2015] 08:35
acacac
Skuteczne suplementy to takie które mimo bezpiecznego składu dają wymierne efekty w postaci spadku wagi. Pod tym kątem szukałam swojego i przyjrzałam się tabletkom slimcea. Później je zamówiłam i przetestowałam ich działanie. Faktycznie dały mi to czego szukałam. Lepszą figurę w krótkim czasie. 2 miesiące i wróciłam na basen bez wstydu i z uśmiechem na twarzy.

IP i czas połączenia logowane. [21815844]
[09.07.2015] 12:51
leopoldka
z rankingów jakie przeglądałam tabletki Slimcea najbardziej się wyróżniają oceną oraz opiniami dlatego go zamówiłam. Moja przemiana materii przyśpieszyła co nie jest uciążliwe.. widać tylko jak brzuch spada i jak coraz mniej tłuszczu się odkłada a wręcz spada.

IP i czas połączenia logowane. [21861450]
[07.08.2015] 15:16
manolwaw
w kwestii odchudzania zdecydowałam się na slimcea. Czytałam i sama zaznałam tego efektu hamowania łaknienia i przyśpieszonej przemiany materii które odczuwałam już po kilku dniach stosowania. Efekty przyszły też szybko. Brak efektu jojo. Polecam.

IP i czas połączenia logowane. [21911789]
[10.08.2015] 12:05
adeeeeee
to prawda. Slimcea dla mnie też okazał się skutecznym środkiem. Dzięki niemu te wakacje na prawdę fajnie spędziłam na plaży nie martwiąć się że jestem gruba.

IP i czas połączenia logowane. [21915715]
[18.08.2015] 11:25
kamilaop
schudłam szybko w momencie jak kupiłam tabletki Slimcea. Włączyłąm je do diety. Bardzo w niej pomogły bo hamowały łaknienie więc samo utrzymanie diety stało się banalne. Ruszyła dodatkowo moja przemiana materii. Szybko zaczął spadać mój rozepchany brzuch. Schudłam 14kg przez 3 miesiące kuracji.

IP i czas połączenia logowane. [21926949]
[24.08.2015] 09:11
haniaoa
byłam po 2 ciążach i myślałam że nigdy nie wróce do starej sylwetki. Pomogła mi slimcea. Schudłam 12kg i odzyskałam starą figurę.

IP i czas połączenia logowane. [21936325]
[03.09.2015] 09:51
barbarara
schudłam stosując prostą diete ( nie podjadanie słodyczy oraz brak kolacji ) a do tego suplement diety Slimcea. Schudłam 11kg chodź zawsze było mi trudno, ze slimcea jest na prawdę łatwo.

IP i czas połączenia logowane. [21950979]
[14.09.2015] 11:53
asma
zamówiłam slimcea ze względu na to że potrzebowałam czegoś co ruszy moją przemianę materii. Podejrzewałam że to przez nią tyle mi się odkłada mimo że nie jestem jakimś mega obżartuchem. Trafiłam na slimcea i stosowałam 3 miesiące. Przez ten czas schudłam blisko 12kg co było dla mnie szokiem, że suplement diety może tyle mi dać w procesie odchudzania. Od tego momentu wszystkim polecam Slimcea.

IP i czas połączenia logowane. [21966479]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat