o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

Badoo portal randkowy

[25.04.2012] 10:21
Dak79
Witam mam pyt czy bez mojej zgody mogło mnie umieśćic na swojej stronie to badoo to jest taki portal randkowy i dzis dostałem mejla ze mam 8 wiadomosci ale zeby je odczytac to tam pisało zebym wklejył swoje fotke no oczewiscie do tego niby mojego profilu no i zebym wypełnił reszte profilu bo w tym moim profilu tylko było moje imie i ile mam lat no i data urodzenia no i emejl mój ten co dostałem wiadomość od tego portalu badoo reszte informacji o mnie nie było udostepnione i mam pyt czy mogo tak podchwytliwie zapraszac ludzi na takie portale bez zgody czy ktoś sie spotkał z podobno sytuacją prosze o odp

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[25.04.2012] 21:51
28...
do mnie ktoś wysłał zaproszenie z tego badoo a najlepsze jest to ze ja w ogóle tego gościa nie znałam i musiałam się zalogować by to przeczytać a ponieważ jedna znajoma która tam była (bo trudno jej była stamtąd się wylogować)mnie ostrzegła więc nie logowałam się tam i nie odczytałam wiadomości tylko od razu skasowałam meila. Nikt nie może Cię zmuszać do robienia czegoś wbrew własnej woli.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19500430]
[28.01.2014] 23:14
gruba_amy
To nieprawda,sami nic nie zrobią. Kilkakrotnie miałam konto na badoo, zawsze mogłam je usunąć i nikt nie wiedział z moich znajomych,że tam jestem.
W dodatku poznałam mnóstwo fajnych ludzi,niekoniecznie w wiadomym celu.

IP i czas połączenia logowane. [21012030]
[10.03.2014] 09:28
Denas
Jeżeli o to chodzi to zgadzam się z poprzednikiem. Portal szparka jest najlepszy.

IP i czas połączenia logowane. [21083266]
[04.04.2014] 11:40
Hofen
Może zabrzmi to śmiesznie, ale moją obecną dziewczynę poznałem w internecie, na portalu szparka.pl. Jesteśmy już ze sobą blisko pół roku i polecam ten portal każdemu kto szuka swojej drugiej połówki.

IP i czas połączenia logowane. [21119157]
[21.12.2014] 10:54
[18.12.2014] 22:57
miki88
Ja ze swojej strony polecam bezpłatny portal randkowywww.dyskoteka.co

IP i czas połączenia logowane. [21512532]

» Odpowiedz na ten temat