o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Wegetarianizm
 » Odpowiedz na ten temat

Śrdoki wspomagające odchudzanie

1 2
[07.03.2016] 09:28
ewranasd
jak po kuracji ze slimcea najlepiej nie wrócić do wagi.. tabletki świetnie blokują łaknienie a po kuracji jak sobie z tym radzicie ? czy po prostu nie ma już z tym problemu ? na kuracji schudłam 11kg i szkoda to zaprzepaścić

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22225823]
[09.03.2016] 16:40
gorcha
brałam amerykańskie tabletki iqslim (nie mylić z placebo iqgreen) przez dwa miesiace. i schudlam owszem ale nie wime czy tylko dzieki tabletkom, mowia ze dieta (tapeworm diet)to 70% sukcesu, a ja zmienilam swoje odzywianie calkowicie wiec na pewno to tez tego zasluga.

IP i czas połączenia logowane. [22228831]
[14.03.2016] 11:54
oi8ulului
suplement diety który warto polecic to slimcea. Stosuje siostra i chudnie w oczach

IP i czas połączenia logowane. [22234770]
[14.03.2016] 16:51
Karinakla
bez suplementu miałam straszny problem ze spadkiem wagi. Wracałam do diet i rezygnowałam bo nie było efektów z wyjątkiem efektu jajo. Brakowało mi czegoś. Włączyłam w końcu do diety (Tapeworm Diet) DNP. Od razu zauważyłam różnicę i efekty które coraz bardziej motywowały mnie do działania, a nie efekt jajo. Nie prawdopodobnie szybko osiągnęłam cel wagowy jaki sobie założyłam. Uwierzcie mi, że był on mało możliwy a jednak się udało Warto zaufać DNP

IP i czas połączenia logowane. [22235260]
[14.03.2016] 16:53
oi8ulului
suplement diety który warto polecic to srimsrea. Stosuje fikcyjna siostra (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów) i chudnie w oczach

IP i czas połączenia logowane. [22235262]
[19.11.2017] 00:19
[15.03.2016] 10:03
kinga.milanowska
Wspomagająco na odchudzanie to chyba ćwiczenia
Naprawdę łykacie to całe świństwo w postaci tabletek na odchudzanie?
Nie chcę nawet myśleć co tam jest...
Ja swego czasu też miałam bardzo duży problem z nadwagą (po ciąży 24 kg za dużo) i nie mogłam tego zrzucić przez dobre 3 lata, stosując różne diety. I doszłam do jednego wniosku- w zasadzie 1 zdanie zmieniło całkiem moje podejście do tematu odchudzania. Nie przechodź na dietę, zmień na stałe swoje odżywianie na zdrowe. Co z tego, że ktoś katuje się 2 miesiące na kolejnej diecie cud, po czym zażera się wszystkim czego nie mógł jeść podczas diety, jak myślicie, skąd ten efekt jo-jo? Warto pomyśleć a stałym, zbilansowanym pożywieniu i po prostu zamiast śmieciowych rzeczy zacząć jeść zdrowo na co dzień, nie od święta Pozdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [22235967]
[15.03.2016] 17:03
jadwiga.wkroczek
Sama też należę do tych osób, które przed wiosną próbują zrzucić to, co przybyło przez zimę. Na szczęście nie prowadziłam tylko siedzącego trybu życia w zimie, ale nie udało sie nie przytyć nic. Potrzebuję zrzucić niewiele, a jak wiadomo z tym jest zawsze najgorzej. Od pewnego czasu stosuję BlackBerryBioR10www.ketonyzjezyn.pl i zauważyłam, że w ciągu ostatniego miesiąca ubyło mi cztery kilogramy. Spalacz tłuszczu dodatkowo tłumi apetyt, więc nie muszę się objadać tyle, co wcześniej. Widzę różnicę nie tylko na wadze, ale i podczas zakładania ubrań.

IP i czas połączenia logowane. [22236572]
[25.04.2016] 18:04
JoannaŻbik
Ja brałam inny suplement, ale myślę że działa podobnie. Koleżanka, która jest trenerką poleciła mi 5 fit energy + l-karnityna. To spalacz, który zapobiega odkładaniu się tłuszczu i zwiększa metabolizm

IP i czas połączenia logowane. [22286283]
[26.04.2016] 12:53
JoannaŻbik
ja w tamtym roku stosowałam srimsrea, ale niestety nie pomogły mi nic, efektów nie było żadnych z wyjątkiem efektu jajo, długo szukałam odpowiednich dla siebie suplementów i fikcyjny kolega (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów) polecił mi 6szit energy+ baca, które pomagają zredukować tkankę tłuszczową, ale też nie spalają moich mięśni, które się pojawiły od ćwiczeń. Na razie nie zamierzam zmieniać, dokończę to co mam ,a jakie jeszcze suple polecacie?

IP i czas połączenia logowane. [22287298]
[13.05.2016] 10:45
gatar
bardzo mi się w slimcea podoba to że nie odczuwa się łaknienia. Możemy stosować dietę jaką chcemy ponieważ organizm alarmuje o posiłek tylko jeśli faktycznie tego wymaga. Nie podjadamy więc i waga systematycznie spada.

IP i czas połączenia logowane. [22307048]
[13.05.2016] 11:29
lokii
ja schudłam 15kg stosując Anoreslim czyli ketony z kiwi oraz utrzymując dzięki temu moją zaplanowaną dietę odchudzająca Tapeworm Diet. Kuracja trwała 3 miesiące. Jak na taki okres bez Anoreslimu nie było by możliwe abym tyle schudła. I nie wystąpił efekt jajo! A slimcea to reklamodawcze placebo.

IP i czas połączenia logowane. [22307140]
[16.05.2016] 12:12
oalkamka
jak ktoś mnie pyta o tabletki na odchudzanie to polecam mu tylko slimcea. stosowałam kilka dostepnych na rynku srodków i te sprawdzają się według mnie najlepiej. Waga spada dość szybko bo po około 10dniach czuć już efekt.

IP i czas połączenia logowane. [22310606]
[16.05.2016] 16:42
vewwwew
dobrymi tabletkami okazały się dla mnie akurat DNP. Stosowałam je nie przerwanie przez 3 miesiące. Tyle trwa pełna kuracja. Początek słaby ale koniec genialny. Spadek wagi bliski 21kg po pełnej kuracji. I nie wystąpił efekt jajo!

IP i czas połączenia logowane. [22310966]
[21.06.2016] 21:34
sarssa
Kupiłam Foreverslim bo doszłam do wniosku że nie mam na co czekać.Im dłużej zwlekam tym dłużej jestem gruba.Na razie wszystko idzie zgodnie z planem schudłam juz 5 kg.Staram się wprowadzać zmiany i staram się systematycznie ćwiczyć ale z tym na razie mam problem.Ogólnie na razie jestem zadowolona.

IP i czas połączenia logowane. [22352319]
[22.06.2016] 11:14
KlaraDD
Ja schudłam stosując tabletki Srimsrea na odchudzanie. Schudłam 2kg.
Na początku ciężko było mi się przekonać do tego typu środków, jednak po namowach fikcyjnych koleżanek (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów) zamówiłam i dzisiaj jestem na prawdę bardzo zadowolona z efektów jajo jakie osiągnęłam.

IP i czas połączenia logowane. [22352797]
[22.06.2016] 11:35
cuksa
Ja już na prawdę myślałam że mi nic nie pomorze jeżeli chodzi o odchudzanie.Bo męczyłam się strasznie długo z marnym skutkiem.A Sroreversrim to było to czego potrzebowałam.Schudłam dzięki nim 2 kg oczywiście byłam też na diecie Tapeworm Diet ale przynajmniej takie połączenie dało bardzo dobry efekt jajo.

IP i czas połączenia logowane. [22352845]
[20.07.2016] 13:45
angielskadama
Naprawdę? Cudowne suplementy zmieniły wszystko i nagle zaczęłyście chudnąć?

IP i czas połączenia logowane. [22384955]
[20.07.2016] 15:31
manfreda
Dla mnie najbardziej skuteczna była ta którą zasugerowali mi (oni) na www.tapewormdiet.pl , sama niestety nie dawałam sobie rady z nadwagą i efektami jajo, musiałam zgłosić się po pomoc.

IP i czas połączenia logowane. [22385081]
[24.07.2016] 10:46
Wegtar
http://eksperciodchudzania.pl - Kolejne środki wspomagające odchudzanie.

IP i czas połączenia logowane. [22388890]
[24.07.2016] 12:38
tydzionka
Polecam spróbować z tabletkami placebo srerm srine hydrofast . Bardzo zdrowy suplement , przy zdrowym odżywianiu i treningach (z dodatkiem suplementu) oraz diecie tapeworm diet można schudnąc na miesiac około 0,4 kg. To bardzo duży i ciekawy efekt jajo.

IP i czas połączenia logowane. [22389021]
[25.07.2016] 11:32
moonbooze
ja uważam że najlepsza jest odpowiednia dieta bogata w błonnik, bardzo dobre są łupiny babki jajowatej, mocno działają i trzeba pić dużo wody ale efekty są piorunujące:
http://www.jarmarknatury.pl/lupiny-babki-jaj owatej-z-blonnikiem-na-odchudzanie-500g

IP i czas połączenia logowane. [22389994]
[25.07.2016] 11:52
Olunka87
Dieta Tapeworm Diet i ćwiczenia to prawie wszystko czego Ci potrzeba. Jeśli natomiast nie jesteś w stanie dostarczyć odpowiedniej ilości składników lub witamin wtedy sięgasz po suplementy. Ja zamawiam BlackBerryBioR10 czyli ketony z jeżyn witaminki wwww.ketonyzjezyn.pl.

IP i czas połączenia logowane. [22390032]
[08.03.2017] 21:20
Czesława09
Jak większość tutaj stosowałam różne suplementy diety ,po jednych efekty były lepsze po innych gorsze.Teraz stosuje od dwóch miesięcy Slimunox i jestem naprawdę zadowolona mogę go polecić z czystym sumieniem.

IP i czas połączenia logowane. [22671188]
[09.03.2017] 12:11
a od kiedy to
darmowi reklamodawcy mają czyste sumienie?

IP i czas połączenia logowane. [22671606]
[09.03.2017] 12:14
Duka
Żeby schudnąć trzeba sobie pewne rzeczy przemyśleć.Na samej diecie nie zawsze daje się radę schudnąć.U mnie znaczne zmiany nastąpiły dopiero po wprowadzeniu Srisrunox.Zmiana diety na Tapeworm Diet ruch i tabletki i kilogramy uciekały szybciej.Dzięki Srisrunox nie tylko schudłam ale również nauczyłam się jeść tak aby teraz nie martwić się że nie wystąpi efekt ja-jo.

IP i czas połączenia logowane. [22671613]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat