o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Wegetarianizm
 » Odpowiedz na ten temat

Śrdoki wspomagające odchudzanie

1 2
[23.04.2012] 18:03
maladama1412
Witam. Dzisiaj właśnie mija tydzień od momentu kiedy zaczęłam brać tabletki Actislimfa. Jak na razie waga spada. Co Wy sądzicie o takich środkach wspomagających odchudzanie ? Dużo mówi się o takich tabletkach ale zaryzykowałam i kupiłam i szczerze jestem zadowolona.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[28.04.2012] 09:36
Kasiaa29
Do odchudzania zmotywowował mnie mój chłopak, który zaczął mnie namawiać do diety. Spróbowałam ActiSlimFa wraz z otrzymaną dietą. Po tygodniu ważyłam 3 kg mniej, w drugim tygodniu schudłam kolejne 4,1 kg. W następnych tygodniach traciłam na wadze nieco wolniej, aale po 3 miesiącach ważyłam już 59 kg. Schudłam 22 kg. Znajomi zauważają moją nową sylwetkę i moje nowe ubrania, które teraz wybieram .Mój chłopak zachowywał się wobec mnie inaczej, znów stałam się dla niego atrakcyjna. Prawdą jest, że straciłam wszystkie zbędne kilogramy bardzo szybko, nie stosując uciążliwej diety ani nie ograniczając tego, co lubię. Pewnie właśnie dlatego udało mi się osiągnąć idealną dla mnie wagę i nie stracić kobiecych kształtów. Teraz mój tata przeszedł na odchudzanie, poleciłam mu ActiSlimfa i już są efekty. Warto zadbać o siebie.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19506596]
[02.05.2012] 09:53
quatroquatro  quatroquatro@tlen.pl
Ja nie wierzę w takie cudowne środki. Bez właściwej diety nie da się osiągnąć szczupłej sylwetki.

IP i czas połączenia logowane. [19515204]
[12.11.2012] 20:10
gruszella
Staram się nie stosować takich środków. Stawiam głównie na odżywianie. http://atrium-park.malopolska.pl

IP i czas połączenia logowane. [19997121]
[08.04.2013] 10:59
Kalina Kopacz
Tych tabletek Actislimfa akurat nie brałam ale mi pomogły tabletki Forever Slim, można je kupić na allegro i w porównaniu z dietami dla mnie rewelacja Na początku sceptycznie do nich podchodziłam ale powiedziała mi o nich moja znajoma z pracy i widziałam jak ona schudła więc też spróbowałam. Już po miesiącu stosowania 9 kilogramów mniej

IP i czas połączenia logowane. [20392143]
[19.11.2017] 00:14
[03.08.2013] 12:03
bromaria
Bez właściwej diety nie schudniemy, bez sportu (nawet po diecie) nasze ciało nie będzie wystarczająco wymodelowane, jędrne i zgrabne. Moim zdaniem diata i sport to podstawa sukcesu w gubieniu zbędnych kilogramów. Ale poprzez "dieta" nie mam na myśli jakichś dziwnych programów odchudzania typu "500 kcal) czy (o zgrozo) Dukan, tylko kilka podstawowych zasad takich jak: dużo warzyw i owoców w diecie, mnóstwo wody mineralnej, ryby i oleje roślinne (czyli tłuszcze bogate w omega-3, zamiast podnoszących cholesterol tłuszczów zwierzęcych), ciemne pieczywo i makaron, ryże i kasze i tak dalej, i tak dalej... A do tego choć trochę ruchu takiego jak spacery czy wycieczki rowerowe. Na prawdę niewiele trzeba, żeby organizm nam się odwdzięczał zgrabną sylwetką.

IP i czas połączenia logowane. [20653644]
[27.12.2013] 14:28
Małgośka54
Takie środki są tylko wspomaganiem. warto więcej poćwiczyć na świeżym powietrzu, czy prowadzić zdrową dietę. To pomoże w odchudzaniu. Ja sama stosuję te tabletki- www.skracaj.com/627c.html wraz z dietą od dietetyka i ćwiczeniami w klubie fitness. Dzięki temu wszystkiemu udało mi się pozbyć 15 kilogramów w kilkanaście tygodni.

IP i czas połączenia logowane. [20944554]
[19.03.2014] 15:46
martiusia
jestem studentka wiec tak z kasa u mnie roznie i szukalam jakiejs alternatywy. po pierwsze wzielam sie za siebie - kolezanka polecila mi tabletki z naturalnymi keiotonami malin raspberrybio5 i po tygdonu juz widzialam, ze waga spada!! 3 kg mniej. i jest cos jeszcze, nie mam ochoty na slodycze, w ogole nic!! i mam wiecej energii
zaczelam sie martwic o skore, chcualam zeby nada byla jedrna dlatego kupilam taka zwykla gabke za 3 zl co z jedej strony jest taka chropowata i codziennie pod prysznicem robilam masaz calego ciala

IP i czas połączenia logowane. [21096928]
[04.04.2014] 09:59
pamelu
w większości przypadków tabletki mi nie pomagały ale że jestem leniwa próbowałam kolejne. W końcu trafiłam na slimcea który okazał się szczałem w dziesiątkę. na samym początku efekt średni jednak wraz z kolejnymi tygodniami spadki były coraz większe. teraz jestem chudsza o około 8kg. nie jest to taki rezultat jak w różnych reklamach innych środków gdzie obiecują 20kg ale i tak jestem bardzo zadowolona bo działa i to nie ściema.

IP i czas połączenia logowane. [21119041]
[14.10.2014] 15:04
DoktorOdchudzanie.pl
Najlepsze sa mocne leki na recepte nie suplementy diety ich skutecznosc jest sprawdzona. Warto jednak miec dobry plan odchudzania. DoktorOdchudzanie.pl - najlepsza apteka z lekami na odchudzanie (Meridia, Sibutril, Sibutramina, Adipex)

IP i czas połączenia logowane. [21397978]
[29.12.2014] 14:24
gfvbf
JA pobiegłem do piwnicy z przodem od pewnego apartamentu i marzył o przeszłości innej osoby, która weszła do publicznej łaźni po nielegalnym przekroczeniu burgery.

IP i czas połączenia logowane. [21528846]
[03.01.2015] 19:06
grzesznica
pamelu (14.04.2014.04 09:59):
w większości przypadków tabletki mi nie pomagały ale że jestem leniwa próbowałam kolejne. W końcu trafiłam na slimcea który okazał się szczałem w dziesiątkę. na samym początku efekt średni jednak wraz z kolejnymi tygodniami spadki były coraz większe. teraz jestem chudsza o około 8kg. nie jest to taki rezultat jak w różnych reklamach innych środków gdzie obiecują 20kg ale i tak jestem bardzo zadowolona bo działa i to nie ściema.

Ile dostałaś z reklamę tej trucizny? ty tą reklamę wszędzie gdzie się dało umieściłaś, a ja wam powiem że nam cudowny sposób na zbędne kg
Mamy tyle środków polecanych na odchudzanie, i co? okazuje się że ten kto da się naciągnąć traci tylko zdrowie, waga zostaje taka jak była, w niektórych przypadkach jak za bardzo zaszkodzimy swojemu zdrowiu, musimy mieć dietę w tym przypadku troszkę stracimy na wadze, więc jak się odchudzić aby sobie nie zaszkodzić? Metoda jest bardzo prosta, spisujemy wszystkie środki jakie nam są polecane, kiedy już mamy całą listę zapisaną, przystępujemy do odchudzania. Każdy specyfik żeby jedne wartości nie przeszły na inny należy kupować osobno, nie można po niego wybrać się samochodem, zalecane jest iść pieszo, i tak zaopatrzymy się we wszystkie cudowne specyfiki, UWAGA żadnego z nich nie zażywamy bo możemy sobie baaaardzo zaszkodzić. wiem wiem pytacie jak to działa, otóż metoda jest bardzo prosta, kasa jaka wydamy na te cudownie działające specyfiki, będzie tak ogromna że nie będzie nas stać na łakocie, do tego dołóżmy kilometry jakie zrobiliśmy aby się w te leki zapatrzeć to efekt mamy murowany. Proszę o komentarze tych osób którym ta metoda odchudzania pomogła, u mnie nie ma że jeżeli ktoś tak jak w innych reklamach wpisze negatyw to jego wypowiedzi nie dopuszczę, dla mnie wszystkie wskazówki są ważne aby bardziej dopracować moją metode na odchudzanie

IP i czas połączenia logowane. [21538599]
[23.01.2015] 14:20
elacnebar1989qzlff
pamelu (14.04.2014.04 09:59):

Jasne http://url.callsteam.com/H6q

IP i czas połączenia logowane. [21577484]
[25.01.2015] 13:55
malgcorguegros1983kdrkc
bromaria (13.08.2013.03 12:03):
Bez właściwej diety nie schudniemy, bez sportu (nawet po diecie) nasze ciało nie będzie wystarczająco wymodelowane, jędrne i zgrabne. Moim zdaniem diata i sport to podstawa sukcesu w gubieniu zbędnych kilogramów. Ale poprzez "dieta" nie mam na myśli jakichś dziwnych programów odchudzania typu "500 kcal) czy (o zgrozo) Dukan, tylko kilka podstawowych zasad takich jak: dużo warzyw i owoców w diecie, mnóstwo wody mineralnej, ryby i oleje roślinne (czyli tłuszcze bogate w omega-3, zamiast podnoszących cholesterol tłuszczów zwierzęcych), ciemne pieczywo i makaron, ryże i kasze i tak dalej, i tak dalej... A do tego choć trochę ruchu takiego jak spacery czy wycieczki rowerowe. Na prawdę niewiele trzeba, żeby organizm nam się odwdzięczał zgrabną sylwetką.

Jasne http://wtc.la/7

IP i czas połączenia logowane. [21581774]
[27.01.2015] 17:22
bamaladis1978vdmly
martiusia (14.03.2014.19 15:46):
jestem studentka wiec tak z kasa u mnie roznie i szukalam jakiejs alternatywy. po pierwsze wzielam sie za siebie - kolezanka polecila mi tabletki z naturalnymi keiotonami malin raspberrybio5 i po tygdonu juz widzialam, ze waga spada!! 3 kg mniej. i jest cos jeszcze, nie mam ochoty na slodycze, w ogole nic!! i mam wiecej energii
zaczelam sie martwic o skore, chcualam zeby nada byla jedrna dlatego kupilam taka zwykla gabke za 3 zl co z jedej strony jest taka chropowata i codziennie pod prysznicem robilam masaz calego ciala

Jasne http://cdl.fterceiro.pt/dXym

IP i czas połączenia logowane. [21586689]
[28.04.2015] 09:18
kalernade
odkąd biore tabletki na odchudzanie slimcea zmieniłam zdanie o tego typu rozwiązaniach. Suplement Slimcea wyraźnie zwiększa efektty diety i powoduje że na mojej twarzy pojawia się uśmiech. Schudłam 11kg w 3 miesiące stosowania.

IP i czas połączenia logowane. [21743015]
[21.05.2015] 20:11
vvvakusia
A moze nie trzeba ciągle szukac odpowiednich i słabo dzialajacych suplementów tylko trzeba zaczać odchudzac sie pod okiem specjalistów http://polanika.pl/turnus-odchudzajacy/

IP i czas połączenia logowane. [21777768]
[03.06.2015] 11:27
allaaikas
odchudzam się z tabletkami slimcea. blokują uczucie glodu i przyśpieszają przemiane materii tak ze 3 miesiące można osiągnąć spadekw agi bliski 10kg.

IP i czas połączenia logowane. [21795763]
[04.06.2015] 13:02
banae
ja brałam spory czas temu Slimcea i pamietam że z dostepnych na rynku był to jeden ze skuteczniejszych środków. Stosowałam bodajże 3 miesiące i w tym czasie uporałaam się z problemem nadmiernej wagi.

IP i czas połączenia logowane. [21797223]
[08.06.2015] 12:16
kuleta44
zdecydowałam się spróbowąć ten suplement Slimcea, sprawdzić jego efekty. Po 3 tygodniach 3kg mniej. Wydaje mi się ze jest to zazny efekt. Zobaczymy po pełnej kuracji.

IP i czas połączenia logowane. [21804298]
[09.06.2015] 11:14
balerinnnna
nie wierzyłam w takie środki ale sprawdziłam bo byłam zrozpaczona mizernymi efektami jakie miałam na samej diecie. Po dołączeniu do diety suplementu diety SLIMCEA znacznie się efekty poprawiły. Łacznie 15kg schudłam w 3 miesiące. rezultatt ekstra

IP i czas połączenia logowane. [21806105]
[06.07.2015] 09:21
kamna
jak schdudnąć? - Odpowiednia dieta dopasowana do naszych potrzeb oraz suplement slimcea który przyśpieszy metabolizm i spowoduje ograniczenie głodu. Bardzo dobry i prosty sposób do lepszej sylwetki.

IP i czas połączenia logowane. [21855545]
[07.07.2015] 10:50
elwuri
czy slimcea w miesiąc pomoże mi schudnąć 5kg?

IP i czas połączenia logowane. [21857483]
[09.07.2015] 12:58
janeki
myślę że bez problemu

IP i czas połączenia logowane. [21861461]
[24.01.2016] 13:55
arlettka
niestety sami z siebie to tak łatwo bez niczego nie schudniemy jak tu niektórzy sugerują. dieta i ćwiczenia to podstawa. oczywiście można brać jakieś tabletki, które wspomogą odchudzanie i sama brałam iqgreen. ale wiem że bez diety nic same by nie zdziałały. pamiętajcie, wszystko z głową.

IP i czas połączenia logowane. [22166324]
[29.01.2016] 11:33
Hanaav
ja miałam diete która zakładała rezygnowanie z weglowodanów po godzinie 16. Kolacja też bardzo skromna, same białka praktycznie. Zrezygnowałam z fast foodów. Chipsów itd. Do tego suplement Slimcea i ładnie schudłam. Bodajże 14kg w 12 tygodni.

IP i czas połączenia logowane. [22173391]
[29.01.2016] 21:49
celencja
arlettka (16.01.2016.24 13:55):
niestety sami z siebie to tak łatwo bez niczego nie schudniemy jak tu niektórzy sugerują. dieta i ćwiczenia to podstawa. oczywiście można brać jakieś tabletki, które wspomogą odchudzanie i sama brałam iqgreen. ale wiem że bez diety nic same by nie zdziałały. pamiętajcie, wszystko z głową.

fajnie, że napisałaś o iqgreen bo właśnie zaczęłam je brać i podniosłaś mnie na duchu, że nie wydałam kasy w błoto

IP i czas połączenia logowane. [22174079]
[12.02.2016] 23:00
arlettka
celencja (16.01.2016.29 21:49):

fajnie, że napisałaś o iqgreen bo właśnie zaczęłam je brać i podniosłaś mnie na duchu, że nie wydałam kasy w błoto

hehe, to ciesze sie mam nadzieję, że uda ci się zrzucić wszystkie zbędne kilogramy iqgreen to dobre rozwiązanie ale nie zapominaj o ćwiczeniach i prawidłowym odżywianiu.

IP i czas połączenia logowane. [22193437]
[16.02.2016] 09:13
Oponiaa
Kiedyś pisałam że takie tabletki nie działają i że tylko dieta... teraz wiem że jedno nie wyklucza drugiego. Stosuje Slimcea i mam dalej swoją diete a efekty są dużo lepsze co potwierdza ich działanie.

IP i czas połączenia logowane. [22197902]
[25.02.2016] 11:39
Kainkav
ciotka mi mówiła o tabletkach slimcea ale nie wierzyłam ze schudła, a jaki jest efekt tego ?
że teraz ona jest chuda a ja zamówiłam aby rozpocząc swoją kuracje. Nie raz warto uwieżyć że prosty suplement diety jest w stanie pomóc nam w odchudzaniu. Jak przejdę kurację ze slimcea dam znać czy na mnie również tak dobrze zadziałało. Poprzeczka wysoko ponieważ ciocia schudła aż 14kg.

IP i czas połączenia logowane. [22212254]
[25.02.2016] 16:31
celencja
arlettka (16.02.2016.12 23:00):
celencja (16.01.2016.29 21:49):

hehe, to ciesze sie mam nadzieję, że uda ci się zrzucić wszystkie zbędne kilogramy iqgreen to dobre rozwiązanie ale nie zapominaj o ćwiczeniach i prawidłowym odżywianiu.

mija już prawie miesiąc od brania iqgreen, a ja zrzuciłam już 5 kg i nie dość że wyglądam lepiej to jeszcze czuje sie rewelacyjnie!!

IP i czas połączenia logowane. [22212722]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat