o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

Szukanie pracy

[17.04.2012] 13:35
kalarepa
jakie macie doświadczenia w tej materii? długo wam to zajęło? jaka była wasza pierwsza praca? pracujecie w zawodzie wyuczonym?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[17.04.2012] 14:41
sadgqeagvbqeb
nadal na bezrobociu i na garnuszku u rodziców

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19479835]
[18.04.2012] 10:17
karabinierii
nie długo.. ja studiowałem zaocznie i pracowałem równolegle w eniro polska jako sprzedawca bezpośredni. nie szukałem długo, bo chyba ok miesiąca po decyzji ze chce zaczać pracę, ale podobno to urok dużych miast, ze łatwiej znaleźć pracę.. pensje też miałęm niczego sobie, bo ok 2,5 podstawy i do tego jeszcze dodatek od wykonanej pracy więc ok 4tyś średnio wychodziło, co na czasy studenkie było zawrotną sumą a co do wyuczonego zawodu.. nadal nie pracuję i nie planuję mało opłacalne w porównaniu ze sprzedażą..

IP i czas połączenia logowane. [19481942]
[03.01.2013] 09:24
Jacuś
Ja zaraz po studiach zacząłem pracę jak merchandising w firmie iqfm http://www.iqfm.pl/narzedzia/sell-through/me rchandising/. Załapałem bakcyla i teraz jestem przedstawicielem handlowym jednej z firm. Dobrze zarabiam i cieszę się, że tak to wszystko się potoczyło. A wcześniej raczej widziałem się w biurze. Także radzę wam otworzyć się na propozycje pracy, bo można na tym skorzystać.

IP i czas połączenia logowane. [20115207]
[03.01.2013] 13:26
Monika-Tiande
Zarabiaj z TianDe!
http://www.kosmetyki-tiande.biz.pl
Zostań konsultantką/em i kupuj tanio wysokiej jakości kosmetyki. Z TianDe zyskujesz możliwość zarabiania dodatkowych pieniędzy lub pracy na stałe.
Firma dopiero wchodzi na polski rynek dlatego możesz zostać jedną z pierwszych osób u której można kupić wspomniane produkty!
TianDe to nie tylko kosmetyki- to szansa na duży zarobek, który może diametralnie odmienić Twoje życie.
Współpracując z TianDe masz wiele możliwości:
- dzięki rejestracji w firmie TianDe oszczędzasz kupując taniej kosmetyki dla siebie i rodziny z 35% zniżką(po cenie dla konsultanta).
- rozprowadzając kosmetyki wśród znajomych i klientów zarabiasz na ich
sprzedaży - zysk bezpośredni 54% + bonusy z Planu Marketingowego TianDe.
- budujesz swój własny biznes zapraszając innych do współpracy, dzięki
czemu masz możliwość osiągać zarobki rzędu kilku, kilkudziesięciu tysięcy złotych.
- otworzyć punkt dystrybucyjny: centrum dystrybucji lub salon
Do współpracy z firmą TianDe zapraszamy m.in.:
- osoby zainteresowane nabywaniem na użytek własny oraz w celu prowadzenia dalszej odsprzedaży (jako konsultant marki TianDe) najwyższej jakości kosmetyków (dermokosmetyków) i innych produktów;
- właścicieli salonów: urody, Spa, masażu, kosmetycznych jak i fryzjerskich itp;
- właścicieli sklepów internetowych, drogerii itp.
Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z firmą TianDe, napisz lub zadzwoń!
Chętnie pomożemy Ci w budowaniu Twojego biznesu, odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy. Spróbuj ! Przekonaj się, że warto i ciesz się osiągniętym sukcesem, dlatego nie czekaj i zdecyduj już dziś!
Czym szybciej się zgłosisz tym większa szansa na Twój sukces!
Więcej na:
http://www.kosmetyki-tiande.biz.pl
tel. 795 948 945

IP i czas połączenia logowane. [20115651]
[12.12.2017] 19:03
[08.10.2013] 19:24
Pracowita
U mnie z szukaniem pracy różnie bywało, najgorzej jednak było zaraz po studiach. Miałam papier wykształcenie wyższe. Ale to naprawdę niewiele. Przede wszystkim pracodawcom zależy na doświadczeniu. Znaleźć pracę zgodną z kwalifikacjami nie było łatwo. Te ciągłe pytania a jakie ma Pani doświadczenie. A prace inne? Niezgodne z wykształceniem? Fajnie, fajnie, ale nie mogę Pani zatrudnić na tym stanowisku z takim wykształceniem. Ale załapałam się na staż, skierowana przez Urząd Pracy i potem jakoś poszło. Pierwsze rozmowy kwalifikacyjne były stresujące. Ale praktyka czyni mistrza Myślę, że liczy się doświadczenie i obrazujące je profesjonalne CV. CV24 - U nas znajdziesz profesjonalne wzory cv
http://cv24.com.pl/

IP i czas połączenia logowane. [20789988]
[02.10.2017] 19:57
malakojeczka
Ja szukałam pracy jakieś dwa tygodnie, znalazłam ją w call center ccig. pl . Dobrze płatne, na umowę, godzinowo kto ile potrzebuje. Myślę że warto się zastanowić.

IP i czas połączenia logowane. [22813637]

» Odpowiedz na ten temat