o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Szukam ludzi do...
 » Odpowiedz na ten temat

Najtańsze Biuro Podróży-Turystyka-Wypoczynek-N ajlepsza oferta

[12.04.2012] 08:24
Marek34
Oferta najlepszych biur podróży oferujących szeroką gamę usług turystycznych.
Wycieczki,podróże,wczasy,noclegi,turystyka,wypoczynek.
Naprawdę najlepsza i najciekawsza oferta na rynku.
Sprawdź ofertę na stronie: http://www.ads.partner.odpoczne.pl/?aff=225/

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[25.04.2012] 00:05
Doka
witam, najtańszym biurem podróży a zarazem trzymający poziom, jest moim zdaniem Itaka. Lata obecności na rynku, miliardy zorganizowanych wycieczek. Wszystko zawsze dobrze przygotowane i organizuja najlepsze wakacje evr!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19498433]
[01.05.2012] 02:01
malaczarna189
a jak dla mnie funclub. Mają bardzo konkurencyjne ceny, miejsca wypoczynku, gdzie na plaży nie szukasz godzinami wolnego miejsca dla siebie, a jednocześnie piękne i urokliwe. Jakoś tak się z nimi zżyłam i jestem stała klientką już

IP i czas połączenia logowane. [19512640]
[24.05.2012] 20:19
podróżniczka
Ja mogę polecić Itakę. Wszyscy moi znajomi i ja jeździmy z tym biurem na wakacje i zawsze jest masa atrakcji - ciekawe wycieczki fakultatywne, super animatorzy, wieczorki tematyczne, dyskoteki w hotelach. Sprawnie i komfortowo w dwóch słowach.

IP i czas połączenia logowane. [19566419]
[17.06.2012] 20:01
turystka
Ja za to polecam biuro Alfa Star, co roku można wyhaczyć u nich świetną ofertę, zwłaszcza last, na majówkę np. wybraliśmy się do Egiptu, zapłaciliśmy naprawdę nie dużo, o wiele mniej niż to jak nam "zaśpiewali" cene za tydzień w Krynicy morskiej.

IP i czas połączenia logowane. [19626844]
[25.09.2017] 21:03
[17.06.2012] 22:10
peppela
Jest całkiem sporo biur, które proponują nie drogie wycieczki. Ale jednak trzeba wiedzieć z kim można jechać, a z kim jechać się nie powinno. Mnie się wydaje, że najlepiej jest latać z pewnymi BP, takimi, które mają już jakąś renomę. Bywałam na wakacjach z różnymi i z takich nie drogich to super bawiłam się w Egipcie jak byłam z alfa starem. Rezydenci naprawdę spoko, wszystko było dobrze zorganizowane, nie było problemu z samolotami, autobusami, wycieczkami czy pokojami. I to polecam.

IP i czas połączenia logowane. [19627151]
[18.06.2012] 10:23
Justek083
jak dla mnie Alfa Star jest nie dość że jednym z tańszych to moim zdaniem najlepszych latam z nimi od trzech lat i jestem zadowolona. Zakochałam się w Egipcie i teraz zwiedzam kurorty po kolei Sierpień- El Gouna!!

IP i czas połączenia logowane. [19627887]
[27.06.2012] 14:24
StarMan
Według mnie dobrym biurem podróży, któremu warto zaufać jest antavia.pl mająduże doświadczenie w organizowaniu wyjazdów zagranicznych zarówno dla dzieci jak i dorosłych, więc myślę że kazdy znajdzie u nich wycieczkę swoich marzeń.

IP i czas połączenia logowane. [19652659]
[19.07.2012] 15:01
$isha
może są biura, którym warto zaufać, ale w tych czasach przed podpisaniem czegokolwiek co będzie kosztowała kupę pieniędzy warto sprawdzić chociażby wiarygodność w http://www.big.pl/

IP i czas połączenia logowane. [19708554]
[10.08.2012] 16:06
Jagoda^^
Ja wolę zaufać sprawdzonym biurom, takim jak itaka. Zobaczcie co się teraz dzieje na rynku! ciągle jakieś małe biuro upada! przeczytajcie ten artykuł i sprawdźcie czy Wasze biuro jest godne zaufania! http://www.rp.pl/artykul/706099 ,922193-Komu-AAA--a-komu-tylko-CCC---rating-biur-podrozy .html.

IP i czas połączenia logowane. [19758950]
[20.08.2012] 21:10
sgos
Wpadł mi ostatnio rating biur podróży http://www.rp.pl/galeria/705167 ,1,922193.html i dzięki niemu łatwiej było mi wybrać touroperatora, mój wybór padł na alfa star, mają całkiem niezłe notowania, poza tym mieli w ofercie hotel, który właśnie mnie interesował, oczywiście w niezbyt wygórowanej cenie.

IP i czas połączenia logowane. [19782876]
[08.11.2012] 19:53
abcia
Witamy, zapraszamy do największego biura wycieczkowo-hotelowego na świecie!
Klub Wycieczkowo-hotelowy
- 100 % gwarancji najniższych cen w resortacj 4-5 gwiazdek
- 50% zniżki za nocleg w ponad 9000 hotelach na świecie.
- dostęp do 16.000.000 ofert wycieczkowych ze 160 największych światowych biur podróży (i wciąż ich ilość rośnie),
- dostęp do największej platformy wycieczkowej na świecie tylko dla członków klubu,
Karta dostępna bezpośrednio przez stronę klubu - worldventure.tk
Cena u Nas za Kartę członkowską 360$!
Poszukujemy partnerów oraz osoby zainteresowanie promocją oferty.
Za polecanie klubu mozesz zarabiac miesięcznie między 200 a 10.000 $
Więcej szczegółów możemy udzielić podczas dłuższej rozmowy.www.worldventure.tk Zapraszamy!

IP i czas połączenia logowane. [19986674]
[13.11.2012] 13:01
Marzec Hanna
Jednym z tańszych, a lepszych biur, przynajmniej w Polsce, jest moim zdaniem Alfa Star. Długo latałam na wczasy na własną rękę, ale od dwóch lat jak gdzieś lecę na wczasy to właśnie z nimi. Lasty mają ciekawe, zawsze duży wybór first minute i atrakcyjne ceny. Po co przepłacać? Ja lubię latać na wczasy, ale lubię też oszczędzać. Z nimi jest to możliwe.

IP i czas połączenia logowane. [19998681]
[28.07.2015] 19:48
Natsaw11
http://www.traveliada.pl/ jest dość tania, ma dużo promocji, szczególnie na wyjazdy last minute

IP i czas połączenia logowane. [21895516]
[21.03.2016] 21:52
michaśś
Najtańszym biurem podróży jesteśmy my sami! Kurczę trochę trzeba samemu się zorganizować Ja planuję swoje wakacje sam od kilku lat i nigdy nie miałem najmniejszych problemów. Zazwyczaj śpię w hostelach wiadomo mało komfortowo ale bardzo tanio za to jeżdzę super liniami autokarowymi ECOLINES gdzie na prawdę można odpocząć i bardzo wygodnie dojechać praktycznie w każdy rejon Europy.

IP i czas połączenia logowane. [22243864]
[11.05.2016] 14:40
arkdiusz mi
O widzisz o Ecolines jeszcze chyba nie słyszałem, a teraz tak pszperałem i faktycznie super się prezentują Może jakoś na poczatku czerwca wezmę sobie uropl i gdzieś się ruszy

IP i czas połączenia logowane. [22305024]
[23.05.2016] 15:16
kajasper
ja tam preferuję porównywarki - nie będę łazić po wszystkich biurach, bo więcej się zdenerwuję i głupot nasłucham niż konkretów, a tak wchodzę sobie np na https://www.traveligo.pl/all-inclusive i mam wszystko pod ręką kajasper

IP i czas połączenia logowane. [22319118]
[30.11.2016] 18:24
gupik007
Warto też zobaczyć lasty na http://dreamtours.pl/last-minute

IP i czas połączenia logowane. [22539083]

» Odpowiedz na ten temat