o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Zdrowe życie
 » Odpowiedz na ten temat

Tapeworm diet - Czyli dieta tasiemcowa

1 2 3   » 5 Strony tematu:
[31.03.2012] 17:11
pati.mk
Dieta tasiemcowa, powoduje chorobę zwana tasiemczyca-(jest to pasożytnicze zakażenie przewodu pokarmowego przez tasiemca. Istnieje wiele gatunków tego pasożyta, w Polsce najczęściej spotyka się tasiemca nieuzbrojonego i uzbrojonego, rzadziej bruzdogłowca szerokiego) Objawami są
osłabienie,
chudnięcie,
nudności,
wymioty,
bóle brzucha,
biegunka,
zaparcia. Znam objawy oraz wiem czym jest owa choroba, ale mam zasadnicze pytanie czy ktoś stosował ową diete?
I jeśli wie gdzie można dostać larwy w kapsułkach/ampułkach.
Proszę o kontakt.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[06.12.2014] 17:31
tasiemcowa
Tylko jaja tasiemca są skuteczne, reklamodawcy, pracownicy firm!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21488888]
[07.12.2014] 17:04
PatrycjaLub
Hej. Ja stosowałam DNP jakiś czas temu i jestem bardzo zadowolona z efektów. Nie ma żadnych efektów jajo jak niektórzy twierdzą. Schudłam na niej 15 kg w 2 miesiące i waga caly czas się utrzymuje. W 100 % mogę polecić. Fakt, ze mialam te tabletki jednorazowo z zagranicy, ale jesli bedziecie mieli mozliwosc smialo!

IP i czas połączenia logowane. [21490578]
[08.12.2014] 17:10
Kalina Kopacz
Dla mnie skuteczne okazały się tabletki DNP, można je kupić na allegro. Na początku jakoś sceptycznie do nich podchodziłam ale poleciła mi je koleżanka z pracy która dzięki nim schudła to i ja spróbowałam. Osiągnęłam dobry wynik w porównaniu z 2 dietami jakie wcześniej stosowałam bez rezultatu. Już po miesiącu 9 kilogramów mniej
P.s. Nie kupujcie tego co reklamuje doktorek. Nie działa.

IP i czas połączenia logowane. [21492299]
[09.12.2014] 13:06
Malutka306
Witam serdecznie.
W zeszłym roku wyszłam za mąż, a ponieważ miałam sporą nadwagę - postanowiłam do ślubu schudnąć. Niestety ograniczenie jedzenia nic nie dało, więc poszłam do DIETETYKA. Pani dokładanie wytłumaczyła mi dlaczego człowiek tyje i jak racjonalnie się odżywiać. Zaczęłam stosować diete (nie drastyczną, po prostu zdrową - pijcie duże ilości wody . P. dietetyk zaleciła mi ćwiczenia 2 razy w tygodniu po 30 min, ale ja jeżdziłam na rowerze stacjinarnym, codziennie po godzinie czasu, skakałam na skakance i robiłam brzuszki. Pani dietetyk przepisała mi jeszcze tabletki Clenbuterol, ale najpierw wykonała szereg badań, aby stwierdzić, że wszystko jest w normie, zresztą po kilku tygodniach brania ich znów musiałam wykonać badania - okazało się, ze wszystko jest ok.
Finał tego był taki, że po 5 miesiącach zrzuciłam 12 kg...
Uważam, że tylko:
DIETA + CWICZENIA + TABLETKI CLENBUTEROL = SUKCES W ZGUBIENIU ZBĘDNYCH KILOGRAMÓW
Życzę powodzenia

IP i czas połączenia logowane. [21494123]
[25.09.2017] 15:38
[11.12.2014] 16:15
PatrycjaPPPati
Tez mialam okazje stosowac DNP. Nadwagi duzej nie mam niby, ale chcialam stracic jakies 3-4 kg, zeby na weselu brata lepiej wygladac. Kupilam wtedy DNP i 4,5 kg bstracilam w 3 tygodnie. Wiecej mi nie potrzeba, dlatego mam jeszcze na 10 dni odchudzania gdybym musiala kiedys jeszcze stracic cos szybko

IP i czas połączenia logowane. [21498986]
[12.12.2014] 17:16
ana_motylek
Tak, tak, tylko DNP się liczy, reklamodawcy!

IP i czas połączenia logowane. [21500969]
[12.12.2014] 17:37
umiesz czytać czy tylko pisać
Co to za bzdury! Slimcea i 4ver-slim w ogóle nie działają! Slimsrea i ketony też zresztą. Możecie sobie reklamować, pracownicy firm te swoje sklepy i tabletki placebo. Na szkoleniach uczą was przybierania idiotycznych nicków żeńskich, dla zwiększenia wiarygodności reklam. Ja schudłam 10, ja 15 kg, moja fikcyjna znajoma 18, itd. Znajoma brała i schudła, a wy znacie i pamiętacie od razu link do strony z reklamą. Co za niedouczone głąby!
Tylko 2,4-Dinitrophenol, czyli DNP skutecznie spala tłuszcz. Nie wierzcie reklamodawcom.

IP i czas połączenia logowane. [21501007]
[13.12.2014] 12:16
burlencja157
Na rynku jest wiele suplementów diety, ale są i takie które czymś się wyróżniają. Godne polecenia są spośród nich te gdzie myśl technologiczna zastosowana podczas produkcji jest znacznie zaawansowana, a substrat ziołowy został w znacznym stopniu przetworzony w celu osiągnięcia dużo lepszej bio-dostępności. Liderem w produkcji takich preparatów jest Firma Fusion International Group zarejestrowana również w Polsce. Ciekawymi produktem tej Firmy jest BlackBerry BioR10, czyli ketony z jeżyn.
Jest to preparat który dzięki technologii niskich temperatur został znacznie rozdrobniony i powierzchnia wchłaniania a przez to bio-dostępność znacznie zwiększona w stosunku do swoich nie przetworzonych odpowiedników. Nie celowe wydaje się być stosowanie preparatów ziołowych o niskiej wchłanialności i relatywnie słabym działaniu.
Preparat BlackBerry BioR10 jest stosowany zapobiegawczo jak i leczniczo w schorzeniach wymagających pobudzenia układu immunologicznego. Reguluje zaburzenia przemiany materii. Ma pozytywny wpływ na intoksykację organizmu naturalnie powstającymi produktami przemiany materii. Działanie odtruwające jest łatwe do zaobserwowania u osób wyjeżdżających do tzw. ciepłych krajów gdzie zmiany klimatyczne połączone ze zmianą flory bakteryjnej jak też zmiana diety często łączą się z gwałtownymi reakcjami ze strony układu pokarmowego. Osoby przyjmujące preparat BlackBerry BioR10 nie chorują. W oczywisty sposób widać, że preparat ten działa.
Duże bezpieczeństwo stosowania, przy praktycznie braku działań ubocznych czyni BlackBerry BioR10 preparatem o wspaniałych właściwościach pozwalających na niczym nie skrępowane korzystanie z radości odpoczynku w warunkach do których nasz organizm nie jest przystosowany.
Ketony z jeżyn mają również zastosowanie w celach leczniczych. Zwiększając dawkę można uzyskać pozytywne efekty zdrowotne w schorzeniach o podłożu zapalnym, czy zaburzeniach układu immunologicznego. Preparat jest stosowany wspomagająco w schorzeniach nowotworowych. W badaniach In vitro zaobserwowano zahamowanie rozwoju komórek nowotworowych.
BlackBerry BioR10 możecie kupić na stroniewww.ketonyzjezyn.pl.

IP i czas połączenia logowane. [21502283]
[16.12.2014] 16:34
Pora84
Stosowałam tabletki Clenbuterol i oprócz tego że człowiek czuję się na nich cały czas syty to jeszcze rewelacyjnie hamują chęć sięgania po słodycze. Wcześniej próbowałam te co je reklamuje na forum za free w stopce doktorek ze swojej apteki ale nie działały.

IP i czas połączenia logowane. [21508121]
[21.12.2014] 12:50
MARECZKA
U mnie dużą zmianę w odchudzaniu dało stosowanie DNP. W zasadzie straciłam dzięki niemu całą nadwagę. Przede wszystkim to bardzo pozytywnie wpływa na apetyt, łatwo mi było zrezygnować z kiepskiego jedzenia i zostawiłam to już na stałe. Zmiana sylwetki tak naprawdę całkowicie odmieniła nasze życ

IP i czas połączenia logowane. [21516345]
[31.12.2014] 12:10
mareta
polecam Ci wypróbować tabletki na odchudzanie DNP. Stosowałam je 2 miesiące i udało mi się zgubić około 12kg. więcej nie potrzebowałam więc przerwałam kurację. nie odczułam żadnego powrotu wagi. wystarczy utrzymywać później odpowiednie nawyki żywieniowe.

IP i czas połączenia logowane. [21532190]
[13.01.2015] 12:38
miluna
a ja biorę Blackberry 1000 - dzięki niemu czuję się pełna energii, zadowolona z życia, no i mam mnóstwo chęci do działania. odnoszę wrażenia, że od kiedy zażywam ten suplement (około 2 miesięcy biorę) to jestem bardziej wydajna w pracy. a po pracy nie siedzę w domu, tylko mam ochotę na aktywne spędzanie wolnego czasu. i najważniejsze, że ten preparat to nie żadna chemia, bo oparty jest na bazie naturalnych składników. warto kupić! polecam.

IP i czas połączenia logowane. [21557959]
[01.02.2015] 15:47
lujjkowa
Tylko baca centrum, darmowi reklamodawcy!

IP i czas połączenia logowane. [21595396]
[16.02.2015] 12:08
kasiuniakowalenko
Witam
Biorę tabletki Robespierre10 od 2 miesięcy, schudłam 4 kilo!! Po około 2 tygodniach zażywania zauważyłam , że nie mam takiej ochoty na słodycze jak wcześniej( zapewne zasługa chromu, który te tabletki zawierają) a jadłam wcześniej batoniki w ogromnych ilościach, teraz nawet nie słodzę kawy, po prostu słodkie rzeczy mi nie smakują. Ale przyznam , że same tabletki to nie wszystko , równocześnie z rozpoczęciem kuracji z Robespierre10 zaczęłam chodzic na basen 2 razy w tygodniu. Efekty są zachwycające. Polecam gorąco!!! Efektów ubocznych nie zaobserwowałam.
Aha, zielona kawa, jagody i forverslim nie działają, to placebo.

IP i czas połączenia logowane. [21621623]
[21.02.2015] 12:38
Barbari80
Ja polecam przede wszystkim naturalne tabletki na odchudzanie, bo z jednej strony poprawiają zdrowie, a z drugiej bezpiecznie odchudzają. Polecam zapoznać się z artykułem np. o sposobie działania BlackBerry BioR10 czyli ketonów z jeżyn:www.ketonyzjezyn.pl/black-berry-bior10-opini e-cena-i-sklad/

IP i czas połączenia logowane. [21630371]
[28.02.2015] 12:28
buahaha
Pożryjcie się reklamodawcy, agenci reklamowi.

IP i czas połączenia logowane. [21643780]
[08.03.2015] 11:52
Jarczecha
Nie dajcie się złapać reklamodawcom, chude dupy, na placebo typu kawa (nie ważne jakiego koloru). Na odchudzanie to całkiem nie działa. Tylko DNP jest skutecznym środkiem, darmowi reklamodawcy, pracownicy sprzedaży. 14 kg mnie bez efektu jajo mówi samo za siebie.
p.s. Moja koleżanka schudła już 13,5

IP i czas połączenia logowane. [21659061]
[15.03.2015] 12:25
barbara.frankowich
Mogę tylko potwierdzić skuteczność IQslimu.U mnie te tabletki spisały się super.Schudłam dzięki nim dokładnie 14,5 kg a najważniejsze dla mnie jest to że nie było po nim efektu jajo tak jak to mi się przydarzyło po innym suplemencie.

IP i czas połączenia logowane. [21670887]
[22.03.2015] 12:18
Marika Boniecka
Tylko duoslim jest skuteczny, reklamodawcy!

IP i czas połączenia logowane. [21681335]
[04.04.2015] 16:34
gorylla
Najlepszym środkiem na odchudzanie są ketony z jeżyn czyli BlackBerry Bio10R. Schudłam już 12 kg, a moja koleżanka 10. Kupuję je nawww.ketonyzjezyn.pl

IP i czas połączenia logowane. [21703170]
[18.04.2015] 12:23
fammmkowa
Biorę DNP już 4 miesiące. 12 kg mniej! Nie wierzcie w żadne tam forever max, duoslimy ani ketony co wam wciskają agenci reklamowi.

IP i czas połączenia logowane. [21726235]
[26.04.2015] 10:23
marta brodacz
Ciekawy suplement namierzyłam ostatnio na stroniewww.ketonyzjezyn.pl. Z jednej strony działa na wzmocnienie, ale też przyśpiesza metabolizm i dobrze oczyszcza organizm ze złogów niestrawionego jedzenia.

IP i czas połączenia logowane. [21739978]
[03.05.2015] 16:43
tokarczuk
Tylko Tapeworm Diet, pracownicy firm! Reszta to placebo

IP i czas połączenia logowane. [21751887]
[15.05.2015] 00:18
milenka22
Nie bierz tego świństwa dziewczyno szkoda życia są inne sposoby. Skuteczne tabletki na odchudzanie masz na suplima.pl i to na bazie naturalnych składników z pewnością ci pomogą i są niedrogie.

IP i czas połączenia logowane. [21768652]
[15.05.2015] 12:41
milenka23
Staram się schudnąć od ostatniego lata, kiedy wstydziłam się pojechać ze znajomymi na plażę, żeby tylko nie zobaczyli mnie w bikini. Przy wzroście 172cm ważyłam 86kg. Przez całą jesień i zimę próbowałam różnych diet i tabletek typu slimcea, forverslim i wiele innych na odchudzanie. Wszystko to albo nic nie działało albo tylko po wszystkim występował jeszcze dodatkowo efekt jajo. Na sylwestrze zobaczyłam się z moją przyjaciółką, która teraz mieszka w Monachium. Poleciła mi skorzystać z suplementu z jeżyn BlackBerry BioR10. Mówiła że korzysta z niego od ponad pół roku i wcale nie musi trzymać żadnej diety, a warto dodać że figurę ma na prawdę świetną. Jednak po moich wcześniejszych przejściach z różnymi suplementami nie bardzo chciałam dać się namówić na kolejną próbę. Aktualnie jestem po 3 miesiącach zażywania Ketonów z jeżyn czyli BlacBerry BioR10, straciłam 11kg i 8cm w talii! Na prawdę uwierzyłam, że to działa, jeżeli macie podobny problem do mojego, polecam zamówić ze stronywww.ketonyzjezyn.pl
ja dodatkowo w prezencie dostałam płytę DVD ćwiczeń z Mel B
walczcie do końca!

IP i czas połączenia logowane. [21769068]
[16.05.2015] 16:46
Kasiula1243
W dupie z waszymi sokami z buraków i innymi placebo! Tylko DNP jest skutecznym środkiem na odchudzanie, pracownicy firm!

IP i czas połączenia logowane. [21770543]
[27.05.2015] 11:48
Kiwi33
A ja mogę wam polecić nowy, rewelacyjny środek na odchudzanie Anoreslim. wypatrzyła go koleżanka z pracy. Zawiera ekstrakt z kiwi, jest więc suplementem naturalnym. Jest w sprzedaży dopiero od miesiąca i tyleż czasu go stosuję. Rezultat 5 kg mniej! Mam zamiar brać go jeszcze trzy miesiące bo planuję zrzucić łącznie 15 kg. Mam nadzieję że nie wystąpi efekt jajo.

IP i czas połączenia logowane. [21785554]
[31.05.2015] 12:40
keormeowl
zdecodywałam się DNP równiez po opiniach. Opiniach z sieci ale również opiniach koleżanek które stosowały tabletki DNP. Warto było bo schudłam na nich 14kg bez większego wysiłku i bez efektu jajo. Jedynie podstawowej diecie. Wcześniej stosowałam mango slimceę i foreverslim ale okazały się reklamodawczym placebo.

IP i czas połączenia logowane. [21790897]
[07.06.2015] 12:32
clitoris
jak do diety która mamy również będziemy stosować suplement DNP to spadek wagi przerośnie Wasze oczekiwania. Ja jestem w szoku i mega zadowolona jak odchudzanie nagle stało się dla mnie proste.

IP i czas połączenia logowane. [21802214]
[14.06.2015] 12:27
lenka159
Mi udało się schudnąć dzięki tabletką DNP.Może nie mam za dużego porównania bo stosowałam tylko te tabletki.Spadek wagi jest na prawdę duży i jeżeli jeszcze raz miałabym podjąć decyzję jakie tabletki wybrać powtórnie wybrałabym DNP.

IP i czas połączenia logowane. [21814559]

1 2 3   » 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat