o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

Obrzezany czy ze skórką?

1 2
[26.08.2014] 21:38
Artoo
A ja tam lubię mojego semi-big bena :0
Dziewczyny do tej pory nie narzekały, a raczej dziwiły się, że można dlugo się owstrzymywać. Napletek nigdy mi nie nachodził na całą główkę. Og

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21329314]
[07.03.2015] 16:26
real
Jestem obrzezany. Polecam wszystkim.

IP i czas połączenia logowane. [21657794]
[13.08.2016] 00:13
bl4
ponad rok temu poddalem sie obrzezaniu. Mam wyciete wszystko co mozna bylo, czyli wedzidelko, caly napletek i jeszcze spory kawalek skory z penisa - tak wiec teraz caly czas zoladz jest odsloniety i skora napieta nawet w czasie spoczynku. Bardzo mi zalezalo na zmniejszeniu doznan w czasie sexu, bo mialem problemy z przedwczesnym wytryskiem. POLECAM takie obrzezanie wszystkim z podobnymi problemami. Byla to najlepsza decyzja w moim zyciu, ktora znaczaco poprawila komfort zycia seksualnego i gdybym mial mozliwosc wyboru -zrobilbym to jeszcze raz. A poza tym uwazam, ze teraz jest ladniejszy i nawet jak spoczywa to wyglada figlarnie. Moja zona go uwielbia. Pozdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [22410832]
[13.08.2016] 20:41
mama 7555
ja obrzezałam 2 synów 3 ma skórke z tym ze skórka zero problemu lecz jeden obrzezany ciagle zapalenie pecherza i cewki juz dzis psikalam lekiem _____________

IP i czas połączenia logowane. [22411446]
[14.08.2016] 22:22
uu111
mama 7555 (16.08.2016.13 20:41):
ja obrzezałam 2 synów 3 ma skórke z tym ze skórka zero problemu lecz jeden obrzezany ciagle zapalenie pecherza i cewki juz dzis psikalam lekiem

Czyli okaleczyłaś dwóch synów - mam nadzieję, że były powody medyczne, a nie chora ideologia.

IP i czas połączenia logowane. [22412385]
[21.09.2017] 10:50
[21.08.2016] 18:27
mlodziutki18
cześć, jak jest jakiś młody obrzezany to proszę piszcie na gg
nr gg: 43844345
Bardzo chcę się dowiedzieć co i jak i zobaczyć co nie co bo myślę o obrzezaniu

IP i czas połączenia logowane. [22418724]
[10.09.2016] 15:31
Jowita + 30 mężatka
Wspólnie z mężem podjęliśmy decyzję o jego obrzezaniu. Było to 5 lat temu gdy pierwsze zauroczenie seksem nam minęło. Była to trafna decyzja, której nie żałujemy- zwłaszcza małżonek. Małżonkowi wycięto całkowicie napletek razem z wędzidełkiem. Od tego czasu stosunki seksualne są na rewelacyjnym poziomie. Odczuwam zwiększone "libido" i przeżywam zawsze orgazmy, których przed zabiegiem często nie miałam. Penis męża wygląda imponująco, żołądź całkowicie uwypuklona i mam niesamowitą przyjemność brać go do ust i doprowadzać do jego wytrysku. Nauczyłam się masturbacji penisa, gdyż teraz jest inaczej, trudniej, ale efekt jest wspaniały. Mąż przeżywa orgazm ręczny czy moimi ustami spazmatycznie. Jest to dla mnie dowód pełnej miłości i to nasze małżeństwo scala jeszcze bardziej. Od męża obrzezania uprawiamy naturyzm. Na plaży panie plażowiczki bez skrępowania zerkają na męża penisa. Jestem dumna a mąż tym bardziej. Kończąc namawiam panów na zabieg a panie niech w tym ich utwierdzają. Nie pożałujecie i nie wierzcie innym opisom na temat negatywnego wpływu obrzezania.

IP i czas połączenia logowane. [22439836]
[14.09.2016] 23:18
rooooobiiiii
witam jest rok 2016 od 4 miesiecy jestem obrzezany . mam 34 lata . czytałem te wszystkie fora z dwa lata wszystkie strony chyba odwiedziłem jedni gadali ze nie drudzy ze tak . i zdecydowałem sie napisac chociaz juz ten problem mnie nie dotyczy ale moze innym pomoze bo ja sie wachałem bo duzo ludzi odradzało i powiem tak dlaczego tego nie zrobiłem 10 lat wczesniej . miałem małą stulejke i tak z 5 lat sie do tego zabierałem az wkoncu udało mi sie na odwagę sprzet moj ładnie wyglada higiena naprawde super noi sex nie do opisania dla dwojga .obrzezałem sie całkowicie laserowo w prywatnym gabinecie. trwało to z 40 minut gosc dał znieczulenie i zrobił swoje jestem zadowolony strasznie sex pierwsza klasa , moja dziewczyna miała przez całe zycie orgazmy ale tylko przez minetke lub palcowkę. teraz dostaje je dwu ,trzy krotnie i razem ze mną to sa piekne chwile . oszalała na moim punkcie. jest cudownie a podkresle ze jest 12 lat mlodsza. ktoś mowi ze żydzi byli obrzezani . chore gadanie . chcecie byc krolami w sypialni .polecam

IP i czas połączenia logowane. [22444077]
[17.09.2016] 23:08
onaion......
My też wspólnie zadecydowaliśmy o obrzezaniu, szukamy kliniki, która to wykona w stylu High & Tight klamrą uciskową. By uzyskać taki efekt
http://31.media.tumblr.com/tumblr_m9u9dbwrIx 1rwxs6oo1_500.jpg
http://67.media.tumblr.com/3475f260936cb1260 c7fd8d030880b3c/tumblr_msl5sledqY1ruqdflo1_500.jpg

IP i czas połączenia logowane. [22446707]
[18.09.2016] 01:28
zwolenniczka
pytanie do Jowity
Jak jest z masturbacją obrzezanego penisa, gdy nie da się poruszać napletkiem i nasuwać go na główkę. Jak odsłonięta żołądź reaguje na słońce.

IP i czas połączenia logowane. [22446817]
[28.09.2016] 11:30
gostek
onaion...... (16.09.2016.17 23:08):
My też wspólnie zadecydowaliśmy o obrzezaniu, szukamy kliniki, która to wykona w stylu High & Tight klamrą uciskową. By uzyskać taki efekt
http://31.media.tumblr.com/tumblr_m9u9dbwrIx 1rwxs6oo1_500.jpg
http://67.media.tumblr.com/3475f260936cb1260 c7fd8d030880b3c/tumblr_msl5sledqY1ruqdflo1_500.jpg

Pierwszy link - fotomontaż, sprawdź włosy...

IP i czas połączenia logowane. [22457847]
[02.10.2016] 05:28
geo33
hej. tez mam tyle lat i tez mysle o obrzezaniu.powiedz gdzie sie obrzezales i jak jest teraz? pewnie zero serka już? staje wacek normalnie,czy masz problemy? odp. supergosc32@wp.pl
rooooobiiiii (16.09.2016.14 23:18):
witam jest rok 2016 od 4 miesiecy jestem obrzezany . mam 34 lata . czytałem te wszystkie fora z dwa lata wszystkie strony chyba odwiedziłem jedni gadali ze nie drudzy ze tak . i zdecydowałem sie napisac chociaz juz ten problem mnie nie dotyczy ale moze innym pomoze bo ja sie wachałem bo duzo ludzi odradzało i powiem tak dlaczego tego nie zrobiłem 10 lat wczesniej . miałem małą stulejke i tak z 5 lat sie do tego zabierałem az wkoncu udało mi sie na odwagę sprzet moj ładnie wyglada higiena naprawde super noi sex nie do opisania dla dwojga .obrzezałem sie całkowicie laserowo w prywatnym gabinecie. trwało to z 40 minut gosc dał znieczulenie i zrobił swoje jestem zadowolony strasznie sex pierwsza klasa , moja dziewczyna miała przez całe zycie orgazmy ale tylko przez minetke lub palcowkę. teraz dostaje je dwu ,trzy krotnie i razem ze mną to sa piekne chwile . oszalała na moim punkcie. jest cudownie a podkresle ze jest 12 lat mlodsza. ktoś mowi ze żydzi byli obrzezani . chore gadanie . chcecie byc krolami w sypialni .polecam

IP i czas połączenia logowane. [22462133]
[02.10.2016] 17:30
StaryChińczyk
zwolenniczka (16.09.2016.18 01:28):
pytanie do Jowity
Jak jest z masturbacją obrzezanego penisa, gdy nie da się poruszać napletkiem i nasuwać go na główkę. Jak odsłonięta żołądź reaguje na słońce.

Napletek nie jest potrzebny do masturbacji. Można to robić ręką, trzeba tylko użyć żelu albo oliwki żeby był poślizg. Słońce ani inne czynniki zewnętrzne nie wpływają negatywnie na obrzezanego penisa - po kilku tygodniach od obrzezania żołądź "przyzwyczaja" się do tego że jest odsłonięta cały czas.

IP i czas połączenia logowane. [22462711]
[10.11.2016] 15:32
Janinka27
Dlaczego warto, jak wygląda zabieg oraz jakie są zalecenia się po zabiegu można przeczytać tutaj: http://zaufanekliniki.pl/obrzezanie-calkowit e
Dla wielu osób to temat tabu, jak się jednak okazuje coraz więcej mężczyzn decyduje się na taki zabieg i ku zaskoczenia wielu ludzi są z tego zadowoleni Każdy dzień to nowy krok w przód.

IP i czas połączenia logowane. [22513286]
[12.06.2017] 09:54
obrzezanied
warto wykonać tylko dla dziecka, dla dorosłeog faceta taki zabieg może być niebezpieczny i istnieje ryzyko uszkodzenia penisa! https://www.stolicazdrowia.pl/1606/obrzezani e-warto-wiedziec-o-obrzezaniu/

IP i czas połączenia logowane. [22750404]
[12.06.2017] 11:19
weź już wypierrdalaj
z twoją stolicą choroby

IP i czas połączenia logowane. [22750429]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat