o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

Obrzezany czy ze skórką?

1 2
[30.03.2012] 21:09
janek93
Czy warto się obrzezać? Jakie są zalety i wady?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[30.03.2012] 22:12
obrzezany
warto... sam jestem bez skorki

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19435384]
[30.03.2012] 22:17
janek22
No ja właśnie będę obrzezany bo mam stulejkę. Czy usunąć trzeba też wędzidełko?

IP i czas połączenia logowane. [19435402]
[31.03.2012] 10:55
obrzezany_
Nie warto poddawac sie obrzezaniu.Jestem ladnych pare lat po i powiem wam ze mi to przeszkadza.Pierwsza sprawa to to, ze czuje sie inny niz wszyscy a druga zwiazana jest z mniejszym odczuwaniem przyjemnosci podczas sexu. Po paru latach zoladz staje sie nie tak czula na bodzce co w efekcie daje mniej przyjemnosc. Dlatego w zaparte postanowilem rozciagnac skore na penisie tak aby powstal nowy napletek, ktory calkowicie zakryje zoladz. Powiem wam ze mija juz 2 tydzien i zauwazam ze skora robi sie podatna na rozciaganie.Ale jeszcze dluga droga przede mna
pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [19436161]
[31.03.2012] 13:26
abc
No ja miałem takie wysokie obrzezanie-do połowy penisa z całkowitym usunięciem wędzidełka. Szkoda ze pewnych rzeczy się nie da cofnąć.
Byłem obrzezany w wieku 16 lat bo mieszkałem z rodzicami w Holandii i była taka moda....

IP i czas połączenia logowane. [19436457]
[25.07.2017] 18:50
[31.03.2012] 14:39
obrzezany
A ja jestem zadowolony z obrzezania, penisek jest zawsze świeży ładnie wygląda jak ciągle jest odsłonięty grzybek .... sexi Doznania takie same a nawet lepsze ! Gdybym miał decydować jeszcze raz to zrobiłbym to samo. Podobno dziewczynom się podoba jak przez cienkie slipki widać kształt grzybka zresztą chłopcom też....

IP i czas połączenia logowane. [19436647]
[31.03.2012] 21:07
szczesciaaaaaara
ciekawi mnie ten temat bo miejsce, mozna powiedziec, strategiczne, i jesli dorosli panowie daja sobie tam cos obciac to musi byc wazny powod, nadal prosze o wypowiedzi , poprosze o podanie najwiekszych korzysci dlaczego dorosli mezczyzni poddaja sie temu zabiegowi

IP i czas połączenia logowane. [19437709]
[02.04.2012] 10:27
sixton
obrzezanie to czysta glupota. Zydzi to motywuja religijnie, chociaz to wbrew naturze. przyroda nas tak stworzyla bo to sie sprawdza. chroni wrazliwa glowice penisa przed urazami i chroni jego wrazliwosc na bodzce seksualne. kiedys seksuolodzy sadzili, ze obrzezany facet moze dluzej dymac bez wytrysku, bo po obrzezaniu zoladz jest mniej wrazliwy. czyli sami przyznawali, ze obrzezany traci czulosc i sam zamienia sie w gruba nieczula niby-skore. bo po prostu obrzezany bez koniecznej ochrony dawalby bolesne i nieprzyjemne odczucia. z czasem one sie zmniejszaja, bo penis traci na czubku naturalna wrazliwosc. Kwestia higieny jest bzdurna. gdyby mezczyzni masowo chorowali z powodu zakazen bakteryjnych przy braku obrzezania, ludzka rasa dawno by wymarla. poza tym nikt nie broni sie myc. zebow mozna nie myc, ale z jakiegos powodu co najmniej czesc z nas myje, wiej z dbaniem o czystosc penisa i okolic odbytu jest podobnie. wiek obrzezanie to czysta glupota, jak ktos wyzej powiedzial, taka moda.

IP i czas połączenia logowane. [19441447]
[02.04.2012] 11:07
szczesciaaaaaara
tak przy okazji, niech mnie ktos oswieci i wyjasni w kilku zdaniach motyw religijny, mezczyzni wyznajacy islam rowniez sa obrzezani,i tez z powodu religii , poprosze o wpisy bez inwektyw

IP i czas połączenia logowane. [19441539]
[15.04.2012] 13:37
marek24
witam
choc nie bylem obrzezany
to moj penis teraz wyglada na obrzezanego
majac 17 18 lat zaczolem chodzic ze sciagnietym napletkiem
poczatkowo czasami mi sie zsuwala na glowke
ale po jakims czasie chodzenia ze sciagnietym napletkiem
przestal mi zsuwac na glowke
i zostawal poza glowka
teraz juz nawet jak naciagne na glowke
to po jakims czasaie sam cofa sie za nia
chodze juz tak ponad 5 lat z odslonieta glowka
i jast okj
i nie zaluje tago ze tak zrobilem

IP i czas połączenia logowane. [19474115]
[15.04.2012] 22:23
Lukaszz
Tez mnie zastanawiało czy by nie lepiej mieć żołędzia na wieszku.
Ja np. sam usunąłem wędzidełko na penisie i jestem zadowolony z tego ze to zrobiłem. Zrobiłem to już ponad rok temu.

IP i czas połączenia logowane. [19475805]
[16.04.2012] 13:45
Re:.
Lukaszz (12.04.15 22:23):
Tez mnie zastanawiało czy by nie lepiej mieć żołędzia na wieszku.
Ja np. sam usunąłem wędzidełko na penisie i jestem zadowolony z tego ze to zrobiłem. Zrobiłem to już ponad rok temu.
Koleś chyba cos pomyliłeś, no chyba, że masz dostęp do znieczulenia.... a poza tym jaki jest sens usuwać samo wędzidełko ? No chyba że było zbyt krótkie a napletek chciałes pozostawić...

IP i czas połączenia logowane. [19477150]
[30.04.2013] 20:02
byyyn
ja mam skórkę zwiniętą za żołędzią, więc wygląda jak obrzezany na pierwszy rzut oka ale napletek jest tylko podwinięty. Nie wiem w sumie jak go naciągnąć na żołądź. Już pewnie zawsze się będzie zwijać do rowka za żołędzią.. więc ktos obrzezany ma pewnie takie odczucia jak ja z tą żołędzią na wierzchu... Nie ma powodów do narzekań na pewno, super doznania!!

IP i czas połączenia logowane. [20451777]
[03.05.2013] 14:25
Sebravo
Obrzezanie to idiotyzm!
Motywacja religijna jest sama z siebie chora.
Robienie tego z innych powodow - tak samo.
Facet z napletkiem jest naturalny, a zoladz penisa jest znacznie wrazliwszy i ma sie o niebo wiecej doznan w czasie seksu. A sama obecnosc napletka daje tez kobiecie o wiele wiecej mozliwosci zabawy.
Jest tylko jedna, calkiem oczywista sprawa: trzeba sie myc! Myjesz lapy, myj i penisa.

IP i czas połączenia logowane. [20458483]
[03.05.2013] 14:33
Patka.90
Jeśli mężczyzna nie ma stulejki to obrzezanie w Polsce jest bez sensu.
Obrzezanie sprawdza się w biedniejszej części świata, gdzie człowiek nie może się przynajmniej raz umyć w czystej wodzie.

IP i czas połączenia logowane. [20458500]
[04.05.2013] 17:42
beznapletka
Ja od wielu lat noszę napletek stale zdjęty, więc może to wyglądać jakbym był obrzezany. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że minimalnie łatwiej utrzymać higienę, zaś na doznania seksualne nie wpłynęło to w zauważalny dla mnie sposób. Ogólnie jednak nie wydaje mi się, aby obecność lub nie napletka miała większe znaczenie praktyczne, więc bawienie się w obrzezanie nie ma większego sensu. Jak już, to doradzam go trzymać zdjętego i tyle. Ja go ściągnąłem bo jak dla mnie i mojej partnerki lepiej wtedy członek wygląda, i w ogóle jakoś tak bardziej w naszej części świata oryginalnie, ale to tylko takie nasze "widzi mi się"...

IP i czas połączenia logowane. [20461685]
[06.05.2013] 15:05
jakass01
Nie mam porównania wiec nie powiem.

IP i czas połączenia logowane. [20466241]
[03.06.2013] 00:34
Old man
obrzezany (12.03.30 22:12):
warto... sam jestem bez skorki

poczekaj 20 lat, jak glowka zrobi sie jak podeszwa na stopie czy bedzie
mial przyjemnosc z sexu?????????

IP i czas połączenia logowane. [20528469]
[03.06.2013] 00:35
Old man
obrzezany (12.03.31 14:39):
A ja jestem zadowolony z obrzezania, penisek jest zawsze świeży ładnie wygląda jak ciągle jest odsłonięty grzybek .... sexi Doznania takie same a nawet lepsze ! Gdybym miał decydować jeszcze raz to zrobiłbym to samo. Podobno dziewczynom się podoba jak przez cienkie slipki widać kształt grzybka zresztą chłopcom też....

poczekaj na nastepnego Hitlera to wezma ciebie pierwszego do komory gazowej

IP i czas połączenia logowane. [20528470]
[27.06.2013] 10:36
zonat
mam 42 lat ale nie mam porownania
bo zostalem obrzezany jak bylem maly
z powodu stulejki
szczerze mowiac mnie ani zonie to nie przeszkadza
ze niemam napletka zona twierdzi ze taki
nawet bardziej podniecajacy jest
pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [20576858]
[22.07.2013] 19:04
Eulogio
Ok. Wlasnie sie obrzezalem. Operacja zaczela sie o 12:30 i trwala 25 minut kosztowala 950 zlotych w gabinecie znanego chirurga urologa Wroclawskiego (to nie reklama wiec nazwiska niepodam).
Najpierw czlonek jest zdezynfekowany duza ilocia plynu dezynfekujacego ktory zarazem czesciowo go znieczula poczym miejscowe znieczulenie dolna i gorna czesc penisa przez zastrzyk jak ugryzienie komara. Po hwili nieczujesz praktycznie kompletnie czlonka jedynie swiadomosc ze cos tam chirurg robi. Lekkie szczypanie i uklucia przy zakladaniu szwow cos jak pokrzywa tyle ze chwilowo. Po skonczonym zabiegu doktor prezentuje ci czlonek i pozadnie go dezynfekuje ponownie poczym zaklada opatrunek i jestes gotowy aby wstac i wyjsc. Ogolnie zabieg znosny moze nawet bardziej niz usowanie zebow madrosci podczas ktorego dostalem cztery strzaly znieczulenia zamiast dwoch jak w tym przypadku.
Po zabiegu gdy znieczulenie pusci jest odczowalne pieczenie jak po popazenu pokrzywa. Calkiem znosne, bynajmniej nie jak myslalem ze bede wyl z bolu. Przy oddawaniu moczu nalezy uwazac na opatrunek aby nie zmoczyc. Na drugi dzien zdjac opatrunek na mokro pod przysznicem. I starac sie trzymac czlonek w pozycji pionowej za pomoca tasmy opatrunkowej samoprzylepnej wowczas opuchlizna szybciej schodzi. Juz na drugi dzien szcypanie ustapilo a pojawilo sie delikatne swedzenie jak przy karzdym gojeniu. Teraz juz drugi dzien muj czlonek jest troche posiniaczony i opuchniety ale niema bolu ani pieczenia czuje sie swietnie.
Wazne jest aby zostaly zalozone szfy nierozpuszczalne poniewaz jest to zabieg na skorze zewnetrznej a zatem kosmetyczny, wiec nikt niechce miec widoczlych blizn jak Frankenstain tyle ze na czlonku. Po 10 dniach od zabiegu mam wyznaczona wizyte na usuniecie szwow wliczona w koszt zabiegu.
Dlaczego postanowilem sie obrzezac?
Nie z powodow leczniczych ale z kaprysu. Gdy sciagalem skure z czloka i naciagalem ja mocniej muj żoładz krzywil sie w dol ciagniety przez napletek ktory naprezony jak struna przynosil mi bol i wygladal bardzo nie estetycznie. Pomimo ze dbam o chigiene I jestem ze stala partnerka od 7 lat ona czesto gdy odbywamy sex oralny robi to bez zsowania napletka co nie jest zbyt satysfakcjonujace. Teraz nie bedzie miala wyjscia . I rowniez przy stosunku doswiadczenie 100%-wego kontaktu z pochwa przynosi realna satysfakcje seksualna, nie jak przed tem ze penis przy ruchu zwrotnym howal sie w skurze. Ponadto mam 37 lat i mam wystarczajace doswiadczenie z nieobrzezanym penisem wiec jest to dlamnie ciekawa alternatywa. Jak rowniez jak powszechnie wiadomo obrzezany penis jest niezwykle mily dla oka. Niwiem czy to modne czy nie ale obrzezany penis jest na rynku od tysiecy lat w przeciwienstwie to siliconowych piersi ktore jak wszyscy wiemy sa obecnie takie popularne.....

IP i czas połączenia logowane. [20630019]
[02.08.2013] 17:01
bez napletka........
Bylem bardzo zdesperowany i mialem 22 lata wstydzilem sie mojego napletka co blokowalo mnie seksualnie,wiec sie go pozbylem.
Teraz jestem bez napletka 6 lat i po tym okresie moge stwierdzic ze czlonek nie jest juz tak wrazliwy jak z napletkiem jednak to nie sprawia problemu partnerka nie widzi w tym nic negatywnego wrecz jest pocieszona tym ze seks moze byc intensywniejszy.
Mysle ze jesli to wlasnie ta osoba partnerka jakiej szukasz to z pewnoscia nie musisz sie martwic.....wszystko bedzie ok.

IP i czas połączenia logowane. [20652417]
[14.11.2013] 12:03
Pitero
Eulogio Piszesz o całej operacji że jest OK więc podziel się też informacją czy partnerka jest zadowolona z twojego zabiegu ? i czy sex wydłuża się tak jak co niektórzy piszą ? bo to może być moim motywatorem do zrobienia zabiegu a mam 36 lat i o sexie trochę wiem, a chcę więcej przyjemności właściwie dla partnerki niz dla siebie
Pozdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [20861316]
[09.12.2013] 23:20
gnostyk
szczesciaaaaaara (12.04.02 11:07):
tak przy okazji, niech mnie ktos oswieci i wyjasni w kilku zdaniach motyw religijny, mezczyzni wyznajacy islam rowniez sa obrzezani,i tez z powodu religii , poprosze o wpisy bez inwektyw

Wpisy na ten temat rozszerzam tajną wiedza z czasów abrahama. Przymierze abrahama z bogiem polegało na obrzezaniu abrahma i jego potomstwa meskiego po to, by ułatwić radiowe połaczenie boga-kosmity z ludem abrahamowym, bo napletek izoloealod kontaktu przekazywania myśli boga a odslonieta antenka ludu gwarantowala ze polecenie boga przesylane na planetebedą przyjmowane tylko przez lud obrzezany, inne zas ludy nie dowiedza sie woli boga. Dlatego latwiej bogom sterowac historia ludzi, preferując jeden lud "łapiący czysty odbiór przez penisa bez blokady napletkowej. to tak najpopularniej, dowody naukowe z pomiarami telepatii obrzezanych lub nie, sa mi nieznane. to jest gnoza- wiedza tajemna. Część wpisów na forum dowodzi, że w pewnym stopniu bog dzis ujawnia zastepstwo obrzezania odciągnięciem napletka z żołedzi na wielolecie, codaje tym wybrańcom boga dostęp łatwiejszy do poznania woli bożej. dawniej to odciąganie nie byłoby przestrzegane, a obrzezania dawało gwarancję sprawnego kontaktu religijnego. azauważcie też, że kiedy powstało chrzescijanstwo nie kultywujące obowiazku obrzezania, wiec narazone na zaburzenia w kontakcie, to w ok. 600 lat pojezusie bog do brzezania powolal mahometa i jego lud islamski, a dzis powoluje tez i wielu spoza zydow , arabow iin.Zalecam dla nieobrzezanych cwiczenia telepatyczne z antenką we wzwodziei ze sciągniętym napletkiem poza obrzeże żoledzia. wzwod nie musi byc pełny, ale antenka powinna sie utrzymywać wyprostowana. jezeli trudno na stojaco, mozna lezac na plecach. polecam ten elementarz gnozy dla mezcyzn.pozdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [20910921]
[10.12.2013] 03:17
tego nie da się czytać
gnostyk (13.12.09 23:20):
szczesciaaaaaara (12.04.02 11:07):

Wpisy na ten temat rozszerzam tajną wiedza z czasów abrahama. Przymierze abrahama z bogiem polegało na obrzezaniu abrahma i jego potomstwa meskiego po to, by ułatwić radiowe połaczenie boga-kosmity z ludem abrahamowym, bo napletek izoloealod kontaktu przekazywania myśli boga a odslonieta antenka ludu gwarantowala ze polecenie boga przesylane na planetebedą przyjmowane tylko przez lud obrzezany, inne zas ludy nie dowiedza sie woli boga. Dlatego latwiej bogom sterowac historia ludzi, preferując jeden lud "łapiący czysty odbiór przez penisa bez blokady napletkowej. to tak najpopularniej, dowody naukowe z pomiarami telepatii obrzezanych lub nie, sa mi nieznane. to jest gnoza- wiedza tajemna. Część wpisów na forum dowodzi, że w pewnym stopniu bog dzis ujawnia zastepstwo obrzezania odciągnięciem napletka z żołedzi na wielolecie, codaje tym wybrańcom boga dostęp łatwiejszy do poznania woli bożej. dawniej to odciąganie nie byłoby przestrzegane, a obrzezania dawało gwarancję sprawnego kontaktu religijnego. azauważcie też, że kiedy powstało chrzescijanstwo nie kultywujące obowiazku obrzezania, wiec narazone na zaburzenia w kontakcie, to w ok. 600 lat pojezusie bog do brzezania powolal mahometa i jego lud islamski, a dzis powoluje tez i wielu spoza zydow , arabow iin.Zalecam dla nieobrzezanych cwiczenia telepatyczne z antenką we wzwodziei ze sciągniętym napletkiem poza obrzeże żoledzia. wzwod nie musi byc pełny, ale antenka powinna sie utrzymywać wyprostowana. jezeli trudno na stojaco, mozna lezac na plecach. polecam ten elementarz gnozy dla mezcyzn.pozdrawiam.

Kto cię uczył polskiego? Powiedz, a cię pomszczę!

IP i czas połączenia logowane. [20911144]
[12.01.2014] 15:51
Odmieniec
Pomijając kwestie religijne i kulturowe uważam, że wygląd penisa jest kwestią gustu i każdy powinien decydować o nim samodzielnie. Nie kwestionuję korzyści płynących z obrzezania, aczkolwiek ja osobiście mam stulejkę i bardzo bym chciał mieć możliwość zrośnięcia napletka z żołędzią choć jest to utopia ponieważ zewsząd wpaja się ludziom, że jest to jakaś mega choroba i nie wiadomo jaki defekt. Argumenty medyczne są jak najbardziej przekonujące jednak uważam, że gdyby napletek był zrośnięty z żołędzią nie tworząc żadnych szczelin pomiędzy toteż ani brud, ani żadna bakteria by się tam nie kumulowały. Ja nie obrzezam się z kilku przyczyn:
- penis z napletkiem ładniej wygląda (przynajmniej w moim mniemaniu, naga żołądź mi ufo jakiś przypomina);
- napletek jest bardzo wrażliwy (i tu się zgodzi chyba większość jak dużo to daje dobrego);
- żołądź jest zbyt wrażliwa co powoduje bolesne doznania, a w przypadku obrzezanych jest po jakimś czasie za mało wrażliwa (czytałem kilka artykułów na temat niewrażliwości obrzezanych i się wręcz przeraziłem)
- udało mi się rozciągnąć napletek tak by móc dokładnie umyć wszystko pod nim (mogę go ściągać kiedy nie stoi jak widać można sobie radzić z higieną)
Boli mnie natomiast fakt, że najłatwiej uciekać się do "epoki kamienia łupanego" i wszystko wycinać. To powinna być tylko i wyłącznie sprawa gustu a nie jakaś powinność... Może jeśli głowa rozboli to też ją wytniemy, więcej boleć nie będzie (w końcu Polacy to lekomani prawda .

IP i czas połączenia logowane. [20980052]
[12.01.2014] 16:56
Pies w dole
Kiedyś się poślizgnęłem na skórce od banana, ale był ubaf

IP i czas połączenia logowane. [20980190]
[12.01.2014] 16:57
Serek Spod Napleta
Ze skórką. Definitywnie tak. Zawsze lepiej coś posiorbać niż lizać gołego lizaka.

IP i czas połączenia logowane. [20980192]
[16.01.2014] 21:33
panorama2000
szczesciaaaaaara (12.03.31 21:07):
ciekawi mnie ten temat bo miejsce, mozna powiedziec, strategiczne, i jesli dorosli panowie daja sobie tam cos obciac to musi byc wazny powod, nadal prosze o wypowiedzi , poprosze o podanie najwiekszych korzysci dlaczego dorosli mezczyzni poddaja sie temu zabiegowi

IP i czas połączenia logowane. [20989236]
[16.01.2014] 21:36
panorama2000
jestem pedal i chce zasmakovac takiego grybka)))))))))

IP i czas połączenia logowane. [20989239]
[22.08.2014] 22:58
pawelx
sporo na ten temat dowiedziałem się na http://www.tourmedica.pl/kliniki/obrzezanie/ #informacje tej stronce

IP i czas połączenia logowane. [21323633]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat