o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ogólna dyskusja
 » Odpowiedz na ten temat

Strony z fajnymi wycieczkami?

[29.03.2012] 19:04
sylwia hp
Hej. Planujemy ze znajomymi lecieć na jakieś fajne wakacje. Wahamy się między Turcją a Egiptem. Znacie może jakieś strony z promocjami? Zależy mi na tym żeby wiele wycieczek było na jednej str i żeby można było sobie coś wybrać. Chcielibyśmy lecieć z jakimś dobry, znanym biurem. Wiadomo, że bardziej znani organizatorzy bardziej dbają o klientów, nie narażą się na jakieś straty. Myśleliśmy o alfa starze, tui albo triadzie. Bo z biurem "X" leciec nie chcemy. Z góry dzięki za pomoc!

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[26.04.2012] 21:45
Bartoszekk
Nie znam się na biurach, ale w tym roku lecę akurat z alfa starem. Z nimi było najtaniej, a do tego mieli najlepszą ofertę. Wcześniej latałem z innymi i bywało różnie. Z alfa starem lecę pierwszy raz i do Egiptu też pierwszy raz. Mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze, hotel na zdjęciach i cała oferta w katalogu wyglądała naprawdę imponująco i zachęcająco.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19503302]
[26.04.2012] 22:17
sylika
Ja co roku wyjeżdżam na urlop gdzieś za granicę, wcześniej wyjeżdżałam z Itaką, byłam na jednej wycieczce i w sumie było ok, potem z wezyrem, niestety nie było juz tak kolorowo bo pozmieniali nam godziny wyjazdu, byliśmy z małym dzieckiem i trochę sprawiło nam to trudności, potem wykupiliśmy z polecenia wycieczkę w alfa starze do Turcji i powiem szczerze, że biuro godne polecenia, wszystko zgodne z opisem, hotel naprawdę czysty, dostosowany do rodzin z dzieckiem, w tym roku znowu z u nich wykupiliśmy wycieczkę, tym razem do Egiptu.

IP i czas połączenia logowane. [19503461]
[26.04.2012] 22:50
Brenadetta
Ja byłam w Egipcie z Bee Free. To biuro należy do grupy Rainbow Tours i tym mnie szczerze mówiąc przekonali do siebie, za pierwszym razem. Też chciałam wyjechać z pewnym organizatorem, a Rainbow cieszy się renomą wśród biur podróży. Ceny Bee Free też ma przystępne, więc polecam rzucić okiem na ich stronkę http://beefree.pl/showpage.php Co do organizacji wyjazdu, nie mogę mieć żadnych zastrzeżeń, wszystko było ok.

IP i czas połączenia logowane. [19503600]
[27.04.2012] 00:42
Ceenga
Ja bym wolala Egipt niż Turcje, bylam w obu krajach i zdecydowanie lepiej wspominam Egipt. Wycieczek jest do wyboru cale mnostwo, ja sie dlugo nie moglam zdecydowac jakie biuro, jaki hotel i w ogole jaki kraj. ostatecznie padalo na Alfe Star i jakiś niedrogi hotel.

IP i czas połączenia logowane. [19503957]
[20.12.2014] 17:27
[11.05.2012] 15:58
Katrin31
Zdecydowanie wybierz Turcję! Jeśli lubisz dobrą zabawę to marmaris klub przy klubie. Ja byłam w zeszłym roku w maju z alfa star. Super organizacja, generalnie czułam się jak królowa na wakacjach. obsługa cudowna, uśmiechnięta, aż nie chciało się wracać do tej szarej polski!

IP i czas połączenia logowane. [19535765]
[11.05.2012] 16:20
dillama
Jasne, że Turcja lepsza... Wypominamy innym głupotę, ale gdzie im tam do nas...

IP i czas połączenia logowane. [19535798]
[14.05.2012] 22:28
Inga Piotrowska
A ja dla odmiany polecam Egipt! A konkretnie Sharm! Byłam na majówce, w pięknym hotelu przy samej plaży ( Regency Plaza Resort). Absolutnie genialne miejsce, stylowo urządzone, czyste i bardzo przyjazne dla turysty. Poleciałam z alfa starem po raz pierwszy i na pewno nie ostatni! Organizacja na najwyższym poziomie, zero problemów podczas podróży, na miejscu również cisza i spokój. Dużo wycieczek fakultatywnych, pomoc rezydentów na każdym kroku. Mieliśmy super skład wycieczki, poznaliśmy sporo ciekawych osób. Moja najlepsza majówka!

IP i czas połączenia logowane. [19543788]
[20.05.2012] 09:46
owsiakowski
Fajne wycieczki mają na swoich stronach biura podróży. Zobacz sobie na tui, tradzie czy w AlfaStarze. Promocji jest dużo, ceny nie są wysokie, a możesz kupic z tego co wiem od razu na stronie, nawet nie musisz iść do biura. Ja w tym roku, w alfie właśnie kupiłem wycieczkę na Teneryfę. Trafiła mi się nie drogo, ale ogólnie miejsca już się kończyły bo ludzie jak widzą dobrą cenę i fajne miejsce to się długo nie zastanawiają. Ja myślałem nad tym tylko 5 minut!

IP i czas połączenia logowane. [19555809]

» Odpowiedz na ten temat