o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Warte polecenia
 » Odpowiedz na ten temat

Kursy językowe za granicą

1 2 3 4 Strony tematu:
[21.10.2016] 10:55
aniaromuan
Robiąc kurs w Goethe Institut czułam się jakbym go robiła w Niemczech bo zajęcia prowadził rodzimy Niemiec no i oprócz samego języka uczyliśmy się też kultury, mechanizmów społecznych, które mogą się przydać już na miejscu po wyjeździe.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22486879]
[10.01.2017] 20:39
irenkasss
Jestem po kursie zorganizowanym przez Tomasza Zalewskiego i mogę tego człowieka polecić. Duża wiedza, dobry kontakt, skuteczna metoda nauki. Udało się w ciągu miesiąca zrobić taki przeskok w poziomie, gdzie wcześniej w szkole uczyłam się przez 3 miesiące i tyle nie opanowałam ani słów, ani gramatyki

IP i czas połączenia logowane. [22596129]
[31.01.2017] 13:26
Macienowy
Według mnie najlepszym sposobem na naukę języka jest jednak zapisanie się do szkoły językowej. Jest tam doświadczony nauczyciel, mający duże doświadczenie językowe i przebywający wiele lat we Francji. Ja chodziłem do szkoły: http://francuski-akcent.pl/ i bardzo sobie chwalę

IP i czas połączenia logowane. [22628320]
[13.03.2017] 20:59
camcam
Ja myślę o kursie językowym w http://www.lincoln.edu.pl/ Muszę w końcu nauczyć się angielskiego. Nie chcę wyjeżdżać zagranicę by się uczyć języka bo nie mam na to czasu. Myslę, ze dobra szkoła językowa to połowa sukcesu a reszta zależy od nas samych.

IP i czas połączenia logowane. [22676682]
[18.03.2017] 18:22
gallo
Warto skorzystać z kursów Uniwersytetu Jagiellońskiego http://www.jcj.uj.edu.pl/ To kursy otwarte, nie tylko dla studentów. Podoba mi się sposób nauczania, w każdym razie mi to odpowiadało, zmusili mnie do nauki

IP i czas połączenia logowane. [22682665]
[22.10.2017] 21:17
[27.04.2017] 17:30
diamentB
Kursy zagraniczne moga być dobre latem, jako podniesienie swoich umiejętności, ale nie jako regularna nauka, zwłaszcza od zera.
Chodziłem do speak up i miałem wystarczające postępy, żeby na wakacjach w Chorwacji spokojnie sobie język potrenować.
Nauka powinna być regularna, wtedy daje najlepsze efekty.

IP i czas połączenia logowane. [22721647]
[28.04.2017] 20:13
wl.o
Oczywiście że ważna jest systematyczna nauka ale również używanie języka nie tylko w szkole ale i w życiu codziennym. Jeśli ktoś nie ma do tego okazji to kursy językowe za granicą są świetna formą uzupełnienia nauki stacjonarnej. Wiedzę zdobytą rano w szkole po południu mamy okazję przetestować na ulicy i w rozmowach z innymi uczniami czy rodziną goszczącą. Sprawdziłem to kilkukrotnie osobiście a teraz wybieram się na rodzinny wyjazd z dzieckiem.
Każdy mój wyjazd organizowała firma T&T (Teaching & Travel) z Warszawy i nigdy nie było żadnego problemu.

IP i czas połączenia logowane. [22722825]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat