o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Wszystko dla kobiet (książki, WWW itp.)
 » Odpowiedz na ten temat

Jakie wózki dziecięce sa teraz modne?

1 2
[16.03.2012] 16:02
katid
hej dziewczyny , przyszłe lub obecne mamusie Chciałam pogawędzić na temat wózków dzieciecych
jestem teraz w 3 miesiącu ciąży wiec chyba na zakup wózka mam jeszcze czas ale już zaczynam myśleć Po pierwsze chciałabym kupić wózeczek zdrowy i wygodny dla dziecka ale chciałabym tez żeby był modny - wiem, pewnie wiele z Was na mnie nakrzyczy ale ja już taka jestem- zawsze dbałam o siebie i modny i stylowy ubiór wiec nie dziwcie się, że zależy mi na MODNYM WÓZKU A jak jest u Was?
Jakie wózki uważacie za bezpieczne, praktyczne i modne zarazem ?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[17.03.2012] 00:49
xxxxxxxxxxxxxxxx
trzykołowce?

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19402089]
[19.03.2012] 14:40
amelkainati
może wózki celebrytów?
one na pewno są modne bo nie dość że gwiazdy wybierają dobre i modne rzeczy to my chcemy wyglądać jak gwiazdy i mieć to co gwiazdy- taka namiastka luksusu

IP i czas połączenia logowane. [19407601]
[20.03.2012] 16:52
joanna1989
też myślę że wózki gwiazd są na topie, moje dwie koleżanki kupiły sobie takie same wózki jak Ania Mucha, nawet kolory te same mają co ona

IP i czas połączenia logowane. [19410730]
[02.04.2012] 13:47
lallamido
Widziałam na zdjęciach ten wózek Ani Muchy i trochę o nim czytałam ORBIT BABY sie nazywa i ogólnie na pozytyw
Wizualnie troszkę inny chociaż osobom lubiącym nowoczesność może się spodobać ale funkcje ma bardzo przemyślane i komfortowe obracana w kółko spacerówka, podstawka do zrobienia kołyski czy bujaczka, przedłużona budka z ochrona przed słońcem czy wiatrem, wyjmowany kosz /torba Pod tym kątem jest świetny

IP i czas połączenia logowane. [19441775]
[28.07.2017] 08:36
[23.06.2012] 22:17
esktramama
o Orbit Baby słyszałam chwilkę temu w Pani Gadżet - oglądacie ten program?
bardzo chwaliła Orbita, porównywała go z dwoma innymi wózkami ale ten oceniła najlepiej
Ja go nie mam ale po tym co opowiadała to super wózek

IP i czas połączenia logowane. [19642543]
[27.11.2012] 14:04
olkaaaaaa
Też to oglądam i pamiętam ten odcinek. My mamy ten wózek i sobie chwalimy, faktycznie bardzo funkcjonalny i porządnie wykonany. Zresztą widzę coraz popularniejsze one są - Muszka, Halle Berry, Tori Spelling, sporo tych gwiazd je ma.

IP i czas połączenia logowane. [20029788]
[28.12.2012] 21:47
annniuuulka
Nie patrz jakie są modne, ale jakie funkcjonalne i w dobrej cenie. Teraz jest w promocji dobry i "mocny" wózek w ToysRUs, wprawdzie spacerówka firmy Bruin, za ok 100 zł mniej niż normalnie. A za modą i tak się nie zdąrzy...

IP i czas połączenia logowane. [20101583]
[31.12.2012] 16:25
kasiakasiakasia.1984
na prawdę tylko za stówkę wózek spacerowy w TRU? jak dobrze, że tu trafiłam!, dzięki! Ucz się na błędach

IP i czas połączenia logowane. [20108551]
[11.01.2013] 15:01
Allutka
Nie pomyślałabym żeby kupic wózek bo jest modny ale za to kiedy przede mną stał ten dylemat patrzyłam których wózków jeździ po Krk najwięcej bo to znaczy że warto je kupić. Stanęło na X-landerze bo to je widziałam najczęściej, poza tym bardzo mi się spodobał model X-A, później gdzieś nawet widziałam w rankingu że są gdzieś na samym szczycie. Ale oczywiście priorytetem było solidne wykonanie, bezpieczeństwo i wygoda prowadzenia. Jak narazie od 8 miesięcy spisuje się znakomicie.

IP i czas połączenia logowane. [20136438]
[13.01.2013] 18:05
kasiunia888
kasiakasiakasia.1984 (12.12.31 16:25):
na prawdę tylko za stówkę wózek spacerowy w TRU? jak dobrze, że tu trafiłam!, dzięki!

Kupiłaś??? i jak???

IP i czas połączenia logowane. [20141497]
[20.01.2013] 17:26
Modowamama
kasiakasiakasia.1984 (12.12.31 16:25):
na prawdę tylko za stówkę wózek spacerowy w TRU? jak dobrze, że tu trafiłam!, dzięki!

O 100 zł mniej a nie za 100 zł, trzeba czytać ze zrozumieniem.
A co do modnego wózka którym jezdzą gwiazdy to oprócz słynnego już Ani Muchy gdzieś widziałam że Monika Mrozowska jeździ X-landerem X-move wiec też możesz dopisac do listy modnych i znanych

IP i czas połączenia logowane. [20161349]
[26.02.2013] 17:39
Beti
Ja również mam Orbit Baby G2. Uważam, że jest to za równo wózek modny jak i praktyczny. Ma bardzo dużo funkcji. Siedzisko obrotowe to element, który wyróżnia wózek z pośród innych. Amortyzatory są świetne. Wózek jest również wyposażony w osłonę przeciwsłoneczną, którą często wykorzystuje jak mój malec śpi na dworze.

IP i czas połączenia logowane. [20269701]
[11.09.2013] 16:28
mamanicol
A ja bym poleciła Pani Jane Muum. Jeśli szuka Pani nowoczesnego wózka, funkcjonalnego i do tego bezpiecznego dla dziecka to taki jest Muum a cenowo też przystępny.My go mamy od 3 miesięcy ale znam bo to juz 3 Muum w naszej rodzince chyba weszło w tradycje

IP i czas połączenia logowane. [20733336]
[12.09.2013] 12:30
pochalka
Modne sa podobno Bugaboo, ale test Pani Gadżet o nich nie wypadł dobrze...

IP i czas połączenia logowane. [20734990]
[15.09.2013] 19:27
miszelka
Według mnie modne jest wszystko co się jakoś wyróżnia z tłumu...taki jest tez na pewno nasz wózek Graco Evo...połączenie żywego koloru chilii ognistej papryczki z czernią stelażu leciutkiego jak piórko...fajny design, zdecydowanie a po wakacjach i mega upałach nad morzem wiem że kolorek jest trwały jak najbardziej

IP i czas połączenia logowane. [20742127]
[30.09.2013] 18:42
wiewiuura
Super musi wyglądać ten twój Graco Evo oglądałam go ostatnio w sklepie właśnie bo sama za 6 miesięcy będę mamusią ale juz mam hopla na tym punkcie i latam po sklepach na razie na "oględziny" ale właśnie wpadł mi w oko ten model

IP i czas połączenia logowane. [20772260]
[07.10.2013] 12:30
12345ja
wiewiuura (13.09.30 18:42):
Super musi wyglądać ten twój Graco Evo oglądałam go ostatnio w sklepie właśnie bo sama za 6 miesięcy będę mamusią ale juz mam hopla na tym punkcie i latam po sklepach na razie na "oględziny" ale właśnie wpadł mi w oko ten model

Widziałam, ładny ładny
i spacerówka rozkłada sie całkowicie na płasko

IP i czas połączenia logowane. [20786782]
[08.10.2013] 17:52
oisha
Moim zdaniem modne są wózki które czymś się wyróżniają z szarego tłumu.
Oglądałam tego Graco Evo i rzeczywiście bardzo ładny wózio, nowocześnie wygląda zdecydowanie.A rozkładanie na płasko oparcia uważam za bardzo wygodne bo które z dzieci na tym etapie nie śpi na spacerkach Powiem szczerze dopisuję kolejnego faworyta do listy zakupowej na narodzinki synusia i fruu do sklepu

IP i czas połączenia logowane. [20789757]
[28.10.2013] 17:19
annulka
dokładnie przede wszystkim funkcjonalne wózki,jak są modne to raczej wszystkie robią podobne, ja stawiam na chicco mają bardzo dobrej jakości wózki,lekkie i łatwo się nimi jeździ, a jak komuś bardzo zależy na modzie to jeden z nich ma M.Socha;],dla mnie przede wszystkim funkcjonalności i jakość!!!

IP i czas połączenia logowane. [20830647]
[31.10.2013] 23:02
ancysia
Aż sobie musze zobaczyc ten model Graco Evo bo nie wiedziałam żę w nim sie na płasko kładzie oparcie. a jednam maluch na spacerze lubi sie połozyć mimo że siedzący. Dzieki za podpowiedź

IP i czas połączenia logowane. [20837539]
[09.01.2014] 16:48
karmelka
tu chyba nie o mode a o funkcjonalność i bezpieczeństwo dziecka chodzi, sama zdecydowałam się na model Primo formy Riko. Jest to wózek wielofunkcyjny z dużą gondolą, 4stopniową regulacją oparci i co ważne dla mnie z 5punktowymi pasami bezpieczeństwa.

IP i czas połączenia logowane. [20973173]
[12.01.2014] 15:37
Edyta Małecka
Dokładnie, chodzi o to żeby wózek był przede wszystkim wygodny i poręczny. Oczywiście producenci bardzo się starają żeby też te wózki jakoś fajnie wyglądały. My kupiliśmy model Alpina FX. Zastanawiałam się nad modelem szaro różowym, ale padło jedna@@@ Tu na szczęście moda idzie w parze z funkcjonalnością.

IP i czas połączenia logowane. [20980035]
[12.01.2014] 22:29
Cecylia_87
Dla mnie wózek musi być przede wszystkim wygodny i bezpieczny dla dziecka, a czy wygląda modnie i czy będę miała problemy z wkładaniem go do bagażnika to już sprawa drugorzędna, np. ten bugaboo wogóle do mnie nie przemawia, wygląda mało stabilnie, a już spacerówka, jakoś wydaje się być nie wygodna dla dziecka, może się mylę, ale ja mam takie wrażenie. Ja wybrałam tradycyjny, duży wózek na pompowanych kołach, którym spokojnie pokonuje wszelkie przeszkody, a dzieckujest wygodnie i śpi spokojnie bo wózek ma dobre amortyzatory, kupiłam model Primo marki Riko wózek 3w1 i jestem bardzo zadowolona.

IP i czas połączenia logowane. [20980929]
[06.02.2014] 23:39
magdulka2006
My jeździmy wózkiem TAKO Laret wózek nie był drogi ma dużą gondolę, funkcję spacerówki pompowane koła dwa przednie skrętne. Codziennie wjeżdżam nim na pierwsze piętr na tylnich kołach bez wysiłku synek nie odczuwa dyskomfortu bo wózek ma rewelacyjne amortyzatory. w komplecie mamy fotelik maxi-cosi, który wpina się w ramę. Wózek jest po prostu piękny pod kolor tapicerki dopasowano ramę i koła

IP i czas połączenia logowane. [21028906]
[25.02.2014] 18:00
fiolekkk
ja mam graco evo, nie wiem czy jest on modny ale mi sie podoba i pasuje mi

IP i czas połączenia logowane. [21062606]
[09.05.2014] 16:36
Mama Damianka
Znalazłam świetną ofertę wózków spacerowych w sklepie internetowym Akpol Baby. Sklep istnieje również w Poznaniu i Trójmieście. Polecam, mają świetny wybór i dobre promocje usmiech.gif Na dodatek teraz właśnie mają fajny konkurs, w którym można wygrać foteliki samochodowe!

IP i czas połączenia logowane. [21170074]
[30.06.2014] 13:32
Kasia Mak
Drogie Mamy, w sklepach Akpol Baby można teraz testować przez 7 dni wózki dziecięce, a na dodatek opisując swoje wrażenia z testowania wygrać taki wózek. Oprócz tego można wybrać z bogatej oferty sklepu najlepszej jakości wózek.

IP i czas połączenia logowane. [21244171]
[13.08.2014] 12:54
Jolka236
To jest mój:
http://akpolbaby.pl/pl/wozki-britax/3041-bob -revolution-se-spacerowy-4000984094794.html?search_query=rev olution&amp ;results=3

IP i czas połączenia logowane. [21309000]
[15.08.2014] 15:53
lilka32
Zależy jaki kto ma gust...dla mnie nie tylko modny ale i wygodny jest Graco Evo a używamy go ponad rok więc wiem o czy mówię.Do tego super kolorystyka.

IP i czas połączenia logowane. [21312635]
[21.08.2014] 12:51
papitka
No a koła w tym Graco Evo jak ię pani spisuja? Wózek rzeczywiście podoba mi się, nowoczesny design ale ja jakos nie jestem zwolenniczka piankowych kół, choc tak to powiem wózek wygląda pieknie

IP i czas połączenia logowane. [21321065]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat