o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Wszystko dla kobiet (książki, WWW itp.)
 » Odpowiedz na ten temat

Prezent dla dziecka?

1 2 3   » 8 Strony tematu:
[15.03.2012] 22:40
Karolek_markos
Pomóżcie. W połowie kwietnia dziecko znajomych ma urodziny i zaprosili mnie na nie. Co można kupić?
Myślałem o jakiejś ciuchci, szukałem na necie i znalazłem coś takiego http://www.kolejkowyzakatek.pl/opis.php?id=3 2 co wy o tym myślicie? Nada się na prezent?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[15.03.2012] 22:41
28...
A w jakim wieku jest dziecko?

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19399204]
[16.03.2012] 01:43
arkadi875
A co myślisz o takiej lokomotywie dla dziecka:
http://aukcjusz.pl/aukcja/fisher-tip-duza-lo komotywa ,6930590.html
Wygląda o wiele bardziej efektownie, a jej cena nie jest duża.
Daj znać jeśli Ci się nie spodoba to postaramy się znaleźć coś innego
Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [19399601]
[18.03.2012] 17:53
Karolek_Marko
5 albo 6 lat. Małe w każdym razie Niestety nie chodzi ten link więc nie wiem o co chodzi.
A co myślicie o zabawkach z tego sklepu, który podałem poprzednio? Tenwww.kolejkowyzakatek.pl nadają się zabawki z tego sklepu dla takiego dziecka? Ja bym kupił bo fajnie wyglądają i niedrogo.

IP i czas połączenia logowane. [19405608]
[22.03.2012] 09:19
Maszkaa
Ubranie to jest dobry wybór bo jednak dla dziecka dużo trzeba kupować ubrań, wiec odciążysz rodziców. Nie napisałaś czy to chłopczyk czy dziewczynka. Ale jeśli chcesz kupić lokomotywę to pewnie on.

IP i czas połączenia logowane. [19414696]
[21.11.2017] 16:36
[22.03.2012] 11:24
petunija
Kup coś praktycznego, zabawek i tak ma sporo, prawda?

IP i czas połączenia logowane. [19414952]
[22.03.2012] 22:37
kundelini
Może taki fajny gadżet: http://endo.pl/60-nowosci-w-endo/tag/endo-po duszkowce.html , albo jakieś akcesoria do kuchni? Dzieciaki zawsze lubią pomagać mamie: http://endo.pl/kategoria/60-swiaty-endo/grup a/473-akcesoria-kuchenne.html

IP i czas połączenia logowane. [19416352]
[23.03.2012] 09:11
zaciekawiona
To są poduszki w takich dziwnych kształtach? heh fajny pomysł. Akcesoria kuchenne też mi się bardzo podobają, ale mój 7letni syn jakoś pomagać w kuchni nie chce, ale prezent dla dziewczynki super!

IP i czas połączenia logowane. [19416847]
[23.03.2012] 23:42
wariat33
Ja bym kupił puzzle. Rozwijają i uczą
Wbijasz gdzieś na jakąś stronkę, która sprzedaje puzzle i wybierasz spoko wzór. Ja wybralem kuppuzzle.pl (sprawdz). Wszystko poszlo bez problemow, wybralem odpowiedni wzór i tyle
Rozwoj dziecka jest wazny!

IP i czas połączenia logowane. [19418585]
[25.03.2012] 20:22
Puszek994
Ja tam jestem za puzzlami. Dzieci powinny w tym czasie rozwijać się, a już szczególnie logiczne myślenie.
Polecam więc przy okazji sklep kuppuzzlePL. Świetna jakość produktów, dobra przesyłka(tj szybka) miła obsługa

IP i czas połączenia logowane. [19422696]
[03.04.2012] 10:57
Marna
Jak nie wiesz jaki prezent dla dziecka kupić, to zajrzyj sobie na http://www.e-inspiracje.pl/ Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie to kopalnia przeróżnych zabawek. Mój synuś strasznie się cieszył jak mu ostatnio kupiłam kredki do kąpieli. Nie był to duży wydatek, a radość dziecka ogromna.

IP i czas połączenia logowane. [19443805]
[20.04.2012] 09:05
margola_k
Co do twojego pomysłu, to prezent w bardzo przystępnej cenie Mali chłopcy bardzo lubią bawić się samochodzikami, kolejką, pewnie tylko przydałby się jakiś tor albo mata...
Ja na urodziny dla moich 4-letnich bliźniaków kupiłam taką rakietę http://www.tublu.pl/Zabawki/Zabawki_dla_star szakow/Brazowa_Rakieta_tekturowa_ekologiczna_zabawka.html

IP i czas połączenia logowane. [19486747]
[22.04.2012] 08:43
bielllki
Jesli macie teraz w planach zakup niespodzianki dla dziecka, to mysle ze taki kod sie Wam przyda-kkod zniżkowy do sklepuwww.nici.pl/ - 1ctak7w4 - kod na -10% , ważny do 26.04.2012

IP i czas połączenia logowane. [19491035]
[02.05.2012] 15:56
oleńka2312
Dla rocznej dziewczynki to będą fajne klocuszki w prezencie. Np. duplo ma w swojej ofercie wiele kolorowych fajnych zestawów i tematycznych typu kubus puchatek i innych jak farma ze zwierzakami, klocuszki są kolorowe zwiększają zdolności manualne i są ulubioną zabawką każdego dzieciaczka . W każdym razie wydaje mi sie, że będzie to fajny pomysł na prezent A dla chłopców są różne serie od kubusia puchatka po straż pożarną

IP i czas połączenia logowane. [19516125]
[04.05.2012] 11:48
kasandra
oleńka widzę że nie wymieniłaś najnowszych zestawów a są rewelacyjne- fotosafari i moje pierwsze budowle szczególnie ten drugi zawiera bardzo dużo zwierzątek: strusia, hipopotama, żyrafę, lamparta, słonicę z młodym i krokodyla!!! Polecam!!!

IP i czas połączenia logowane. [19520216]
[04.05.2012] 18:15
Agnieszka2002
O widziałam ten nowy zestaw fotko safari rzeczywiście jest super chyba jak wszyskie serie duplo takie ładne i kolorowe i przede wszystkim niesamowicie dobre jakościowo i wytrzymałe na frustracje małych rączek heheh. Od zeszłego roku odwiedzam stronkę duploswiat i teraz mają fajny konkurs dla maluchów na reklamę do klocków duplo.

IP i czas połączenia logowane. [19521009]
[07.05.2012] 15:43
sabinka
Agnieszka2002 (12.05.04 18:15):
O widziałam ten nowy zestaw fotko safari rzeczywiście jest super chyba jak wszyskie serie duplo takie ładne i kolorowe i przede wszystkim niesamowicie dobre jakościowo i wytrzymałe na frustracje małych rączek heheh. Od zeszłego roku odwiedzam stronkę duploswiat i teraz mają fajny konkurs dla maluchów na reklamę do klocków duplo.
dla mnie co najważniejsze jest te 100 nagród pocieszenia liczę że będą to zestawy klocków..
Profesjsjonalną sesję zdjęciową mamy już za sobą...
powodzenia

IP i czas połączenia logowane. [19527518]
[07.05.2012] 21:58
gosciu
Reksio, Muminki, Domisie, Teletubisie, Olinek Okrąglinek, Smerfy, Gumisie bajce.pl

IP i czas połączenia logowane. [19528246]
[12.05.2012] 22:19
spryciara111
oleńka2312 (12.05.02 15:56):
Dla rocznej dziewczynki to będą fajne klocuszki w prezencie. Np. duplo ma w swojej ofercie wiele kolorowych fajnych zestawów i tematycznych typu kubus puchatek i innych jak farma ze zwierzakami, klocuszki są kolorowe zwiększają zdolności manualne i są ulubioną zabawką każdego dzieciaczka . W każdym razie wydaje mi sie, że będzie to fajny pomysł na prezent A dla chłopców są różne serie od kubusia puchatka po straż pożarną

IP i czas połączenia logowane. [19538961]
[12.05.2012] 22:21
spryciara111
co do zabawy klockami to dziewczynki powinny bawić się bardziej męskimi zestawami nie ZOO czy inne... powinny budować z klocków budowle z obrazków aby uczyć się postrzegania przestrzennego, bo wiadomo u dziewczyn z tym gorzej ja swojej córce kupiłam ostatnio moje pierwsze budowle z lego duplo i to jest idealny zestaw do uczenia dziewczynek właśnie postrzegania przestrzennego... nie będą miały później problemów z geometrią przestrzenna w szkole...

IP i czas połączenia logowane. [19538970]
[15.05.2012] 15:08
Bogna99999
spryciara111 (12.05.12 22:21):
co do zabawy klockami to dziewczynki powinny bawić się bardziej męskimi zestawami nie ZOO czy inne... powinny budować z klocków budowle z obrazków aby uczyć się postrzegania przestrzennego, bo wiadomo u dziewczyn z tym gorzej ja swojej córce kupiłam ostatnio moje pierwsze budowle z lego duplo i to jest idealny zestaw do uczenia dziewczynek właśnie postrzegania przestrzennego... nie będą miały później problemów z geometrią przestrzenna w szkole...
ee nie zgadzam się zestawy z duplo dla dziewczynek są świetne i też mogą w nich budować czyli uczyć się postrzegania przestrzennego!!!!

IP i czas połączenia logowane. [19544893]
[16.05.2012] 23:27
123pomidor
klocki też mogą być dobrym pomysłem. Albo książka. Tzn. bajki Albo audiobook
ostatnio kupiłam dla siostrzeńca "Przygody Tappiego z Szepczącego Lasu" Marcina Mortki. Opowieść o wikingu z magicznego lasu, spodobało mu się bardzo. Tu więcej o Tappim: http://teleportujsie.pl/tappi/opis

IP i czas połączenia logowane. [19548556]
[24.05.2012] 20:45
Arowana14a  arowana14a@tlen.pl
Nie warto kupować jakiś bezużytecznych zabawek, które później i tak lądują w koszu. Jeżeli chcesz zrobić dziecku naprawdę fajny prezent to zamów mu test sprawdzający Skalę Rozwoju Dziecka. Może i dziecko nie będzie przeszczęśliwe na widok prezentu, ale nie oszukujmy się niemowlak i tak nie zwraca na to uwagi. A troszczenie się o jego zdrowie na pewno zostanie lepiej odebrane niż grzechotka. Polecam Ci stronę testydziecka.pl Tam możesz kupić taki test. Koszty są niewielkie - zapłacisz zaledwie 30zł, a zrobisz coś naprawdę dobrego

IP i czas połączenia logowane. [19566499]
[27.06.2012] 18:48
a---gata
Jesli o mnie chodzi to polecam puzzle dwustronne http://www.mojulubionybohater.pl/search.php? text=puzzle
wiec moze bedzie to odpowiedni prezencik.

IP i czas połączenia logowane. [19653339]
[03.07.2012] 23:51
gosciuniu
smerfy, muminki, reksio, olinek
www.bajce.pl

IP i czas połączenia logowane. [19670132]
[09.07.2012] 14:34
Ciocia_klocia
Ja uważam, że prezent powinien być praktyczny, żeby podobał się maleństwu, ale i odciążył rodziców w codziennych wydatkach. Proponuję zatem ubranka albo buciki. Ja kupiłam mojej 1,5-rocznej bratanicy takie sandałki http://www.memoinfo.pl/MEMO-Dino-sandal . Mała jest zadowolona, bo w końcu ma wygodne butki w których lubi latać, a rodzice wdzięczni, bo sami na taki wydatek pewnie by się nie zdobyli. Oczywiście można dorzucić jakieś małe klocki czy kolorowankę jako dodatek

IP i czas połączenia logowane. [19683904]
[17.07.2012] 13:03
kropki_kolorowe
Wszystko zależy od wieku dziecka.. Jeśli to maluch, to klasykiem jeśli chodzi o prezenty są klocki, np cos takiego http://malaszafa.com.pl/produkt/klocki. To uniwersalny, niedrogo prezent no i zawsze sie przydaje.. Jeśli dziecko jest starsze, to warto pomyslec o jakiejs fajnej gry planszowej np Najlepiej jednak zapytać rodziców, czy jest coś, czego potrzebują, no i kupić to Osobiście uważam, ze lepiej zapytac i kupic cos z czego dziecko na pewno bedzie sie cieszyło niż strzelać a potem żeby to leżało w kącie;p

IP i czas połączenia logowane. [19703043]
[21.07.2012] 16:11
Sara443Walter
Ja proponuję jakieś gry edukacyjne, zerknij tutaj: http://szkolnis.pl/gry_edukacyjne Jest duży wybór, a dzieci w tym wieku kochają różnego rodzaju łamigłówki, no i dużym plusem jest to, że mogą się takimi zabawkami bawić z rówieśnikami, dzięki czemu tak szybko mu się nie znudzą. Ja kupiłam ostatnio córce koleżanki grę "Bystre Oczko", nawet mi gra w nią sprawiła frajdę

IP i czas połączenia logowane. [19713789]
[01.08.2012] 10:00
żob
Dla młodych dzieciaków fajnym prezentem będzie np. taka tarcza do dartów http://proyasport.pl/oferta ,szczegoly,87.html - wciągająca gra i w rozwijająca refleks, ucząca skupienia. Moim zdaniem fajny prezent.

IP i czas połączenia logowane. [19738994]
[01.08.2012] 11:22
Pola_82
Ja kupuję w http://bawibobas.pl/ bo maja tam fajne zabawki w dobrej cenie. Poza tym w błyskawicznym tempie realizują zamówienia. Jak coś zamawiamy jednego dnia do godz. 13 to następnego możemy się spodziewać, ze to dostaniemy do domu.

IP i czas połączenia logowane. [19739119]
[07.08.2012] 21:06
telinkaa
Słuchajcie, a jakie zabawki kupujecie dzieciom na podwórko, żeby tam mogły się pobawić?

IP i czas połączenia logowane. [19752903]

1 2 3   » 8 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat