o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ogólne forum dla studentów
 » Odpowiedz na ten temat

Szkoła policealna opinie

1 2 3   » 10 Strony tematu:
[08.03.2012] 20:30
Fema
Szukam opinii o szkołach policealnych w Warszawie. Chciałabym się do jakiejś zapisac od nowego semestru na kurs wizażu i stylizacji. Na pewno ktoś z Was miał styczność z cosinusem, Progresem czy jakimiś innymi? Byłabym wdzięczna, chcę dobrze wybrać.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[12.03.2012] 14:59
Korfacy
Ja jestem w jednej z takich szkół. Akurat w Progresie. Wydaje mi się, że jest to dosyć znana szkoła, przynajmniej takie mam wrażenie, bo chodzi do niej całkiem sporo ludzi. Nauczyciele bardzo w porządku, dobrze tłumaczą i przede wszystkim chcą człowieka czegoś nauczyć. A to ważne, bo ponoć w niektórych szkołach jest tak, że kompletnie ich to nie obchodzi.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19390018]
[13.03.2012] 22:05
Fema
Dziękuję bardzo za odpowiedź. Na temat Progresu już co nieco czytałam. Tą szkołę poleciła mi też moja koleżanka, sama chodziła tam na kurs wizażu chyba, bardzo była zadowolona. Wiadomo, że muszę się rozejrzeć i wtedy zdecydować, jak już będę wiedziała coś więcej o tej i o innych szkołach. Ogólnie czytam różne opinie, raz lepsze raz gorsze. Mnie zależy na tym żeby się przede wszystkim uczyć!

IP i czas połączenia logowane. [19393831]
[15.04.2012] 13:50
Gaspaczia
Rok temu skończyłam w Progresie kurs fryzjerstwa. W tym roku chcę zrobić jeszcze z wizażu i stylizacji. Człowiek musi się rozwijać, a ja chciałabym oprócz stylizacji fryzur doradzać też klientkom jak mogą się ubierać, jakie kolory im pasują itd. Też mam zamiar iść do Progresu, jak już raz mi się podobało to chyba nie ma sensu tego zmieniać. Wspomnienia mam bardzo miłe, miałam super towarzystwo, fajnych nauczycieli no i przede wszystkim blisko.

IP i czas połączenia logowane. [19474154]
[08.05.2012] 20:54
accia
Zapisuję się od września do Progresu. Moja znajoma poszła rok temu właśnie do tej szkoły i tak mnie namawiała, a ja się nie zdecydowałam i żałuję. Ona jest bardzo zadowolona, uczy się ciekawych rzeczy i poznaje nowych ludzi. No i dyplom oczywiście dostanie. Mają nie drogo i w sumie nie ma się nad czym zastanawiać.

IP i czas połączenia logowane. [19530008]
[25.06.2017] 00:24
[08.07.2012] 15:51
Nobila
Chodziłam do różnych szkół policealnych, bo robiłam różne kursy. Najlepiej mi było w Progresie. Po prostu, najfajniejsza atmosfera i najfajniejsi ludzie. Spodobało mi się tak, że idę na jeszcze jeden kurs. Nie zapisałam się jeszcze, ale mam zamiar w sierpniu. Tym razem na masaż klasyczny. Takie dodatkowe dyplomy i umiejętności naprawdę się przydają!

IP i czas połączenia logowane. [19681497]
[09.08.2012] 21:47
Migi78
Kończyłam w Progresie kurs na "opiekunkę dziecięcą". Super sprawa, a wierzcie mi, że jak ktoś chce być "nianią" tak jak ja to taki kurs musi mieć skończony, a najlepiej jak ma jeszcze kilka innych. Tak czy siak miło wspominam, super klimat i atmosfera. Bardzo mili nauczyciele i naprawdę dużo można nauki z tej szkoły wynieść. Także polecam.

IP i czas połączenia logowane. [19757390]
[12.08.2012] 00:22
katarina-mars
Polecam Szkołę Policealną GoWork. Duży wachlarz kierunków, po których można uzyskać zarówno tytuł specjalisty, jak i technika (jeśli wizaż nie wypali, to jest w czym przebierać Kierunki i roczne, i dwuletnie. Z tego co słyszałam, słuchacze chwalą sobie tamtejszych lektorów, więc z czystym sercem mogę polecić studiowac.pl -> przewodnik uczniów i studentów po świecie szkół, uczelni i studiów

IP i czas połączenia logowane. [19762001]
[20.09.2012] 21:30
fil-emona
A jak jest w Progresie? Bo ja bym chciała się tam na wizaż i stylizację zapisać. Opinii czytałam w internecie sporo i są raczej pozytywne. Jak to jest podczas zapisów? Nie ma zbyt dużo papierowej roboty? Nie ma ukrytych kosztów? Bo muszę przyznać, że zajęcia mają naprawdę tanie.

IP i czas połączenia logowane. [19862651]
[21.01.2013] 02:32
patiniunia
Kosztów nie mają ukrytych, papierkowego wypełniania też dużo nie ma. Ja jestem teraz w Progresie na masażu, ale na wizaż i stylizację również planuję się zapisać bo moje koleżanki, które tam są bardzo sobie chwalą.

IP i czas połączenia logowane. [20162603]
[13.04.2013] 09:46
Kinga_kinia
Ja uczę się w żaku w katowicach, dokładnie na kosmetyce i jestem bardzo zadowolona Zajęcia są bardzo ciekawe, szczególnie praktyka jest świetnie prowadzone i wiele można się nauczyć. Kosmetyki, na których pracujemy pierwsza klasa, ogólnie sprzęt jest b.dobry. Chciałabym w przyszłości uzupełnić tę kosmetykę wizażem/stylizacją-ten kierunek też jest w Katowicach i myślę, że to będzie już bardzo dobre kosmetyczne wykształcenie
Polecam szkołe Żak w Katowicach

IP i czas połączenia logowane. [20408103]
[23.07.2013] 14:32
zutz
a co myślicie o szkole policealnej gowork?

IP i czas połączenia logowane. [20631500]
[23.07.2013] 15:41
aspa1207
zutz (13.07.23 14:32):
a co myślicie o szkole policealnej gowork?

żaba ma złą opinię na jej temat
Hmm ale po przeczytaniu jej wpisu też się zastanawiam jak to jest z opłatami, tzn. nauka za darmo czy niewielkie opłaty, ale jak to jest właśnie w przypadku egzaminów, legitymacji itd. Czy tego typu opłaty są identyczne w każdej prywatnej szkole policealnej?

IP i czas połączenia logowane. [20631634]
[07.08.2013] 13:50
natka85
Polecam GoWork w Poznaniu, moja koleżanka zapisała się tam na kierunek Sekretarki i myślę, że też się zapiszę, bo mają niskie czesne

IP i czas połączenia logowane. [20661306]
[08.08.2013] 17:44
grzesiek78
Ja polecam kierunek Technik informatyk w GoWorku. Robiłem sobie u nich kurs z grafiki komputerowej i jeśli szkoła jest na równie wysokim poziomie co kurs, to warto zapisać się właśnie do nich.

IP i czas połączenia logowane. [20663783]
[08.08.2013] 20:07
Marta Nowak
Ja w szkole policealnej spędziłam trochę czasu. Najpierw chodziłam tam na wizaż i stylizację, a później na manicure i pedicure. Zrobiłam dwa kierunki z tego względu, że na jeden później miałam zniżkę jako absolwentka. Chodziłam do Progresu, z każdych zajęć byłam zadowolona i każde coś mi dawały.

IP i czas połączenia logowane. [20664023]
[23.08.2013] 14:07
Eva3333
Mnie interesowały kierunki w dziennym trybie nauki. Spośród oferowanych przez szkołę wybrałam Technik masażysta. Od razu zobaczyłam salę ćwiczeniową - świetne wyposażenie, jestem bardzo zadowolona

IP i czas połączenia logowane. [20693073]
[24.08.2013] 00:28
paaaaula
Hej Wybiera się ktoś może do szkoły Go work w Warszawie na kierunek fryzjerstwo ??

IP i czas połączenia logowane. [20694294]
[27.08.2013] 14:20
olciaqqq
Fryzjerstwo to bardzo dobry wybór spośród oferty programowej szkoły GoWork. Czesne jest niskie, bo chyba tylko niecałe 100 zł/m-c, a nauka trwa tylko rok. Widziałam ich sale i bardzo mi się spodobało wyposażenie. Poza tym kadra nauczycielska jest bardzo dobrze przygotowana.

IP i czas połączenia logowane. [20700709]
[06.09.2013] 14:30
gugiel400
Ja idę do Goworka ale do Siedlec na fryzjerke! wyglada to fajnie, widzialam pracownie w katalogach i jest tanio, polecam kazdemu kto sie na tym zastanawia, uwierzcie warto

IP i czas połączenia logowane. [20723057]
[16.09.2013] 20:19
nuxy
ja wlasnie sie wybieram do go work do Katowic

IP i czas połączenia logowane. [20744272]
[17.09.2013] 08:44
ptys22
nuxy ja tez ide do Katowic! na kier. asystentka stomatologiczna, a ty??

IP i czas połączenia logowane. [20745023]
[17.09.2013] 11:10
Agus25  11772893@tlen.pl
Ja też wybieram się do GO Work i o żadnych ukrytych kosztach mi nic nie wiadomo Wszystko mi wyjaśniono , powiedziano jak wygląda rozwiązanie umowy Profesjonalnie i miło Aguś

IP i czas połączenia logowane. [20745224]
[18.09.2013] 09:35
anulka1527
tez zapisałam sie do GoWork ale w Katowicach. Żadnych ukrytych kosztów nie ma, o wszystkim informuje Pani w sekretariacie a i w umowie masz wszystko zapisane-jakie koszty ile co będzie wynosilo. widocznie nie czytaja umów osoby, które tak sie wypowiadają o tej szkole. ja osobiscie polecam i zachecam.

IP i czas połączenia logowane. [20746992]
[18.09.2013] 10:48
przyszła kosmetyczka;p
Tylko studium Kremowskiej i Perfumowskiej w Warszawie:
http://www.kremowskaperfumowska.edu.pl/

IP i czas połączenia logowane. [20747097]
[26.09.2013] 14:50
anulka1527
Polecam Szkołę Policealną GoWork. posiadaja oddziały w całej Polsce jak i maja bogata oferte kierunkow. szkoła cieszy sie uznaniem oraz ma odpowiednie podejscie do sluchacza. polecam.

IP i czas połączenia logowane. [20763813]
[06.12.2013] 20:09
bob15.01
moje zdanie zawsze było takie: lepszy dobry technik, aniżeli beznadziejny magister

IP i czas połączenia logowane. [20904108]
[06.01.2014] 00:23
kasiapietruszenko
Gdzie najlepiej zapisać się w Zielonej Górze na kierunek technik usług kosmetycznych - słyszałam, że bardzo dobra jest Medyczna Szkoła Zawodowa http://msz.zgora.pl/technik-uslug-kosmetyczn ych - mają super warunki, nauczycieli z Medyka i najlepszą zdawalność. Jeśli, ktoś skończył Medyk to proszę o radę.

IP i czas połączenia logowane. [20965681]
[14.01.2014] 10:42
MlodyKominiarz
Ja polecam szkołe Omega (warszawa) maja nowy kierunek- technik dentystyczny. latwo po nim o prace. Szkola zapewnie profesjonalnie wyposazone sale http://www.omega.szkola.pl/kierunki/technik- dentystyczny/

IP i czas połączenia logowane. [20983571]
[16.01.2014] 11:10
abd
Ja polecam Centrum Edukacyjne Nova w Katowicach. Jestem bardzo zadowolona z wyboru tej placówki. Duży wybór kierunków, wysoki poziom nauczania to plusy tej szkoły.
Jeśli skorzystacie to na pewno nie pożałujecie wyboru.

IP i czas połączenia logowane. [20987902]
[17.01.2014] 10:29
nosleep28
Ja tak samo jak Mlodykominiarz mogę polecić technika denstystycznego w Omedze. No zobaczcie tylkowww.omega.szkola.pl/kierunki/technik-dentyst yczny gdzie roboty szukac mozna to jest super kierunek.

IP i czas połączenia logowane. [20989926]

1 2 3   » 10 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat