o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Inne
 » Odpowiedz na ten temat

Majówka...gdzie?

1 2
[11.04.2013] 22:17
Ewa K.
Najlepsze miejsce na majówkę to Gdańsk! Blisko morze, blisko Sopot, blisko Gdynia, blisko lasy. Najlepiej wynająć tanio pokój między plażą a Starym Miastem w Gdańsku i cieszyć się, że jedynym problemem przez parę dni będzie dylemat: "wyruszyć dziś do centrum, czy na plażę?!". 1 maja darmowy piknik dla wszystkich Gości, którzy zdecydują się na spędzenie weekendu majowego w Dworze Kashmirov! (szukaj nas na Facebooku )

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20403654]
[17.04.2013] 15:57
kala mec
Polska, Bieszczady, Łączki, ośrodek Zielona Polana. Mieliśmy szukać czegoś za granicę, ale po co, skoro za 4 dni dla 4 osób z pełnym wyżywieniem i atrakcjami płacimy niecałe 900 złotych? Nie było się nad czym zastanawiać Liczymy, że weekend będzie udany od jesieni nie grałem na korcie, a jeśli pogoda dopisze, to wskakuję do basenu

IP i czas połączenia logowane. [20420007]
[22.04.2013] 14:59
a_grestowa
Dla mnie też tylko morze. A najlepiej Hel. Mam tam swoje ulubione miejsca i jeśli ktoś by szukał pysznego jedzenia w romantycznej oprawie, to polecam http://www.starawedzarnia-hel.pl/

IP i czas połączenia logowane. [20431815]
[22.04.2013] 21:35
kasia-kob
A słyszeliście może o Głęboczku? To takie ciche miejsce, ukryte, z dala od wielkomiejskiego szumu, biegu i galerii. Można się wyciszyć, poprzebywać z naturą, ale nie rezygnując z wygód, jakie rodzi bardzo dobry hotel. Jeżeli to was zachęciło - z pewnością okaże się idealne dla was.

IP i czas połączenia logowane. [20432632]
[25.04.2013] 15:54
MargeritkaMoczika
No tak niby planujemy te majówki wydajemy kupe pieniędzy a prawda jest taka, że Polacy mają pecha do pogody niestety w kółko deszczowe święta i weekendy szkoda tylko naszych ciężko zarobionych pieniędzy i tyle... może warto najpierw spojrzeć http://www.pogoda.wp.pl zanim nasze konta będą już puste....

IP i czas połączenia logowane. [20439118]
[21.09.2017] 03:34
[06.05.2013] 09:57
Vicos
Ja nie miałam okazji wyjechać nigdzie w czasie tego długiego weekendu i chyba nie żałuję, ze względu na to, że pogoda była jaka była. Za to, w międzyczasie zaplanowałam sobie już wyjazd wakacyjny i zdecydowałam się na wycieczkę objazdową po Hiszpanii, z oferty Almaturu.

IP i czas połączenia logowane. [20465558]
[08.05.2013] 18:46
northw
Ja z żoną pędziliśmy majówkę na plaży (dosłownie)
Nasza willa (jak to brzmi była zbudowana na klifie i za oknem było widać plaże i morze....
Z samego rana ptaki dają za oknem koncert... a w nocy fale uderzają o klif.... i szum morza.... Siedzieliśmy do północy na kocyku i oglądaliśmy gwiazdy... Polskie morze jest najlepsze!!
Wiem że każdy lubi coś innego, ale czym byłaby Polska bez Bałtyku??
Po co jeździć za granicę, skoro można spędzić tak milo czas w Polsce??
polecam:www.domnaplazy.pl - naprawdę fajnie było Wyjątkowo malownicza i ekologiczna okolica sprawia , iż wakacje nad morzem pozwalają naprawdę wypocząć, odprężyć się....

IP i czas połączenia logowane. [20471523]
[24.09.2013] 12:48
biszkopcik
majówka, czy jakiś inny dłuży bądź krótszy weekend doskonale się nadaje do tego, żeby gdzieś pojechać i tym samym odpocząć. Dla mnie doskonałym miejscem na wyjazd weekendowy jest jakiś elegancki hotel i dobrze by było, żeby było spa, jak w Dworze Oliwskim, nawet jakby pogoda nie wypaliła to na pewno będzie co robić i można się będzie doskonale bawić.

IP i czas połączenia logowane. [20759318]
[26.09.2013] 17:12
jimmy43
W góry najlepiej jechać ja tak uważam bo jestem z nad morza . Zaplanować dojazd, wydatki, znaleźć jakiś w miarę tani nocleg, np. przez relaximo lub inny portal z noclegami, wziąć wolne w pracy i przeznaczyć ten czas na spacery po górach lub pobyt w jakimś górskim uzdrowisku.

IP i czas połączenia logowane. [20764012]
[28.03.2014] 14:35
niedlugo lato
A my w tym roku jedziemy do Przemysla, a stamtąd może się skoczy za granice.
Miasto bardzo sympatyczne, moze nie za duze, ale za to pelno w nim fajncyh zabytków i knajpek. Interesują nas przede wszystkim zamki, choć i synagogi i cerkwie sa.
Nocujemy w hotelu Marko, to taki maly hotelik z calkiem przystępnymi cenami. No i ze sniadaniem do lozka

IP i czas połączenia logowane. [21109867]
[30.03.2015] 17:19
szarlottka82
A w tym roku gdzie jedziecie?

IP i czas połączenia logowane. [21695249]
[30.03.2015] 19:30
lenka159
My myslimy o spędzeniu kilku dni we Wrocławiu. Widziałam na https://wroclaw.q-mapa.pl/eventy/7-kultura/
że jest tam naprawdę co robić Nie chcemy jechać nad jezioro ani nad morze bo mamy już serdecznie dosyć smażenia się na plaży. Musimy pozwiedzać i trochę się ukulturalnić bo oszalejemy

IP i czas połączenia logowane. [21695476]
[24.04.2015] 15:47
Gron2382
Mi znajomi polecili ośrodek http://www.kormoran-niesulice.pl/ nad jeziorem Niesłysz ze względu na dobrą jakość, w miarę niskie ceny i atrakcyjną okolicę

IP i czas połączenia logowane. [21737432]
[26.04.2015] 11:43
jasio jasio
Ja kocham Mazury zdecydowanie lepiej mi się tam odpoczywa niż nad Bałtykiem. Rok temu byłem w http://www.stanicazgon.pl/oferta/ - fajna sprawa. Okolica jest cicha, pełno zieleni. Można spokojnie odpocząć, zdala od miejskiego zgiełku.

IP i czas połączenia logowane. [21740104]
[15.05.2015] 14:12
joanna236
W Krakowie Można wziąć w dobrej cenie przewodnika i zwiedzić to piękne miasto. Klimat w Krakowie jest magiczny Zbliża się akurat "czerwcówka" mam na myśli ten długi weekend na początku czerwca więc myślę, że Kraków byłby idealny. Ja rezerwowałam przewodnika z http://www.krakow.travel/dla-turysty/informa cja-turystyczna/przewodnicy-miejscy i bardzo sobie chwalę

IP i czas połączenia logowane. [21769180]
[27.05.2015] 00:04
kawosz_smakosz
Może i przyjemnie i rozrywkowo - Trójmiasto? Sopot?www.sopot.com/wszystkie-noclegi.php

IP i czas połączenia logowane. [21785089]
[14.04.2016] 16:07
zofffff3444
ja wybieram morze jak jest ciepło bo Trojmiasto już zwiedzałam parę razy, teraz mysle nad wrocławiem albo jakims miasteczkiem na Mazurach. myslicie ze bedą jeszcze miejsca?

IP i czas połączenia logowane. [22272607]
[14.04.2016] 16:14
KONORRR3
ja w tym roku jadę na mazury do Wikna. To bardzo ładna miejscowość położona nad jeziorem Omulew. Oprócz ładnych widoków, myślę ze będziemy trochę zwiedzać, bo stamtąd jest blisko do Nidzicy i Olsztyna. A nocleg mamy w tym ośrodku wypoczynkowym http://www.osrodekgawra.pl. Byłam tam kiedyś na weselu i dlatego się zdecydowałam teraz na weekend nad mazurskim jeziorem.

IP i czas połączenia logowane. [22272629]
[13.02.2017] 11:07
marianna808
My całą rodziną wyjeżdżamy do Tajgołkiwww.tajgolka.pl niedaleko Zakopanego gdzie byliśmy w zeszłym roku na wakacjach. Całkiem bez słodzenia to najlepsze domki w jakich do tej pory udało nam się nocować bo przytulne, komfortowe w tym z różnymi udogodnieniami dla dzieci i ładnie położone (trudno nie zachwycić się Tatrzańskim Parkiem Narodowym). Dużym plusem jest też to że gotują tam pod diety co przy moim restrykcyjnym odżywianiu związanym z cukrzycą jest wyjątkowo ważne.

IP i czas połączenia logowane. [22644169]
[28.02.2017] 00:25
BOND898
Ja byłem kilka razy na majówce za granicą a i tak nigdzie nie bawię się tak dobrze jak w Polsce . W tym roku jedziemy z ekipą do Białki Tatrzańskiej żeby trochę połazić po górach na których punkcie mamy fisia. Przy okazji wiadomo zaliczy się jakieś imprezy ale nie tak że jedna na drugiej jak w Zakopcu. Co do noclegu to wybraliśmy Hotel Górski blisko basenów geotermalnych także pełen relaksik.

IP i czas połączenia logowane. [22661201]
[28.02.2017] 14:33
Bigoskaka
Już się nie moge doczekać majówki. W tym roku postanowiliśmy, że pojedziemy w góry do Białego Dunajca do http://www.uborowego.pl/ Byliśy tam 2 lata temu na ferie i super wspominamy ten czas, nie dość że tanio to warunki super, ładne pokoje, obsługa super, taka domowa atrmosfera..

IP i czas połączenia logowane. [22661708]
[10.03.2017] 15:16
Kartagina84
Polecam poleciec do Gruzji. Jest tanio, pogoda pewna - ok 25. stopni. A widoki przepiękne. WizzAir lata bezposrednio z Katowic i Warszawy na lotnisko w Kutaisi
http://www.summerbench.pl/lotnisko-kutaisi/

IP i czas połączenia logowane. [22672978]
[09.04.2017] 16:39
Michallka4
Jedziemy do Pragi, bo to całkiem fajne miasto a jeszcze ani ja ani mój chłopak tam nie byliśmy Udało się nam złapać bilety autokarowe w fajnej cenie i do tego jeszcze kwaterę na Bookaparcie też całkiem niedrogo.

IP i czas połączenia logowane. [22703867]
[13.04.2017] 20:55
MartiCZka
Ja w tym roku sprawdzam SPA polecone przez przyjaciółkę, w Mielnie, Unitral się nazywa. podobno świetne. Trzeba w końcu troche o siebie zadbać, wolę się wyleżeć, pośmigać an zabiegi niż chodzić po górach czy pędzić gdzieś za granicę. Zwłaszcza, ze ostatnie kilka miesięcy to tylko praca i praca

IP i czas połączenia logowane. [22708169]
[20.04.2017] 14:42
monika25
Ja w tym roku aa majówkę jadę w Bieszczady

IP i czas połączenia logowane. [22714348]
[27.04.2017] 14:29
m0niczka80
W zeszłym roku wybrałam się nad jezioro do drewnianego domku. Był taki ziąb, zwłaszcza nocą, że wróciłam z anginą. Także w tym roku postawię jednak na spotkanie w domu w gronie znajomych

IP i czas połączenia logowane. [22721457]
[27.04.2017] 21:49
olis77
Budapeszt w tym roku. Wcześniej rezerwowaliśmy sobie kwaterę na Bookaparcie, udało się nam nawet kupić bilety w całkiem fajnej cenie.

IP i czas połączenia logowane. [22721916]
[28.04.2017] 14:59
fazi89mala
u nas kameralnie, Polska a konkretnie http://www.palaczakow.pl/ - szykuje mi się tam mały zjazd rodzinny, więc całkiem fajnie - z siostrą nie widziałam się ponad rok bo była za granicą. Prognoza pogody nie rokuje co prawda najlepiej, ale i tak się ciesze na te kilka dni wolnego!

IP i czas połączenia logowane. [22722497]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat