o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Seniorzy
 » Odpowiedz na ten temat

opanowałem tego drania

[29.02.2012] 13:13
andreas-1963
Witam
Mój problem zaczął się każdy godzinami siedząc za kierownicą Tira czułem silne pieczenie w siusiaku i chciało mi się ciągle sikać. Olewałem to , ale ból był coraz większy i w końcu żona zagoniła mnie do urologa, który wysłał mnie na USG i bdanie krwi . USG wyszło tragiczne prostata mocno powiększona i badanie z krwi dodatnie . Na początek dostałem antybiotyki, po których zamiast lepiej było coraz gorzej , a uczulenie na antybiotyk ogromne. Międzyczasie moja żona za radą jednej z koleżanek zapisała mnie do Pyskowice do dr Poremowa. Przyznam szczerze nie miałem przekonania do tej wizyty, bo już miałem dosyć tych konowałów. Dzisiaj wiem , że był to szczał w dziesiątkę. Lekarz super nie żaden nadęty bufon , nie pieprzył i nie wymądrzał się jak ta cała banda specjalistów. Przebadał mnie wzdłuż i wszerz i zapisał szereg preparatów ziołowych . Leczyłem się u niego 6 miesięcy , ale mnie z tego wyciągnął . Dziś zrobiłem USG i jest ok , a badanie z krwi ujemne.
Muszę przyznać , że dr Poremow nie tylko pomógł mi wyzdrowieć ale pomógł mi zrzucić wagę ciężką bez zbędnych wyrzeczeń. Trochę mnie szarpnęło z kasy, ale pieprze to , najważniejsze że znów jestem 100% chłopem. nowak

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[04.12.2013] 21:47
iza.bilinska
Podejrzewam u męża problem z prostata. Nie wiem co to jest dokładnie, bo musi iść na badanie. Na razie mu podaje prostaceum, bo mowili że pestki z dyni wspomagaja leczenie problemów z prostata. Zaczyna mniej narzekać na chodzenie do toalety. Widocznie mniej go boli gdy stara sie oddac mocz a on leciec nie chce.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20900328]
[11.12.2013] 21:20
kopacz_ewelina
Koniecznie musi wykonać badania, szczególnie PSA. Dobrze jest też brać jakieś suplementy np. prostaceum. Wspomagają prawidłowe funkcjonowanie prostaty. Napewno nie zaszkodzą a mogą zapobiec tragedii.

IP i czas połączenia logowane. [20915173]
[12.12.2013] 22:28
iza.bilinska
Ten suplement bierze. Mąż idzie na badanie w poniedziałek, ale nie od razu do lekarza tylko na prywatne badanie PSA. Mąż zaczyna sie podlamywac tym faktem, iż przestaje sie czuc mężczyzna. Ma problem tak samo z erekcja a do tego ten ból gdy macz oddaje a bynajmniej sie meczy by go oddać. Ale sama nic na to nie poradze.

IP i czas połączenia logowane. [20917154]
[13.12.2013] 23:51
kopacz_ewelina
No właśnie sama nic nie zrobisz. To normalne ze moze byc podłamany stanem zdrowia i mniej czuć sie wartosciowo. ale musisz mu dodac otuchy. Będzie dobrze. Po wynikach zacznie mąż będzie wiedział jak postepować. Suplement wspomoze leczenie. Ale pomysl o zmianie diety.

IP i czas połączenia logowane. [20919413]

» Odpowiedz na ten temat