o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Proza i poezja
 » Odpowiedz na ten temat

Skąd mam wiedzieć że podobam się chłopakowi

[27.02.2012] 16:11
nana
Od pewnego czasu moja koleżanka zauważyła że pewien chłopak spogląda na mnie . Na dyskotece bylismy z kolezankami i tez caly czas sie na mnie patrzyl .. nie wiem czy to cos moze znaczyc .. czy mu sie podobam ?? bo on mi strasznie .. lecz nie gadamy ze soba raz ze soba pisalismy ale to czesc i co tam u cb .. pomożecie .. plis ;((

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[28.02.2012] 17:05
smoczyca
To trudne do jednoznacznego stwierdzenia. Mimo tego (według mnie) jest szansa na spotkanie. Chłopak może być po prostu nieśmiały, a nawet jeżeli już, to nie znam żadnego który by tak poprostu podszedł i powiedział "podobasz mi się". Przede wszystkim jednak jeżeli nie chcesz go do siebie zrazić to nie narzucaj mu się, nie biegajza nim przez cały czas. Chłopaków to peszy. Aby uzyskać więcej wskazówek wpisz sobie to samo pytanie w GOOGLE a tam wyskoczą ci różne porady. Pozdrowienia!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19358194]
[28.02.2012] 19:29
nana
dziękuje bardzo

IP i czas połączenia logowane. [19358591]
[28.02.2012] 19:31
nana
Chodzi mi o to że cały czas się na mnie patrzy a jak się spojrze to się nie peszy tylko patrzy dalej

IP i czas połączenia logowane. [19358598]
[29.02.2012] 15:27
smoczyca
Musisz go tylko umiejętnie zagadnąć, tylko nie na "chama". Np. zapytaj się go o jakiś test, czy coś. Moim zdaniem to tyko kwestia czasu.

IP i czas połączenia logowane. [19360628]
[24.03.2017] 09:05
[01.03.2012] 20:07
nana
Dzisiaj na przerwie znowu się na mnie patrzył.. a jak stałam na korytarzu bo musialam cos zdawac a nauczycielka miala dyzur to podszedl do mnie i zagadal ale na chwile i z koleżanką czy może to oznaczać że sam się wstydzi do mnie podejść ? i zagadac?

IP i czas połączenia logowane. [19363889]
[06.03.2012] 18:24
smoczyca
No cóż.. chłopacy niestety należą do bardzo wstydliwych osób. Jeżeli podszedł do ciebie z koleżanką to znaczy ze zwyczajne się wstydzi. Po prostu chłopacy wstydzą się do tego przyznać, nie chcą plotek na swój temat. Niestety świat tak został skonstruowany że chłopacy strasznie sobie dokuczają zwłaszcza jak któryś się w dziewczynie zakocha. Nie przejmuj się tym tylko na przykład jak będzie sam to podejdź do niego tak mimo chodem i zagadaj do niego. Pozdrawiam i trzymam kciuki!

IP i czas połączenia logowane. [19375612]
[14.06.2016] 23:16
vika25
Polecam poszukać w internecie jakie są symptomy odobania się" - serio Chyba nie ma w tym temacie czegoś, co jeszcze nie zostało powiedziane Choćby tutaj, polecam naprawdę fajny artykuł : http://kobieco.pl/czym-poznac-sie-podobasz/

IP i czas połączenia logowane. [22345394]

» Odpowiedz na ten temat