o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

Kochałem się z 60-latką

1 2
[02.02.2012] 09:12
eMZet
Jak paru innych na tym forum marzyłem o tym od dawna i tak wyszło, że się to stało i będzie miało dalszy ciąg. Bardzo mnie to kręci i mogę popisać o tym więcej z takimi co mają podobne doświadczenia albo marzenia, ale nie na tym forum tylko na maila, jak ktoś chce.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[23.02.2012] 11:15
-=VaFeL=-
Chętnie przeczytałbym o Twoim doświadczeniu w tej sprawie. Sam o tym marzę od dawna jednak mi się nigdy nie przytrafiło. Mój mail voltner@o2.pl

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19344232]
[25.02.2012] 17:37
bar_ms
Mi tez sie marzy taka babeczka. Nigdy nie mialem kobiety po 50tce.
Pisz na maila bar_ms@wp.pl

IP i czas połączenia logowane. [19350108]
[31.05.2012] 09:11
Zaskoczony
Mnie zdarzył sie przypadkowy sex z 60. latką w godzinach pracy. Pani poprosiła mnie abym pomógł jej zreperować kran. Wizytą moją była tak zaskoczona, że nie zdążyła włożyć na siebie szlafroka. Wyszła do mnie tak jak staqła - to znaczy w staniku i cienkich, brązowych rajstopach. Zamiast majtek miała stringi - prawdę mówiąc spodziewałem się tego po niej, kiedy wcześniej ją widziałem, gdyż wyglądała mi na taką, która lubi szokować. Dreszcze emocji przeszył mnie całego. Pani przeprosiła mnie za swój strój, ale zamiast iść i coś na siebie włożyć, zaprowadziła mnie do kuchni, celem pokazania cienkącego kranu. Kiedy ja wziąłem się do pracy, ona stała obok mnie i bawiła się klapkiem - wkładając i chowając do niego swą stópkę odzianą w rajstopkę. W moich gaciach utworzył się niezłej wielkości namiot. W myślach chciałem dotknąć panią przez delikatny nylon i głaskać od góry, aż po stópki.

IP i czas połączenia logowane. [19582219]
[31.05.2012] 12:44
niezaskoczony
Zaskoczony (12.05.31 09:11):
Mnie zdarzył sie przypadkowy sex z 60. latką w godzinach pracy. ....
W myślach chciałem dotknąć panią przez delikatny nylon i głaskać od góry, aż po stópki.

Taki myślowy sex mam kilka razy dziennie i to z wielkimi damai tego swiata nie wymieniając tych bardziej atrakcyjnych przechodzących ulicą obok mnie.

IP i czas połączenia logowane. [19582716]
[30.10.2014] 13:55
[27.04.2013] 15:41
a czy?
Ale naprawiłeś jej w końcu ten "cieknący kran" ?

IP i czas połączenia logowane. [20443263]
[11.06.2013] 13:35
Zaskoczony
a czy? (13.04.27 15:41):
Ale naprawiłeś jej w końcu ten "cieknący kran" ?

Naprawiłem i nawet odebrałem zapłatę w naturze.

IP i czas połączenia logowane. [20543858]
[11.06.2013] 23:38
Igor30
Mimo, że mam 30 lat, to z przyjemnościa zerżnąłbym ostrą 60tkę. A sa takie. Wpiszcie sobie w necie Lady Sonia lub Lady Barbara. Zobaczcie filmiki. Ostre suki. Lubią zaliczać młodych.

IP i czas połączenia logowane. [20545086]
[14.06.2013] 15:23
jestem zniesmaczony
Ej, no przestańcie, przecież seks z taką starą babą to jak seks z własną matką, albo babką. Nie, już wolę onanizm.

IP i czas połączenia logowane. [20550521]
[14.06.2013] 16:33
czytam ze zgrozą
jestem zniesmaczony (13.06.14 15:23):
Ej, no przestańcie, przecież seks z taką starą babą to jak seks z własną matką, albo babką. Nie, już wolę onanizm.

Dokładnie - swoje matki też ruchscie? A może ojców też?

IP i czas połączenia logowane. [20550705]
[16.08.2013] 15:58
ktos.
Rewelacja! Spelnilem swoje marzenie i w dodatku spuscilem sie do środka! To cos czego nie da sie opisac.

IP i czas połączenia logowane. [20678058]
[17.08.2013] 23:59
karol1978
Moja tesciowa ma ok 60 latek ja 35l nie jest ani ładna ani brzydka jest puszysta,a mam na nią taką ochotę żę muszę zwalić se czasem konia myśląc o niej. Tak mi się marzy wylizać jej cipkę i dupcię, wypieścić jej cycuszki i wszystkie te krągłości i na końcu wyruchać. Wyposzczona jest na pewno teść już dawno nie żyje. Często się widujemy i mogę dać jej sygnał o co mi chodzi ale wiem na 100% że się nie zgodzi i jeszcze żonie wygada. Ciekawy temat znów się podjarałem i muszę zwalić

IP i czas połączenia logowane. [20680861]
[18.08.2013] 00:37
Ktos.
Jest super z taka nie zamienilbym tego na zadna inna.

IP i czas połączenia logowane. [20680900]
[19.08.2013] 19:01
Sumda
Tutaj to jest mozliwe, sprawdz slampa.pl

IP i czas połączenia logowane. [20684742]
[20.08.2013] 14:21
razmus2456
Doświadczyć seksu z taką kobietą to jest niezapomniane przeżycie, tylko jest problemem ze znalezieniem sobie takiej chętnej. Gdzie Wy szukaliście? ja znalazłem na mynago pl

IP i czas połączenia logowane. [20686470]
[20.08.2013] 15:30
Ktos.
Po prostu poszukalem na portalu i napisalem prosto z mostu. Ale nie odrazu, ze chce sie kochac a tak raczej poprzytulać, poczuć. Wiele kobiet sie oburzalo , nie odpisywalo no ale jedna dala znac po czasie. Spotkalem sie , porozmawialiśmy a potem ja otwarcie powiedzialem, ze chcialbym sprobowac i pocalowalem. Potem juz poszlo. Bylo super , moje marzenie sie spelnilo. Kochalem sie wieczorem , w nocy i rano doznając bez stresu wytrysk w nią. Cos niesamowitego. Ciągle o tym myślę.

IP i czas połączenia logowane. [20686723]
[20.08.2013] 22:47
50ews

[nie mam nic do powiedzenia]

IP i czas połączenia logowane. [20687779]
[21.08.2013] 10:10
Ktos.
Czy ktoś mial tez taka okazje z kobieta dojzala?

IP i czas połączenia logowane. [20688292]
[21.08.2013] 13:23
robertho2
Ja miałem przyjemność kochać się z taką kobietą i jest to naprawdę rewelacyjne przeżycie. Jeśli ktoś chciałby znaleźć sobie taką partnerkę to niech zrobi to co ja zrobiłem i założy konto a mynago pl.

IP i czas połączenia logowane. [20688710]
[08.09.2013] 12:48
lolek09
Kochałem się z szefową już kilka razy robię to z wielką przyjemnością pomimo że to ona zawsze mnie prowokuje. Ja ma 19 latek ona 54 lat i była pierwszą kobietą jaką miałem. Miałem już poza nią trzy dziewczyny ale żadna ni dała tak mi jak ona w szczególności gdy bierze do buzi mojego penisa doprowadza mnie tym do szału

IP i czas połączenia logowane. [20726296]
[09.09.2013] 23:27
koleś 333
na wakacje często jeździłem do pani Zuzi koleżanki mamy która miała piękny domek nad jeziorem. Bardzo pozostawałem sam z nią na noc, ale nigdy nie pomyślałem o tym, że ją kiedyś przelecę. Często ją podglądałem w łazience gdy się kąpała i przy okazji trzepałem sobie fiuta....aż któregoś wieczora podczas burzy zawołała mnie, że mam przyjść do niej gdyż się bardzo boi. Usiadłem na skraju kanapy , ona z chwyciła moją i przyciągnęła mnie siebie, mocno wtulając się we mnie. czułam się nie swojo gdyż miałem na sobie tylko spodenki tak że czułam przez jej cienką koszulkę dotyk jej sutków swoich piersiach.
Kutas zrobił mi się twardy.. chciałem się od niej trochę odsunąć gdyż wiedziałam, że on dotyka jej łona. Ta zaśmiała się mówiąc co wstydzisz się zobacz jaką mam wilgotną piczkę ona czeka na twoją buławę ....pociągnęła za moje spodenki które mi opadły i ja zostałem nagi...gdy wzięła mi do reki kutasa i przystawiła do swojej wilgotnej piczki a ja mocno w nią wszedłem poczułem się jak w niebie i po kilku ruchach wlałem jej do środka spermę...z uśmiechem powiedziała ty naprawdę jesteś prawiczkiem.....ale do rana zrobię z ciebie mężczyznę

IP i czas połączenia logowane. [20730135]
[10.09.2013] 20:51
kacha
koleś 333 (13.09.09 23:27):
na wakacje często jeździłem do pani Zuzi koleżanki mamy która miała piękny domek nad jeziorem. Bardzo pozostawałem sam z nią na noc, ale nigdy nie pomyślałem o tym, że ją kiedyś przelecę. Często ją podglądałem w łazience gdy się kąpała i przy okazji trzepałem sobie fiuta....aż któregoś wieczora podczas burzy zawołała mnie, że mam przyjść do niej gdyż się bardzo boi. Usiadłem na skraju kanapy , ona z chwyciła moją i przyciągnęła mnie siebie, mocno wtulając się we mnie. czułam się nie swojo gdyż miałem na sobie tylko spodenki tak że czułam przez jej cienką koszulkę dotyk jej sutków swoich piersiach.
Kutas zrobił mi się twardy.. chciałem się od niej trochę odsunąć gdyż wiedziałam, że on dotyka jej łona. Ta zaśmiała się mówiąc co wstydzisz się zobacz jaką mam wilgotną piczkę ona czeka na twoją buławę ....pociągnęła za moje spodenki które mi opadły i ja zostałem nagi...gdy wzięła mi do reki kutasa i przystawiła do swojej wilgotnej piczki a ja mocno w nią wszedłem poczułem się jak w niebie i po kilku ruchach wlałem jej do środka spermę...z uśmiechem powiedziała ty naprawdę jesteś prawiczkiem.....ale do rana zrobię z ciebie mężczyznę[/cytat
xx

IP i czas połączenia logowane. [20731728]
[16.10.2013] 15:06
maz.gdynia
Jestem z Trójmiasta a konkretniej z Gdyni chętnie nawiąze znajomość z taką Panią na sex. Ja wysportowany szatyn zielone oczy 29 l.

IP i czas połączenia logowane. [20806434]
[18.10.2013] 09:59
Alicja 53
Ja jestem z Gdańska - Oliwy i jestem gotowa.

IP i czas połączenia logowane. [20809878]
[18.10.2013] 15:35
maz.gdynia
Alicja 53 (13.10.18 09:59):
Ja jestem z Gdańska - Oliwy i jestem gotowa.

Alicjo ja jestem z Gdyni napisz do mnie na maz.gdynia@o2.pl albo na nr 519-434-236

IP i czas połączenia logowane. [20810506]
[18.10.2013] 20:58
kazioxx
lolek09 (13.09.08 12:48):
Kochałem się z szefową już kilka razy robię to z wielką przyjemnością pomimo że to ona zawsze mnie prowokuje. Ja ma 19 latek ona 54 lat i była pierwszą kobietą jaką miałem. Miałem już poza nią trzy dziewczyny ale żadna ni dała tak mi jak ona w szczególności gdy bierze do buzi mojego penisa doprowadza mnie tym do szału

ja miałem przyjemność spędzić noc z ciocią wtedy bylem prawiczkiem, gdy wzięła do buzi mojego fiuta zlałem się natychmiast ona połknęła moją spermę i trzymała go w buzi aż mi stanął ponownie wtedy włożyłam do jej muszelki

IP i czas połączenia logowane. [20811077]
[19.10.2013] 13:46
olek999
Ja dwadzieścia latek ona 55 latek. spędziłem z nią upojną. kochaliśmy się różnych pozycjach. Gdy wzięła mi do buzi i tam się spuściłem.przeżyłem coś pięknego. była to moja sąsiadka przed tym często ją podglądałem i trzepałem sobie fituta.......

IP i czas połączenia logowane. [20812103]
[24.10.2013] 15:28
Leopoldi
Mnie też rajcowały starsze kobiety. Miałem też starszą przeszło 30 lat. Było fajnie. Jednak jak by znalazł się chętny co by przegrzmocił moją teściową to bym mu jeszcze flachę postawił. Jest tak brzydka i wredna że po pijaku jak jestem a ona przechodzi obok mnie to od razu mi więdnie.

IP i czas połączenia logowane. [20822489]
[24.10.2013] 16:45
szwagier23
Nekrofile !!!

IP i czas połączenia logowane. [20822622]
[01.04.2014] 10:34
medyk zdegustowany
razmus2456 (13.08.2013.20 14:21):
Doświadczyć seksu z taką kobietą to jest niezapomniane przeżycie

Tak, tak.
Wysuszona i pomarszczona skóra. Sztuczna szczęka w szklance. Piersi do ziemi. Rozstępy na brzuchu i udach. Pieluchomajtki na nietrzymanie moczu. Intymny zapach trudny do zaakceptowania, inny, niz u młodej. Sucha pochwa, w która trzeba wlać co namniej tubkę żelu.
Tak. Istnie niezapomniane rozkosze.

IP i czas połączenia logowane. [21114599]
[02.05.2014] 12:11
Rafaelo z de
medyk zdegustowany (14.04.2014.01 10:34):
razmus2456 (13.08.2013.20 14:21):
Doświadczyć seksu z taką kobietą to jest niezapomniane przeżycie

Tak, tak.
Wysuszona i pomarszczona skóra. Sztuczna szczęka w szklance. Piersi do ziemi. Rozstępy na brzuchu i udach. Pieluchomajtki na nietrzymanie moczu. Intymny zapach trudny do zaakceptowania, inny, niz u młodej. Sucha pochwa, w która trzeba wlać co namniej tubkę żelu.
Tak. Istnie niezapomniane rozkosze.

No nie tak jak piszesz nie zawsze tak jest, specjalnie dzisiaj wszedłem na ten temat bo udało mi sie znajdować moja klientek. Mam 41lat ona 63 maluje jej mieszkanie. Nie wysoka około 65 70 kg wagi duża pupa i biodra całkiem spory biust wdowa od 6 lat. Zaczęło sie od rozmów jak to brakuje męskiej ręki w domu itp, kiedy pomagała mi przesunąć meble do malowania stwierdziła potem ze boli ja bark. Zaproponowałem jej masaż ramion co tez uczyniłem delikatnie przez bluzkę która miała a sobie. Jak masowalem starałem sie być blisko jej pleców tak by czuła oddech moj na karku. Powiedziała ze pomaga bo już tak ja nie boli. Na drugi dzień jak przyszedłem sama poprosiła o masaż , pomyślałem jesteś już moja, spytałem czy ma oliwkę lub coś żeby nasmarować ramiona to lepiej będzie masować . Dała mi balsam do ciała zawachala sie jak jej powiedziałem żeby odsłoniła ramiona i łopatki , po chwili zdjęła bluzkę i położyła sie na brzuchu na kanapie. Masowalem jej całe ramiona i plecy stopniowo zjezdzajac coraz niżej , słyszałem jak cieżko oddycha i ma gęsia skórkę na ciele. Pomyślałem raz kozie smierć pocałowałem ja w szyje drgnela ale nie zaprotestowala , zacząłem całować szyje i ramiona. Nagle wstała i powiedziała ze chyba jestza stara dla mnie powiedziałem ze jest całkiem niezła kobieta z niej, wzięła mnie za rękę i poszliśmy do sypialni.bylo super pachniało ładnie i wcale nie była sucha jej cipka była bardzo mokra biust trochę obwisły ale super. A to co potrafiła zrobić ustami to małolaty nie mogą koło niej stanąć . Dzisiaj znów sie spotkamy obiecała ze wygoli cipke skoro lubię wygolone. Dostałem rano od niej sms ze nie może sie doczekać na moj języczek w cipke i moja buławę w ustach. Chce ja namówić na anal bo ma super pupę. R

IP i czas połączenia logowane. [21159031]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat