o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Proza i poezja
 » Odpowiedz na ten temat

Jakie książki polecacie?

1 2 3 4 Strony tematu:
[18.01.2012] 13:38
smoczyca
Jakie książki czytacie? Wolicie fantastykę czy obyczajówki? I przede wszystkim jakie książki polecacie? Zawsze kiedy idę do sklepu, mam trudności z wybraniem odpowiednej lektury.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[19.01.2012] 15:08
smoczyca
Do moich ulubionych książek należy np. trylogia Eragona. Uwielbiam czytać Harrego Pottera i zaczytywałam się wprost w książce "Percy Jakson i bogowie olimpijscy". A jakie są wasze ulubione książki? Piszcie.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19247499]
[22.01.2012] 19:11
marzy9909
Jeli miałabyś ochote popisać o pisaniu to napisz do mnie na gg 40333828 lub na maila marzycielka9909@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [19256279]
[07.02.2012] 20:05
dobra rada
Jack Kerouack "W drodze"

IP i czas połączenia logowane. [19302225]
[11.02.2012] 14:15
smoczyca
O czym?

IP i czas połączenia logowane. [19311613]
[23.05.2017] 05:17
[11.02.2012] 14:21
smoczyca
Mam takie pytanie: Lubicie smoki? Mnie one fascynują. Uważam, że tylko osoba genialna mogła stworzyć tak piękne i fantastyczne stworzenia.

IP i czas połączenia logowane. [19311629]
[16.09.2012] 16:36
castana  castana@tlen.pl
Ja raczej nie przepadam za taką typową fantastyką, ale przyznam, że czasem mi się zdarzy i po taką tematykę sięgnąć. Takie książki kojarzą mi się z dzieciństwem i zawsze sprawiają, że poprawia mi się nastrój. A co do tego jakie wybieram no cóż ciężko jednoznacznie stwierdzić, bo czytam dużo i wszystko co mi wpadnie w ręce. Lubię i książki o miłości, podróżnicze, obyczajowe, biografie. Mogę wymieniać bardzo długo. Ale najbardziej lubię takie, które można czytać na wiele sposobów, zależnie od dnia i od tego, w jakim się obecnie jestem nastroju, na ile pozwala mi wyobraźnia i interpretacja. A jeśli chodzi o konkretne tytuły to zdradzę wam, że niecierpliwie czekam do 3 października na premierę książki L. Oliver Pandemonium.

IP i czas połączenia logowane. [19850503]
[16.09.2012] 20:52
Willie
--> http://bitly.com/graodusze <--trochę romans, troche thriller całkiem ciekawa lektura http://bitly.com/e-book-audiobook

IP i czas połączenia logowane. [19851258]
[09.10.2012] 12:47
Polankowy
Spróbuj poczytać tą - http://www.kumiko.pl/ksiegarnia/robokalipsa- 124776.html
Jak lubisz science fiction to ta ksiażka zamiata. Fajnie napisana i z bohaterami z krwi i kości. Oraz dość przerażająca...

IP i czas połączenia logowane. [19910571]
[27.04.2013] 11:42
szysa
magiczna gondola, inni, TRYLOGIA CZASU, primavera

IP i czas połączenia logowane. [20442816]
[20.08.2013] 19:23
Paola333
Polecam ci serię "Olimpijscy herosi"-pisałaś,że uwielbiasz Percy'ego Jacksona (ja też) a to jest seria nawiązująca do jego przygód,bosko napisana, trzymająca w napięciu.
Smoki są rzeczywiście cudowne!Czytałam ostatnio książkę "Dziewiąty mag",właśnie ze smokami w tle,niezła powieść.
Do moich ulubionych zaliczają się: "Trylogia czasu" (o miłości i przenoszeniu się w czasie,bardzo zabawna)"Baśniobór" (jest tam mnóstwo magii i niezwykłych stworzeń),"Atramentowe serce" (powieść o magii i miłości do książek),"Fałszywy książę"(tam akurat nie ma nic z fantasy,to powieść przygodowa,uwielbiam głównego bohatera),"Felix,Net i Nika oraz..."(seria o polskich gimnazjalistach,science fiction-rewelacja,trzyma w napięciu i jednocześnie sprawia,że co chwila się śmiejesz). No i kocham Percy'ego Jacksona Uwielbiam też "Dumę i uprzedzenie" i polecam ci gorąco,ale nie wiem,czy lubisz dziewiętnastowieczne romanse.Czytam też książki o podróżach i kryminały Agathy Christie.

IP i czas połączenia logowane. [20687267]
[09.12.2013] 12:35
Tośka
Jeśli mam powiedzieć jaką ostatnio przeczytałam naprawdę dobrą książkę to były to "Niebieskie puzzle" Ewy Gyurkovich.
Świetna książka i porusza tyle ważnych w życiu każdej młodej kobiety tematów. Naprawdę warto po nią sięgnąć, bo wyciągniecie z niej bardzo ważną lekcję.

IP i czas połączenia logowane. [20909489]
[23.12.2013] 21:00
Jazdaa
Ogólnie ta częśc Sapkowskiego widać musiała wyjść bo z góry było wiadomo że się dobre sprzeda. Jak dla mnie komercha.
"Tajemnica Bransoletki" Margo Seila - lepiej, nowy autor nowa książka jeszcze nie zepsuta realiami tego rynku, warto przeczytać, wystarczy przeczytac chociaż recenzję.

IP i czas połączenia logowane. [20938388]
[28.12.2013] 14:37
poczytana
"Tajemnica Bransoletki" Margo Seila
krótka recenzja:
Fascynująca powieść o nastoletniej miłości, w której znajdziesz elementy horroru, dojrzewania i romansu. Bohaterka książki, piętnastoletnia Patrycja jest z pozoru zwykłą nastolatką, mieszkającą w Poznaniu. Od jakiegoś czasu nękają ją koszmary, z którymi nie jest w stanie sobie sama poradzić. Nawet jej chłopak Alex próbuje jej pomóc i prosi swoją babcię, by ta zechciała się z nią spotkać Pewnego dnia do klasy Patrycji trafia nowy chłopak Norbert. Jego niezwykła uroda przyciąga spojrzenia. Nawet Patrycja nie potrafi mu się oprzeć. Niespodziewanie od tego czasu jej sny zaczynają być coraz bardziej realne, aż w końcu Patrycja budzi się w swoim łóżku, jednak cała brudna od błota w lesie, o którym wcześniej śniła
Czy uda jej się poznać tajemnicę na czas?

IP i czas połączenia logowane. [20946855]
[20.01.2014] 10:42
DorotaK
Dla dziewczyn, ale nie mówię, że chłopcy też nie mogą jej przeczytać polecam 'Niebieskie puzzle' E.Gyurkovich.
Książka jest generalnie o życiu młodej kobiety Igi, która jest samotną matką, emigruje do Irlandii, aby tam pracować.. ma marzenia, pragnienia!
Książka od pierwszych stron zaciekawia, więc ciężko oderwać od niej wzrok.

IP i czas połączenia logowane. [20996379]
[20.01.2014] 11:38
Paff
Czytanie jest spoko, lubię przeczytać przynajmniej jedną książkę w miesiącu. Inaczej czuję ogromny niedosyt.

IP i czas połączenia logowane. [20996519]
[12.02.2014] 12:43
mijaczas
ja lubię różne, ostatnio sięgnęłam po książke małe cuda Strayed Cheryl bardzo fajna. To jedna z tych książek poradników, co uczą jak sobie radzić w trudniejszych momentach życia. Bardzo mi się podobała, na pewno będę do niej wracać.

IP i czas połączenia logowane. [21038405]
[12.03.2014] 15:35
AndrzejGorzadek
Moimi ulubionymi pozycjami książkowymi są: Wiedźmin oraz "Ojciec chrzestny" które gorąco polecam

IP i czas połączenia logowane. [21086999]
[28.07.2014] 11:28
Sabrina86
Wszystko zależy od tego, co Cię interesuje. Poczytaj książki z różnych gatunków, a potem czytaj te, które najbardziej Ci się spodobały. Po takim eksperymencie wyszło mi, że lubię czytać romanse Nory Roberts i kryminały, w szczególności Jonathana Kellermana. Oczywiście nie ma co się ograniczać. Na inbook.pl mają dużo książek obojga autorów, których tu podałam, oraz mnóstwo propozycji. Polecam czytać "streszczenia" z tyłu okładki.

IP i czas połączenia logowane. [21286863]
[18.08.2014] 12:46
lucas2323
Dostałam Źle wydrukowane życie w prezencie od chłopaka. Książka długo leżała na półce, jakoś nie mogłam się przekonać do nowej autorki i młodzieżowego standardu. W końcu jednak przeczytałam i powiem jedno-majstersztyk. W promocji możesz kupić przez stronę zaczytani.pl/ksiazka/zle_wydrukowane_zycie,druk.

IP i czas połączenia logowane. [21316043]
[18.08.2014] 16:35
danfross  katarzynawieczorek4@tlen.pl
Ja polecam książki podróżnicze, jeśli ktoś lubi taką tematykę. Ostatnio bardzo spodobały mi się książki Beaty Pawlikowskiej, np. Blondynka w Meksyku http://www.skapiec.pl/site/cat/1001/comp/533 333#from35101 Bardzo fajne i przyjemne książki.

IP i czas połączenia logowane. [21316323]
[14.09.2014] 16:50
karaiben
Niedawno się ukazała powieść A. Millera Oczyszczenie i moim zdaniem warto po nią sięgnąć, moim zdaniem jedna z lepszych powieści, jaką miałam okazję przeczytać

IP i czas połączenia logowane. [21352968]
[17.09.2014] 10:30
Romantico55
Ja polecam bardzo romantyczną i zarazem dramatyczną opowieść Francuskiego pisarza David Foenkinos "Delikatność" - cudowna i poruszająca.
http://edugaleria.pl/literatura-delikatnosc ,c964,p61703,pl.html
24zł, więc niedrogo ;]

IP i czas połączenia logowane. [21356628]
[23.09.2014] 09:52
Saperka4
Jak ktoś lubi kryminały to ja polecam Gorączkę Zmysłów Richarda Castle, zdecydowanie warta uwagi pozycja. Nie nudzi, nie ciągnie jak flaki z olejem...jak to bywa z innymi autorami Książka jest dostępna w formie tradycynej papierowej, ale też w ebooku www.12posterunek.pl/goraczka-zmyslow. Na stronie masz też dostępne starsze jego książki. Też dobre, zwłaszcza Wściekły Sztorm!!!

IP i czas połączenia logowane. [21365287]
[12.10.2014] 11:21
porugal
w sumie to różne, zależy na co mam ochotę, czego od książki oczekuję. A teraz czytam książkę Gillian Flynn Mroczny zakątek. Bardzo dobra powieść. Polecam każdemu.

IP i czas połączenia logowane. [21394632]
[16.10.2014] 12:24
Anitaaa33
Śmiać mi się chce jak wszyscy teraz kupują Twarze Greya i się zachwycają, jakie to mocne ;PP Niech sobie poszukają Henry'ego Millera, albo przeczytają Lolitę Nabokova to się dowiedzą co to jest mocna literatura ;PP Ja to niedawno kupiłem sobie Wspomnienia Bitniczki, jestem w połowie i to jest też ostra rzecz. Dużo seksu, dużo ćpania, generalnie kwintesencja czasów bitników Tak to wtedy wyglądało. Książkę zamawiałem poprzez stronę http://officyna.com.pl/ksiazka-wspomnienia-b itniczki . Ładnie wydana, niedroga. Tam w serii Twarze Kontrkultury mają więcej takich szokujących rzeczy.

IP i czas połączenia logowane. [21401255]
[13.11.2014] 10:42
sebix22
Mi to się spodobało bardzo Pogranicze zbrodni autorstwa Dariusza Grabary. Wziąłem to sobie zamówiłem na długie wieczory, a wciągnąłem w jedno popołudnie Nie wiem czy jeszcze to mają w ofercie na stronie www.goneta.net , bo stąd kupowałem ale to już było jakiś czas temu. Pozdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [21447286]
[22.11.2014] 14:54
base
a ja nie mam ulubionego gatunku, jak mi się coś spodoba chociażby okładka, czy opis z tyłu książki to po nią sięgam. Ostatnio czytałam książkę Intymnie, Z. Izdebskiego i J.L. Wiśniewskiego. Ciekawa, odpowiadająca na sporo pytań dotyczących związków i intymności między ludźmi.

IP i czas połączenia logowane. [21463405]
[24.11.2014] 14:57
geratt
Osobiście to lubię powieści sensacyjne najbardziej i z takich moich ostatnich książek to duże wrażenie zrobiła na mnie Kokainowa Miłość Roberta Gonga. Zresztą z tego co widzę to nie tylko na mnie książka zrobiła wrażenie, bo zakwalifikowali ją do międzynarodowej nagrody Angelusa w tym roku, także spore wyróżnienie. Warto też sprawdzić wcześniejsze jego powieści, też dają radę.

IP i czas połączenia logowane. [21466840]
[27.11.2014] 13:34
brrek
Po przeczytaniu Zdrowia bez recepty Johna A. McDougalla otworzyłam oczy na problem cukru i soli w diecie. Mnóstwo słusznych rad, praktyczne przykłady, obalanie mitów, kompleksowy plan budowania jadłospisu, ogrom prostych przepisów.

IP i czas połączenia logowane. [21472198]
[02.12.2014] 11:36
tefffer
Hm....Wiesz co, mi się osobiście bardzo podobał Labirynt Śmierci Saga o Katanie. Dobrze napisana polska powieść fantasy, z takich nowszych produkcji to moim zdaniem jedna z lepszych. Ale wiadomo są gusta i guściki, każdy czego innego szuka w fantasy. Jeśli komuś zależy na dobrych pomysłach i wyobraźni autora, na sprawnie poprowadzonej fabule, i ciekawie zarysowanym świecie Orchii to tutaj to znajdzie.

IP i czas połączenia logowane. [21481181]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat