o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ogólne forum dla studentów
 » Odpowiedz na ten temat

Szkoła Policealna Gdańsk!

1 2
[15.01.2012] 17:22
Dudzia
Witam wszystkich! Szukam jakiejś dobrej szkoły w Gdańsku. Chciałabym zaocznie zrobić sobie kurs np rachunkowości. Studiuję dziennie, dorywczo pracuję i chciałabym coś jeszcze dla siebie zrobić. Myślałam o cosinusie ale średnie opinie o nich czytałam. Jest jeszcze Progres, ale nie wiem czy w Gdańsku jest oddział? Z góry dziękuję za opinie.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[16.01.2012] 22:50
fijołka
Wydaje mi się, że w Gdańsku też mają oddział, ale to już najlepiej sprawdzać na stronie. Tam są zawsze podane wszystkie informacje. Ja do progresu chodziłam tyle że już jakiś czas temu i nie w Gdańsku, a w Warszawie. Miło wspominam, super kadra dzięki której naprawdę dużo się nauczyłam. Chodziłam na kurs aranżacji wnętrz, pozwoliło mi to rozwijać moją pasję. I chodziłam na każde zajęcia, tak były ciekawie prowadzone. Zero nudy!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19241027]
[16.01.2012] 23:56
890fvyhncjskldp;uh
Ja chodze do cosinusa, ale do Łodzi i poziom jest jak na taką szkołę i tak niezły, ale do studiów to i tak daleko.

IP i czas połączenia logowane. [19241242]
[14.03.2012] 12:01
Dudzia
Wiadomo, że to nie są studia. Nawet nie mają podejrzewam takiego celu. Ale na pewno mają rację bytu. Bo można się dużo nauczyć, są ciekawe kierunki, każdy może znaleźć coś dla siebie, a jak wiadomo, u nas dyplom zawsze się przydaje. Sporo pozytywnych opinii czytałam i na temat cosinusa i na temat Progresu. I z wielką chęcią na kurs pójdę.

IP i czas połączenia logowane. [19394860]
[17.03.2012] 13:26
Hisza
Hej wszystkim W zeszłym roku zdałam maturę. Poszłam na dzienne studia na administrację i dodatkowo w weekendy chodze jeszcze własnie do szkoły policealnej. Na kurs "fundusze strukturalne". Powiem wam, że super sprawa. Różnica w nauczaniu zależy tylko i wyłącznie od nauczycieli. Co prawda jestem tak naprawdę na dwóch "różnych" kierunkach, ale na jednym i na drugim uczę się przydatnych rzeczy i uczę się naprawdę dużo. Na uczelni mam wymagających profesorów, ale w Progresie nauczycielom też zależy żeby jak najwięcej wiedzy nam przekazać. Jak macie możliwość to się uczcie, na pewno nie pójdzie to na marne!

IP i czas połączenia logowane. [19402772]
[24.10.2017] 13:25
[10.05.2012] 21:58
sesylla
A ja maturę zdaję teraz, chcę iść na studia i dodatkowo na kurs rachunkowości, który znalazłam w Progresie. Namówiła mnie koleżanka żeby jednak uczyć się jak najwięcej w wielu miejscach i wielu kierunków. I podejrzewam, że ma rację, później w życiu na pewno będzie mi łatwiej.

IP i czas połączenia logowane. [19534359]
[28.01.2014] 14:39
marchm89
witam,
chcę iść do szkoły policealnej na kierunek BHP w Gdańsku. Czy możecie mi coś polecić? Zastanawiałam się nad Cosinusem, ale widzę, że na jednych forach jest oceniany bardzo dobrze na innych wręcz przeciwnie:/ a mi zależy na dobrym poziomie nauczania nie tylko na papierku.

IP i czas połączenia logowane. [21011108]
[03.03.2014] 20:41
Danielse
Witam !
Czy ktoś może jest albo skończył szkołę policealną Cosinusa kierunek Rachunkowość albo Eksploatacja portów i terminali ?
Chciałbym przeczytać kilka konstruktywnych opinii na temat tej szkoły i kierunków jak jest i czy według Was warto się tam pojawić ?
Z góry dziękuje.

IP i czas połączenia logowane. [21072833]
[06.05.2014] 21:02
Zapallka
Mam zamiar zapisać się do Progresu na dietetykę. Opinie słyszałam bardzo dobre, jednak warto czasem czytać co ludzie piszą. Ogólnie już od dłuższego czasu nosiłam się z tym zamiarem, ale zawsze jakoś brakowało mi samozaparcia, teraz już postanowiłam!

IP i czas połączenia logowane. [21165757]
[20.05.2014] 08:07
Romcia_91
Ja chodzę do NOVA na rachunkowośc, wcześniej robiłam też maturę w tej szkole i szczerze polecam. Fajni nauczyciele, naprawdę można pozdawać wszystkie egzaminy. Poza tym dobra organizacja szkoły.

IP i czas połączenia logowane. [21185114]
[21.05.2014] 13:17
Moniczka123
Romcia_91 (14.05.2014.20 08:07):
Ja chodzę do NOVA na rachunkowośc, wcześniej robiłam też maturę w tej szkole i szczerze polecam. Fajni nauczyciele, naprawdę można pozdawać wszystkie egzaminy. Poza tym dobra organizacja szkoły.

Polecam też kurs księgowości komputerowej w szkole NOVA.
Zastanawiam się nad rachunkowością... Po kursie dostałam certyfikat, ale chybwa warto robić coś dalej. Pani nauczycielka na kursie była świetna, niestety nie prowadzi zajęć w szkole 2letniej...
ale organizacja kursu mi sie podobała, więc chyba sie zapiszę

IP i czas połączenia logowane. [21186748]
[21.05.2014] 14:24
Zafkaa
A czy ktoś mi może powiedzieć jak wyglądają takie zajęcia w szkole policealnej? Ja szukam konkretnie kierunku aranżacja wnętrz, to moja pasja, chociaż zawód wykonuję zupełnie inny. Jaka jest cena za semestr i kiedy trzeba się zapisać?

IP i czas połączenia logowane. [21186846]
[22.05.2014] 09:36
Kamao
Zafkaa (14.05.2014.21 14:24):
A czy ktoś mi może powiedzieć jak wyglądają takie zajęcia w szkole policealnej? Ja szukam konkretnie kierunku aranżacja wnętrz, to moja pasja, chociaż zawód wykonuję zupełnie inny. Jaka jest cena za semestr i kiedy trzeba się zapisać?

Wiem, że jest dekorator wnętrz w NOVA i trwa rok. Ja się tam zapisałam, na inny kierunek, ale też na roczną szkołę i z tego co wiem, to zapisy już trwają.
Najlepiej to weź jeszcze koleżankę, to dostaniecie jedną ratę gratis miesięcznie płaci się 139 zł

IP i czas połączenia logowane. [21187910]
[17.08.2014] 18:08
Umma
W Gdańsku o ile się nie mylę jest oddział Progresu. Ja chodziłam, tyle, że w Warszawie na Opiekunkę dziecięcą. Wykwalifikowana kadra, miła atmosfera i naprawdę można nauczyć się wielu praktycznych rzeczy. Kierunki mają nie drogie, a wybór jest naprawdę spory.

IP i czas połączenia logowane. [21315139]
[18.08.2014] 23:14
Leolea
W Gdańsku chodziłam do dwóch szkół policealnych, ale w Progresie podobało mi się najbardziej. Chodziłam tam na angielski, miałam świetną grupę, nauczyciel był zawsze na zajęciach do naszej dyspozycji jeżeli ktoś czegoś nie wiedział. W dodatku bardzo nie drogo, już nie pamiętam ile płaciłam, ale coś ok 100 zł miesięcznie wychodziło chyba.

IP i czas połączenia logowane. [21317084]
[16.10.2014] 22:21
Jemasz
Ja w tym roku zaczynam w Progresie kierunek Logistyka i spedycja. Od dawna myślałam żeby iść na coś związanego z logistyką, bo pracuję w spedycji, ale czekam na awans. To dobra opcja dla ludzi, którzy chcą się dokształcić, zdobyć dodatkowe kwalifikacje. No i nie jest drogo.

IP i czas połączenia logowane. [21402385]
[23.03.2016] 13:36
Gosiaczek1290
Od zawsze chciałam dostać się na awf ale się nie udało... Trafiłam na specjalistę fitness w Gdańsku w Nova, chodziłam tylko JEDEN ROK!!! Teraz pracuję na siłowni.
Polecam wszystkim, mi pokazała tą szkołę kumpela która sama skończyła novą!

IP i czas połączenia logowane. [22245548]
[06.04.2016] 16:16
Karola123456
A ja zapisałam się do Novej i jestem mega zadowolona ! Chodzę na kierunek Technik Administracji , zajęcia są za darmo ! Z nauczycielami można się dogadać Na duży plus idzie ,to że dostałam legitymację i nadal mogę korzystać z ulg w komunikacji miejskiej !

IP i czas połączenia logowane. [22262369]
[13.04.2016] 12:33
Wojtek__09
Ja tez chodze do Nova CE i do tej pory nie mam na co narzekac! Polecam sie zapisac moze sie spotkamy na zajeciach?

IP i czas połączenia logowane. [22270730]
[13.04.2016] 13:38
Dawid333
Ja policealne w Krakowie robiłem prawo w biznesie i rachunkowość. Nie było trudno, lecz kierunek jest dość świeży, przez co ciężko o odpowiednie materiały, szczególnie z dziedziny prawa. Przepisy się bardzo szybko zmieniają, a w bibliotekach są wydania sprzed kilku lat, które nic nam nie dają. Większość musiałem zamawiać przez internet, ale na szczęście można znaleźć tanie księgarnie z ta tematyką. Zazwyczaj kupowałem z kilkoma znajomymi na spółkę z Profinfo http://profinfo.livejournal.com/

IP i czas połączenia logowane. [22270807]
[13.04.2016] 15:46
kamil2233
Najlepsza szkoła policealna w Gdańsku to NOVA!! Chodziłem tam na kierunek technik bhp i nie żałuję. wszystko na plus!

IP i czas połączenia logowane. [22270976]
[14.04.2016] 12:53
groszek91
kamil2233 (16.04.2016.13 15:46):
Najlepsza szkoła policealna w Gdańsku to NOVA!! Chodziłem tam na kierunek technik bhp i nie żałuję. wszystko na plus!

Hej Kamil, przeszukałem dużo forów i doszedłem do wniosku, że zapiszę się do tej samej szkoły co Ty - Nova w Gdańsku.
Jestem już po paru zajęciach, wcześniej szkończyłem liceum ale nie podchodziłem do matury i balem się, że moja przyszłość nie wygląda za ciekawie.. :/
Koniec końców jestem na prawdę zadowolony, też zapisałem się na technika bhp. Zdziwiłem się, bo nawet nie wiedziałem, że dostanę legitymację a tu tak jak napisałes wszystko na plus

IP i czas połączenia logowane. [22272289]
[20.04.2016] 13:13
klaudusia222
Ja też wybrałam Novą w gdańsku głównym i jestem super zadowolona Szkoła jest bezpłatna, mam legitkę, bo tak naprawdę najbardziej zależało mi na statusie ucznia z ciekawości stwierdziłam,że pojde na jedne zajęcia i pozytywnie się zaskoczyłam . Miałam chodzic tylko dla legitymacji, a normalnie się uczę !
Polecam

IP i czas połączenia logowane. [22279663]
[24.04.2016] 23:47
knaper7878
nie lepiej zamiast szkoły policealnej wybrać się na jakieś prywatne studia? Rzuć sobie okiem np. na wsb.pl/gdansk/ i zobacz, czy to nie lepsze rozwiązanie. Wiadomo, że teraz różnie się mówi o studiach, ale jak praktycznie do tego podejdziesz, to będzie dobrze!

IP i czas połączenia logowane. [22285281]
[28.04.2016] 17:19
pwioletta
Powiem tak- ja postanowilam zapisac sie do Novej Centrum Edukacyjnego od razu po tym jak skonczylam liceum no i baja bongo spoko nauczyce, zajecia w weekendy, legtika
w koncu nie kazdy musi isc na studia od razu

IP i czas połączenia logowane. [22290386]
[10.05.2016] 12:05
jagusiapusia
Romcia_91 (14.05.2014.20 08:07):

Ta @@@ista organizacja brak nauczycieli w sekretariacie babki zmieniaja sie srednio co miesiac i nic nie wiedza brak informacji o odwolanych zajeciach miejsca zajec zmieniane sa srednio co miesiac ludzie czy wy chcecie sie wkurzac co chwile poszukajcie lepszej szkoly ale nova i blu sie do nich nie zaliczaja

IP i czas połączenia logowane. [22303469]
[03.06.2016] 15:11
szock
ja chodze do novej i jest mega spoko nie wiem o co wam chodzi

IP i czas połączenia logowane. [22332742]
[24.06.2016] 16:22
tom689
ukończyłem szkołe w novej teraz w maju. będę bardzo dobrze wspominać ta szkołe, ludzi i nauczycieli. ogólnie polecam.

IP i czas połączenia logowane. [22355615]
[29.06.2016] 16:54
pik432
Przyszłorocznym maturzystom chce polecić to repetytorium http://www.taniaksiazka.pl/oxford-matura-tra iner-repetytorium-poziom-podstawowy-p-444155.html

IP i czas połączenia logowane. [22361010]
[12.07.2016] 10:48
TEB Edukacja Szkoły Policealne
Witam,
Polecam TEB - szkołę na wysokim poziomie znajdującą się we Wrzeszczu.
Więcej odnośnie oferty w poniższym linku:
http://www.teb.pl/miasta/gdansk/oferta/

IP i czas połączenia logowane. [22375538]
[14.11.2016] 16:02
best_gosc_13
Mało znana, ale może Blue Education? Mają spory wybór kierunków i często trafiają się jakieś promocje w postaci bonów. Robiłam tam kurs i z ręką na sercu moge polecić

IP i czas połączenia logowane. [22517950]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat