o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Po 30-tce - poznajmy się
 » Odpowiedz na ten temat

portale randkowe - warto?

1 2
[14.01.2012] 19:20
iśka
Witam,
Czy warto zakładać konto na portalu randkowym? Czy można poznać tam kogoś ciekawego?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[14.01.2012] 19:54
pewnie że tak
Oczywiście na takich portalach można poznać wielu ciekawych ludzi, choć nie ukrywam, że nieraz trzeba wiele, wiele czasu, aby trafić na jakiegoś rodzynka. Sama poznałam przez internet kilka wartościowych osób, które bardzo zmieniły moje życie. I nie chodzi tu bynajmniej o miłość, a zwykłą, damsko-męską prawdziwą przyjaźń (choć nigdy nie sądziłam, że coś takiego jest możliwe). A jeśli chodzi o facetów - no cóż, poznałam kilku, którzy się mną interesowali, ale mi nie bardzo odpowiadali. No, coś jak brak chemii jak dla mnie Może mam zbyt wygórowane oczekiwania? Ale wszędzie warto próbować...

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19234331]
[14.01.2012] 23:44
chinczyk69xxl
Witam
wszędzie warto zaglądać szukając swojego szczęścia
ale trzeba też pozwolić się znaleźć podając maila, gg - zawsze można utworzyć nowe dla celów poszukiwania
a bardzo często przechodzimy obok siebie nie wiedząc że się szukamy wzajemnie GG 28437439
nie rób samemu co można we dwoje, takie są rady i zasady moje
http://www.youtube.com/watch?v=dLtFmJDF7H8&f eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=P4FCIAf8Sdk&f eature=related

IP i czas połączenia logowane. [19235099]
[15.01.2012] 13:19
zenek1024
Lepsze są portale ogłoszeniowe gdzie masz rożne działy. Od pracy aż po randki. Czasem taki skromny anons ukryty gdzieś na przeciętnej stronie jest więcej wart niż wielki profil ze zdjęciami na randkowym portalu!

IP i czas połączenia logowane. [19235969]
[26.01.2012] 19:24
TommyDi
zawsze mozesz poznac pana Zbigniewa lat 53 "We accept the reality of the world in which we represent it"

IP i czas połączenia logowane. [19268257]
[26.03.2017] 11:14
[28.01.2012] 19:42
panna zuzanna
TommyDi (12.01.26 19:24):
zawsze mozesz poznac pana Zbigniewa lat 53

Chętnie bym pana Zbysia poznała jak nie ma nic przciwko temu może podał by swoje namiary , pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [19273680]
[02.02.2012] 05:01
obserwator
portale randkowe?hm czytaj anonsy singlowe czyli choc moze pod innym tytulem niczym nie rozniace sie od tego czy innych podobnych..czyli setka propozycji a nic konkretnego,tu czasami tenat o czyn innym ale i tak i tak ktorys z panow mosi sie wj**ac ze malem liczac na jakie kolwiek spotkanie uwazam ze spamowac skrzynki szkoda a real brzmi zdecydowanie lepiej ] Zbyt dziwny żeby życ!
Zbyt inny żeby umrze!
gg 8035612
http://zapytaj.fotosik.pl/

IP i czas połączenia logowane. [19286011]
[02.02.2012] 10:47
tedi52  tedi52@tlen.pl
Wszędzie należy zajrzeć, bo nie raz w miejscu gdzie sie nie spodziewamy może być ten kogo szukamy. Miłego dzionka wszystkim szukającym

IP i czas połączenia logowane. [19286256]
[02.02.2012] 22:31
TommyDi
Ok by byla jasnosc nie mam na imie Zbigniew ani nie mam 53 lat To wlasnie jest "magia" internetu. Dwuznacznosc i anonimowosc. Co do portali ... wszystko jest dla ludzi ale z glowa niestety wariatow u nas jest dostatek ... ale i dostatek ludzi samotnych ktorzy chetnie by porozmawiali sobie z jakas mila osobka po drugiej stronie ekranu / stolu / lozka ect. "We accept the reality of the world in which we represent it"

IP i czas połączenia logowane. [19288670]
[19.11.2012] 17:11
kto tam?
panna zuzanna (12.01.28 19:42):
TommyDi (12.01.26 19:24):
zawsze mozesz poznac pana Zbigniewa lat 53

Chętnie bym pana Zbysia poznała jak nie ma nic przciwko temu może podał by swoje namiary , pozdrawiam

może poznasz pana Marka, ja akurat mam 53 lata...

IP i czas połączenia logowane. [20011786]
[19.11.2012] 19:57
brzydkifacet
zawsze można kogoś poznać interesującego w necie
zazwyczaj dziewczyny lecą tylko na kasę i na wygląd więc faceci mają trochę gorzej jak tego nie mają

IP i czas połączenia logowane. [20012139]
[19.11.2012] 20:52
zwariowanaMagda
Najgorętsze dziewczyny w swojej okolicy znajdziesz na http://x.berith.pl/sexdzielnica

IP i czas połączenia logowane. [20012259]
[27.01.2014] 23:43
gorja
Założyć możesz, co ci szkodzi? Przekonasz się na własnej skórze. Polecam polish cupid tree ze wzgledu na wysoki poziom i kulturę użytkowników

IP i czas połączenia logowane. [21010479]
[28.01.2014] 02:29
w bajki wierza tylko idiotki
brzydkifacet (12.11.19 19:57):
zawsze można kogoś poznać interesującego w necie
zazwyczaj dziewczyny lecą tylko na kasę i na wygląd więc faceci mają trochę gorzej jak tego nie mają

zazwyczaj faceci leca na wyglad wiec kobiety maja troche gorzej jak tego nie maja i jak du.py chetnie nie daja ...
NIE WARTO, na portalach randkowych kazdy wybiera po wygladzie, po zdjeciach, a jak sie tego nie ma to zainteresowania tez nie ma, bo napisac to mozna rozne bzdury i malo kto na to zwraca uwage, rzeczywistosc i tak je weryfikuje, jesli dojdzie do spotkania, wiec to najgorszy sposob poznawania, bo latwo udawac albo nie ma sie nawet mozliwosci glosu. poza tym takie portale gromadza wiele frustratow, desperatow, skrzywionych ludzi wyrzucajacych tam swoje zale, tak jak ty tutaj jeczacy brzydalu, co odrzuca kazdego, bo portal randkowy to jakas forma poznania kogos, a nie pomoc psychologiczna dla ludzi z problemami. do takich portali ciaganie zdecydowanie wiecej osob szukajacych przygod, darmowego seksu anizeli stalego zwiazku ...
@ iśka - poczytaj sobie temat o portalu Sympatia czy badoo, ile tam srajacych z bolu bab, ze trafily na oszustow. Na kazdym portalu jest masa oszustow poprzeplatanych z nedznymi desperatami i osobami plci zenskiej i meskiej szukajacych idealow, wiec nie ma w czym wybierac, nie ma tam na pewno ludzi normalnych.

IP i czas połączenia logowane. [21010592]
[28.01.2014] 19:52
Sk..
..sutenerzy, stręczyciele, naciągacze itp/itd
zwłaszcza na tych płatnych - wydoją (esemesem do zera)!!
- a kontaktów żadnych.. [ochyda]..

IP i czas połączenia logowane. [21011625]
[07.02.2014] 19:24
powazny osobnik
zawsze jest warto sprobowac . jesli tylko jest to darmowy portal a nie trzeba placic . ostroznosci nigdy za wiele . wiele osob jest takich co robi sobie zarty i zadko kto chce na serio poznac osobe .

IP i czas połączenia logowane. [21030095]
[18.02.2014] 21:55
zuzanna2014
słuchaj, jeśli zależy Ci na sensownym partnerze to polecam POKOCHAJ.PL - realni faceci a do tego kamerki i od razu wiesz z kim rozmawiasz - nie ma ściemy. Ja kilku fajnych tam poznałam i teraz muszę wybrać któregoś na real

IP i czas połączenia logowane. [21050387]
[23.02.2014] 19:59
onszuka71
zuzanna2014 (14.02.18 21:55):
słuchaj, jeśli zależy Ci na sensownym partnerze to polecam POKOCHAJ.PL - realni faceci a do tego kamerki i od razu wiesz z kim rozmawiasz - nie ma ściemy. Ja kilku fajnych tam poznałam i teraz muszę wybrać któregoś na real

nie ma czegos takiego jak pokochaj .pl

IP i czas połączenia logowane. [21058933]
[02.05.2014] 10:53
Disaronno
Portale randkowe to dla mnie strata czasu. Bylam na kilku i co sie stalo, to tylko to ze panowie którzy sie tam oglaszali nie byli z mojej bajki, jak poznalam w realu to bylo to dobitne ze zawsze cos jest nie tak. Nie pasowalismy do siebie. Ani ja do niego ani on do mnie - i nie wazne czy oczekiwania byly takie same i czy wyglad pasowal. Po prostu zawsze cos bylo nie tak . Nie wiem jak wyglada sytuacja z kobietami, moge mówic tylko o sobie, ale z facetami których poznalam to wszystko wyglada ladnie tylko na profilu. Przerysowuja siebie panowie, jak wiadomo kazdy jest po jakis przejsciach zanim zalozy profil na portalu randkowym, ale panowie maja wieksze ego niz kobiety. Panowie oczekuja wiecej, panowie mysla ze sa tacy @@@isci i tacy fajni ze ty kobieto tylko klekaj przed nimi i na nic innego w zyciu nie licz. Rozczarowanie zazwyczaj. Na szczecie nasze spotkania byly pojedyncze i bezpowrotne. Nie mialam szczescia do randek z internetu.
Jakkolwiek nie dla kazdego jest to strata czasu, poniewaz znam 2 dziewczyny moja siostre i kuzynke które poznaly swoich facetów przez internet i sa zadowoleni wszyscy 4. Wiec nie ma rególy.
Ja mojego meza po prostu poznalam przez pzypadek. Wpadlismy na siebie w najmniej oczekiwanym momencie i tak wlasnie to wszystko wyglada.
Jednak ciesze sie z tych doswiaczen z randek internetowych poniewaz po kazdej tajemniczej schadzce z przystojnym neznajomym wiedzialam czego NIE chce u mojego przyszlego faceta.
Pozdrawiam. Don't expect to see a change if you don't make one!

IP i czas połączenia logowane. [21158946]
[27.05.2014] 20:23
to trzeba by ...
zapytac tego desperata anonima, on zyje portalami randkowymi, to jego pasja i zamilowanie do sleczenia na portalach i czekaniu, az odpisze

IP i czas połączenia logowane. [21195856]
[26.08.2014] 13:05
pol
Kochanek kopnął w D.Ślubny zaraz zrobi to samo bo się dowiedział.Dla dzieci tragedia.Warto tyle urozmaicenia.

IP i czas połączenia logowane. [21328552]
[26.08.2014] 18:50
ellena
Disaronno (14.05.2014.02 10:53):
Portale randkowe to dla mnie strata czasu. Bylam na kilku i co sie stalo, to tylko to ze panowie którzy sie tam oglaszali nie byli z mojej bajki, jak poznalam w realu to bylo to dobitne ze zawsze cos jest nie tak. Nie pasowalismy do siebie. Ani ja do niego ani on do mnie - i nie wazne czy oczekiwania byly takie same i czy wyglad pasowal. Po prostu zawsze cos bylo nie tak . Nie wiem jak wyglada sytuacja z kobietami, moge mówic tylko o sobie, ale z facetami których poznalam to wszystko wyglada ladnie tylko na profilu. Przerysowuja siebie panowie, jak wiadomo kazdy jest po jakis przejsciach zanim zalozy profil na portalu randkowym, ale panowie maja wieksze ego niz kobiety. Panowie oczekuja wiecej, panowie mysla ze sa tacy @@@isci i tacy fajni ze ty kobieto tylko klekaj przed nimi i na nic innego w zyciu nie licz. Rozczarowanie zazwyczaj. Na szczecie nasze spotkania byly pojedyncze i bezpowrotne. Nie mialam szczescia do randek z internetu.
Jakkolwiek nie dla kazdego jest to strata czasu, poniewaz znam 2 dziewczyny moja siostre i kuzynke które poznaly swoich facetów przez internet i sa zadowoleni wszyscy 4. Wiec nie ma rególy.
Ja mojego meza po prostu poznalam przez pzypadek. Wpadlismy na siebie w najmniej oczekiwanym momencie i tak wlasnie to wszystko wyglada.
Jednak ciesze sie z tych doswiaczen z randek internetowych poniewaz po kazdej tajemniczej schadzce z przystojnym neznajomym wiedzialam czego NIE chce u mojego przyszlego faceta.
Pozdrawiam.

witam
niestety zgadzam sie na takich portalach nie znajdziesz nikogo wartosciowego! !!
Moje doswiadczenia samotnej mamy to potwierdzaja i dodam ladnej samotnej mamy
zaradnej i niezaleznej. ..
po prostu wszystko ma swoj czas i miejsce. ..
pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [21329058]
[28.08.2014] 20:07
roman_79
witam czy jest chetna pani do popisania na gg o sexie a

IP i czas połączenia logowane. [21332140]
[30.08.2014] 18:08
mmmagic
portale jak caly internet laczy sie na zaufaniu ograniczonym . jak masz cos w glowie to napewno znajdziesz kogos ciekawego .

IP i czas połączenia logowane. [21334534]
[01.10.2014] 20:28
Miirekk
Wielu ludzi znajduje drugą połówkę na portalu randkowym. Warto czy nie warto trzeba samemu spróbować i zobaczyć. Zachowując przy tym zdrowy rozsądek. Bo wiadomo, że nie wszystko złoto co się świeci. Tu jest lista darmowych porali randkowych jeśli ktoś szuka:
http://www.randkiprzezinternet.pl/index.php/ portale-randkowe/94-portale-randkowe-bezpatne

IP i czas połączenia logowane. [21378967]
[02.10.2014] 15:09
krisre
jeśli jest portal bezpłatny to raczej nic nie stracisz
np. http://evondating.com

IP i czas połączenia logowane. [21380217]
[08.10.2014] 10:40
the anonim
na portalach jest wielu wartościowych facetów, ale wartościowy nie jest przystojny,
a kobiety szukają przystojnych,
same natomiast są średnie a wymagają ideału,
kobiety z nadwagą 15 kilo piszące o facetach z nadwagą 5 kilo "spaślaki", kobiety mające 160 cm co piszą, że facet poniżej 185 jest kurduplem itd.
samotne mamusie stare które myślą, że jakiś jeleń będzie pracował na jej dziecko zrobione przez dresa na imprezie lub w kiblu w dyskotece
portale to miejsce gdzie bardzo atrakcyjny fizycznie znajdzie wiele panien do seksu przelotnego, a gdzie przeciętny przez kilka lat może nie znaleźć nikogo,

IP i czas połączenia logowane. [21388531]
[08.10.2014] 11:11
leszekel  leszekel@tlen.pl
the anonim (14.10.2014.08 10:40):
na portalach jest wielu wartościowych facetów, ale wartościowy nie jest przystojny,
a kobiety szukają przystojnych,

A ja tam i wartościowy jestem i przystojny...trochę

IP i czas połączenia logowane. [21388565]
[08.10.2014] 21:08
Facytwszędowlazły
Nie czytałem jakich argumentów użyli przedmówcy, NIE WARTO

IP i czas połączenia logowane. [21389551]
[23.02.2015] 10:39
Komanda
Moim zdaniem warto. Nic nie tracisz, a możesz wiele zyskać. Przecież nie trzeba od razu mocno angażować się w związek, na początku najważniejsza jest rozmowa i poznanie siebie. Dlatego ja wybrałam portal Randki.Zyskajwiele, bo daje możliwość interesujących rozmów z ciekawymi ludźmi, a taka rozmowa może się przerodzić w coś więcej

IP i czas połączenia logowane. [21633613]
[23.02.2015] 13:46
krisre
Myślę że każdy sposób jest dobry na poznanie kogoś.
Polecam darmowy portalik http://evondating.com

IP i czas połączenia logowane. [21633894]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat