o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Wegetarianizm
 » Odpowiedz na ten temat

Gdzie kupujecie zdrową żywność?

1 2 3   » 10 Strony tematu:
[09.01.2012] 10:39
Magrola
U mnie w mieście poszukiwałam zdrowej żywności, ale w sklepach niestety nie ma. Gdzie kupujecie?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[09.01.2012] 11:00
natalia sen
A próbowałaś kupować w sklepie Internetowym? Masz tego trochę, zobacz sobie chociażby na rarytasypolskie.pl. Mają fajny wybór i przyzwoite ceny.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19218782]
[27.01.2012] 11:50
betka
Dziękuję - fajny sklepik i sporo regionalnych produktów. Gorzej z regionalnymi warzywami, w wawie jest biobazar ale w innych miastach krucho. Ja jeszcze znalazłam sklep wiecejnizeko.pl zagraniczne ekoprodukty, sporo żywności bezglutenowej.

IP i czas połączenia logowane. [19269945]
[29.02.2012] 13:34
quatroquatro  quatroquatro@tlen.pl
możesz kupować on-line, ale ja lubię zajrzeć czasami do sklepu, żeby zobaczyć "co nowego" nie masz jakiegoś większego miasta w pobliżu? sklepy ze zdrową żywnością są na topie teraz

IP i czas połączenia logowane. [19360296]
[19.07.2012] 10:46
agnieszka888
Polecam zakupy przez internet.
Ja zaopatruje się wwww.tast.pl
Warzyw tam nie kupisz, ale jeżeli chodzi o półprodukty, wypieki itp - sklep doskonały!

IP i czas połączenia logowane. [19707872]
[17.11.2017] 20:27
[30.07.2012] 15:13
TomekWeGe
Ja polecam sklepy on-line. Sam kupuje m.in. tu: wiecejnizeko.pl. Teraz maja duże promocje na jedzenie.

IP i czas połączenia logowane. [19734842]
[30.11.2012] 22:27
Pampelunaaa
Jeśli chodzi o soję, kaszę, ziarna, suszone owoce itp. to ostatnio zrobiłam zakupy tu: http://sklep.sante.pl/pl/c/Wszystkie-produkt y/32. Jak ktoś ma problem z dostaniem tego typu produktów to warto skorzystać. http://www.youtube.com/watch?v=RjJaXxktBfA&f eature=youtu.be

IP i czas połączenia logowane. [20037325]
[03.12.2012] 11:04
Bezglutenowe
Kupowałem głównie na allegro ale teraz sam tam sprzedaje, bo wiem jak trudno znaleźć coś dobrego. Mój nick na allegro to "Bezglutenowe"...

IP i czas połączenia logowane. [20042187]
[13.12.2012] 14:06
magdalena_lena
Bardzo często kupuje zdrową żywność przez Internet.Najczęściej wybieram produkty Gryszczeniówki, gdyż cenie sobie wysoką jakość produktu. Ich asortyment zadowala mnie w 100% więc szczerze mogę go polecić.

IP i czas połączenia logowane. [20065686]
[20.12.2012] 10:06
mahjongo
takie inicjatywy nie potrzebują takiej kampanii: http://www.youtube.com/watch?v=ACx2Pxexfms

IP i czas połączenia logowane. [20081839]
[22.01.2013] 11:13
Susim
Jestem zwolenniczka kupowania przez internet. Tam częściej jest kompetentna obsługa niż w takim zdrowym warzywniaku. Chętnie dowiem się kto co poleca. Poza tym sklepy różnią się asortymentami

IP i czas połączenia logowane. [20166208]
[29.01.2013] 10:22
mademoiselle m
u mnie w mieście są ze 3 sklepy ze zdrową żywnością, które znam, ale okazuje się, że w internecie te same rzeczy znajduję taniej..

IP i czas połączenia logowane. [20186758]
[10.07.2013] 15:13
klara.wawrzecka
ja ostatnimi czasy głównie w necie.
Znalazłam sobie parę ulubionych sklepików i się ich trzymam
na allegro jest sklep BioLandia i tam zazwyczaj kupuje orzechy, bakalie i inne przyprawy ze świata- tanie mają strasznie ceny a towar genialny, do tego sklep żółty cesarz, w którym zaopatruję się w szeroką spożywkę.
Jest teraz w czym wybierać....

IP i czas połączenia logowane. [20604688]
[03.08.2013] 12:13
bromaria
Czasami bawi mnie trochę pojęcie "zdrowej żywności". Przyjęło się, że w regularnych sklepach trudno o "zdrową żywność" a to przecież nie prawda. Owszem, może trudniej o produkty "eko" czy "bio", ale nie znaczy to że wszystko tam jest niezdrowe Wystarczy przykład oleju rzepakowego - mało kto wie, że różnice pomiędzy olejem rafinowanym, a tłoczonym na zimno są stosunkowo nieznaczne jeśli chodzi o właściwości zdrowotne, a ogromne, w przypadku ceny - rafinowany, dostępny w każdym sklepie kosztuje trzy razy mniej niż ten tłoczony na zimno w sklepach eko.

IP i czas połączenia logowane. [20653654]
[09.10.2013] 17:27
Indiankaa
Zwykle robimy zakupy w specjalnym sklepie ze zdrową żywnością, chociaż nie jest to zbyt częste, bo takie zakupy mocno nadwyrężają portfel. Dlaczego zdrowa żywność jest taka droga? :< Ja jak tylko mogę staram się oszczędzać i np. po owoce i warzywa jeżdżę do zaprzyjaźnionego rolnika, bo ma taniej, niż w tym sklepach, a też chemicznie nie pryskane, kupiłam suszarkę Zelmer i sama suszę owoce i warzywa na przekąski, staram się też robić jednorazowe hurtowe zakupy w necie, aby taniej było.

IP i czas połączenia logowane. [20791947]
[23.10.2013] 14:40
Esmeralda88
Kiedyś zaopatrywałam się na targach ale niedawno pojawił się nowy sklep EkoBzik z konkurencyjną ofertą cenową. Sklep ten jest również twórcą strony o diecie oczyszczającej dietacelan.pl i ma w ofercie produkty, które można na niej spożywać

IP i czas połączenia logowane. [20820291]
[01.11.2013] 19:26
Kamil Synergy
Słuchajcie bardzo często nie ma czasu na zdrowe żywienie. Szybki tryb życia powoduje to, że jemy szit!
Polecam bardzo dobre suplementy w 100% naturalne.
ZOBACZCIE: http://kamil87.synergygo.com/pl/synergy-V3-s ystem.html

IP i czas połączenia logowane. [20838830]
[03.11.2013] 09:59
jesiennapogoda
Indianka zazdroszczę tych zakupów u rolnika. Sama nie dość że mieszkam w dużym mieście to nie mam swojego samochodu i skazana jestem na zakupy w okolicznym markecie

IP i czas połączenia logowane. [20841078]
[04.11.2013] 20:19
Jadźka
Tylko nawww.vita-ko.pl. Jestem ich klientką od 2 miesięcy, zawsze dają jakieś fajne gratisy i duużo ulotek z nowościami do przeczytania

IP i czas połączenia logowane. [20844288]
[07.11.2013] 09:31
Shee
Najczęściej to na bazarkach, od prawdziwych rolników Wolę pojechać troszke dalej i kupić coś konkretnego niż faszerować siebie i swoją rodzinę chemią. Dodatkowo mam również producentów, od których wiem, że żywność jest zdrowa. Poznałam ich na targach organizowanych przez Specjał. Najbliższe odbywają się w przyszłym tygodniu, tutaj http://targispecjal.pl/ wiecej info. na temat miejsca itd. Można spotkać wiele osób i równie dużo się dowiedzieć

IP i czas połączenia logowane. [20848483]
[09.11.2013] 21:50
kamila23l
Na allegro jest wiele sklepów, które sprzedają zdrową żywność. Ostatnio nawet widziałam sklep z miodem z własnej pasieki http://allegro.pl/listing/user/listing.php?u s_id=33814062 Ogólnie coś coraz więcej takich sklepów w sieci.

IP i czas połączenia logowane. [20853341]
[13.11.2013] 12:34
Kaskasasa
Od 3 miesięcy jestem stałą klientką jednego ze sklepów. Bardzo polecam wszystkim, zwłaszcza jeśli jesteście niecierpliwi i oczekujecie szybko przesyłki! Adres:www.vita-ko.pl

IP i czas połączenia logowane. [20859615]
[13.11.2013] 14:34
Chorynakamice
Też zamawiałem w vita-ko.pl. Można u nich zamówić mieszanki ziołowe na różne dolegliwości. Ja brałem mieszankę na kamice moczową i o dziwo mi pomogła. Tak więc polecam ten sklep.

IP i czas połączenia logowane. [20859832]
[15.11.2013] 12:26
sklepvaria  majuchnia@tlen.pl
Jeśli poszukujecie dużego wyboru produktów bezglutenowych zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego!www.sklepvaria.pl
Polecamy również odwiedzenie naszej facebookowej strony https://www.facebook.com/...0581370?fref=ts
aby śledzić aktualności i nowe produkty
Pozdrawiamy i zapraszamy!

IP i czas połączenia logowane. [20863097]
[18.11.2013] 08:54
janv
ja kupuję zdrową żywność w sklepie visvitalis.com.pl - mają dobre ceny zwłaszcza na oleje i ekoprzetwory, zboża. Polecam także sklep http://www.projuicers.pl gdzie amatorzy ekożywności znajdą wyciskarki i młynki.

IP i czas połączenia logowane. [20868540]
[18.11.2013] 08:56
Wojtek44
Ja do tej pory kupowałem na ekosfera.24.pl ale zauważyłem, że sporo przepłacałem bo trafiłem nawww.ecodolina.pl. Kurcze, różnica na jednym produkcie potrafi być znaczna.Nie zdarzyło mi się by coś nie dojechało na czas alby by towar był nie świeży, więc polecam.

IP i czas połączenia logowane. [20868543]
[20.11.2013] 10:58
Filio
Witam wszystkich.Ja zaopatruje sie nawww.ekodis.pl
Maja niezle ceny i dobre produkty.Do tego dowoza towar na terenie Krakowa

IP i czas połączenia logowane. [20872136]
[22.11.2013] 00:06
Elka215
Witajcie,
Również kupuję w sklepie vita-ko.pl. Ostatnio obkupiłam się w soczki, najbardziej polecam z acai i brzozowy. Mają go za 4,99! Bierzcie póki jeszcze jest

IP i czas połączenia logowane. [20875438]
[04.01.2014] 15:41
Kamil678
Polecam ci sklepwww.missingbean.pl
znajdziesz tam naprawdę dobrą zdrową żywność. Korzystam z ich usług i jestem naprawdę zadowolony. Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [20962358]
[07.01.2014] 14:40
wiadomokto
A ja polecam sklepikwww.vita-ko.pl. Ostatnio brałam kilka produktów, dostawa w 24 h za tylko 9 zł.

IP i czas połączenia logowane. [20968772]
[08.01.2014] 13:12
ekolog-ik
Ja w sumie to nie kupuję ekologicznej żywności, bo i tak wszędzie praktycznie jest to samo... W sumie to lubię produkty żywnościowe, które są oferowane w sklepach. No niektóre te produkty ekologiczne pozbawione są jakiegokolwiek smaku, a za to normalne jedzenie z dodatkiem np. http://www.agrotrade.com.pl/ , od razu smakuje lepiej

IP i czas połączenia logowane. [20970800]

1 2 3   » 10 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat