o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Elektroniczna
 » Odpowiedz na ten temat

Muzyka elektroniczna to nie muzyka!

1 «   3 4 5 Strony tematu:
[02.04.2008] 17:26
majkel324
barthmatush (07.06.25 18:12):
nie wiem czego słuchasz ale pewnie metalu bo wszyscy metalowcy mówią o muzyce elektronicznej jako tępa ..............
mylisz się jednak głupcze

...bo electro rządzi...
(((d(-_-)b)))

ja osobiście lubie muzyke elektroniczną, ale uważam że nie każdy metal jest tępy, to nie jest tępe
http://pl.youtube.com/watch?v=1NKkHuFiAI0
http://pl.youtube.com/watch?v=kmVa5Hwzuik
http://pl.youtube.com/watch?v=WE6JVUGjb74
http://pl.youtube.com/watch?v=3iuve2OjY_8

umiesz liczyć, licz sam na siebie

w końcu wiosna, a po niej będzie wreszcie lato
a oto potwierdzenie, że idzie lato:
wstawaj szkoda lata, poranny program radia RMF FM, już w poniedziałek 23 czerwca o 6:00

no to jedziemy z tym koksem

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [12513264]
[16.04.2008] 01:01
Foczasty
A tam ja słucham przeróżnej muzyki od H-h do Metalu i innych gatunków Takie jak Reagge, House, Trace, D&B, No skool brak beat, rock, Ambient Gram w metalowym zespole Ale co jest w tym Techno takiego fajnego To ja nie wiem...Normalnie Blee...

IP i czas połączenia logowane. [12581574]
[16.04.2008] 20:07
Pearls girl
Foczasty (08.04.16 01:01):
A tam ja słucham przeróżnej muzyki od H-h do Metalu i innych gatunków Takie jak Reagge, House, Trace, D&B, No skool brak beat, rock, Ambient Gram w metalowym zespole Ale co jest w tym Techno takiego fajnego To ja nie wiem...Normalnie Blee...
Czysty absurd... Mów szybko, czytaj powoli

IP i czas połączenia logowane. [12585510]
[16.11.2009] 21:59
luxiasta
Ja słucham wielu gatunków, przede wszystkim metalu, a co do muzyki elektronicznej - zależy jaką. Industrial, EBM, electro-industrial, industrial rock, darkwave, dark ambient - lubię bardzo. Za technem etc. już nieszczególnie przepadam -.- ale nie tracę czasu na wypisywanie na wszelkich forach: "techno to syf, zniszczyć je" bo po prostu... szkoda mi na to czasu.

IP i czas połączenia logowane. [15805614]
[19.11.2009] 19:42
progrsv
Ja przeważnie słucham trance, natomiast zdarza mi się sluchać rocka, i powiem wam ze te dwa gatunki mozna ze sobą pogodzić, o ile nie jest się ograniczonym i bezmyślnym, jak to bywa z większoscią słuchaczy metalu. Poza tym nadmierne wczuwanie się w muzykę jest totalną głupotą. Muzyka ma służyc rozrywce.

IP i czas połączenia logowane. [15820332]
[18.12.2017] 02:07
[18.12.2009] 13:05
watrix
Do dyskusji o muzyce zapraszam na forum:

http://forum.rocknijsie.pl ------------------------------------------
http://watrix.pl
http://forum.rocknijsie.pl

IP i czas połączenia logowane. [15959570]
[06.02.2010] 01:28
maziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
co do tego ze nu-metal to metal-elkrtonicza?
gówno prawda nu-metal to metal/rock i rap, zwane takze rapcore

IP i czas połączenia logowane. [16222173]
[11.06.2011] 16:28
435345634
Kolejny głupi fanatyk metalu zalozył temat o muzyce elektronicznej i pisze że to nie muzyka. Lepies spier****j synku i nie zawaracj innym głowy.

IP i czas połączenia logowane. [18477064]
[04.08.2011] 12:08
rufus_1987
Jeżeli muzykę elektorniczną nazywasz badziewiem, to znaczy, że nigdy z nią nie miałeś doczynienia albo jesteś ograniczonym imbecylem. Żeby wypowiadać się na jakiś temat, musisz mieć jakiekolwiek pojęcie na ten temat.

IP i czas połączenia logowane. [18669158]
[06.01.2012] 16:34
Leprosy
Przesłuchaj dyskografii Daft Punk i odważ się to powtórzyć brudny sk*r*ysynu!

IP i czas połączenia logowane. [19210224]
[08.01.2012] 21:23
tskisobiejedenkoles
Metalu idź na złom, muzyka elektroniczna jest najlepszą na świecie muzyką. Właśnie słucham nirvany w wersji d&b. Wychowałem się na metalu, teraz często do tego wracam ale w remixach pozdro dla elektromaniakow tak pozatym twój brak szacunków dla innych subkultur mam nadzieję że odwraca się przeciwko tobie..

IP i czas połączenia logowane. [19217494]
[06.02.2012] 11:50
electro9
Muzyka elektroniczna to jak najbardziej muzyka!Przekonałam się o tym dzięki przesłuchaniu kilku utworów grupy Das Moon.Grają właśnie taką muzykę łącząc przy tym także inne rodzaje.Był ktoś na ich koncercie?http://dasmoon.pl/koncerty.html

IP i czas połączenia logowane. [19298231]
[27.07.2012] 18:00
anonymous0905
ja lubię rocka. mnie nie obchodzi jaki typ muzyki lubicie możecie se lubić rock, metal, pop itp. mnie strasznie wkurza muzyka współczesna typu techno i electronic. mnie-dosłownie-uszy od niej bolą też uważam że Ci "wykonawcy" electro nie tworzą muzyki bo to syntezator a nie oni. nie ważne dla nich jak to zrobią ważne że odbębnią swoją pracę a potem mają wolne. tak jak w szkole! a ludzie potem lubią tą "muzykę" bo myślą że jest faja i że wszyscy jej słuchają i nie chcą odstawać od reszty. wy ludzie jesteście sobą czy jesteście jak roboty i słuchacie tego co wam każą? nie zakazuje wam słuchać muzyki electro i techno w końcu po co miałabym to robić??! próbuję wam tylko uświadomić to dlaczego słuchacie takiej muzyki.

IP i czas połączenia logowane. [19728340]
[27.07.2012] 18:15
anonymous0905
też kiedyś słuchałam muzyki techno ale tylko dlatego że inni tego słuchali i dlatego że do poważniejszej muzyki jeszcze nie dojrzałam. do rocka się przekonałam przez najlepszy zespół świata-Queen (moja kochana królowa ) każdy ma inne poglądy więc wam może się nie spodobać i możecie tak nie uważać jak ja. zaczęłam wielbić ten zespól przez pewną przepiękną piosenkę pt.: 'The Show Must Go On'. może ktoś słyszał? nie? to walcie na youtube! może wam się przypomni! od tej piosenki aż po wcześniejsze lata czyli do 'Bohemian Rhapsody', 'We Will Rock You', We 'Are the Champions', 'Killer Queen', 'Don't Stop Me Now', 'Keep Yourself Alive' i setki innych cudownych piosenek! mówcie i lubcie sobie co chcecie, ja wam chciałam tylko powiedzieć jak ja się przekonałam do rocka.
pozdrawiam wszystkich fanów rocka i innych

IP i czas połączenia logowane. [19728360]
[30.07.2012] 20:51
gr8 tune
Zasadniczo to jest dział poświęcony muzyce elektronicznej, więc nie wiem co tu robią fani rocka i metalu którzy wychwalają swoja ulubioną muzykę jednocześnie umniejszając wartość muzyki elektronicznej (niesłusznnie). I dla nich zostały stworzone odpowiednie działy, wiec nie widzę problemu żeby tam pisać.
Swoją drogą widzę że ten dział porusza wąski zakres tematów, bo co to jest: trance, dance, house, electro, klubowa wobec różnorodności muzyki elektronicznej z bogatą historią. Sam niewiele wiem o tej różnorodności i historii dlatego liczę na to że poznam więcej.

IP i czas połączenia logowane. [19735529]
[16.10.2012] 21:30
wika
Anakin (05.09.19 21:22):
Jesssssssssssssssuuuuuuuuuuuuu !!!!!!!!!
Co to za rozmowa ....... ???????????
MUZYKA ELEKTRONICZNA TO :
Tangerine Dream
Klaus Schulze
Vangelis
Bryan Eno
Jean Michelle Jarre (czasami)
Mike Oldfield (czasami)
Ostatnie płyty Niemena (pokój jego duszy)
wystarczy ?
mogę więcej .....
To, że ktos pod MUZYKĘ ELEKTRONICZNĄ podciąga techno, ambient, drum&bass, itd, itp to WCALE nie znaczy, że wymienione gatunki SĄ !!! muzyką elektroniczną.
Ot co.
A metal to nie tylko tępę łupanie w kocioł i wzmacniacz gitarowy ustawiony na maxa.
Metal to także starsze Turbo, Nazareth, Scorpions i AC/DC, Iron Maiden i Black Sabbath.
Przepychanka NIE MA SENSU !!!
(inaczej fani muzyki zamienią się w "kibiców")

maras, jesteś świadom, że rap i hip hop to tez muzyka elektroniczna? tak wlasciwie, to praktycznie wszedzie jest elektroniczne brzmienie, troche poprzerabiane dzwieki tu i owdzie, a ty powiesz ze drum&bass nie jest wgl muz. el. ... wez wgl... techno - gatunek muzyki elektronicznej powstały w Detroit w latach 80. XX wieku. Ze względu na typowo elektroniczny charakter gatunku i dużą popularność na początku lat 90., nazwą techno bywa powszechnie mylnie określana całość elektronicznej muzyki tanecznej - wikipedia, i teraz sie .,,wymonczaj''
i sama lubie metal, widze nawet wiele wspolnego, co ma metal i hardcore, wiec nie wiem, czemu te dwa nurty muzyczne sa od siebie tak oddalone przez ograniczonych ludzi(nie mowie o tym, ze metal robi sie tam gitarą el., perkusją czy co, a techno komputerem, ale ogólem efekt koncowy piosenki)

IP i czas połączenia logowane. [19928369]
[16.10.2012] 21:50
wika
anonymous0905 (12.07.27 18:00):
ja lubię rocka. mnie nie obchodzi jaki typ muzyki lubicie możecie se lubić rock, metal, pop itp. mnie strasznie wkurza muzyka współczesna typu techno i electronic. mnie-dosłownie-uszy od niej bolą też uważam że Ci "wykonawcy" electro nie tworzą muzyki bo to syntezator a nie oni. nie ważne dla nich jak to zrobią ważne że odbębnią swoją pracę a potem mają wolne. tak jak w szkole! a ludzie potem lubią tą "muzykę" bo myślą że jest faja i że wszyscy jej słuchają i nie chcą odstawać od reszty. wy ludzie jesteście sobą czy jesteście jak roboty i słuchacie tego co wam każą? nie zakazuje wam słuchać muzyki electro i techno w końcu po co miałabym to robić??! próbuję wam tylko uświadomić to dlaczego słuchacie takiej muzyki.

ja tam myślałam, ze ,,TECHNO'' - a dokładniej-uwielbiam hardstyle, hardcore, trip hop, hip hop, rap, electro house,dubstep, odmiany dupstepu, trance i jego odmiany, (ogołem cały breakbeat rodzaju rap) i miliony innych- slucham, bo mnie wzrusza, sprawia, że czuję się wyjątkowa, niesamowicie sie bawie na hardstylowych imprezach, rozśmiesza, przekazuje coś, czego najwidoczniej ty nigdy nie zrozumiesz, wyjątkowa osobo, unikatowa, jedyna, słucham tez tego, bo nudzą mnie brzmienia SZTUCZNEJ bo przeciez ELEKTRYCZNEJ gitary, bitu, w który musze sie wsłuchać, aby usłyszeć jak np w metalu, nic nie zastąpi tego, jak wyjątkowo dopracowany, każdy dzwięk, przenosi cię w inny świat, mitologiczny, szalony, glosny, niesamowicie spokojny, straszny - do wyboru masz tyle, ile rodzai tej muzyki, i moze ci cięzko uwierzyć - ale dj, raperzy, osoby robiące taką muzyke - kochają to co robią i często są niesamowicie uzdolnieni artystycznie, bo przeciez ,,nie prawda, ze raperzy umieją grać na skrzypcach'' a dj tworzący hardstyle nie potrafi grac na pianinie...Ty sobie uświadom co robisz - wydaje ci sie, że jestes wyjątkowa bo sluchasz ,,prawdziwej'' muzyki, a inni są swoimi kopiami siebie nawzajem bo sluchaja muz el?, jetes jedyna w swoim rodzaju, bo sluchasz zespołow rockowych, ktorych teksty maja przekaz? - uswiadomie cie, ze polowa a moze i nawet wieksza, ostatni czasy slucha rocka, wiec to moze ty jestes jakims robotem? To brzmi z twoich ust, jak fanatyzm, ale nie religijny, tylko gustowy..Po za tym, lubie też rocka, metal, etc, i znajac sie na MUZYCE a nie na jednym gatunku, moge szczerze stwierdzic, ze nie ma muzyki, ktora miala by wiekszy przekaz tekstowy niz RAP. bo wbrew pozorom rap nie polega na nawijkach i ulicy, cpaniu i hooligance - jest duzo tekstow patriotycznych, antywojennych, o milosci, o smierci, o zyciu - i nigdzie nie znajdziecie szczerszych i czesto poetyckich tekstów, a wiecie dlaczego? bo rap jeszcze głęboko siedzi w podziemiu.

IP i czas połączenia logowane. [19928463]
[27.12.2012] 00:19
ktos
Nietoperz (03.12.30 01:19):
A Evanescence, Linkin Park itp?
Metal & elektro

ale linkink park to gówno. powiedzmy sobie szczeze ze tego sluchaja predzej dzieci. koledzy ssluchali jak byli mali ale sami stwieedzili ze jednak to jest glupie bo dorosli i sluchaja czegos normalnego. metalu. a nie jak linkink park mul jakies elektro pol jakis rap. ja wole gatunki muzyczne a nie odrebne gatunki muzyczne jak hip hop rap techno elektro to jest wszystko odrebne. a metal rock pop ale to teraz co innego nie chodzi o te pedalskie popowe gwiazdki tylko chodzi o prawdziwy pop jak M.J. to to sa normalne gatunki muzyczne.

IP i czas połączenia logowane. [20097167]
[27.12.2012] 00:20
ktos
majkel324 (08.04.02 17:26):
<cytat>barthmatush (07.06.25 18:12):
nie wiem czego słuchasz ale pewnie metalu bo wszyscy metalowcy mówią o muzyce elektronicznej jako tępa ..............
mylisz się jednak głupcze
...bo electro rządzi...
(((d(-_-)b)))</cytat>
ja osobiście lubie muzyke elektroniczną, ale uważam że nie każdy metal jest tępy, to nie jest tępe
http://pl.youtube.com/watch?v=1NKkHuFiAI0
http://pl.youtube.com/watch?v=kmVa5Hwzuik
http://pl.youtube.com/watch?v=WE6JVUGjb74
http://pl.youtube.com/watch?v=3iuve2OjY_8

marllyn manson to gowno wole metal. nie porownoj metalu do mansona. jesli chcesz zaliczyc mansona linkink park i takie gowno to chyba sie nie znasz na muzyce

IP i czas połączenia logowane. [20097170]
[23.07.2013] 13:05
SHM
osobiście słucham progressive house i nie lubie hip-hopu ,albo rapu i metalu ,bo to jest dla mnie jakies dziwnę ,a w muzyce house można usłyszeć przepiękny wokal , mocne uderzenie itd. a gdy się jej słucha to sie ,aż chce tańczyć ,a wgl. p[rzy wszystkich utworach swedish house mafii !!! ; )

IP i czas połączenia logowane. [20631329]
[17.08.2013] 01:33
Emillka
Typowy troll założył ten topic... elektronika broni się sama, a kto nie lubi ten niech sam żałuje! Amor vincit omnia

IP i czas połączenia logowane. [20679282]
[06.11.2013] 23:17
zalpl
Emillka (13.08.17 01:33):
Typowy troll założył ten topic... elektronika broni się sama, a kto nie lubi ten niech sam żałuje!

+1

IP i czas połączenia logowane. [20848250]
[28.12.2013] 00:17
Niezadowolony kapturek
Gitary do pieca .

IP i czas połączenia logowane. [20946035]
[30.08.2015] 14:04
Majk
Muzyka elektroniczna to jak najbardziej muzyka. Nie wiem dlaczego ktoś zadał taki temat. Chociaż też są parodie takiej muzyki.
np. http://tangerine-team.tk.

IP i czas połączenia logowane. [21945890]

1 «   3 4 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat