o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Elektroniczna
 » Odpowiedz na ten temat

Muzyka elektroniczna to nie muzyka!

1 2 3   » 5 Strony tematu:
[08.04.2003] 20:55
Metal
Hey wy wszyscy fani techno i innego badziewia, czy wy wogole macie pojecie o muzyce, czy od tego szmelcu juz wam sie mozg zlasowal? Muza elektroniczna powinna byc zakazana jako srodek otepiajacy!

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[11.06.2003] 22:52
Pawo509
Jeśli chciałbym odpowiedzieć wprost metalowi (jego tonem), to bym się go zapytał:
\"Metal, a czy totalny wyścig grania na gitarach kto szybciej, walenie jak popadnie w perkusję i ryczenie coś do mikrofonów uważasz za muzykę?\"

Jedni lubia techno drudzy metal inni Disco Polo...
Ja słucham techno ale i czasem coś mocniejszego się trafi - lubię gotyk. Trochę tolerancji ludzie kochani.
Jak nie macie co powiedzieć albo macie rzucać wyzwiskami to lepiej się nie ośmieszajcie

Pozdrawiam technomaników i przeciwników

==========================================
Einstein powiedział:
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i ludzka głupota.
Są wątpliwości co do tego pierwszego.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [902644]
[13.07.2003] 16:38
BaT  skup1@tlen.pl
Ludzie trochę tolerancji na tym nudnym świecie !! ::
Pozdro dla wszystkich techno i metalomaniacków ::

:::::::::::::::::::::::::::::::::
:: Życie jest tylko jedno ::
:: Nie należy go marnować ::
::::::::::::::::::::::::::

IP i czas połączenia logowane. [1005163]
[16.07.2003] 00:14
pus  snooker-81@tlen.pl
Metal ty psi wętlu, że użyje agresji słownej wobec ciebie... Posłuchał pewnie gościu sobie jedną, z grubsza może jakieś dwie produkcje i myśli że jest wielkie indywidum muzyczne mogące krytykować niezrozumiałe dla siebie rytmy... Niemówie o hausówkach typowych, bo z goła sam je oceniam jako moozyke plemion afrykańskich... (jak wiemy można sie przy tym bawić nawet b.dobrze, bo nie trzeba tego rozumieć) trzeba jednak powiedzieć że elektronika w wykonaniu genialnych twórców - tzw. elektronika ambitna może to, czego nigdy nie wywołają zwykłe proste, a choćby nawet i złożone drgania sinusoidalne gitarowych strun... Vice Versa Metal-u mniej pretensje do tego kto podrzucił twojemu łatwo przylepnemu Ja taką muzykę No i gorąco polecam się otworzyć, a nie brać udział w takich forach...
Ponikąd przelotnie, narazie.
ps.hehe

IP i czas połączenia logowane. [1012948]
[31.07.2003] 11:07
Julia68
aha,a metal nie jest otepiajacy??? to tak jajby sie ktos na mnie wydzieral , nie no sorry...wku* mnie tacy ludzie jak Metal,0 tolerancji.Nikt ci tego nie kaze sluchac a opinie zachowaj dla siebie,jasne?

IP i czas połączenia logowane. [1064437]
[18.10.2017] 09:16
[12.09.2003] 17:04
Amol
No jak dzieci , jak dzieci jedni na drugich : buuu metale na drzewo, buuu techno na marsa,
buuu pop dla gejasow itd

Ok kazdy chce sie wykrzyczec i stwierdza ze jego ulubiona muza jest najlepsza - po prostu dziecinada.

IP i czas połączenia logowane. [1218296]
[03.10.2003] 12:04
w6d  w6d@tlen.pl
jesli twierdzisz ze muzyka elektroniczna to nie muzyka to znaczy ze jej nie sluchasz. pewnie ci sie obija o uszy tylko dens ktory leci w radiu i na tym budujesz swoje bledne teorie.
proponuje zebys sie zainteresowal wykonawcami takimi jak amon tobin, autechre,u-ziq,squarepusher,aphextwin itd a jak ci potrzebny harkot hardcorowy to np venetiansnares.
a jesli chodzi o metal to powiem tylko ze muzyka jest jak kazda inna, to m i sie podoba tamto nie, jak w kazdym kierunku. natomiast METALOWCY to jest bezsprzecznie najbardziej sfanatyzowana grupa fanow ktora sie OGRANICZA i zakuwa w jeden kierunek muzyczny
i najdczesciej nie slucha nic poza metalem wiec niejako nie ma zadnej wiedzy na temat zadnej innej muzyki.
ja sie nie ograniczam i slucham w zasadzie wszystkiego, nie trawie tylko hiphopu i densu
ale sie powstrzymam od wydawania opinii na temat tych dwoch bo to nie ten topic.

IP i czas połączenia logowane. [1314412]
[06.10.2003] 23:44
chris
Ja lubie metal i muzyke elektroniczna, ktora obecnie tworze. Nie lubie ludzi ktorzy maja klapki na oczach, bo powiedzcie sami, to jest pewnego rodzaju ograniczenie. Mialem kiedys kapele metalowa i gralismy naprawde bardzo ciezka muze.
Metal i elektronika to dwa rozne style, kazdy z nich niesie ze soba inny przekaz.Mowienie ze to jest dobre a tamto zle jest bez sensu i do niczego nieprowadzi.
gitary i syntezatory laczcie sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [1332517]
[14.10.2003] 00:51
Bogdan
Kwestia gustu.
Ja nie krytykuję innych za to że słuchają disco, hip hop itp...
Każdy słucha to co lubi i nie należy obrażać innych że lubią to co lubią.

IP i czas połączenia logowane. [1370850]
[16.10.2003] 19:28
metal s@@@aj
walić swoją gitarę w struny

IP i czas połączenia logowane. [1389079]
[30.10.2003] 21:14
surgeon
Ej Metal ! wiesz co ja mysle ze kazdy ma swoje zdanie na temat muzyki ale jak ktos czegos nie trawi to powinien sie nieodzywac wogole bo po co nie potrzebne dyskusje.Ja na przyklad KOCHAM Elektronike i nie wiem dlaczego nie sluchalem jej od malego ,wczesniej sluchalem wszystkiego (no prawie)nawet metalu i nie smialem sie z innych ze sluchaja takiej a nie innej muzyki.PEACE!!!!!

Minimal Tekkno !!!!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [1470066]
[01.11.2003] 20:08
Misiaczek Bury
Metal bez muzyki elektronicznej nie byłoby metalu. Nawet pewnie nie słuchałeś Nine inch nails patafianie kolczasty. Elektronika daje dużą swobodę w kształtowaniu dźwięku. Palnij sie w łeb za nim coś powiesz durak.

IP i czas połączenia logowane. [1484770]
[02.11.2003] 10:28
TetraHydroCanabinol

[nie mam nic do powiedzenia]

IP i czas połączenia logowane. [1488436]
[02.11.2003] 13:46
econo
Metal nie wiesz co mowisz nasz Vader cos wspomina ze sa pod wrazeniem DM. A jak wiadomo pdstawa ich muzy jest elektronika

IP i czas połączenia logowane. [1489268]
[30.12.2003] 01:19
Nietoperz
A Evanescence, Linkin Park itp?
Metal & elektro

IP i czas połączenia logowane. [1792548]
[01.01.2004] 15:34
płytka
no właśnie dlatego to się nazywa nu-metal . a to już nie jest muzyka tylko ścierwo. ale każdy uważa co tylko chce więc się nie będę z nikim kłócić bo to nie ma sensu

pozdrawiam

"Why, tell me the reasons why
Try, still I don't understand"

IP i czas połączenia logowane. [1804892]
[01.01.2004] 15:42
zobacz......
każdy dzwięk jest muzyk
[nie mam nic do powiedzenia]
http://www.zobacz.glt.pl

IP i czas połączenia logowane. [1804919]
[01.01.2004] 15:47
płytka
do AntyMetal:
hmm i gdzie jest Twoja kultura osobista? nie wiem wiem że to juz dosyć dawno było ale ja nie mogę tego zostawić bez komentarza. JUz wiele razy to powtarzałam nie wiem skąd się wzięło to, że my się nie myjemy, śmierdzimy itd. Co do pryszczy to, to nie zależy od subkultury tylko od każdego z nas, jak ktoś ma cere trądzikową to niestety to nie jego wina. Najbardziej w Twojej wypowiedzi zdenerwowała mnie ta Twoja agresja :\"...Jakbym cie dorwał na gdziesz na ulicy to bym cie @@@ tak przekopał że nie chcij ty na czarno ubrany kurwiszonie!! Ale sie @@@ wqrwiłem i tylko wzrosła moja nienawiść do tych @@@anych w dupe metali!!... \" za co to ??
Jeszcze jedno czarny kolor wyszczupla, a poza tym komuś może być w nim do twarzy, ale takze czarny jets takim samym kolorem jak czerwony czy zielony więc nie wiem o co chodzi.
Miejmy nadzieję że mnie niegdy nie dopadniesz na ulicy bo byś mnie skopał swoimi adidaskami hmm może nawet na śmierć... ja nie powiem nigdy że metal to gówno i mam nadzieję że siłą nikogo do tego nie bedziesz zmuszał.

mimo wszystko pozdrawiam

"Why, tell me the reasons why
Try, still I don't understand"

IP i czas połączenia logowane. [1804941]
[05.03.2004] 14:06
Zombie
Hmmm karzdy ma jakies odchyly na punkcie czegos ale zeby odrazu krytykowac w taki sposob to idz pan w@@@...ja studiuje i mieszkam razem z kolesiem co tworzy Hardcore..ale dogadujemy sie @@@iscie ja slucham Tresora on tego swojégo Punka,,no czasami jak mnie wkurwi to podkrece sobwoofer i jest remis a metal to idz w@@@ ..pozwol ze sie odwdziecze PAJACU --SYF SYF SYFF--w dupe kopany !!! Pozdrowienie dla Bialej Goraczki i 1125
Yoka

IP i czas połączenia logowane. [2112093]
[05.03.2004] 16:10
panicz...
wes ty brudzie nie wypowiadaj sie na forum dla burżuazji
a tak poza tym to kto cie tu wpuscil ???!!!
wszyscy metalowcy to brudasy, smrody i margines spoleczenstwa !!!

PS. dla rozrywki lepiej pomachaj se typ @@@anym ryjem ( jak wy to lubicie) i moze ci wypadna takie rzeczy z glowy jak zaczepianie i krytykowanie lepszych....

IP i czas połączenia logowane. [2112779]
[10.03.2004] 22:05
XERO TOLERANCE
Daliście się podpuscic jakiemuś palantowi. Podpisał się jako \"metal\" co raczej wskazuje,że metalu nie słucha, tylko chce was sprowokować do jazdy na metalowców.

IP i czas połączenia logowane. [2139041]
[11.03.2004] 21:46
Jacol
Ty metal tak dla twoiej swiadomosci to elektonika to nie tylko techno za ktorym ja osobiscie nie przepadem... elektonca to tez , DNB , house , TRance , electronica hard trance itp...
wiec sie nie wypowiadaj..

IP i czas połączenia logowane. [2144567]
[15.04.2004] 10:33
kałuż
kiedyś byłem metalem, teraz słucham elektronu i wstyd mi jak czytam wypowiedzi wszaży(teraz tak mogę powiedzieć)-miłego młynkowania

IP i czas połączenia logowane. [2300504]
[16.04.2004] 13:42
nothinger
A ja słucham i Fennesza i Deatha, i Slayera i Aphex Twina, i Pantery i Porter Ricks, więc jestem pozerem na wszystkich frontach i jest mi z tym dobrze.

IP i czas połączenia logowane. [2305844]
[20.04.2004] 21:23
wrrr...
Idź @@@nij się w główeczke, ty @@@u głupi. Gdyby muzykę metalową można było wyrazić jakąś rzeczą to wyglądała by jak wielkie, brązowe cuchnące GÓWNO!!! Jak taki tępy jesteś to się tu @@@ łaskawie nie wypowiadaj baranie ty jeden.

IP i czas połączenia logowane. [2327639]
[30.04.2005] 11:32
Electro-NIK
WOJTESZ LUBLIN jesteś wieśniakiem urodzonym w mieście. Wydaje Ci się że jak się urodziłeś w jakimś Lublinie to wielki mieszczuch jesteś. Nie masz zielonego pojęcia czym jest miasto, muzyka elektroniczna i metal. A cały Twój hip-hop to czysta komercja przeznaczona dla osób którzy i tak to kupią, bo inni tak robią. Moim zdaniem w polskim hip-hopie nie ma ani muzyki ani treści. Ja tej muzy nie kminie i nie będe więcej się wypowiadać na ten temat. Uważam, że cała ta subkultura skejtowska jest dla dzieci, które nie mają własnego gustu. Bez zastanowienia się powielają wszystko co zobaczą w TV. Skejci to najczęściej ludzie, którzy dzięki ciuchom, muzyce, słownictwie, zachowaniu zyskują sobie jakiś szacunek i przynależeć do \"grupy\". Co to musi być za bezwartościowy człowiek, który musi takimi wartościami zyskiwać sobie uznanie i \"grupa\" nie lepsza, skoro uznaje takie wartości. Bez urazu dla reszty sk8ów, bo znam kilku porządnych.

Przykro mi to stwierdzić, bo nie chce być uznawany za jakiegoś mieszczucha, ale Lublin musi być naprawde wsią, żeby tam tylko hip-hop leciał. WOJTESZ LUBLIN - przez Ciebie ludzie gorzej myślą o hip-hopie i Lublinie. Lepiej byś zrobił nie wypowiadając się więcej dzieciaku.

Slave 2 Da Rhythm

IP i czas połączenia logowane. [4185619]
[19.09.2005] 21:22
Anakin  Anakin2004@tlen.pl
Jesssssssssssssssuuuuuuuuuuuuu !!!!!!!!!
Co to za rozmowa ....... ???????????
MUZYKA ELEKTRONICZNA TO :
Tangerine Dream
Klaus Schulze
Vangelis
Bryan Eno
Jean Michelle Jarre (czasami)
Mike Oldfield (czasami)
Ostatnie płyty Niemena (pokój jego duszy)

wystarczy ?
mogę więcej .....

To, że ktos pod MUZYKĘ ELEKTRONICZNĄ podciąga techno, ambient, drum&bass, itd, itp to WCALE nie znaczy, że wymienione gatunki SĄ !!! muzyką elektroniczną.
Ot co.
A metal to nie tylko tępę łupanie w kocioł i wzmacniacz gitarowy ustawiony na maxa.
Metal to także starsze Turbo, Nazareth, Scorpions i AC/DC, Iron Maiden i Black Sabbath.

Przepychanka NIE MA SENSU !!!
(inaczej fani muzyki zamienią się w "kibiców") Daleko stąd, bardzo daleko.

IP i czas połączenia logowane. [5065017]
[27.09.2005] 18:23
Zośka.
Electro-NIK mógłbyś sie ze mną skontaktowac? zoska_87@o2.pl Pojęcie boga wydaje sie przepiękne. Nie zapominajmy jednak, że jeżeli coś wydaje się tak piękne, że nie moze byc możliwe... to najprawdopodobniej rzeczywiście jest zbyt piękne by było możliwe.

http://www.coalitionforkids.pl/

IP i czas połączenia logowane. [5123343]
[24.10.2005] 21:22
niby_z_wawy
jak nie macie jeszcze zlasowanych do konca mozgow to wyobrazcie sobie jaka @@@ista muza wychodzi z polaczenia metalu z electro...matoły @@@ane ...Feel The Vibes...

IP i czas połączenia logowane. [5321809]
[03.11.2005] 11:17
montefiori
Zgadzam się z Van Pilar'em. Jak można mówić, że np. D`n`B, czy Minimal to nie elektronika? Wystarczy umieć czytać, żeby wiedzieć, że to też jest muzyka elektroniczna, bo elektroniczna znaczy syntetyczna, wygenerowana za pomocą urządzeń elektronicznych. Więc nawet jekieś szarpidruty używają w swojej muzyce elementów muzyki elektronicznej, jeśli wykorzystają w swojej "kompozycji" choćby najprostszy syntezator.
Tak więc i Vangelis i Boards Of Canada i Orbital i Klute i Scan7 to wszystko używając najprostszego określenia muzyka elektroniczna, pomimo, że to i intelligent dance music (co ciekawe nie mające nic wspólnego z dance music - wręcz przeciwnie) i ambient i drum`n`bass i minimal.
Zresztą... Zmierzam tylko do tego, że jeśli taki Metal potrafi tylko szkalować inne gatunki muzyczne świadczy tylko o nim. Ja tam takim ludziom po prostu współczuję za ich ograniczenia umysłowe.

IP i czas połączenia logowane. [5403766]
[03.11.2005] 11:23
montefiori
A i założe się, że ten Metal lubi Rammstein'a, który gdyby nie muzyka elektroniczna nie byłby tym czym jest teraz.

001101011011100011001011011110101 - elektroniczne Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [5403825]

1 2 3   » 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat