o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Inne tematy
 » Odpowiedz na ten temat

Dobry serwis komputerowy

1 2 3   » 6 Strony tematu:
[27.12.2011] 14:26
Zapatta
Proszę o polecenie dobrego serwisu komputerowego na terenie Warszawy. Komputer ostatnio dziwnie mi się zachowuje i chcę, żeby ktoś rzucił na niego okiem. Wydaje mi się to nie być skomplikowana operacja

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[28.12.2011] 15:50
wiejski głupek
Zamów serwisanta do domu. Nie powinno Cię to wyjść więcej niż 50PLN/godz. (chociaż cen miastowych nie znam).

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19181481]
[13.03.2012] 22:35
CoJaPacze
spróbuj FLR TECH. Z tego co mi kumpel opowiadał, robią dobrze i niedrogo. I dojeżdżają do klientów. Namiary można do nich skombinować z ich strony flr-tech.pl

IP i czas połączenia logowane. [19393912]
[09.05.2012] 13:54
gosia_rodak
na przyszłość polecam zakupy przez Internet - każdy szanujący się sklep ze sprzetem komputerowym ma swój serwis. ja korzystam z x-kom i zdarzyła mi sie doslownie jedna drobna usterka - uzupelnilam formularz dostepny na stronie i ich interwencja była błyskawiczna.

IP i czas połączenia logowane. [19531243]
[24.10.2012] 11:49
janek_freezer
Jestem szefem IT w dużej warszawskiej firmie.
Jeżeli szukasz dobrych fachowców to tylko Technosiła Piastów Warszawska 39 lok 3 technosila.pl/ tel 511-22-1164
100m od kolejki SKM, więc z dojazdem w Wawy nie ma problemu
Kolesie naprawiają laptopy w 2 dni robocze - wymiana chipsetu graficznego. Jeżeli ich poprosisz to zrobią jeszcze tego samego dnia - przynosisz rano, odbierasz popołudniu.
Laptopy po zalaniu, których nie naprawiły inne serwisy w większości udaje im się postawić na nogi ( a jest to częsta usterka w mojej firmie jak pani z kadr wyleje cały dzbanek kawy na laptopa ). Podejmują się wszystkiego i nie wybrzydzają, do tego jak im się nie uda to nie kasują za diagnozę - jest to ewenement jeżeli chodzi o serwisy.

IP i czas połączenia logowane. [19945784]
[22.09.2017] 06:23
[06.11.2012] 13:20
youngboy4
Może opisz dokładnie co dzieje się twoim komputerem, bo jeśli to jakaś bzdura to może samodzielna naprawa wyjdzie taniej ja nie ufam serwisom, mam znajomego który pracuje w sklepie komputerowym/serwsie i doskonale wiem że spora część serwisów wymyśla usterki tylko po to aby wyciągnąć więcej kasy od naiwnego klienta.

IP i czas połączenia logowane. [19979859]
[06.11.2012] 14:05
Przetacki
To fakt że większość serwisów ściemnia żeby tylko wyłudzić jak najwięcej kasy za naprawę często drobnej usterki, ale ludzie sami są sobie winni. Mało kto wie że komputer należy czyścić co najmniej 2 razy do roku, bo zalegający kurz powoduje przegrzewanie się komponentów a może także doprowadzić do zwarć.
Napisz na mojego maila co dzieje się z komputerem a być może będę mógł Ci pomóc bez korzystania z serwisów.
przetacki.d84@vp.pl

IP i czas połączenia logowane. [19980024]
[19.11.2012] 19:01
armanii
itdoctor.pl
polecam ten serwis
miałam problem z komputerem i w serwisie powiedzieli mi 600zł!!
a oni zrobili mi za 200zł
mało tego serwisant sam do mnie przyjechał
i dzialaja 24h
polecam

IP i czas połączenia logowane. [20012015]
[06.02.2013] 19:43
carpediem_73
janek_freezer (12.10.24 11:49):
Jestem szefem IT w dużej warszawskiej firmie.
Jeżeli szukasz dobrych fachowców to tylko Technosiła Piastów Warszawska 39 lok 3 technosila.pl/ tel 511-22-1164
100m od kolejki SKM, więc z dojazdem w Wawy nie ma problemu
Kolesie naprawiają laptopy w 2 dni robocze - wymiana chipsetu graficznego. Jeżeli ich poprosisz to zrobią jeszcze tego samego dnia - przynosisz rano, odbierasz popołudniu.
Laptopy po zalaniu, których nie naprawiły inne serwisy w większości udaje im się postawić na nogi ( a jest to częsta usterka w mojej firmie jak pani z kadr wyleje cały dzbanek kawy na laptopa ). Podejmują się wszystkiego i nie wybrzydzają, do tego jak im się nie uda to nie kasują za diagnozę - jest to ewenement jeżeli chodzi o serwisy.

Nie wiem kto tu jest szefem i czego, ale chłopaki z Technosiły naprawdę potrafią sporo zrobić. Nie mają miłych pań na recepcji, po prostu mają sprzęt do napraw i robią z tego sprzętu użytek. A robią to szybko i niedrogo wiecie dlaczego? Właśnie dlatego, że z kasy klientów nie muszą płacić miłym paniom na recepcji. Po prostu robią to sami a nie odsyłają do innych firm - dlatego szybko i niedrogo. Współpracujemy z nimi od miesiąca - faktycznie robią rozwalonego lapka w jeden dzień lub wieczór, zależy jak im przywieziemy.
Tak więc jeśli ktoś chce szybko i porządnie naprawić sprzęt a przy okazji pogadać o kompach, bo na tym się znają - to do nich. Jeśli ktoś chce być obsłużony przez miłe panie - to do miłych pań

IP i czas połączenia logowane. [20213828]
[11.02.2013] 21:03
misia_5472
Nie wytrzymam, już mógłby się Pan wysilić, Panie szefie dużej firmy IT Technosiły i nie kopiować swoich postów o tej samej treści na różnych forach internetowych, a później tym samym językiem odpowiadać sobie i słodzić ponownie

IP i czas połączenia logowane. [20228369]
[04.04.2013] 21:14
Kacper_onet.pl
POLECAM stołeczne pogotowie komputerowe!!! Miałem Okropnego wirusa - Szybka wizyta na googlach, podjechałem do Panów i mimo, że już od 30 minut mieli zamknięte, zrozumieli moje położenie. Bardzo dobry kontakt zarówno poprzez telefon jak i maila. Pracują 6 dni w tygodniu, interesują się problemem klienta a nie zbywają.
Ceny przystępne. Naprawdę nie ma się czego przyczepić. Warto tam pojechać. Szeroki wachlarz usług. A moim zdaniem największa zaleta to uczciwość i skromność. Jeszcze raz polecam i zachęcam do korzystania z tego serwisu. Dziękuję za wykonanie

IP i czas połączenia logowane. [20380923]
[11.04.2013] 22:22
gość1234
Ja również polecam serwis na ul.Złotej. Ostatnio oddawałam tam laptopa. Naprawili szybko i tanio. Polecam

IP i czas połączenia logowane. [20403682]
[12.04.2013] 18:22
wiolleta_paskal
Pomoc Komputerowa (13.04.11 14:38):
ollxd (13.04.11 14:35):
Jak zepsuł mi się laptop oddałam go do naprawy do serwisu na Złotej. Szybko go naprawili, a do tego za usługi biorą bardzo niewiele. Jak dla mnie to najlepszy serwis z jakiego do tej pory korzystałam. Plusem jest miła i fachowa obsługa. Jeśli chciałabyś nawiązać kontakt to podaję adres ich stronywww.serwisnazlotej.pl

To ma być niedrogi serwis??? Ja tego typu usługi wykonuję minimum 30% taniej (w wielu przypadkach i 50%), więc nie wiem czym się tak zachwycasz... no chyba że się reklamujesz

Boże jaki nadęty jesteś człowieku, wyżej srasz niż dupkę masz. Przewalanki, skakanki. Życzę sukcesów w biznesie.

IP i czas połączenia logowane. [20405962]
[12.04.2013] 18:33
to miałaś fart
gość1234 (13.04.11 22:22):
Ja również polecam serwis na ul.Złotej. Ostatnio oddawałam tam laptopa. Naprawili szybko i tanio. Polecam

bo ja oddawałam do nich 2-krotnie swojego laptopa i nadal miał tą samą usterkę. Po telefonie do serwisu że laptop nadal nie działa jak trzeba zaproponowali abym ponownie z nim przyjechała, 120zł za niby naprawy poszło się gonić, więc wzięłam z ogłoszenia pierwszego lepszego studenta informatyki, przyjechał i naprawił mi go w pół godziny za 1/2 kwoty którą wziął serwis za te rzekome naprawy.
Szczerze nie polecam!

IP i czas połączenia logowane. [20406017]
[12.04.2013] 18:46
Mateo241
to miałaś fart (13.04.12 18:33):
gość1234 (13.04.11 22:22):

bo ja oddawałam do nich 2-krotnie swojego laptopa i nadal miał tą samą usterkę. Po telefonie do serwisu że laptop nadal nie działa jak trzeba zaproponowali abym ponownie z nim przyjechała, 120zł za niby naprawy poszło się gonić, więc wzięłam z ogłoszenia pierwszego lepszego studenta informatyki, przyjechał i naprawił mi go w pół godziny za 1/2 kwoty którą wziął serwis za te rzekome naprawy.
Szczerze nie polecam!

Bo to normalna polityka serwisów, nie tylko komputerowych... 90% z nich to oszuści i ściemniacze, zależy im tylko na tym aby wyrwać sporą kasę od "głupiego" klienta i "naprawić" komputer tak aby klient zaraz znów do nich wrócił. Czysty biznes dlatego lepiej korzystać z pomocy znajomych którzy znają się na komputerach a serwisy olać całkowicie.

IP i czas połączenia logowane. [20406055]
[16.04.2013] 20:28
Katarzynka_111
Też korzystam w tego serwisu na Złotej. Fachowa obsługa i niezbyt wygórowane ceny

IP i czas połączenia logowane. [20418424]
[30.05.2013] 23:14
anonimowy112
Witam. Ja chciałem ze swojej strony odradzić korzystania z usług firmy ratujlaptopa w Warszawie
http://www.ratujlaptopa.pl/ (pcdata, pc-data).
Na laptopa czekałem koło miesiąca. Ogółem bardzo długi czas oczekiwania. Przez tydzień nic nie ruszyli, nawet usterki nie sprawdzili, później trzeba było czekac ponad tydzień na części, które nic nie zmieniły. Mimo, zapewnień, że będą dzwonić do mnie, sam musiałem do nich kontaktować się (raz tylko na koniec zadzwonili). Jak odebrałem laptopa to Pan nic nie wiedział, co jest dokładnie z laptopem, a na kartce opisany problem z komputerem wyglądał mniej więcej tak: brak możliwości naprawienia notebooka!! Czyli miesiąc czekałem, by dowiedzieć się, że w laptopie płyty głównej nie można naprawić i co dokładnie jest popsute. Mało tego, rozkręciłem laptopa i patrzę, że płyta główna przymocowana jest na 2 śrubki, itp. Brakowało większości śrubek i na dodatek brakowało mostka na płycie!! koszt takiego na allegro 150zł, w innych sklepach dużo drożej... Panowie powiedzieli, że technicy musieli zapomnieć wlutować!! - brawoo. Brak profesjonalizmu. Strona ładnie wygląda, ale to chyba jedyny pozytyw tej firmy. Nie polecam, za dużo nerwów mnie to kosztowało.

IP i czas połączenia logowane. [20521717]
[16.06.2013] 10:03
Dada
Jeżeli chodzi o serwisy komputerowe, to ja sam korzystam z serwisu:
http://serwisomega.pl/

IP i czas połączenia logowane. [20553871]
[23.06.2013] 10:53
Dest
Zgodze się z poprzednikiem. Serwis Omega szybko i sprawnie naprawił mój komputer.

IP i czas połączenia logowane. [20567401]
[24.06.2013] 10:25
Zewad
Mogę się pod tym podpisać. Naprawdę doceniam prace jaką włożyli w naprawę mojego komputera.

IP i czas połączenia logowane. [20569900]
[26.06.2013] 10:09
Serian
Zgodze się. O mój sprzęt również zadbali z należytą starannością. I za to właśnie ich doceniam.

IP i czas połączenia logowane. [20574711]
[01.07.2013] 11:32
Caes
Zgodzę się co do serwisu omega. Rzeczywiście warto się nim zainteresowąć, bo ofertę mają naprawdę bardzo ciekawą.

IP i czas połączenia logowane. [20585928]
[05.07.2013] 15:14
bleble
Dada (13.06.16 10:03):
Jeżeli chodzi o serwisy komputerowe, to ja sam korzystam z serwisu:
http://serwisomega.pl/

To według mnie najlepszy serwis komputerowy w warszawie z jakim się spotkałam - dodam, że skorzystałam z linku na tej stronie - więc dzięki

IP i czas połączenia logowane. [20594693]
[06.07.2013] 09:57
Dada
Cóż, ciesze się że mogłem pomóc i polecić ci ten serwis .

IP i czas połączenia logowane. [20596094]
[15.07.2013] 12:21
Reda
Ja osobiście również polecam Serwis Omega. Uważam, że to bardzo dobry wybór generalnie.

IP i czas połączenia logowane. [20614863]
[24.07.2013] 12:29
Refad
Zgodze się. Sam naprawiałem kompa w serwisie omega i w sumie jestem zadowolony.

IP i czas połączenia logowane. [20633406]
[25.07.2013] 18:36
Maks88
Mój komp odstawiłem do serwisu na Teatralnej 6 (Ruda Śląska). I jestem bardzo zadowolony z wyboru. Wiem, że dzwonienie do serwisu i diagnostyka przez telefon jest w pewien sposób idiotyczna, ale początkowo szukałem serwisu przez telefon z pytaniem co może byc przyczyną takiego a nie innego zachowania komputera, Odpowiedzi otrzymywałem różne, albo od razu z zaznaczeniem, że diagnostyka tylko na miejscu i w przypadku, gdy się nie zdecyduję na naprawę to za takową muszę zapłacić, albo wymysły na zasadzie wymiany połowy komputera. Dopiero na Teatralnej chciało się serwisantowi dokładnie wypytać o zachowanie sie komputera i rzetelna informacje na podstawie objawów co może to powodować oraz podanie zakresu ewentualnych napraw poprzez podanie widełek cenowych. Oczywiście zaznaczył mi, że konkretną ekspertyzę odnośnie uszkodzenia jest mi wstanie podac jak będzie miał komputer u siebie, ale "widac" było, że zależy im na kliencie i traktują go poważnie. W sumie okazało się że naprawa jest jeszcze opłacalna i naprawili mi komputer. Ogólnie jestem bardzo zadowolony. A co do serwisu, to oferują oni nie tylko naprawę komputerów (szczegółowe informacje znajdziecie nawww.pckliper.pl )

IP i czas połączenia logowane. [20636156]
[27.07.2013] 09:37
Deraszed
Ja jestem zadowolony z usług serwisu Omega. Naprawdę mi pomogli jeżeli chodzi o naprawę mojego sprzętu. Wszystko wykonane profesjonalnie i w najlepszym porządku.

IP i czas połączenia logowane. [20639349]
[28.07.2013] 10:46
Robert-kakow
Usługi wykonuje szybko, fachowo, z życzliwym instruktażem, przy rozsądnej cenie. Przestrzega umówionego czasu wizyty. Polecam usługi tej firmy. Pozdrawiam, R. Szostak.www.astren.pl
email: biuro@astren.pl
telefon: 720 806 556

IP i czas połączenia logowane. [20641569]
[31.07.2013] 10:01
Oren
Też tak sądzę, że Serwis Omega to bardzo dobry wybór. Mają atrakcyjne ceny, dlatego warto.

IP i czas połączenia logowane. [20647572]
[05.08.2013] 10:36
Derwa
Serwis Omega o którym tutaj wspominacie. On działa tylko w Warszawie?

IP i czas połączenia logowane. [20657266]

1 2 3   » 6 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat