o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Wydarzenia w kraju
 » Odpowiedz na ten temat

Emetytura po 67 roku życia - ja doczekam

[06.12.2011] 16:50
karawwwwanna
Mam 36 lat i szukam pracy:
http://www.forum.ofertapracy.waw.pl/emerytur a-po-67-roku-zycia-t17.html
jest szansa na godne życie seniora przecież już po 40 - tce a nawet po 30 - tce nikt nie chce zatrudniać

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[06.12.2011] 18:01
Willie
ciężko będzie uciułać na sensowną emeryturę z obecnymi zarobkami grubo poniżej średniej krajowej, którą mało kto ma... e-booki e-prasa audiobooki kursy http://bitly.com/e-book-audiobook

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19112409]
[13.12.2011] 11:55
stale_ciekawska
Witam!. Niestety dzisiejsze pokolenie jest coraz słabsze,dochodzi jeszcze stres związany ze znalezieniem pracy,kłopotami dnia codziennego w związku z czym nikt nie doczeka emerytury,patrząc na nowe przepisy.

IP i czas połączenia logowane. [19131607]
[21.12.2011] 10:04
mega_loman
nie stres związany ze znalezieniem pracy ale natłok praw, urzędników i kontroli ze strony państwa - to wykańcza ludzi 1 http://www.krolmajtekpierwszy.pl - Najlepsza bielizna męska!

IP i czas połączenia logowane. [19156940]
[27.12.2011] 14:44
janeczekkkk
i tak się rodzą konflikty (często zbrojne)
http://animationstudio24.weebly.com/

IP i czas połączenia logowane. [19177581]
[20.10.2017] 03:33
[27.12.2011] 19:32
28
Ja chyba tego wieku nie dożyję co do dopisków tego typu "dopiskiem - osoby po 30 proszę nie przysyłać CV, bo będą automatycznie odrzucane" to wydaje mi się, żę nie można tak zaznaczać, bo każdy ma prawo do składania CV, to jest łamanie praw człowieka... i taka segregacja świadczy o etyce instytucji, która to wystawia.

IP i czas połączenia logowane. [19178591]
[31.12.2011] 14:16
browar1960
... i oto im chodzi. Do tego jeszcze leczenie nie dla biednych, korytko też coraz bardziej cienkie. Prędzej zejdziemy, więcej kasy dla nich.

IP i czas połączenia logowane. [19191400]
[03.01.2012] 20:42
John
PO wam pomoże.

IP i czas połączenia logowane. [19202904]
[04.01.2012] 15:39
designer77
Po 30 stracę pracę i będę już za stary żeby mnie ktoś chciał. Będę więc odpoczywał Ocieplanie domów szkieletowych
http://dom-szkieletowy.wrotapolski.pl/ociepl anie-domow.php

IP i czas połączenia logowane. [19204662]
[05.01.2012] 10:06
stale_ciekawska
Witam w Nowym Roku. A wracając do tematu, w Rządzie wiedzą co robią. Do 67 lat może i każdy dożyje,ale czy nacieszy się emeryturą? Wątpię.

IP i czas połączenia logowane. [19206939]
[16.01.2012] 06:38
tedi52  tedi52@tlen.pl
stale_ciekawska (12.01.05 10:06):
Witam w Nowym Roku. A wracając do tematu, w Rządzie wiedzą co robią. Do 67 lat może i każdy dożyje,ale czy nacieszy się emeryturą? Wątpię.

Przecież widać gołym okiem do czego dąży nasz "kochany rząd" Najpierw wydłużamy wiek emerytalny, potem uchwalimy ustawy które spowodują strajki lekarzy i aptek, a robole po 60 będą padac jak przysłowiowe kawki. Oni dożyją do 67 bo będzie ich stać na leczenie za 100% a ten zwykły człowiek który zarabia grosze? Odmówi sobie leków by dać dzieciakom jeść, bo by dożyć trzeba dbac o siebie od młodego. Poczytajcie jakie propozycje proponuje Lobby Pracodawców, To szok dosłownie niewolnictwo. Pracodawca ma prawo zwolnić z dnia na dzień, pracownik gdy tak odejdzie zapłaci kare itd. BANDA i tyle.

IP i czas połączenia logowane. [19238578]
[25.02.2012] 21:30
xxxx5
zmienia pewnie jeszcze nie raz, ale watpie by na lepsze dla szarego człowieczka.
Tak sobie myślę, że jakby zadbali o miejsca pracy zamiast sprzyjać ich likwidacji i o godziwe place i ich wyplacanie to nie trzeba by było wydłuażąć wieku emerytalnego......byłyby i skladki i duzo pracujacych

IP i czas połączenia logowane. [19350546]
[25.02.2012] 21:59
tedi52  tedi52@tlen.pl
Młodzi na zasiłek bo roboty brak, starych zacharować. Młodzi nie wyrobią lat składkowych, a starzy nie dożyją a kase podzielą sobie na premie za ciężką praca. K***a ale rządy chyba tylko w Polsce tak można krecić.

IP i czas połączenia logowane. [19350626]
[27.02.2012] 21:52
bart
Kłamstwa wokół wojennej działalności Bartoszewskiego - wstep. Gdy wybuchła wojna Władysław Bartoszewski miał 17 lat. 19 września 1940 został zatrzymany na Żoliborzu w masowej obławie zorganizowanej przez hitlerowców. Przypadkowo dostał się do Oświęcimia, był w tym samym transporcie co Witold Pilecki. Od 22 września 1940 został więźniem niemieckiego obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau (Auschwitz I, numer obozowy 4427). Zwolniony z Oświęcimia po kilku miesiącach 8 kwietnia 1941, co było wydarzeniem niespotykanym.Według Bartoszewskiego zwolnienie zawdzięcza przyjaciołom z Polskiego Czerwonego Krzyża, oficjalnym powodem był zły stan zdrowia. Nieoficjalnie zwolnienie przypisywano stawiennictwu siostry Bartoszewskiego, która kolaborowała z Niemcami, nawet wyszła za mąż za SS-mana. Jednak według relacji prof. Miry Modelskiej-Creech z Georgetown University w Waszyngtonie, pracownika administracji Białego Domu, istnieje świadek, który przeżył Oświęcim i twierdzi, że Bartoszewski był kolaborantem. Świadek opowiadał, że spotkał się z Bartoszewskim w Oświęcimu, znał m.in. szczegóły na temat wykształcenia Bartoszewskiego. Twierdził, że za sprawą Bartoszewskiego i 14 innych donosicieli, którzy opuścili Oświęcim (notabene pociągiem pierwszej klasy) zlikwidowano 21 wysokich rangą AK-owców. Ów świadek jest przekonany, że Bartoszewski był konfidentem. Nikogo nie zwalniano z Auschwitz, przynajmniej nie uczciwych ludzi, co innego kolaboranciŚ Tłumaczenie, że go zwolnili ze względów zdrowotnych wydaje się co najmniej podejrzane. Bartoszewski niemal natychmiastowo po wyjściu z Oświęcimia został wzięty do struktur konspiracyjnych. Jest to sytuacja nie do pomyślenia, taki człowiek był zbyt podejrzany, tacy ludzi mogli być pod obserwacja, dla konspiracji to zbyt duże ryzykoŚ Bartoszewski prawdopodobnie albo zataił ten niewygodny fakt, albo został wciągnięty do konspiracji z pomocą niemieckiej agentury. W tym czasie niemiecka agentura była niezwykle rozwiniętą. Dzisiaj milczy się o tej niechlubnej przeszłości: hasło Grupa 13 nikomu nic nie mówi podobnie jak ŻGW, dla której pracowały tysiące żydowskich agentów. Żagiew czyli Żydowska Gwardia Wolności działała nie tylko w getcie warszawskim, a w całej Warszawie. Służyła do infiltrowania żydowskich i polskich organizacji podziemnych, w tym niosących pomoc Żydom. Niemcy wyposażali swoich żydowskich agentów także w broń! Agenci mieli za zadanie udawać, że szukają pomocy, a gdy znaleźli Polaków, którzy im ją zaoferowali, po prostu donosili na nich skazując ich i tym samym często ich rodziny na śmierć. ŻGW zajmowała się także szmalcownictwem tropiąc i wydając Niemcom Żydów ukrywających się w tzw. aryjskiej części Warszawy. Podobnych organizacji było wiele, w różnych miastach, jednak największe znaczenie miały Judenraty, bez nich holocaust nie udałby się, Judenraty wyjątkowo gorliwie pomagały Niemcom mordować własny naród. Bóg zapłać za uwagę. PS. Proszę o rozpowszechnianie tego tekstu wszędzie gdzie tylko jest to możliwe (prywatne strony www, blogi, fora itd.)

IP i czas połączenia logowane. [19356326]
[13.03.2012] 14:38
ilona0000
Nie ma co sie martwic wydluzeniem wieku emerytalnego gdyz, emerytura bedzie tak niska ze bedzie i tak trzeba parcowac by wogole przezyc. http://www.mojeofe.com

IP i czas połączenia logowane. [19392640]
[14.03.2012] 00:48
finansowomeliorvis
Panie i panowie wszystko skazuje na to że nie mamy co liczyć na państwo jeżeli chcemy mieć godną emeryturę musimy szukać na własną rękę programów inwestycyjnych itp. bo ZUS to nam życia godnego na starość nie zagwarantuje http//:

IP i czas połączenia logowane. [19394127]
[15.04.2012] 15:50
miewolnik r.p.
Po wejściu tej ustawy w życie-pożucimy pracę i będziemy cierpliwie
czekać na upragnioną emeryturę-wtedy napewno doczekamy-a w między czasie
z nudów pojeżdzimy po świecie jednocześnie zwiedzając go pocichu dorabiając wybudujemy dom by spokojnie pracować na emeryturze-bo wtedy
dopiero będzie opłacało się nas zatrudniać.

IP i czas połączenia logowane. [19474509]
[24.08.2016] 18:30
doroooo12
Dzisiejsi 30-stolatkowie będą musieli zdecydować się na oszczędzanie za pośrednictwem najlepiej zlotatarcza.com oraz złota.

IP i czas połączenia logowane. [22422090]
[29.08.2016] 11:45
Danbog.pomarańczowy
ZUS który był jedną z prężniejszych organizacji tego typu w Europie został zarżnięty przez Pana Buzka i Balcerowicza .
Za nasze pieniądze teraz właściciele OFE wypoczywają pod palmami , a ZUS zdycha nie chcąc zdechnąć bo trzeba by urzędników zwolnić .
Zostaliśmy okradzeni . Można liczyć tylko na pomoc społeczną która też jest likwidowana.
Nie dostaniemy NIC !
No może hostię w Caritasie, pod warunkiem że Państwo za nią zapłaci kościołowi .

IP i czas połączenia logowane. [22427011]
[01.09.2016] 22:28
Amant Wszech Czasów k.awaryjna
Przecież oni starają się o rewolucje.czyli PO pis i resztę .Tylko nie próbujcie wspomagać sejmowej opozycji .

IP i czas połączenia logowane. [22431430]
[30.11.2016] 19:38
Regeneratorka
Ja też doczekam emerytury, choć jeszcze zostało mi jeszcze kilka lat pracy. Mam nadzieję, że zmniejszą nieco ten wiek emerytalny, bo jednak ile człowiek może pracować... gdzie nasze życie. Poza tym szczerze cieszę się, że byłam skora wpłacać na dodatkową emeryturę składki do pko. Teraz, gdy już się spora sumka uzbierała, nei będę musiała się martwić, że emerytura od zusu będzie wynosiła grosze... Szczerze polecam wam się zainteresować ikze https://www.pkopte.pl/ikze/ , żeby potem nie płakać nad wielkością emerytury

IP i czas połączenia logowane. [22539199]
[01.12.2016] 23:16
violkkk
ja już tracę nadzjee

IP i czas połączenia logowane. [22541220]
[12.12.2016] 12:53
Olek92222
Kredyty firmowe do 500 000 zł, Minimum formalności, udokumentowane dochody firmy. Udzielamy każde leasingu i kredytów gotówkowych, mieszkaniowych dla osób indywidualnych do 350 000 zł. Zapraszam Olek 668 810 547

IP i czas połączenia logowane. [22556280]
[02.01.2017] 21:55
Mezuia
28 (11.12.2011.27 19:32):
Ja chyba tego wieku nie dożyję co do dopisków tego typu "dopiskiem - osoby po 30 proszę nie przysyłać CV, bo będą automatycznie odrzucane" to wydaje mi się, żę nie można tak zaznaczać, bo każdy ma prawo do składania CV, to jest łamanie praw człowieka... i taka segregacja świadczy o etyce instytucji, która to wystawia.

To tylko pokazuje, że do takiej firmy nawet nie co składać CV. Za pewne pastwą się nad młodymi ludźmi dając im psie pieniądze za wykonaną robotę...
W sprawie wieku emerytalnego uważam, że warto dmuchać na zimne. Być może dożyjemy tego czasu i co wtedy? Nawet nie będzie sił, aby postarać się o godne życie. Ja skorzystałem póki jest możliwość z IKZE i część swoich pieniądzy przerzucam właśnie na to konto w PKO PTE. Myślę, że to dobre posunięcie, aby chociaż część pieniędzy wyrwać z parszywych dłoni naszych polityków.

IP i czas połączenia logowane. [22584973]
[01.02.2017] 20:51
Lilyta
też mam konto w pko pte, choć uważam, że fundusz emerytalny powinno nam państwo uzupełniać, to nie ma innego wyboru

IP i czas połączenia logowane. [22630764]
[03.03.2017] 20:05
Suks
Lilyta (17.02.2017.01 20:51):
też mam konto w pko pte, choć uważam, że fundusz emerytalny powinno nam państwo uzupełniać, to nie ma innego wyboru

akurat wybót pko pte jako funduszu emerytalnego to chyba jeden z keoszych wybórów
w końcu to stabilny bank, o chyba najdłuższym zywocie na naszym rynku, a dodatkowo ma najwyzsze notyfikacje w rankingach ofe

IP i czas połączenia logowane. [22665803]

» Odpowiedz na ten temat